Z zagranicy

Hucpa z czcicielami czekoladowej swastyki to ustawka mająca uzasadnić bezpodstawne roszczenia żydowskie wobec Polski?

W swoim najnowszym felietonie „Zdrada panowie – ale „ufajcie”” opublikowanym na łamach kanadyjskiego tygodnika „Goniec” Stanisław Michalkiewicz oświadczył, że hucpa z czcicielami czekoladowej swastyki to ustawka mająca na celu uzasadnienie bezpodstawnych roszczeń żydowskich wobec Polski i wysługiwanie się PiS Żydom.

Według Stanisława Michalkiewicza: „TVN, którą od lat podejrzewam o niebezpieczne związki ze starymi kiejkutami, wyemitowała program pokazujący obchody urodzin Adolfa Hitlera przez członków organizacji „Duma i Nowoczesność”, (…). Te urodziny obchodzone były na wiosnę ubiegłego roku, ale materiał (…) wyemitowany został właśnie teraz – w momencie, gdy Polonia Amerykańska desperacko próbuje wstrzymać prace nad ustawą 447″

Stanisław Michalkiewicz podejrzewa, „że stare kiejkuty, które w TVN zachowały spore wpływy również po wykupieniu tej stacji przez amerykańską firmę Scripps Networks Intercative (…), po prostu zainscenizowały obchody urodzin Hitlera przy pomocy swoich konfidentów, żeby mieć gotowca (…) jak to w Polsce panoszą się „naziści””.

Zdaniem Stanisława Michalkiewicza „charakterystyczne jest również i to, że zarówno pan prezydent Duda, jak i rząd pana Mateusza Morawieckiego, który nawet słowem protestu nie odważył się zająknąć w sprawie amerykańskiej ustawy numer 447, (…), teraz pozwala starym kiejkutom wkręcać się w tę aferę z oznakami skwapliwości”.

Jak przypomina Stanisław Michalkiewicz wkręceni w hucpę z czcicielami czekoladowej swastyki politycy PIS „przy okazji zapowiadają delegalizację rozmaitych organizacji narodowych, z ONR na czele, zaś policja już rozpoczęła „sprawdzanie” wytypowanych uczestników ubiegłorocznego Marszu Niepodległości”.

Według Stanisława Michalkiewicza udział polityków PiS w hucpie wywołanej czekoladową swastyką można było by „przypisać głupocie Umiłowanych Przywódców z Prawa i Sprawiedliwości, którzy najwyraźniej nie zdają sobie sprawy, że w ten sposób potwierdzają przed międzynarodową opinią publiczną, iż w Polsce „naziści” się panoszą, gdyby nie to, że ta skwapliwość dobrze się komponuje ze zmową milczenia rządu i prezydenta w sprawie amerykańskiej ustawy 447. Ta zmowa milczenia bowiem, w której uczestniczą również telewizje – zarówno rządowa, jak i te nierządne – budzi podejrzenia, iż rząd Prawa i Sprawiedliwości złożył Żydom jakieś obietnice, które jednak do ostatniej chwili mają pozostać tajemnicą dla polskiej opinii publicznej”.

W opinii Stanisława Michalkiewicza szabesgojstwo PiS może oznaczać, „że środowisko żydowskie otrzyma na terenie Polski majątek wartości 60, może nawet 65 miliardów dolarów (…). To z kolei oznacza, że środowisko to z dnia na dzień może zyskać w Polsce dominującą pozycję ekonomiczną, która natychmiast przełoży się na dominującą pozycję społeczną i polityczną” przez co Polacy zostaną w Polsce narodem drugiej kategorii.

Stanisław Michalkiewicz podejrzewa więc, że „PiS, jako polityczna ekspozytura Stronnictwa Amerykańsko-Żydowskiego (…), po prostu zamierza uprzątnąć tubylczą scenę polityczną z ruchów, które potencjalnie mogą skomplikować zainstalowanie w Polsce szlachty jerozolimskiej, ściśle współpracują w tej sprawie z obozem zdrady i zaprzaństwa”.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

17 komentarzy

17 Komentarzy

 1. prawo

  29 stycznia 2018 at 19:47

 2. Olrob

  29 stycznia 2018 at 21:49

  No ja też za bardzo nie rozumiem do czego mają służyć te streszczenia. Czy nie lepiej zacytować oryginał?

 3. karola32

  29 stycznia 2018 at 21:50

  Gdzie by byli :Polacy, gdyby pana nie było?.

 4. klioes vel pislamista

  29 stycznia 2018 at 21:52

  Szlachta jerozolimska
  (dedykuje St.Michalkiewiczowi)

  Mniej wartosciowe narody tubylcze,
  Ktore sa pelne antysemitnikow,
  Musza poskromic konsumizmy wilcze
  I sie zamienic w grzecznych podatnikow!

  Z dawna lustruje oko argusowe,
  (Choc wzrok oslabia lektura Talmudu!)
  W srodku Europy demokracje nowe…
  Trzeba potrudzic sie, by nie znac trudu!

  Polin… Ta nazwa dobrze sie kojarzy:
  „Tutaj odpoczniesz”. Ale skojarzenie
  Hangada, czyli bujda, przepoczwarzy.
  Bo wspolplemiencow cierpienie jest w cenie!

  Pan i niewolnik. Niewolnik dla pana
  Pracuje, wcale nie majac zaplaty.
  Nie ma pieniedzy Polin ukochana?
  Nie szkodzi. Splata moze byc na raty.

  Juz wspolplemiency polska szlachte dawno
  Wymordowali – Polakom brak szlachty!…
  Martyrologia nowej jest przeslawna.
  I z wielkim swiatem ma ona konszachty!

  A wiec do dziela. Te mnie wartosciowe
  Narody tlumy stanowia podludzi.
  Sprzeciw to rasizm! Oddawac polowe!
  Jerozolimska szlachta sie nie trudzi!

  • klioes vel pislamista

   30 stycznia 2018 at 12:20

   Zaraza
   /
   Jest taki wirus, co zaraża
   Zwierzęta. (Ludzi też się zdarza.)
   Mózg infekuje. Zarażony
   Zwierz musi zdechnąć, jest zgubiony!
   Ale nim padnie, w swym obłędzie,
   Kogo napotka, gryźć go będzie.
   Wścieklizny wirus, on to sprawia!
   /
   Jest też pierwotniak, co pozbawia
   Strachu i łatwo zjeść się daje
   Zwierzątko, co się wcześniej naje
   Jajeczek tego pierwotniaka. Które
   Na sierści mogą być. Zwierz skórę
   Liżąc, je łyka. Toksoplazma!
   Drapieżnik zwierzę to zjeść czas ma…
   /
   Jest grzyb, co mrówki infekuje.
   Którą zaraża, ta wariuje.
   I się zamienia w mrówkę-zombi.
   Która na trawę kiedy wstąpi,
   To grzyb jej ciałko własnym mrowi.
   I wkrótce nowi są gotowi
   Z niej inwazorzy – grzybów zaród
   Sieje się z trawy! Jest też naród…

 5. m

  30 stycznia 2018 at 11:09

  Rafał Stańczyk29 stycznia 2018 10:22
  Szanowni Państwo,
  Nie trudno sobie wyobrazić narrację światowych mediów: oto duży kraj w środku Europy, który oskarżany jest od kilku(nastu) miesięcy o niszczenie demokracji, co do którego instytucje jewropejskie podjęły szereg działań w obawie przed rosnącym nacjonalizmem, kraj w którym faszystowskie marsze gromadzą setki tysięcy zwolenników w stolicy, kraj który próbował wprowadzić prawo kneblujące usta historykom badającym zbrodnie holokaustu, kraj który zagrabił po wojnie mienie żydowskie na kwotę co najmniej 65 mld dolarów domaga się teraz bezczelnie reparacji od Niemiec. Przecież każdy może sprawdzić na oficjalnych stronach internetowych, że Niemcy w ramach reparacji za II światową wypłaciły już potężne kwoty reparacji. Rodzący się faszyzm, na który nie ma zgody żadnej partii opozycyjnej w Polsce, potrzebuje finansowania szeroko zakrojonych zbrojeń, a odsunięcie na boczny tor ministra oficjalnie dążącego do wojny z Rosją miał jedynie upozorować zmianę kierunku. Nie możemy pozwolić na jakąkolwiek pomoc finansową dla totalitaryzmu. Należy obalić ten rząd, a od nowo wybranych elit zażądać oficjalnego potwierdzenia, że wszystkie należne reparacje zostały wypłacone (co potwierdzają przecież dokumenty) oraz natychmiastowej rekompensaty za zagrabione mienie żydowskie.

  Drodzy Państwo, uważam za błąd wskazywanie JUST jako prawdziwego powodu ataku. Prawdziwym powodem są Niemieckie reparacje, a Izrael wykorzystuje swoją szansę na zakończenie wieloletnich i kosztownych zabiegów wydarcia z Polski miliardowego majątku. Przy okazji z wielu twarzy spadły maski i mamy niepodważalny dowód na „przemysł holokaustu”, zakres dezinformacji (akcja mediów w związku z leśnymi rozrywkami) i niestety brak przygotowania merytorycznego rządzących.
  Jedną ustawą udało się sporo odsłonić (ale niestety poprawka PIS dotycząca wykreślenia z ustawy komunizmu jest także znamienna). Jeżeli JK nie odsłoni teraz prawdy Polakom, będzie skazany na porażkę. Porażka PIS niestety sprawi, że nowy rząd zostanie dobrany z ludzi, którzy podpiszą każdą podłość, a Polska razem z majątkiem straci całkowicie tożsamość. Jesteśmy na zakręcie historii i już wkrótce się przekonamy czy zasługujemy na Niepodległą.
  https://bezdekretu.blogspot.com/2018/01/warto-to-zrobic.html#comment-form

 6. icek

  30 stycznia 2018 at 15:35

  zydo-PISO-komunaodslania twarz

 7. Art

  30 stycznia 2018 at 16:23

  Czytam pana Stanisława od wielu lat,byłem na kilku spotkaniach z nim i go podziwiam.Ale on zawsze mówi i pisze o tym co było.Tzn komentuje wydarzenia.Czekam aż powie,co zrobić aby było inaczej?

 8. Hania

  30 stycznia 2018 at 17:29

  Szabes goj, aktualnie poseł Najjaśniejszej, super-katolik i super- Polak patryjota na łamach ” katolickiego” RM powiedział

  „Obecny spór Polski i Izraela może być wynikiem nieuregulowania kwestii roszczeń reparacyjnych Polski wobec Niemiec – wskazuje poseł Arkadiusz Mularczyk.”

  Co Niemcy mają do roszczeń żydowskich, panie Mularczyk?
  Niemcy wywołali wojnę zapłacili jakieś odszkodowania na podstawie porozumień poczdamskich
  Zapłacili żydom w markach, okrętach i w uzbrojeniu
  W czyim imieniu pan się wypowiada, co?

 9. m

  30 stycznia 2018 at 18:21

  Bogdan@bgh16 minut temu
  W noweli do ustawy o IPN nie podoba mi się że „jacyś” artyści w zasadzie mogą używać frazy „polskie obozy koncentracyjne” i (czytałem) to wprowadzono na sugestie Izraela. To jest duża furtka powiedziałbym wrota do nadużyć. Przykładowo, jeżeli taki Klata (znany ze szmir) zechce pokazać mimo wszystko jak Polacy mordują Żyda w niby „polskim obozie” to to będzie OK, czy oto chodzi. Kto zatem redaguje takie ustawy, Polacy, napewno, czy jakieś wyjątkowe niedorajdy czy ludzie z wyjątkową złą wolą? Czy po pierwszym takim wybryku dopiero ktoś pomyśli że w zasadzie ta nowela o którą było tyle wrzasku jest bublem bo coś niby zabrania ale nie całkiem, zostawia bowiem możliwość nadurzyć na ogromną skalę pod przykryciem niby sztuki?
  https://wpolityce.pl/polityka/379118-swietna-akcja-studentow-dla-rp-przypomnijmy-swiatu-ze-auschwitz-to-german-death-camps-a-polacy-sa-first-to-save

  • m

   30 stycznia 2018 at 19:27

   Zamieńmy w tym wpisie „artyści” na „naukowcy”, „Klata” na „Gross” i …

 10. hansi

  31 stycznia 2018 at 08:39

  „Hucpa z czcicielami czekoladowej swastyki to ustawka mająca uzasadnić bezpodstawne roszczenia żydowskie wobec Polski ?”
  PO CO TEN PYTAJNIK NA KOŃCU, Panie pismaku – Bodakowski ?..
  Tytuł ma być po prostu STWIERDZENIEM FAKTU, Panie Bodakowski…
  Bo to JEST prosty i niezaprzeczalny fakt.
  BEZ PYTAJNIKÓW na końcu…
  CHYBA, że uważa Pan inaczej ?…

  Kiedy skończy się Pan podłączać pod Michalkiewicza ?
  PRZEINACZAJĄC (subtelnie..) sens i wymowę jego felietonów ??..
  Kiedyś się Pan doigra…

  • hansi

   31 stycznia 2018 at 08:46

   POZA tym – to odgrzewany kotlet.
   W międzyczasie mamy już BARDZIEJ jaskrawą ustawkę, tym razem – PROSO z Izraela, już BEZ udawania, że się lubimy, pomimo włażenia w doopę muzeami, meczetami i milionami na cmentarze, z naszej kieszeni, o które żydki SAME sobie powinny dbać, za SWOJE pieniądze…
   Ciekawe, co TERAZ Pan wysmaży (za jakieś 4 dni..) na to, co się działO (bo już się wycofali, po zrobieniu nieodwracalnego zła, a Duduś grzmi pryncypialnie i „Ambasadorka” się „kaja”, jak niemieccy generałowie w Norymberdze, że „tylko wykonywali rozkazy”.
   Netanjahu się NIE pokajał. I Duduś dalej mu będzie wchodził do doopy, a „polski rząd” niebawem ZNOWU pojedzie gremialnie po instrukcje do Jerozolimy tym razem…
   Skoro te, wydawane przez Netanjahu, a przekazywane przez jego „Ambasadorkę” nie skutkują, bo Morawiecki chyba jednak NIE udał się (pewnie go za to zwolnią..) na dywanik do „Ambasadorki”, na rozkaz Netanjahu…
   CO NA TO Pan napisze, Panie wygodny pismaku – Bodakowski ?..

   • hansi

    31 stycznia 2018 at 08:49

    A CO na całą sytuację troll „Tomek” i troll „GłosRozsądku” ?..
    Morda w kubeł ?..
    Czy też w dalszym ciągu będą z białego robić czarne i odwrotnie ?
    Ale, co mnie to obchodzi 🙂
    Shalom ! 🙂

    • Tomek

     31 stycznia 2018 at 11:38

     W pełni się zgadzam, tym razem wyjątkowo, z Michalkiewiczem. Idioci podszywający się pod Polaków patriotów, którzy mają tak nasrane w głowie, by robić czekoladowe torciki ze swastykami albo by wypisywać, że czekają na nowy Holokaust (co jest znacznie jeszcze większym popierd…niem), jak hansi, Robert B. czy jeszcze tam ze dwóch podobnych przygłupów to agentura naszych wrogów, także tych, co mamy wśród Żydów. Jeśli więc nawet hansi nikt ci w szeklach nie płaci, to co najmniej jesteś pożytecznym idiotą Izraela. Tłumaczyłem ci to parę razy, teraz to też zrobił Michalkiewicz.

 11. Wanda Davis

  18 maja 2018 at 22:59

  STOSUJ SIĘ DO SZYBKIEGO I WYGODNEGO POŻYCZKI

  Czy potrzebujesz pożyczki. Jesteśmy legalnym i gwarantującym pożyczkodawcę. Jesteśmy firmą z pomocą finansową. Pożyczamy fundusze osobom potrzebującym pomocy finansowej, które mają zły kredyt lub potrzebują pieniędzy na opłacenie rachunków, aby inwestować w biznes. Chcę użyć tego medium, aby poinformować Cię, że udzielamy rzetelnej pomocy beneficjentowi. Chętnie zaoferujemy Ci pożyczkę. Skontaktuj się z nami przez e-mail: davis_credit100@yahoo.com

  Numer telefonu: +1 (712) 600 2838
  WhatApp Number: +1 (712) 600 2838
  Pani Wanda Davis

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra