PRAWY.TV

Robert Winnicki stawia poważne zarzuty służbom specjalnym, w tym ABW

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. prawo

  23 stycznia 2018 at 20:48

  Prowokacja jak 150! Nawet nie ma co się nad tym zastanawiać. Śmierdzi agenturą UBecką (żydokomuna) na odległość. Żadni obcy tylko rodzima żydokomuna. Ewidentnie grają ci aktorzy występujący w tym materiale TVN i stąd zasłonięte twarze. Przypomnę jak to niemiecka „neofaszystkowska” partia NPD w głównej mierze inspirowana i stworzona przez agentów Federalnego Urzędu Ochrony Konstytucji (co wyszło w sądzie gdzie sędziego niemało nie zabiła apopleksja jak się o tym dowiedział).

 2. zbyszek

  23 stycznia 2018 at 23:24

  Rzad, ktory nie potrafi nawet zaplanowac zarobku budzetu na budownictwie mieszkaniowym na rynku o braku kilku mln mieszkan i koniecznosci wyburzenia blokowisk, a wiec 1/3 mieszkan powinien natychmiast ustapic. Po zamowieniach stoczni Remontowej widze, ze premierem powinien zostac pan Maciarewicz.

  Okolo 1000 mln € mies. na 25 mln pracujacych – mies. po 40 € na jednego // Moge wplacac do Budzetu Panstwa bez zadnych warunkow 120 € – 40 € uzyskam ze zwrotu podatku. Rzad, ktory chce na kazdego z nas te 40 € Brutto, jest rzadem, ktory nie umie koncentrowac naszych pieniedzy i woli koszty koncentracji przez UE. Taki rzad ma bardzo krotki zywot – dwa lata to nawet za duzo. Potrzeba tej koncentracji jest tylko wynikiem bezwolnosci administracji – kompletnego skorumpowania. Dowodem, nieumiejetnosc stworzenia zamknietego finansowo kregu inwestycji mieszkaniowych w systemie „oszczednosciowym”. Pozosteje tylko system otwarty np frankowicze i budownictwo przez deweloperow o wielkich zyskach. Jak dalece polska administracja jest skorumpowana, ze premier 40 mln kraju sam osobiscie musi sie zajac budowa zaledwie obiecanych od 3 lat kilku tysiacom mieszkan. W tym strukturalnie skorumpowanym systemie miliard wycieka takze miesięcznie. W zamknietym kazdy miesiac tworzylby nastepny miliard, gdyz to sa zyski z zaledwie kilku tysiecy mieszkan oddawanych do uzytku miesiecznie…………………Dodam, ze tyle podatkow miesiecznie powinien placic sam Lidl, dlatego, ze sklepy i galerie to tylko 1 dzial z 600 innych gospodarczych Lidla o wiekszej zyskownosci. Nadmienie, ze czesciowo rezygnujac z tych dotacji w zamian za usuwanie dyskryminacj naszych firm – w sposob wywazony uzyskalibysmy wiecej niz 1000 € wzrostu zarobkow na pracownika. Rzad, ktory nie potrafi liczyc razem z nami musi upasc. W ten sposob UE nam ludnosci Polski pomaga, bo z kraju , ktory nie potrafi utworzyc zamknietego kregu do budowy mieszkan – juz na poziomie oszczedzajacych na mieszkania w ich w kasach budowlanych jest zwykle zdziwienie a po roku tak widocznej nieudolnosci pogardliwy uśmieszek: polski rzad walczacy z komunizmem po 50 latach a nie potrafi odnowic ani nawet w drobnej czesci nasladowac komunistow w podstawowym dziale jakim sa mieszkania, jest podejrzany jak kryminalista.

 3. zbyszek

  23 stycznia 2018 at 23:27

 4. zbyszek

  23 stycznia 2018 at 23:31

  Dodam, ze tylko pan Maciarewicz uznal okres PRL za okupacje tak jak DDR.

 5. Adam

  24 stycznia 2018 at 10:43

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra