Z kraju

Paweł Kukiz odpowiada na antypolskie kłamstwa izraelskiego polityka

W swoim najnowszym wpisie na jednym z portali społecznościowych Paweł Kukiz odpowiedział na antypolskie kłamstwa izraelskiego polityka Jaira Lapida szefa partii Yesh Atid, który plugawie stwierdził „Dlaczego obozy działały w Polsce? Ponieważ Niemcy wiedzieli, że przynajmniej część lokalnej społeczności będzie im w tym pomagać”.

Zdaniem Pawła Kukiza polityk ten nie ma racji bo w 1933 „trzy miliony Żydów żyje na terytorium Rzeczpospolitej. Czyli tylu, ilu w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Belgii, Holandii, Austrii, Węgrzech, Włoszech, Jugosławii, Bułgarii, Grecji, Danii, Litwie, Łotwie i Estonii razem wziętych”.

Paweł Kukiz komentując te statystyki zadał retoryczne pytanie „DLACZEGO AKURAT POLSKĘ umiłowała Żydowska Diaspora ??? Bo „wiedziała, że część Polaków będzie ich mordować”??? Pan oszalał ???”.

Zdaniem Pawła Kukiza „obozy (NIEMIECKIE!) działały w Polsce”. Przede wszystkim dlatego, że Niemcy to bardzo praktyczny Naród i nazistowską, bandycką eksterminację Ludności Żydowskiej realizowali tam, gdzie tej Ludności było najwięcej. Oszczędzili na transporcie. No chyba, że uważa Pan, że w przypadku wywiezienia Polskich Żydów do Niemiec uniknęliby Oni Holokaustu, osłaniani mężnymi piersiami Wehrmachtu, SS i GESTAPO”.

Według Pawła Kukiza „w każdej nacji, w każdym Narodzie, (…) znajdą się bandyci, zwyrodnialcy i dewianci, którzy okres wojny wykorzystają albo po to, by spełniać swe dewiacje, albo po to by się bogacić, albo z innych, obcych mi względów. Czy to wśród Polaków, czy to wśród Żydów. Jest wiele do wyjaśnienia. Po obu stronach. I wszystkich bandytów- bez względu na nację- należy ścigać i surowo karać. Ale generalizowanie i stawianie Polaków na równi z niemieckimi nazistami również jest zbrodnią”.

Kończąc swój wpis Paweł Kukiz oświadczył, że wybaczył Żydom ich zbrodnie, pomimo że „Żyd-komunista zamordował mu Dziadka a Ojca wysłał na Syberię” pomimo że cenił twórczość literatów żydowskiego pochodzenia.

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

26 komentarzy

26 Komentarzy

 1. Wymuszenie poczucia WINY u Polaków - cel żydowsko-niemieckiego KŁAMSTWA "Polskie Obozy Koncetracyjne” ma podłoże finansowego metodycznego RABOWANIA finansowego Polaków !

  31 stycznia 2018 at 22:51

  Skrajnie oszczerstwo żydowsko-niemiemickie jako KŁAMLIWY slogan:
  „Polskie Obozy Koncentracyjne”
  jest spreparowany w celu fałszywej INDOKTRYNACJI samych żydów, tak aby w nich generować skrajną NIEnawiść do Polaków, co ma w konsekwencji zachęcać żyda jego AUTOMATYCZNĄ chęć rewanżyzmu w postaci ZEMSTY na Polakach, która by motywowała zasadność fałszywego ROZCZENIA finansowego ZREKEMPENSOWANIA w sposób finansowy te żydowskie KŁAMSTWA brutalnie oczerniające Polaków o sztucznie ZWIĘKSZONY mit holocaustu, za który JAKOBY są „winni” są nie kto inny tylko Polacy . . .
  DRUGIM zadaniem tego podłego żydowskiego OSZCZESTWA spreparowanego pod KŁAMLIWYM sloganem:
  „Polskie Obozy Koncentracyjne”
  jest na siłę WMÓWIENIE poczucia WINY każdemu zwykłemu polskiemu obywatelowi, który „jakoby” jest jedynym spadkobiercą WINOWAJCĄ tego tzw. „holokaustu”, który jest naczelną doktryną ROZCZENIOWO-wychowawczą żydowskiego społeczeństwa, narzuconą przez zakłamane CHCIWE elity żydowskie, brutalnie żerujące finansowo na lokalnych „winnych” tubylcach w Polsce.
  Ta metodologia i technologia żydowskiego FAŁSZU za pomocą hagody obwinienia Polaków tym KŁAMLIWYM sloganem:
  „Polskie Obozy Koncentracyjne”
  ma WYMUSIĆ rzucenie Polaków na kolana w celu bezwarunkowej AKCEPATCJI tej fabrykacji, że JAKOBY ten „holocaust” był z „polskiej winy” co ma ZMUSIĆ Polaków do bezwarunkowej akceptacji PŁACENIA tych wiecznych REKOMPENSAT finansowych ale KLUBOM żydowskim jako „zadość uczynienie” za ten kłamliwy w 100% oszczerczy zarzut żydowski.
  Ten kłamliwy żydowski slogan:
  „Polskie Obozy Koncentracyjne”
  ma na celu wymusić STAŁE poczucie WINY oraz bezwarunkową ULEGŁOŚĆ polskiej społeczności wobec żądań żydowskich oraz ZGODĘ na płacenie finansowego dożywotniego HARACZU chciwym oszukańczym KLUBOM żydowskim żyjącym na polskim garbie lub stałego PŁACENIA rekompensat finansowych za „holokaust” jakiejś specjalnie uprzywilijowanej KAŚCIE żydowskiej jako forma „zadość uczynienie” za te jakoby „Polskie Obozy Koncentracyjne”.
  Czyli ten żydowski kłamliwy slogan:
  „Polskie Obozy Koncentracyjne”
  został SPREPAROWANY właśnie po to, aby w młodym pokoleniu Polaków, które NIE zna faktycznej historii 2-j Wojny Światowej wygenerować w nim stały SYNDROM poczucia WINY i wiecznego spłacania „moralnego długu” wobec żydów zamienionego na „rekompensate” gotówkę finansową lub w polskiej naturze(domy, lasy, ziemia…itp) wobec chciwych żydów.
  To wmówione Polakom poczucie „WINY” ma następnie generować poczucia NIŻSZOŚĆI Polaków wobec chciwych żydów zamieszkałych w Polsce oraz międzynarodowej mafii żydowskiej panoszącej się po całym Świecie wymuszającej HARACZE finansowe lub stałe OPODATKOWANIE się na rzecz żydostwa pod różnymi PRETEKSTAMI wymyślonymi przez żydów lub Izrael.
  To wmówione poczucie „WINY” Polakom ma się dodatkowo przekładać na OPŁACANIE przez polskiego podatnika prosperujących rozczeniowych lub rewizjonistycznych instytucji żydowskich prosperujących w Polsce w których mafiozi żydowscy organizują plany metodycznego wykorzystywania lub nawet drenażu finansowego lokalnych tubylców na rzecz stałego opłacania utrzymania lokalnych klubów żydowskich lub ich siedzib organizacji politycznych czy też rozczeniowych, a także żydowskich cmenatrzy.
  Ta retoryka „Polskie Obozy Koncentracyjne” też konsekwentnie dąży się do zakompleksienia Polaków, sącząc ideologię ukrytego narodowego polskiego masochizmu i nihilizmu, przekonywania na arenie mędzynarodowej, że Polacy to żli ludzie, którzy nic nie potrafą i dlatego powin być ULEGŁYMI wobec obcych „adwokatów”, zwałaszcza mentorów żydowskich lub Izraela, który zawsze FAŁSZYWIE UDAJE „polskiego protektora”.
  Bardzo cenne są logiczne opinie i bardzo SPRAWIEDLIWE oceny w sprawie FAŁSZU żydowskiego, które wyjaśnie śp. prof. Bogusław Wolniewicz (około 6:10 min):
  https://www.youtube.com/watch?v=EEZsGBcoaMc

 2. Marian

  31 stycznia 2018 at 22:54

  Dzisiejsza sytuacja podobna jest do tej, która była w sierpniu 1920 r., gdy bolszewicy stali pod Warszawą. Co robić? Poddać się licząc na łagodną śmierć, czy ryzykować i walczyć?
  Jak wtedy „cały postępowy świat” popierał bolszewików, tak i dziś „cały postępowy świat” (czytaj: żydowska diaspora) popiera oszczerczą propagandę przeciwko Polsce i Polakom.
  Czy wolno dać się zastraszyć?

  • kibol

   1 lutego 2018 at 12:30

   Czyli co? Analogicznie bić żyda s……..

 3. ela

  31 stycznia 2018 at 23:01

  NIGDY !!!

 4. jok

  31 stycznia 2018 at 23:08

  Nienajgorzej, jak na polskie/nadwiślańskie standardy…

 5. MAREK

  31 stycznia 2018 at 23:10

  tak naprawdę na przełomie lat 40-tych – 50-tych(czyli już po II Wojnie!) istniał jedyny polski obóz koncentracyjny(jeśli można go tak nazwac) był to obóz w Świętochłowicach gdzie byli przetrzymywani min. Polscy Patrioci .Zarządzał tym obozem Żyd salomon(szlomo)morel który po gomółkowskiej „Odwilży” i czystce wyemigrował do Izraela gdzie zmarł w Telawiwie w 2007 roku i gdzie do końca swego żywota pobierał wysoką chyba 5-tysieczną emeryturę… czyli chyba prawdą jest to co pisze między innymi p. Robert B. – jak ktoś zabija Żyda to jest to zbrodnia ! a jak ktoś pozbawia życia Goja to … no właśnie… co wtedy jest !?

  • Robert B.

   1 lutego 2018 at 14:20

   Wtedy to jest nic. Zabijanie goja jest etycznie neutralne. Co więcej, jest wręcz pożądane, gdy narodowi „wybranemu” to przynosi korzyści. Wystarczy się zacząć im dokładniej przyglądać, żeby dostrzec, o CO chodzi w tej całej awanturze z żydostwem od najdawniejszych czasów, na wszystkich kontynentach.

 6. Sara

  31 stycznia 2018 at 23:47

  Dlaczego Izrael od Niemiec dostał kilkadziesiąt mld dolarów za pomordowanych żydów obywateli polskich ? To Polsce się należało odszkodowanie za swoich pomordowanych 3 mln żydów !

  Więc Izrael z procentami jest nam winien około 100 mld dolarów ! i tego się trzymajmy !

 7. Dlaczego żydostwo izraelskie, amerykanskie i rosyjskie ZAJADLE atakuje Polske ?

  1 lutego 2018 at 00:39

  Ukraincu RUSOFOBIE Jan Bodakowski WYJAŚNIJ dlaczego powstał w styczniu 2016 roku tak silny SOJUSZ rosyjsko-izraelski, akurat w tym czasie gdy takie głupie ukry jakim ty wzywałeś do burzenia pomników Armi Radzieckiej w Polsce wybudowanych w epoce Stalina i PRL ?
  Tym czasem 27 czerwca 2012 roku ten przez ciebie znienawidzony W.Putin został zaproszony do Izraela, aby w miejscowości Netanya w Izraelu dokonał odsłonięcia pomnika Armii Czerwonej i jeszcze paru innych miejscach w Izraelu !
  Pytanie: почему в россии правят жиды ?

  Czy Jan Bodakowskie jest taki tępy i nie wie, że to Żydzi ZORGANIZOWALI inwazje ISLAMISTÓW na Europę, a teraz awanturują się w Polsce:

  https://forumemjot.files.wordpress.com/2016/01/wxrzegp-2.jpg

  Podczas spotkania na Kremlu Putina w styczniu 2016 roku z przedstawicielami Europejskiego Kongresu Żydów przewodniczący tej organizacji Mosze Kantor — skarżył się Putinowi na zwiększenie liczby ataków na Żydów — i rosnące poparcie dla narodowych partii i organizacji prawicowych w Europie z odstąpieniem od budowania żydowskiego Światowego globalizmu NWO.

  W przed-dzień rocznicy wyzwolenia więźniów obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau w styczniu 2016 roku, kiedy to żydzi na całym świecie obchodzą jako dzień pamięci ofiar Holokaustu, to wtedy W.Putin zaprosił do Kremla w Moskwie żydowskich działaczy żydowskich z całego Świata, a w tym przedstawicieli aktywistów żydowskich, najważniejszych działaczy z Austrii, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Hiszpanii, Francji, Belgii i Łotwy i innych krajów.

  Wtedy to Kantor, przywódca żydów europejskich powiedział:
  „W dniu dzisiejszym Żydzi są obiektem największej od drugiej wojny światowej dyskryminacji(ciągle to samo żydzi bełkoczą od 4000 lat i nie chcą wyciągnąć wniosków, że są nie lubiani za skrajną CHCIWOŚĆ oraz WYŁUDZANIE specjalnych przywilejów pod każdym względem we wszystkich krajach zamieszkania i chcą dominować jak egoistyczni żydzi zamieszkali w USA, którzy Amerykę trzymają w finansowo-politycznym żelaznym uścisku!)
  Kantor też skarżył się do Putina i ubolewał także nad opuszczaniem przez Żydów Europy.
  Kantor dalej „nawijał” że „Doniesienia i raporty o ‚antysemityzmie’ w Europie są publikowane przez organizacje żydowskie regularnie, a Putin się z tym nie chce zapoznawać …”
  Kantor jednak nie powiedział, że te „przekręcone” raporty są wykorzystywane do osiągnięcia konkretnych celów politycznych żydowskiej mafii grasującej na Świecie.
  Kantor też nawijał, że jakoby Europejczycy ‚odreagowują’ się na Żydach i dlatego ostatnio żydzi ekonomicznie „BIEDNIEJĄ” w Europie i tracą kluczowe pozycje w polityce Europejskiej” …SIĆ!
  Kantor też bełkotał, że żydów nie lubią we Francji, Grecji, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Włoszech i na Węgrzech i Polsce …
  Jego zdaniem — jest to straszne zagrożenie dla społeczności żydowskich w Europie.
  Powiedział także:
  „Państwa europejskie nie są w stanie zagwarantować Żydom odpowiedniej ochrony”.

  Kantor też powiedział: „Żydzi uciekają z Europy nie tylko ze względu na strach przed zamachami terrorystycznymi, — ale także ze względu na wrogość Europejczyków wobec nich”.
  W latach 80-tych XX wieku, — po otwarciu granic Związku Radzieckiego — tysiące Żydów rosyjskich emigrowało do Europy Zachodniej, USA oraz Izraela.
  Według izraelskiej gazety Haaretz w latach 1989-2006 z byłego Związku Radzieckiego wyemigrowało ok. 1,6 miliona Żydów.
  — 979 tysięcy z nich wyjechało do Izraela
  — 325 tysięcy do Stanów Zjednoczonych
  — 219 tysięcy do Niemiec.
  Prezydent Putin zapewnił, że Rosja jest gotowa przyjąć Żydów opuszczających kraje Europy Zachodniej i zapewnić im odpowiednie warunki.
  Putin też powiedział w Kremlu w styczniu 2016 roku, że w okresie istnienia ZSRR ci żydzi co opuścili to ZSRR, a potem też co opuścili jak odrodziła się Rosja — to teraz powinni oni wrócić do Rosji.
  Putin też powiedział, że Europejski Kongres Żydów, będący wpływową organizacją polityczną w UE — powstał w 1986 roku — a swoją główną siedzibę ma w Paryżu powinien zachęcać do powrotu żydów do Rosji.
  Putin też przypominał, że organizacje żydowskie, które mają swoje biura także w Brukseli, Strasburgu, Berlinie i Budapeszcie i Polsce też powinny zachęcać do powrotu żydów do Rosji …
  Zatem Prezydent Rosji Władimir Putin — zaoferował europejskim Żydom emigrację do Rosji.
  — Jest to jego odpowiedź na rzekomą „falę antysemityzmu”, — która według działaczy żydowskich — rozprzestrzenia się w Europie.
  W chwili obecnej szykuje się rozgrywka polityczna poamiedzy rosyjskimi żydami u władzy na Kremlu, którzy nakradli się na ruskiej „pierestrojce” a etniczni Ruscy zostali WYKOPANI od władzy na Kremlu czyli jest identycznie jak to jest w III RP, że narodowcy rosyjscy się nie liczą w „rosyjskiej” polityce.
  Rusofobie Jan Bodakowski czy kapujesz co się faktycznie dzieje na Kremlu i możesz to WYJAŚNIĆ o co w tym wszystkim chodzi, że tak znienawidzony przez ciebie W.Putin zachęca żydów do powrotu do Rosji, a żydostwo zamieszkałe w Izraelu i Rosji tak zajadle atakuje Polske ???

 8. Polska Canada

  1 lutego 2018 at 05:23

  Nie pozostańmy obojętni wobec manipulacji światowych mediów, przedstawiających Polskę w bardzo niekorzystnym świetle. Protestujmy, pisząc listy do redakcji “The Globe and Mail”, po ostatniej publikacji na temat Polski – szczegóły w linku.
  http://www.polskacanada.com/the-globe-and-mail-o-polsce/

 9. Adam

  1 lutego 2018 at 07:32

  A co Pan Paweł na to ?

  Departament Stanu wezwał do przeprowadzenia ponownej analizy ustawy o IPN nie tylko z punktu widzenia jej potencjalnego wpływu na zasady wolności słowa, ale też „naszej zdolności do pozostania nadal realnymi partnerami”.

  Jesteśmy zaniepokojeni konsekwencjami projektu tej ustawy; jeśli weszłaby ona w życie mogłoby to wpłynąć na strategiczne interesy Polski i jej stosunki – ze Stanami Zjednoczonymi i Izraelem włącznie

  CZY TO SZACH I MAT ?

  I mamy teraz na kolanka przed Panem ?

  https://www.dlapolski.pl/polska-nie-wstala-z-kolan-po-prostu-zmienila-klecznik

  • podolak

   1 lutego 2018 at 08:26

   Korzystając z okazji przypomina senatorkę RP która zarzuca „niewłaściwe” momenty Jakiemu ale sama NIGDY nie raczyła
   opowiedzieć narodowi polskiemu o okolicznościach i rzeczywistych przesłankach jakimi kierował się jej tatko, chroniąc przez Sowietami ludobójców z OUN/UPA.
   A wie i zna.

   Milczy również teraz o pomocy której (nie zważając na gniew Brytyjczyków) jej tatko udzielał żydowskim „dezerterom” z II Korpusu w czasie j pobytu w Palestynie,wcześniej w ZSRR i jacy stanowili bardzo istotną i aktywną część istabliszmentu powstającego Izraela.

   A właśnie teraz, byłby stosowny moment aby Izraelowi o tym przypomnieć a nie wymądrzać się p-ko Jakiemu.

   http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,22967609,anders-wytyka-jakiemu-blad-ws-ustawy-o-ipn-absolutnie-tragiczna.html#Z_MT2

  • najwyzszakastaskurwysynów

   1 lutego 2018 at 11:40

   Wzywam parlament USA do przeprowadzenia ponownej analizy ustawy o MIENIU BEZSPADKOWYM w innym wypadku gaz będziemy kupowali od Skandynawów, albo jeżeli będziemy mieli taki kaprys to od IRANU.

 10. pfof

  1 lutego 2018 at 07:52

  Indoktrynacja młodzieży żydowskiej
  https://www.youtube.com/watch?v=nu6t9YmHvT4

  • Barbara

   1 lutego 2018 at 16:34

   Żydowska młodzież ma obowiązek, zgodnie z programem szkolnym, zaliczyć pielgrzymki do obozów zagłady. Ochroniarze im towarzyszący są po to, by nie doszło ze strony własnie tej młodzieży do burd; mówił o tym kiedyś p. Jerzy Robert Nowak.
   Po obejrzeniu filmiku, nie mam co do tego wątpliwości, że to jest prawda.
   Jest takie przysłowie: kto, jaką bronią walczy, od takiej ginie. Żydzi uczą nienawiści, podobnie jak islam. Kultura chrześcijańska jest jednak zupełnie inna. Może też dlatego nigdy nie mogli się zasymilować z żadnym narodem.
   Bardzo dobry film, dający odpowiedź, dlaczego z Żydem nie można się dogadać: zupełnie inna mentalność.

 11. klioes vel pislamista

  1 lutego 2018 at 08:53

  Zdaniem Michalkiewicza

  Sto czterdzieści milionów polscy podatnicy
  Wydali na Muzeum …Żydów. Nowe sto milionów
  Wnet na cmentarz …żydowski. Nie dosyć pokłonów!
  Pan Sellin nowy sygnał śle z polskiej stolicy:
  „Czas na Muzeum …Chasydów!” Kolejna impreza?…
  (Zdaniem Michalkiewicza: niech się sam obrzeza!)

 12. Soroka

  1 lutego 2018 at 09:27

  Kukiz zapomniał powiedzieć temu podłemu Żydowi, że obozy śmierci Niemcy stawiali w okupowanej Polsce, bo po Żydach mieli tam masowo ginąć Polacy, tak jak w KL Warschau, o czym w Polsce cicho, bo to jest Żydom na rękę!

 13. Wojciech

  1 lutego 2018 at 09:37

  Zawiesić stosunki dyplomatyczne z Izraelem. Natychmiast.
  Dość uprawiania polityki na kolanach.

  • najwyzszakastaskurwysynów

   1 lutego 2018 at 11:46

   Nie zawieszać lecz natychmiast budować stosunki dyplomatyczne z Iranem.
   Iran na pewno byłby zainteresowany dobrymi stosunkami z dość dużym krajem, o dużym potencjale rozwoju, leżącym w Europie Centralnej.

 14. Slawomir Tomasz Roch

  1 lutego 2018 at 10:39

  Znakomita wykladnia lidera partii Kukiz’15 posla Pawla Kukiza! Wielkie dzieki za jego piekne swiadectwo milosci do prawdy i ojczyzny! Perfekcyjnie zwrocil uwage na gigantyczna diaspore zydowska w Polsce przed niemieckim, znaczy nazistowskim, znaczy hitlerowskim Holocaustem! Zydzi mieli w Polsce b. dobrze, taka jest prawda. Dlaczego?! Bo Polacy z natury sa b. tolerancyjnym narodem, majacym szacunek dla narodu Izraela, a to wyplywa wprost z milosci jaka od pokolen, od 1050 lat mamy do Chrystusa Pana! I niech tak zostanie! Zydzi nie powinni jednak wykorzystywac tego do bezczelnego, a absolutnie niegodziwego szkalowania naszego narodu, jakoby wspolwinnego Holocaustu! To obrzydliwe klamstwo, ktore rodzi wielkie ogolnonarodowe zgorszenie. Po temu prosze zdecydowanie Prymasa Polski abp Wojciecha Polaka z Gniezna, by raczyl jak najszybciej sie w tej sprawie publicznie wypowiadziec. O Przewielebny rosze nie dac sie dlugo prosic! Z Panem Bogiem

  • Bożena Szymborska

   2 lutego 2018 at 08:32

   Żydzi nie mają nic wspólnego z Jezusem, w którego wierzą Polacy. Nie są żadnym narodem wybranym i nie są naszymi starszymi braćmi w wierze. To też jest kłamstwo i może pora byłaby po temu, aby Prymas Polski powiedział wreszcie jak jest naprawdę. http://bozenaszymborska33.pl

 15. podolak

  1 lutego 2018 at 11:08

  Temu….. też się nie podoba i o PRAWDZIE coś mówi.

  https://www.facebook.com/petroporoshenko/posts/1196746997126357

 16. podolak

  1 lutego 2018 at 11:55

  A tak oto, również kolejny państwowy ukronazista z UA, wygraża Polsce i Polakom.

  https://www.facebook.com/igor.mosijcuk/posts/1595306493879445?pnref=story

 17. hansi

  1 lutego 2018 at 13:12

  Słowa, słowa, słowa… A GDZIE CZYNY ??????….

 18. Robert B.

  1 lutego 2018 at 13:31

  Kończąc swój wpis Paweł Kukiz oświadczył, że wybaczył Żydom ich zbrodnie, pomimo że „Żyd-komunista zamordował mu Dziadka a Ojca wysłał na Syberię”…

  A ja żydostwu niczego nie wybaczyłem i nie zamierzam. Żydostwo musi ZA WSZYSTKO zapłacić. Tylko taką formę powinny przyjmować stosunki z tym plemieniem: całkowicie symetryczną, bezwzględną, bez jakichkolwiek prób „dialogów”, bo wszyscy dobrze wiemy, CZYM oni są.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra