Z kraju

31 stycznia manifestacja przed ambasadą Izraela

Jak przypominają przedstawiciele Ruchu Narodowego, w ostatnich dniach mieliśmy do czynienia z szeregiem kłamstw, ze strony przedstawicieli Izraela, na temat postawy Polski i Polaków podczas II Wojny Światowej. „Nie możemy pozostać bierni wobec tych kłamstw” dodają. 

Ruch Narodowy zaprasza na manifestację przed Ambasadą Izraela w Polsce (ul. Krzywickiego 24, Warszawa) dnia 31 stycznia o godz. 17.00.

„Przyjdź i zaprotestuj!” apelują organizatorzy.

Jednocześnie zastrzegają, że na manifestacji dozwolone będzie prezentowanie transparentów zaakceptowanych wcześniej przez organizatorów.‬ Dotyczy to wszelkich haseł, nazw organizacji, symboli, flag oraz proporców itp.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

66 komentarzy

66 Komentarzy

 1. msn wiadomosci

  29 stycznia 2018 at 20:09

  Za co żydzi nas nie lubią. Odmienne spojrzenie na kwestię „polskich” obozów koncentracyjnych

  • mirfra

   29 stycznia 2018 at 22:15

   Chodzi o to by na wydrę wydoić z Polski kasę. Powinniśmy przedstawić listę żydów którzy sami zabijali i donosili na innych żydów i Polaków. lista liczyłaby kilkadziesiąt tysięcy nazwisk żydów: z Żagwi, 13, żydowskiej policji porządkowej, judenratów, szpicli gestapo i nkwd, całej rzeszy żydowskich kapo w obozach, bandyckich grup np oddział braci Bielskich

   • Robert B.

    29 stycznia 2018 at 22:23

    Dzisiaj padło dużo z żydowskich mord o „swobodzie badań nad holokaustem”, że ta ustawa penalizująca sformułowanie „polskie obozy koncentracyjne” tę „swobodę” ogranicza. Oczywiście w mordach żydostwa to znaczy: „Tak badać, że my = niepokalane niewiniątka, zabito nas 6 milionów, jesteśmy jedynymi prawdziwymi ofiarami II wojny światowej, kłaniać się nam w pas, a właściwie tarzać się przed nami i padać nad ryja, robić wszystko, czego zażądamy, no i oczywiście pod żadnym pozorem nie mówić o naszej roli w jeszcze większym ludobójstwie przeprowadzanym w mundurach tzw. komunistów”. O to chodzi żydostwu. Ich nie idzie nie nienawidzić. Po prostu nie idzie.

    • prawo

     30 stycznia 2018 at 13:38

     A tu trochę faktów które żydzi chcą ukryć:
     Największym postrachem Żydów ukrywających się przed Niemcami podczas II wojny światowej byli ludzie, którzy w zamian za pieniądze zajmowali się ich tropieniem i wydawaniem na pewną śmierć. W Berlinie najbardziej osławionym Greiferem („łapaczem” – „łapaczką” – przyp. emjot) wcale nie był fanatyczny nazista ani nawet Niemiec, lecz… Żydówka – Stella Kübler
     Na podstawie prac i wspomnień: Hannah Arendt, Baruch Milch, Emanuel Ringelblum, Baruch Goldstein, Klara Mirska, Chaim A. Kaplan
     (…)Ta kolaboracja części Żydów z Niemcami była tym bardziej szokująca i wstydliwa ze względu na społeczny charakter jej uczestników. W przeciwieństwie bowiem do Polaków, wśród których z Niemcami godzili się na ogół kolaborować głównie ludzie z marginesu społecznego, męty, wśród Żydów na kolaborację poszła duża część elit z tzw. Judenratów (rad żydowskich).
     Przypomnijmy tu, z jak ostrym potępieniem tej kolaboracji wystąpiła najsłynniejsza żydowska myślicielka XX wieku Hannah Arendt w książce „Eichmann w Jerozolimie” (Kraków 1987). Napisała tam m.in. (s. 151):
     „Dla Żydów rola, jaką przywódcy żydowscy odegrali w unicestwieniu własnego narodu, stanowi niewątpliwie najczarniejszy rozdział całej historii”.
     Uległość Judenratów wobec nazistów oznaczała skrajną kompromitację żydowskich elit w państwach okupowanych przez III Rzeszę. Arend stwierdziła wprost:
     „O ile jednak członkowie rządów typu quislingowskiego pochodzili zazwyczaj z partii opozycyjnych, członkami rad żydowskich byli z reguły cieszący się uznaniem miejscowi przywódcy żydowscy, którym naziści nadawali ogromną władzę do chwili, gdy ich także deportowano” (tamże, s. 151).
     Arendt pisała, że bez pomocy Judenratów w zarejestrowaniu Żydów, zebraniu ich w gettach, a potem pomocy w skierowaniu do obozów zagłady zginęłoby dużo mniej Żydów. Niemcy mieliby bowiem dużo więcej kłopotów ze spisaniem i wyszukaniem Żydów
     Niemcy mieliby bowiem dużo więcej kłopotów ze spisaniem i wyszukaniem Żydów. W różnych krajach okupowanej Europy powtarzał się ten sam perfidny schemat:
     funkcjonariusze żydowscy sporządzali wykazy imienne wraz z informacjami o majątku Żydów, zapewniali Niemcom pomoc w chwytaniu Żydów i ładowaniu ich do pociągów, które wiozły ich do obozów zagłady.
     całość tu:
     https://forumemjot.wordpress.com/2013/06/12/zydzi-mordowali-zydow-judenraty-i-zydowska-policja-w-gettach-irn/

   • najwyzszakastaskurwysynów

    30 stycznia 2018 at 07:57

    100/100

  • gosc

   30 stycznia 2018 at 11:42

   Ustawa,jak przyznał.min Jaki, była przez 2 lata konsultowana z Israelem i uzgodniona z nim. W ostatniej chwili prawdopodobnie dostali szału Michnik, Soros i Niemcy i postanowili skłócić rząd Polski z Israelem, wywierając nacisk na Żydów.

 2. msn wiadomosci

  29 stycznia 2018 at 20:16

  Dlaczego władze Izraela tak mocno zaatakowały Polskę? Bo mogły.

  • moherowy beret

   30 stycznia 2018 at 03:13

   msn wiadomości,Izrael zaatakował bo Polska nie jest suwerenna,a we władzach siedzą polskojęzyczni,którzy w gruncie rzeczy dbają o interes żydowski.

  • Marian

   30 stycznia 2018 at 05:09

   tiaaa, to jest jak z bezpańskim zdziczałym psem, jak widzi, że przed nim uciekasz, albo się zawahałeś, to na pewno zaatakuje – taką ma naturę

 3. www.o2.pl

  29 stycznia 2018 at 20:20

  Jako jedyna oklaskiwała z pierwszego rzędu ambasador Izraela. „Do dymisji!”

  • moherowy beret

   30 stycznia 2018 at 03:16

   Ta co klaskała to była wice minister u Glińskiego(Min kultury i dziedzictwa narodowego).Żydówka cieszyła się jako jedyna na tej uroczystości.W dodatku ona uważa,że należy zdelegalizować ONR.

   • Marian

    30 stycznia 2018 at 05:10

    to ta kandydatka Gowina na prezydent Krakowa, no to Majchrowski będzie dożywotnio… 😐

 4. jok

  29 stycznia 2018 at 20:23

  Ostrożni są z tymi transparentami, wiedzą jak bardzo będą pod obstrzałem „mediów”, służb itd.
  Lepiej niech filmują wszystko.
  Niemniej pozwolę sobie stwierdzić, że jest to chyba pierwsza demonstracja od 1967 r., bo chyba (lub być może) wtedy jakieś były? No może jeszcze jakieś demonstracyjki organizowane przez Arabów (głównie Palestyńczyków zapewne) mieszkających w Polsce…

  • Robert B.

   29 stycznia 2018 at 21:19

   O to to na pewno. Żydostwo tylko czeka, żeby zostać „zaatakowane” i wrzeszczeć na cały świat, jacy to są krzywdzenie, by natychmiast automatycznie wyciągnąć po coś łapska. Taka taktyka przynosi jednak owoce tylko do pewnego czasu. Jak się miarka przebierze, to takie „niewiniątka” płacą za wszystko z dołu i ryczałtowo, czyli tak jak lubią najbardziej… Mnie zdumiewa, że oni do tej pory tego nie zrozumieli. Jedyne, co mi przychodzi do głowy, że nie mogą zrozumieć, dlaczego są tak znienawidzeni, bo nie pozwala im na to ich mentalność. Prof. Feliks Koneczny pisał, że w cywilizacji żydowskiej tkwi jakiś błędnik. Ja chyba wyczuwam, o co chodzi.

   • jok

    29 stycznia 2018 at 22:25

    RB Tak mnie nurtuje,a co by było gdyby nie było „oszołomów”:)), m. in. na forach „postrzegających (przynajmniej w jakimś zakresie) Ż-ów takimi jakimi są, a nie takimi za jakich chcą uchodzić”?
    Pewnie nawet Michalkiewicz, ks. Chrostowski czy Lisiak by się nieco zniechęcili, gdyby zobaczyli, że trafiają w idealną próżnię i mniej by pisali „w temacie”.
    A na forach? Co by było gdyby nie było takich „piesków preriowych” (przepraszam za porównania, ale takie mi się nasuwają skojarzenia:)), które (jakos tam) starają się coś tam zasygnalizować?
    Szok byłby dziś do dziesiątej potęgi większy niż od wczoraj. Gdyby wcześniej bywalcom forów, nikt nie wskazywał, a przynajmniej próbował, że jednak jakiś tam antypolonizm tam/wśród Żydów istnieje, to chyba nie mogliby się (odbiorcy mediów elektronicznych, czytelnicy sieci) otrząsnąć z dysonansu poznawczego. Coś jakby się dowiedzieli, że w szkołach jazdy uczą przejeżdżać pieszych na pasach albo że bramkarze w lidze składają przysięgę, że puszczą co najmniej ileś tam bramek w sezonie….:)

    • Robert B.

     29 stycznia 2018 at 22:36

     Do @jok:

     He he… Ja myślę jednak trochę inaczej. Chyba z ludźmi jednak nie jest aż tak źle. Oczywiście, że tacy pedagodzy jak Michalkiewicz (mój ulubieny) odwalają kawał dobrej roboty w obnażaniu, CZYM żydostwo tam naprawdę jest, ale nawet i bez tego moim zdaniem każdy prędzej czy później się zorientuje, że coś jest jednak z tymi Żydami na rzeczy. Na to „prędzej czy później” też warto zwrócić uwagę. Gdzieś przeczytałem, chyba nawet w jakimś żydowskim opracowaniu na temat „antysemityzmu”, że ten „rośnie wraz z wiekiem”. Myślę, że prawdę powiedzieli… Chyba wiem, o co chodzi. No więc Bóg dał ludziom rozum i choćby nie wiem, jak się w Hollywoodzie żydostwo krzątało, ile by „Pianistów”, „List Schindlera” i takich gówien jak ten obsceniczny, pornograficzny wręcz „Syn Szawła” nie nakręcili, jak nie „udramatyzowywali” tego swojego holokitu, to ludzie i tak będą widzieć, że z tym żydostwem coś jest na rzeczy. Prawdy PO PROSTU NIE DA SIĘ UKRYĆ, BO ONA JEST.

     • jok

      29 stycznia 2018 at 23:01

      Oczywiście umyślnie przesadziłem – nie było w ogóle. No ale gdyby ostrożniej – gdyby było mniej, to szok byłby większym nawet jeśli prawda kiedyś tam wypływa.
      Interesujące i chyba trafne z tym wiekiem. Ja np. kiedyś czytałem gw i na szkoleniu wyjazdowym, chycałem rano przez płotek, by iść do kiosku. A jak to było kiedyś, to musiałem być młodszy:).
      Acz znam wielu, który wiek nie pomaga i już chyba nie pomoże….:).

      PS „Pianista”, moim skromnym, może mylnym zdaniem, nie był aż tak bardzo antypolski.
      Oczywiście udramatyzowano, tj. „powiększono” moim zdaniem tzw. powstanie itd.
      Może to (brak ostrego antypolonizmu) trochę wynika z tego, że film był raczej mocno oparty na książce. Książka wyszła krótko po wojnie i choć „oni rządzili na Rakowieckiej”, w narracji medialno-książkowej używano raczej podkreślenia martyrologii, czasem wysokiej wartości socjalizmu/wyzwolenia sowieckiego, ale raczej nie ostentacji ż-skiej.
      Mniejsza z tym. Każda książka, no może nie każda, ale niemało, buduje jakąś wiedzę. Z „Pianisty”, napisanej wszak przez Żyda, zapamiętałem – o ile to było tam, ale chyba tak – przywołane przez niego, głosy niektórych jego rodaków/członków rodziny/sąsiadów: „nareszcie przyjdą Niemcy i zrobią porządek” oraz „to nie nasza wojna, to wojna Polaków i Niemców”. Warto to pamiętać

     • Robert B.

      29 stycznia 2018 at 23:13

      Do @jok:

      Te wszystkie filmy mają JEDEN cel: zrobić z żydostwa święte krowy. Zobacz, nawet powyżej jest napisane:

      „Jednocześnie zastrzegają, że na manifestacji dozwolone będzie prezentowanie transparentów zaakceptowanych wcześniej przez organizatorów.‬ Dotyczy to wszelkich haseł, nazw organizacji, symboli, flag oraz proporców itp.”

      Znaczy się, z nimi trzeba jak z jajeczkiem. A skoro z nimi trzeba jak z jajeczkiem, to im wolno więcej. To jest właśnie to. To jest praprzyczyna tego wszystkiego, co się dzieje. Dopóki mit holokaustu nie zostanie rozmontowany, dopóki ludzie będą myśleli, że Żydom się należą jakieś przywileje z tego powodu, że byli zabijani (bo oczywiście wszystkich innych można zabijać i jest to etycznie neutralne), to nic z tego nie będzie. No chyba że kiedyś tak się miarka przebierze, że wszystko się powtórzy. Moim zdaniem to wszystko do tego zmierza. Oni sami wręcz sprawiają wrażenie, że nie mogą się tego doczekać.

     • jok

      29 stycznia 2018 at 23:45

      RB tu nie chodzi lub nie tylko o to, jak mi się zdaje, że ludziom wmówiono, że trzeba ich traktować jak rozkapryszone, acz ukochane i mocno skrzywdzone dziecko.
      Nie chodzi tu tylko „hipergłębokie współczucie”, wytresowane, ale współczucie. To dużo, zgadzam się, ale nie wszystko.
      Uległość nie wynika tylko ze współczucia, z poddania się narracji holok. (narracja holol. była też chyba za Giera np., ale bez dzisiejszych skutków).
      Wynika także z paraliżującego strachu przed podpadnięciem. Z Polakami prywatnie, można sobie pogadać, nawet jak reprezentują „myślenie gw”. Z cudzoziemcami nie próbowałem, przy mnie też nikt nie zarzucał „anty-zmu” Polakom, raczej słyszałem zdziwienie z powodu „antyeuropejskości rządu”:))
      Acz może trochę przesadzam, może nie należy rozdzielać wytresowania „we współczuciu” od strachu, to wszystko się jakoś łączy….

 5. The Big E

  29 stycznia 2018 at 20:27

  Mam hasło: „Nasze ulice i nasze kamienice, a Żydzi do strefy Gazy”. Czy organizatorzy zaakceptują? I czy sami są zaakceptowani przez wiadomą ambasadę do robienia manifestacji;) A tak zupełnie poważnie: drodzy narodowcy, media są ważne, bo to cały świat lubi sobie pooglądać a to igrzyska śmierci na Nanga Parbat, a to nieszczęśników na gumowych łódkach najnowszymi smartfonami kontaktującymi się z lądem (Soros zafundował im prepaidy?), ale co najbardziej zaboli synów wybranych? Kasa, misiu, kasa. Podziękować za korzystanie z usług Cinema City, Superpharmu,nie kupować izraelskich owoców itd. A przede wszystkim rozstać się z pejsbukiem! No, chyba że bez tego Ruch Narodowy nie ma racji bytu…

 6. wolna-polska.pl

  29 stycznia 2018 at 20:47

  1-Aleksander Jabłonowski kontra Leszek Żebrowski.2-Ruch Narodowy – tylko z nazwy.3-Ludobójstwo na Polakach.4-Judeiscy podpalacze i „antysemityzm” 5-Pomnik religii Holocaustu uszkodzony przez Greków.6-Rak internetu, czyli raz jeszcze o lubelskiej sekcie syjonistycznych troglodytów.7-„Gen Shoah” i Stowarzyszenie Cierpiących Wnuczków.

 7. Robert B.

  29 stycznia 2018 at 20:48

  Rozmowa z żydostwem? Przekonanie ich do czegokolwiek, co nie przysporzy im korzyści? To się jeszcze nikomu nie udało. To zupełnie inna mentalność. Każdy, kto ich zna, doskonale rozumie, o czym mówię. Do nich przemawia tylko jedno: siła. Ja byłbym ukontentowany, gdyby Polska zerwała stosunki dyplomatyczne z tym „państwem”.

  • moherowy beret

   30 stycznia 2018 at 03:23

   Robert B. czy Ty jesteś dzieckiem i myślisz,że Polska może zerwać stosunki dyplomatyczne z Izraelem?Polska nie jest suwerennym państwem,jest pod USraelskim butem.Nie zauważyłeś tego?W dodatku Polska jest skłócona z Rosją na kilka pokoleń,
   jest sama.Niby przyjaciele z Trójmorza są,ale wszyscy zamilkli.

   • Marian

    30 stycznia 2018 at 08:58

    @moherowy beret, wiesz, przywódca zawsze jest sam, tak już jest. Polska nie tyle ambicję, co musi z konieczności być przywódcą Europy Środkowej, bo jest najsilniejszym graczem w regionie. Inni chowają się za plecami Polaków i nie ma w tym nic złego, wiadomo, że Słowacja nie postawi się Niemcom. Węgrzy są intelektualnie mocni, ale to kraj, który ma tylko 5 mln ludzi.
    Dlatego nie ma co się rozczulać – czy tego chcemy, czy nie, trzeba stanąć na wysokości zadania. Musimy zbudować własną siłę i tą siłą chronić słabszych. Sąsiednim krajom musi się opłacać trzymać z Polakami. Jak zbudować własną siłę? – Jest dwie opcje: z Amerykanami albo z Chińczykami. Jest jeszcze w sumie trzecia najkorzystniejsza: i z Amerykanami i z Chińczykami, ale to mało prawdopodobne.
    Druga sprawa, to Polska powinna wreszcie zająć się UE, bo jeśli Polacy nie „zaopiekują się” unią, to UE się rozleci. Niemcy wydoją wszystkie kraje i rozwalą UE. Tylko Polska ma historyczne doświadczenia w budowaniu unii – „wolni z wolnymi, równi z równymi” – Unia Polsko-Litewska przetrwała ok. 400 lat. Mamy doświadczenie. Dlatego Polska powinna odzyskać swoją siłę głosu z Traktatu Nicejskiego – tyle, co Niemcy i Francja.

 8. gazetawarszawska.com

  29 stycznia 2018 at 20:55

  1-Czosnkowy Nowosilcow z Izraela namiestnik Anna Azari obnaża nagą prawdę o polaczkach: BEZ GODNOŚCI.2-Ministerstwo Diaspory Ujawnia System Dla Śledzenia Antysemityzmu Online.

 9. antyPOPiS

  29 stycznia 2018 at 21:31

  Kazda forma dezaprobaty wobec judeonazistowskiego okupanta Palestyny, ktory nie ogranicza sie do eksterminacji palestynczykow i siania zametu na bliskim wschodzie, ale podjudza tez globalna zydowska szczujnie przeciw Polsce, nalezy wspierac. W swietle roznych zabiegow majacych skompromitowac oboz narodowy, zabezpieczenie sie przed prowokacjami jest jak najbardziej wskazane..

  • Robert B.

   29 stycznia 2018 at 21:36

   Igrali, igrali, igrali przed II wojną światową i się doigrali. Dlaczego teraz miałoby być inaczej? Bo co? Uchroni ich przed tym następny film typu „Pianista”? Żydostwo nie za umiaru (to cecha ich cywilizacji), żydostwo ma podwójną moralność, jest bezwzględne i perfidne, i jak się miarka przebiera, to płacą za wszystko. Bardzo lubią korzystać plemiennie, to i płacenie w drugą stronę przyjmuje taką samą formę. Też grupowo. Tak działa prawo akcji-reakcji.

   • antyPOPiS

    29 stycznia 2018 at 22:11

    @Robert, mnie nie musisz przekonywac. Sprawa jest prosta jak drut, pasozyt nie moze zyc bez nosiciela, stad chryja wspierajaca wyszlamowanie z Polski miliardow. Przy okazji zdemaskowalo sie „nasze” polityczne barachlo, awansujace tasiemca do roli „czlonka rodziny”..

    • jok

     29 stycznia 2018 at 22:33

     antyp.
     ” Przy okazji zdemaskowalo sie „nasze” polityczne barachlo, awansujace tasiemca do roli „czlonka rodziny”.

     Interesująco, wyraziście i wręcz dźwięcznie sformułowane, i moim skromnym zdaniem, niezaprzeczalnie trafne skojarzenie.
     Jeśli będę go używał, postaram się nie zapomnieć wspomnieć, że nie jestem jego autorem….:)

     • Robert B.

      29 stycznia 2018 at 22:41

      Do @jok:

      A wiesz, co jest największym strapieniem tasiemca?

      Jak się NA STAŁE PRZYTWIERDZIĆ do żywiciela.

      A teraz przeanalizuj sobie całą żydowską krzątaninę od wieków jak świat długi i szeroki pod tym kątem. Nie tylko w Polsce, ale na całym świecie…

 10. Kwal

  29 stycznia 2018 at 21:33

  Czy ktoś organizuje wyjazd z Krakowa ?

 11. Biały orzeł 1919

  29 stycznia 2018 at 21:38

  proponował bym krucjate rozancowa do około ambasady Izraelskiej

  • Marian

   29 stycznia 2018 at 22:02

   Dobry pomysł. Na pewno zadziała. Gwarantuję.

   • prawo

    29 stycznia 2018 at 23:38

    „Módlmy się za żydów wiarołomnych, aby Bóg i Pan nasz zdarł zasłonę
    z ich serc, iżby i oni poznali Jezusa Chrystusa Pana naszego.
    Módlmy się:
    Wszechmocny wiekuisty Boże, który od miłosierdzia Twego nawet
    Żydów wiarołomnych nie odrzucisz:
    wysłuchaj modły nasze za ten lud zaślepiony, aby wreszcie, poznawszy światło prawdy,
    którym jest Chrystus, z ciemności swoich został wybawiony.
    Przez Tegoż Chrystusa Pana naszego. Amen.”“

 12. michu

  29 stycznia 2018 at 21:59

  Ciekawe dlaczego ci co wymyślili „negacjonizm”, nie chcą by inni w jakimś stopniu z tego wynalazku mogli skorzystać. Sam nie wiem czy wolno nie wierzyć w 6 mln i 65 mld, bo zdaje się penalizacja jest 😉

  • yankoval

   29 stycznia 2018 at 23:34

   Gra może toczyć się o dużo więcej niż te 65 mld $. Dzisiaj dla wpolityce jakiś anonimowy urzędnik z rządu powiedział coś takiego: „szykowana w Polsce tzw. duża ustawa reprywatyzacyjna. Wartość tej ustawy szacuje się na 800 miliardów złotych. Tyle nieruchomości miałoby zostać znacjonalizowanych w zamian za wypłaconą przez państwo polskie rekompensatę. Zarówno Amerykanie jak i Izraelczycy rozumieją stawkę tej gry” Nie wiem jak to rozumieć.

 13. klioes vel pislamista

  29 stycznia 2018 at 22:14

  Szlachta jerozolimska
  (dedykuje St.Michalkiewiczowi)

  Mniej wartosciowe narody tubylcze,
  Ktore sa pelne antysemitnikow,
  Musza poskromic konsumizmy wilcze
  I sie zamienic w grzecznych podatnikow!

  Z dawna lustruje oko argusowe,
  (Choc wzrok oslabia lektura Talmudu!)
  W srodku Europy demokracje nowe…
  Trzeba natrudzic sie, by nie znac trudu!

  Polin… Ta nazwa dobrze sie kojarzy:
  „Tutaj odpoczniesz“. Ale skojarzenie
  Hangada, czyli bujda, przepoczwarzy.
  Bo wspolplemiencow cierpienie jest w cenie!

  Pan i niewolnik. Niewolnik dla pana
  Pracuje, wcale nie majac zaplaty.
  Nie ma pieniedzy Polin ukochana?
  Nie szkodzi. Splata moze byc na raty.

  Juz wspolplemiency polska szlachte dawno
  Wymordowali – Polakom brak szlachty!…
  Martyrologia nowej jest przeslawna.
  I z wielkim swiatem ma ona konszachty!

  A wiec do dziela. Te mnie wartosciowe
  Narody tlumy stanowia podludzi.
  Sprzeciw to rasizm! Oddawac polowe!
  Jerozolimska szlachta sie nie trudzi.

  • klioes vel pislamista

   30 stycznia 2018 at 12:17

   Zaraza
   .
   Jest taki wirus, co zaraża
   Zwierzęta. (Ludzi też się zdarza.)
   Mózg infekuje. Zarażony
   Zwierz musi zdechnąć, jest zgubiony!
   Ale nim padnie, w swym obłędzie,
   Kogo napotka, gryźć go będzie.
   Wścieklizny wirus, on to sprawia!
   .
   Jest też pierwotniak, co pozbawia
   Strachu i łatwo zjeść się daje
   Zwierzątko, co się wcześniej naje
   Jajeczek tego pierwotniaka. Które
   Na sierści mogą być. Zwierz skórę
   Liżąc, je łyka. Toksoplazma!
   Drapieżnik zwierzę to zjeść czas ma…
   .
   Jest grzyb, co mrówki infekuje.
   Którą zaraża, ta wariuje.
   I się zamienia w mrówkę-zombi.
   Która na trawę kiedy wstąpi,
   To grzyb jej ciałko własnym mrowi.
   I wkrótce nowi są gotowi
   Z niej inwazorzy – grzybów zaród
   Sieje się z trawy! Jest też naród…

 14. ewka

  29 stycznia 2018 at 23:09

  Na pewno będę tam.

 15. finka

  30 stycznia 2018 at 00:01

  Ta pikieta to koszmarny błąd, narodowcy dają się wkręcać. Nie da się wszystkich dopilnować, wystarczy jeden prowokator plujący na żydów i pójdzie w świat o Polakach antysemitach, których trzeba zmieść z mapy Europy. Przecież to młyn dla naszych wrogów. Trzeba myśleć zanim wyjdzie się na ulice, bo pierwszym efektem będzie rozwiązania organizacji narodowych. Macie czas odwołajcie to p.Winnicki, bo realizujecie program wrogich Polsce środowisk. Ta szalona akcja od kilku dni, neo naziści w lesie, awantura z Izraelem nie jest przypadkiem, to szersza akcja przeciwko Polsce.

  • antyPOPiS

   30 stycznia 2018 at 09:03

   @finka, mylisz sie, to jest najlepszy czas na dotarcie do swiadomosci Polakow, ze istnieje alternatywa dla politycznych kundli, ktorych czworakowa mentalnosc nie pozwala na uwolnienie sie spod zydowskiego pregierza wiecznych roszczen i pomowien..

  • michu

   30 stycznia 2018 at 10:18

   Brakuje nam mediów o ogólnoświatowym zasięgu. Oni mogą nagłaśniać kłamstwa, a prawda musi się przebijać przez dziesięciolecia.

 16. Janusz

  30 stycznia 2018 at 01:03

  Przyszedłbym, ale z moim transparentem mnie nie wpuszczą…

 17. Paweł

  30 stycznia 2018 at 01:11

  Nie wiem,co sądzić ,ale Targalski na nieależna.pl mówi tak:”Nie ulega wątpliwości fakt, że Izrael dokonał ataku propagandowego na Polskę, którego celem jest wymuszenie na Polakach, żeby stwierdzili, wbrew prawdzie, że jako naród brali udział w Holokauście, byli w tym wspólnikami Niemcom. Taka postawa Izraela spowoduje w Polsce jedynie falę antysemityzmu. Interesy Polski powinny oczywiście być bronione

  – wyjaśnia Jerzy Targalski. Ale dodaje:

  Ale akurat Młodzież Wszechpolska i ONR, jako ci, którzy bronią Polski przed atakiem Izraela, to jest działanie kontrproduktywne, gdyż jedynie ułatwi oskarżenia o antysemityzm. To zadanie powinien na siebie wziąć rząd. Jeżeli tego nie zrobi, to w Polsce dojdzie do takiego wybuchu antysemityzmu, przy którym 1968 r. będzie niczym.””
  Tyle Targalski, jednak mamy przecież prawo jako mieszkańcy demokratycznego kraju powiedzieć, co o stanowisku Izraela w tej sptawie sądzimy.A to z antysemistyzmem nie ma NIC wspólnego. Chodzi wyłącznie o prawdę historyczną.

  • michu

   30 stycznia 2018 at 10:23

   A to się Targalski obudził. No jak to ma być mądry człowiek to pogratulować spostrzegawczości (kompromitacja, atak propagandowy trwa od chyba nawet stuleci). Zresztą wynika, że jedyne co go martwi to oskarżenia o antysemityzm (wskazać na antypolonizm jakoś nie potrafi).

  • obserwator

   30 stycznia 2018 at 11:55

   Dziwne że nie powiedział że to wina Kremla i Putina hahahahhahaa

 18. moherowy beret

  30 stycznia 2018 at 03:30

  Paweł,daj spokój z tym Targalskim,żaden to autorytet.W dodatku piszą,że czosnkowy i on niby broni Polski?Żydom prawda historyczna wisi,zwyczajnie wisi.Oni mają siłę,wszystkie media w świecie,no i władzę finansową,więc rządzą.

 19. Wiedzon

  30 stycznia 2018 at 07:58

  Starsi bracia KONTRUJĄ https://youtu.be/NiH2d1R7F0o

 20. najwyzszakastaskurwysynów

  30 stycznia 2018 at 08:21

  Nie dość że żydzi plują na groby Obywateli Polskich Żydowskiego pochodzenia, to jeszcze na groby Polaków.
  To jawne zakłamywanie historii wynika nie tylko z żądzy bezwzględnego ograbienia narodu który ich ludzi ratował, to jeszcze ze zwykłego rasizmu.
  Nie dotyczy to wszystkich, bo wśród Żydów też są porządni ludzie (tak słyszałem).

  A Hitler to przecież był typowy nordyk:), tak jak i część jego oficerów.

 21. Rejdi

  30 stycznia 2018 at 08:37

  Proponuję transparentny anglojęzyczne. Niech cały świat wie.

 22. m

  30 stycznia 2018 at 11:07

  Rafał Stańczyk29 stycznia 2018 10:22
  Szanowni Państwo,
  Nie trudno sobie wyobrazić narrację światowych mediów: oto duży kraj w środku Europy, który oskarżany jest od kilku(nastu) miesięcy o niszczenie demokracji, co do którego instytucje jewropejskie podjęły szereg działań w obawie przed rosnącym nacjonalizmem, kraj w którym faszystowskie marsze gromadzą setki tysięcy zwolenników w stolicy, kraj który próbował wprowadzić prawo kneblujące usta historykom badającym zbrodnie holokaustu, kraj który zagrabił po wojnie mienie żydowskie na kwotę co najmniej 65 mld dolarów domaga się teraz bezczelnie reparacji od Niemiec. Przecież każdy może sprawdzić na oficjalnych stronach internetowych, że Niemcy w ramach reparacji za II światową wypłaciły już potężne kwoty reparacji. Rodzący się faszyzm, na który nie ma zgody żadnej partii opozycyjnej w Polsce, potrzebuje finansowania szeroko zakrojonych zbrojeń, a odsunięcie na boczny tor ministra oficjalnie dążącego do wojny z Rosją miał jedynie upozorować zmianę kierunku. Nie możemy pozwolić na jakąkolwiek pomoc finansową dla totalitaryzmu. Należy obalić ten rząd, a od nowo wybranych elit zażądać oficjalnego potwierdzenia, że wszystkie należne reparacje zostały wypłacone (co potwierdzają przecież dokumenty) oraz natychmiastowej rekompensaty za zagrabione mienie żydowskie.

  Drodzy Państwo, uważam za błąd wskazywanie JUST jako prawdziwego powodu ataku. Prawdziwym powodem są Niemieckie reparacje, a Izrael wykorzystuje swoją szansę na zakończenie wieloletnich i kosztownych zabiegów wydarcia z Polski miliardowego majątku. Przy okazji z wielu twarzy spadły maski i mamy niepodważalny dowód na „przemysł holokaustu”, zakres dezinformacji (akcja mediów w związku z leśnymi rozrywkami) i niestety brak przygotowania merytorycznego rządzących.
  Jedną ustawą udało się sporo odsłonić (ale niestety poprawka PIS dotycząca wykreślenia z ustawy komunizmu jest także znamienna). Jeżeli JK nie odsłoni teraz prawdy Polakom, będzie skazany na porażkę. Porażka PIS niestety sprawi, że nowy rząd zostanie dobrany z ludzi, którzy podpiszą każdą podłość, a Polska razem z majątkiem straci całkowicie tożsamość. Jesteśmy na zakręcie historii i już wkrótce się przekonamy czy zasługujemy na Niepodległą.
  https://bezdekretu.blogspot.com/2018/01/warto-to-zrobic.html#comment-form

 23. prowokocja!

  30 stycznia 2018 at 11:23

  nie dajmy się sprowokować

  • Marian

   30 stycznia 2018 at 19:06

   Tez się obawiam prowokacji i nie wybieram się.

 24. msbs

  30 stycznia 2018 at 15:02

  Pòjdziecie pod ambasade na swiecie pokaza was jako polskich faszystow i tak sie przysluzycie Polsce. Szkody jakie powstana nie beda do odrobienia prze lata i bedzie to kosztowac milony usd, niestety nie z waszych prywatnych kieszeni. Czy potraficie zrobic cos madrzejszego dla Polski?

  • antyPOPiS

   30 stycznia 2018 at 15:39

   Nic glupszego nie mogles wymyslic, powielasz kretyniskie apele szabesprawicowcow i pejsoendekow, bojacych sie utraty zwolennikow, widzacych ze mozna wyrazac poglady zgodne z sumieniem i interesem Polski. Dorabianie Polakom geby bedzie trwac tak dlugo, jak dlugo bedziemy tolerowac zydonazistowski dyktat obrazu swiata i historii..

 25. Tomek

  30 stycznia 2018 at 16:22

  Akurat to jest bardzo, bardzo głupi pomysł.

  Z nagonką, która się obecnie dzieje, należy walczyć na dwa sposoby. Po pierwsze, walka w sieci – prostowanie różnego rodzaju kłamstw (typu wykazanie, iż ten były minister izraelski, co to twierdził, że mu babcię Polacy zabili nie miał żadnej babci z Polski pochodzącej) i kontrofensywa – można przypomnieć Koniuchy, Naliboki, to, co się działo w 1939 czy osoby typu Stella Kübler i zapytać, czy tak chcecie o historii rozmawiać. Po drugie, ciche i spokojne działania dyplomacji – ustawy nie zmieniamy, tłumaczymy natomiast, że ona nie ma nic wspólnego z jakimś penalizowaniem mówienia np. o szmalcownikach czy Jedwabnem.

  Czemu ta manifestacja jest natomiast złym pomysłem? W tłumie takich narodowców łatwo o jakiś głupi transparent, okrzyk, nie daj Boże ktoś rzuci racę. Takie wydarzenie zresztą samo się nawet o jakąś prowokację prosi. Sam fakt, że będą tam narodowcy może spowodować, że do mediów zagranicę pójdzie komunikat, że w Polsce niedługo dojdzie do kolejnej „Nocy Krzyształowej”.

  Chcemy więc być skuteczni, czy chcemy sobie pokrzyczeć tylko na Żydów? Jak to drugie, to proponuję zabrać na manifestację czołowych „mendrców” i „znafców” (pisownia celowa) tematyki żydowskiej z tego forum – Roberta B., prawo, antyPOPiS czy hansiego. Robert B. posepleni trochę do kamery, że „oni tyle pszeciehpieeeeli” i powie o przyszłym Holokauście. Prawo i AntyPOPiS zasób słownictwa mają ubogi, acz jednorodny, więc powrzucają w wywiadzie co chwila coś o parchach, pejsach, gojach, talmudycznym czymś tam itp. A wszystkich na koniec roz….bie hansi, jak powie, że Żydzi Polaków szczepionkami meldują, poda link do filmu ze znachorem na YouTube i powie, że Netenjahu to pewnie przebrana za człowieka jaszczurka (jak twierdzi inny jego idol). Wszyscy to nagrają. Zagranicą pomyślą, że Polska to jakaś słowiańska wioska z X wieku, gdzie na święto wiosny topi się kukły Żyda i wierzy w to, że Żydzi dzieci na macę przerabiają. Światowy Kongres Żydów będzie przeszczęśliwy. Tylko, że jak tak debilnie byśmy działali, to nawet Palestyńczycy by chyba zaczęli pisać o „polskich obozach”.

  • antyPOPiS

   30 stycznia 2018 at 16:58

   @Tomek, musze przyznac ze widze postep, Naliboki, Koniuchy, S.Kubler… czyli glosy „antysemitnikow” maja na ciebie pozytywny wplyw. Co do manifestacji, prezentujesz starego tchorzliwego zydopachola.. Z pomowieniami mozna wygrac tylko nieustepliwoscia w gloszeniu prawdy, a ta nie pozwala na kapitulowanie wobec zydowskich oszustw i kalumni, bylaby to zdrada i profanacja pamieci naszych ofiar i bohaterow walczacych z okupantami..

   • Tomek

    31 stycznia 2018 at 11:25

    antyPOPiS – nie wiem, kogo nazywasz „antysemitnikami” (pomijam, że słowa takiego nie ma w naszym języku, bo nieumiejętne używanie języka polskiego to jeden ze znaków rozpoznawczych tutejszych monotematycznych przygłupów), ale jeśli masz np. siebie na myśli i jeśli w tej pustej głowie uroiło ci się, że ja w jakikolwiek sposób mógłbym zmienić swoje poglądy pod wpływem kogoś tak ograniczonego, jak ty i że tacy ludzie mogliby mieć na mnie jakikolwiek wpływ, to wybacz, ale parsknę śmiechem.

    O Nalibokach, Koniuchach czy Kubler wiem od dawna i pisałem nawet kiedyś o tych dwóch pierwszych sprawach tym portalu. Mnie od takich ludzi jak ty odróżnia natomiast jedna fundamentalna rzecz – ja nie mam paranoi, jak niektórzy tutaj wypisujący, która bierze się albo z ich zwykłej głupoty i nieuctwa, albo nawet z jakiejś psychicznej choroby. Kiedy jest potrzeba, żeby krytykować Żydów, to to robię. A że nie robię tego pod każdym postem, nieważne na jaki temat, nie onanizuję się na temat gojów, parchów, talmudów, Chazarów, to dlatego, że nie jestem debilem.

    A co do manifestacji, to moja postawa jest czystym pragmatyzmem – nie daj Boże, by poszli tam idioci tacy, jak ty czy paru innych wymienionych w moim poście u góry, bo to dopiero byłaby dla Polski katastrofa.

  • Marian

   30 stycznia 2018 at 17:11

   @Tomek, ja myślę, że ludzie przyniosą wodę święconą i będą kropić te „bramy piekielne”, potem odmówią Różaniec Święty.

   • Tomek

    31 stycznia 2018 at 11:27

    To również bez wątpienia byłby nasz wielki sukces… Jeszcze parę takich, to sami się utopimy, nie potrzeba do tego żadnych żydowskich spisków, w które wierzy tu parę osób.

 26. m

  30 stycznia 2018 at 18:19

  Bogdan@bgh16 minut temu
  W noweli do ustawy o IPN nie podoba mi się że „jacyś” artyści w zasadzie mogą używać frazy „polskie obozy koncentracyjne” i (czytałem) to wprowadzono na sugestie Izraela. To jest duża furtka powiedziałbym wrota do nadużyć. Przykładowo, jeżeli taki Klata (znany ze szmir) zechce pokazać mimo wszystko jak Polacy mordują Żyda w niby „polskim obozie” to to będzie OK, czy oto chodzi. Kto zatem redaguje takie ustawy, Polacy, napewno, czy jakieś wyjątkowe niedorajdy czy ludzie z wyjątkową złą wolą? Czy po pierwszym takim wybryku dopiero ktoś pomyśli że w zasadzie ta nowela o którą było tyle wrzasku jest bublem bo coś niby zabrania ale nie całkiem, zostawia bowiem możliwość nadurzyć na ogromną skalę pod przykryciem niby sztuki?
  https://wpolityce.pl/polityka/379118-swietna-akcja-studentow-dla-rp-przypomnijmy-swiatu-ze-auschwitz-to-german-death-camps-a-polacy-sa-first-to-save

 27. Pingback: cwty4n5omtxycn5tvcwxcrtwer

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra