Z kraju

Prof. dr hab. Krystyna Pawłowicz na Twitterze: „Jeśli wojna, to gdzie Żydzi znajdą teraz azyl przed antyżydowską Europą?”

@Krystyn16616795  5h5 hours ago
Skoro Prez. D.TRUMP głęboko rozumiał MORD NA POLSCE z rąk Niemców i wykazał to porywająco w czasie wizyty u nas,to może będzie bronił nas przed skrajnie godzącymi w prawdę o wojnie kłamstwami Izraela.
W interesie USA jest spokój między jego sojusznikami.

@Krystyn16616795  17h17 hours ago
Sejm:Polska nie brała udziału w Holokauście!!!
Kneset:Polskę oskarżyć Holokaust !!!
I co dalej, Izraelu? Wojna przeciw Polsce o trwanie kłamstwa, czy pokój z nami w prawdzie?
Jeśli wojna,to gdzie Żydzi znajdą teraz azyl przed antyżydowską Europą ?

@Krystyn16616795  21h21 hours ago
A lewacy tylko o tyłku…
No,bo Polskę mają w dupie…

@Krystyn16616795 23h23 hours ago
HG-W – w zemście na PIS dała przyzwolenie na ryzyko antypolskiej prowokacji w czasie dzisiejszej pikiety;
władze państwa,w aktualnym interesie Polski – uniemożliwiły HG-W tę nikczemną zemstę.

@Krystyn16616795 Jan 30
Nawet,jeśli demonstracja pod Amb. Izraela będzie dziś spokojna,to i tak w świat pójdą zdjęcia z wykrzywionymi z nienawiści do Izraela twarzami polskich „nazistów” i „antysemitów”.
Już TVN,onet,gazWyb,zagraniczni spece o to zadbają.
A kto dziś gra „trupa”..?

Oto kilka najnowszych wypowiedzi prof. dr hab. Krystyny Pawłowicz, zamieszczonych na Twitterze – skondensowany komentarz do ostatnich wydarzeń w Polsce.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

27 komentarzy

27 Komentarzy

 1. qaz

  1 lutego 2018 at 12:12

  Kryska, ty nic więcej nie pisz, bo straszna naiwniaczka z ciebie.

  • kibol

   1 lutego 2018 at 13:48

   Zachować spokój i robić swoje.
   Proponuję namawiać młodzież znającą obce języki do pisania na forach zagranicznych i żydowskich prawdy o tamtych czasach. O Stella Kübler, o Mordechaju Chaimie Rumkowskim …. Niech każdy sporządzi sobie swoje archiwum, niech się wymieniają i piszą, piszą, piszą …. a efekty będą szybko. Zamiast po tych głupich Onetach, WP, Interiach to w szerokim świecie, w żydowskiej prasie. Ludzie na świecie nie są głupi tylko niedouczeni. Trzeba ich pod-edukować. Nie miotać się i złorzeczyć tylko metodycznie działać. Efekty przyjdą z czasem.

 2. klioes vel pislamista

  1 lutego 2018 at 12:28

  Zdaniem Michalkiewicza

  Sto czterdzieści milionów polscy podatnicy
  Wydali na Muzeum …Żydów. Nowe sto milionów
  Wnet na cmentarz …żydowski. Nie dosyć pokłonów!
  Pan Sellin nowy sygnał śle z polskiej stolicy:
  „Czas na Muzeum …Chasydów!” Kolejna impreza?…
  Zdaniem Michalkiewicza: „Niech się sam obrzeza!”

  • klioes vel pislamista

   2 lutego 2018 at 11:56

   I wierszyk do propagowania go przez sms-y:


   Żydowskie obozy śmierci

   Kto był w nich? Oraz kto cyklon B
   Zsyntetyzował? Niech świat to wie!
   A Reinhard Heydrich i Hitler sam…
   Co genetyka dziś mówi nam?
   Na Umschlagplatzu, kto ziomków bił,
   I do obozów ich pchał co sił?

   „Polskie obozy”?… Tak, w Polsce są.
   W Polsce, od której jej wrodzy – WON!!!

 3. polskawalczaca.com

  1 lutego 2018 at 12:35

  1-Dwużydzian Polaka, czyli czemu się tak Polacy skundlili?! 2-Żydowskie zbrodnie na narodzie polskim.3-Żydo – faszyzm podnosi łeb!!!!

 4. tuszyn

  1 lutego 2018 at 12:41

  W Polin – Pani Profesor, w Polin. Po to powstała III-cia okrągłostołowa obsadzona resortowymi potomkami z eksportu Ławrentija Berii. Obecne niezadowolenie kolonizatorów będzie przebłagane przeprosinami oraz finansowymi prezentami w postaci kilkudziesięciu miliardów USD, zmianą projektu ustawy reprywatyzacyjnej na właściwą – „‚oddawać szybko, co zażądają i „spadkobiercom” wystruganym z banana oraz wypucowaniem kolejnych kirkutów. Przed kamerami stanie kahał kolejnych pachoło-zaprzańców , którzy z nadętą miną wytłumaczą Polakom, że to ich ich „narodowe dziedzictwo”. Pani też głosowała za oddaniem naszej krwawicy na pucowanie kirkutu, na który już raz pieniądze wypłaciliśmy w ramach ustawy o kościołach. Zabrakło pani odwagi?

 5. hansi

  1 lutego 2018 at 13:10

  „Jeśli wojna, to gdzie Żydzi znajdą teraz azyl przed antyżydowską Europą?”
  U NAS, Pani Krystyno. U NAS. Właśnie rabują nam Ojczyznę.Rękami Dudy, Kaczyńskiego i..PANI, Pani Krystyno.. A MY – POLACY – mamy GÓWNO do gadania…
  Więc proszę tu NIE ŚCIEMNIAĆ…

 6. Hania

  1 lutego 2018 at 13:14

  Odwagi?!
  Ta pani nie zna tego słowa…
  Świadczy o tym pierwszy wpis:

  „Skoro Prez. D.TRUMP głęboko rozumiał MORD NA POLSCE z rąk Niemców i wykazał to porywająco w czasie wizyty u nas,to może będzie bronił nas przed skrajnie godzącymi w prawdę o wojnie kłamstwami Izraela.
  W interesie USA jest spokój między jego sojusznikami.”

  Tak mogą pisać tylko niewolni ludzie!
  Pani Krysia jak zwykle liczy na farta albo dobrego wuja sama…
  bronić to musimy się sami
  Ale z kim?
  Skoro posłanka, która składała przysięgę, że
  ” będzie służyć Polsce”
  odwołuje się do obcych polityków?!

  Twiterowa bojowniczka:)

 7. ziemianka

  1 lutego 2018 at 13:38

  Tak, w Polsce znajda schronienie, ale wpierw będą musieli usunąć stąd Polaków, doprowadznych do czerwoności oszczerstwami i grabieżą, co będzie określone mianem szalejącego antysemityzmu. To już się szykuje, bo najpierw wykupimy zbrojenia od USA na wojnę z Rosją po cenach nam narzuconych, potem część Polaków wyemigruje za chlebem, a reszta zginie na wojnie z Rosją, albo z Iranem, to się jeszcze okaże.

 8. Przebudzcie sie!!!

  1 lutego 2018 at 13:53

  Jak pisze Pani Pawlowicz „Skoro Prez. D.TRUMP głęboko rozumiał MORD NA POLSCE z rąk Niemców” to szybko dodam ze ten sam Pan Prezydent Trump domagal sie podczas rozmowy z Pania Merkel zwiekszenia niemieckiego budzetu na cele wojskowe. Oto hipokryzja polityczna. Pan prezydent Trump z pewnoscia nie ma wiedzy na temat wojennych dokokonan wojsk niemieckich skoro niemieckim potomnym sklada taka oferte. Mysle, iz za wybuchem II Wojny Swiatowej stoja i inni gracze miedzynarodowi planujacy nowe rozdania terytorialne. Polacy sa ogrywani i teraz zapytanie kluczowe, czy maja tego swiadomosc? Doslownie zachowanie przypomina biernosc wzgledem nowych rozbiorow lub calkowitego podporzadkowania sie u sibie w kraju obcym elementom.

 9. Dorota

  1 lutego 2018 at 14:01

  Może wreszcie Polacy się obudzą i przepędzą Żydów.W historii narodu żydowskiego ,Żydzi byli wypędzani 47 razy.Nie dziwię się.Wszędzie sieją zamęt.Swoimi działaniami Żydzi obudzą nastroje antysemickie w naszej Ojczyźnie.

 10. Hania

  1 lutego 2018 at 14:13

  Pani Krysia wymowna doczekała się odpowiedzi na swój tweet od prominentnego przedstawiciela amerykańskich kałbojów, Tilersona.
  tego samego co przed kilkoma dniami nie odróżnił Grobu Nieznanego Żołnierza od Pomnika Bojowników Getta, i tam złożył hołdy i skromne kwiatuszki 🙂

  „Wyrażamy również obawę co do reperkusji, jakie ten dokument, o ile wejdzie w życie, może mieć dla strategicznego interesu Polski oraz jej relacji – włączając w to relacje ze Stanami Zjednoczonymi i Izraelem – napisano w oświadczeniu na stronie Departamentu Stanu USA”

  Wypadałoby teraz przeanalizować własną politykę lizania doop sprzymierzeńców
  Udostępniania bandytom polskich baz, pożyczania pieniędzy na niski procent, czapkowania i pisania głupawych przemyśleń…
  Ale wy z POPISu nie jesteście do tego zdolni
  Co ja gadam…co ja gadam…i czego oczekuję…

 11. Polska Canada

  1 lutego 2018 at 15:00

  Nie pozostańmy obojętni wobec manipulacji światowych mediów, przedstawiających Polskę w bardzo niekorzystnym świetle. Protestujmy, pisząc listy do redakcji “The Globe and Mail”, po ostatniej publikacji na temat Polski – szczegóły w linku.
  http://www.polskacanada.com/the-globe-and-mail-o-polsce/

 12. zbyszek

  1 lutego 2018 at 17:11

  Za pomoca kredytow hipotecznych i nierealnych cen mieszkan tworza w polsce rozwarstwione spoleczenstwo – wystarczy sam mechanizm latwego dostepu do kredytow hipotecznych. Oni juz zagrabili tereny po PGR wokol miast. „” Co jeszcze bardziej zdumiewające, liczba kredytów hipotecznych z tamtego okresu koreluje ze spadkiem dochodów gospodarstw domowych na danym terenie.”” https://nowyobywatel.pl/2015/08/13/niech-jedza-kredyt-geneza-kryzysu-finansowego-w-usa/

  „”Niskie stopy przyniosły wiadome rezultaty. Zwiększył się popyt na mieszkania i domy, gdyż dzięki niskim ratom zaczęły one być w zasięgu wielu niezamożnych osób. Pobudziły też podaż – w końcu kredyt był tańszy także dla deweloperów, którzy z większą ochotą zaczęli budować nowe domy. Własność stopniowo się upowszechniała – w 1994 r. 64 proc. gospodarstw domowych miało mieszkanie na własność, a w roku 2004 już niemal 70 proc. Wszystko to oczywiście powodowało znaczny wzrost cen domów, dzięki czemu rzesze Amerykanów wirtualnie się bogaciły, gdyż wartość ich majątków rosła. Co prawda wzrost cen domów oznaczał, że dla kolejnych grup zakup może być coraz bardziej powyżej dochodów, ale w epoce taniego pieniądza i łatwego kredytu nikt nie zaprzątał sobie głowy takimi drobnostkami. Nikogo też nie dziwiło, że wzrost cen domów był wyższy w tych rejonach, w których… niższy był wzrost dochodów. W końcu to najlepszy dowód na to, że plan działa i że upowszechnianie własności wśród niezamożnych grup ruszyło z kopyta.””

  „”Wzrost cen domów napędzał, oprócz konsumpcji, także… dalszy wzrost cen domów. Właściciele drożejących nieruchomości mogli je sprzedać i zdobyć kapitał na większe mieszkania, co bardzo wielu czyniło, wzmacniając jeszcze popyt i wzrost cen. Wzrostowi cen nieruchomości sprzyjało również bardzo duże rozwarstwienie, które zawsze pojawia się przy „inflacji aktywów”, czyli przy szybkim wzroście wartości aktywów finansowych i nieruchomości. Wynika to z faktu, że w rozwarstwionych społeczeństwach sporo jest kapitału spekulacyjnego, który inwestuje w droższe dobra nie dlatego, by zaspokoić swe potrzeby, lecz aby powiększyć nadwyżkę finansową, która zalega mu na kontach. W egalitarnym społeczeństwie wzrost cen domów musi powodować stopniowe zmniejszanie się popytu, gdyż stają się one po prostu poza zasięgiem kolejnych grup społecznych, wciąż czekających na zakup swego pierwszego lokum – a to musi ograniczać wzrost cen. W społeczeństwie rozwarstwionym nie funkcjonuje taki mechanizm blokujący powstawanie bańki – zawsze znajdzie się chętny do ulokowania nadwyżki kapitału w nieruchomościach po to, żeby na nich zarobić w sytuacji ich ciągłego drożenia12.””

 13. zbyszek

  1 lutego 2018 at 17:17

  Polskie gospodarstwa domowe juz sa zadluzone na 500 mld – jak i z czego to splaca? Cytat: „”Dyktaturę ciemniaków zastąpiła dyktatura pieniądza i mediów. Bogaci, banki i spekulanci uwielbiają dług i czasy kryzysu, bo właśnie wtedy najlepiej łupi się zwykłych szaraczków, najtaniej przejmuje majątek i dorobek wielu pokoleń. Ten właśnie wariant ćwiczymy nad Wisłą.”” „”To już nie są przelewki, problem dotyczy blisko 500 tys. Polaków — głównie ludzi młodych, na dorobku. Ich zobowiązania w ramach kredytów mieszkaniowych w walutach obcych wobec banków to równowartość ok. 170 mld zł. Polskie rodziny mają blisko 500 mld zł długów w bankach.””
  Janusz Szewczak

 14. zbyszek

  1 lutego 2018 at 17:37

  Potrzeba mieszkan dla 3 mln rodzin – 200 tys rocznie nowych ze wzgledu na pewne przekroczenie rekordow urodzen w czasie okupacji ruskiej (dzieci gwarantowaly byt w wieku emerytalnym) i blokowiska w ktorych mieszka 26 % ludnosci musza byc zlikwidowane ze wzgledu na niemoznosc zmniejszenia zapotrzebowania na energie i niski komfort… Ich energochlonnosc w uzyskaniu PKB jest drozsza niz budowa nowych po kosztach wlasnych w nowoczesnym systemie spoldzielczym.Tragedia jest calkowite zaniechanie A NAWET SWIADOME LIKWIDOWANIE SPOLDZIELCZOSCI BUDOWY MIESZKAN. W 2017 wybudowano okolo tysiaca mieszkan. Systemowe zaniechanie na rzecz wyzysku przez developerow – wybranych developerow. Na minimum bilion za 3 mln mieszkan + odsetki jest taki program: Historia spółdzielczości
  Kolebką ruchu spółdzielczego była XIX wieku Anglia. Tu w roku 1843 w miejscowości Rochdale powstała jedna z pierwszych spółdzielni. Była to spółdzielnia o profilu spożywczym. W tym samym czasie równolegle ze spółdzielniami produkcyjnymi czy rolniczymi w całej Europie rozwijały się spółdzielnie kredytowe, między innymi Kasy Raiffeisena. Animatorami wczesnych form spółdzielczości byli w wielu krajach (Wielka Brytania, Belgia, Skandynawia) socjaliści, którzy budowanie gospodarki spółdzielczej uważali za metodę zbudowania alternatywy dla kapitalizmu.
  Historia spółdzielczości na ziemiach polskich[edytuj | edytuj ko
  Jednym z prekursorów spółdzielczości na terenach Polski był Stanisław Staszic, który w 1816 roku założył w swoich dobrach Towarzystwo Rolnicze Hrubieszowskie.
  Ruch spółdzielczy wywodzi się z okresu zaborów. Był wtedy formą zrzeszania się i edukacji chłopów przez ziemiaństwo. Pozwalał na potrzebną konsolidację poziomą produkcji rolnej będą zaczątkiem zrzeszeń producenckich oraz na polepszenia lokalnego zaopatrzenia przez tworzenie prostego przetwórstwa rolnego i rzemiosła. Ruch spółdzielczy wspierał się na wydawanych gazetkach edukacyjnych i politycznych – działalność ta wiązała się z pozytywistyczną ideą pracy u podstaw prowadzonej przez wyżej wykształcone warstwy społeczne ówczesnej Polski. Ponadto powstałe na terenie Małopolski Kasy Stefczyka ułatwiają finansowanie rzemiosła, rolnictwa i drobnego przemysłu.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%B3%C5%82dzielnia
  IKM częścią rządowego programu mieszkaniowego
  Indywidualne Konta Mieszkaniowe zapowiedziała w czerwcu 2016 r. premier Beata Szydło. Są one jednym z trzech filarów Narodowego Programu Mieszkaniowego. Pozostałe dwa to dostępne budownictwo na wynajem na gruntach Skarbu Państwa (obecnie prowadzony jest pilotaż części komercyjnej Mieszkanie plus) oraz wsparcie budownictwa społecznego czynszowego. Zgodnie z Narodowym Programem Mieszkaniowym, budżet państwa przeznaczy na premie dla oszczędzających 200 mln zł w 2019 r., 400 mln zł w 2020 r., 600 mln zł w 2021 r., 800 mln zł w 2022 r., 1 mld zł począwszy od 2023

 15. zbyszek

  1 lutego 2018 at 17:48

  Reszta jakis wymyslonych emocjunujacych problemow jest tylko przykrywaniem wlasciwego, ze w srodku Europy kilka mln + kilka mln emigracji nie ma mieszkan odpowiednich dla rodzin. Kolderka jest krotka i kolejny rzad musi upasc, chocby dlatego, ze te sprawy mieszkaniowe sa starannie obserwowane, znane powszechnie. System w ktorym mieszkanie staje sie jak finansowa szubienica zamiast zyskiem jest samobojczy, gdyz zamiast skladac na dodatkowe emerytury inwestujac w programy rzadowe i w male firmy posrednio stajemy sie warstwa ubozsza niz przed kupnem mieszkania.Rzad musi upasc, chocby z powodu osmieszenia za granica a nastepony musi byc jak gierka -zastosowac najlepsze metody oszczedzania na mieszkania i emerytury zastosowane po wojnie w Niemczych.

 16. zbyszek

  1 lutego 2018 at 18:01

  W tym systemie nie jest istotne czy kredytobiorca jest z warstwy ubogiej lub z ubogiego regionu – istotny jest jego charakter inwestora. Jest to caly system zmniejszania ryzyka a wiec akcja kredytow hipotecznych moze wlasnie zapobiegac rozwarstwieniu a wrecz odwrotnie.W Polskiej skali jest trudniej zarzadzac niz malymi Czechami ale w tym przypadku powstaje Darmowy Efekt Skali – dziesiatki milionow drobnych inwestycji a nie kilka tak jak np w malym Izraelu. Juz 3 mln takich inwestorow powoduje powstanie kilku wielkich koncernow – wpierw budowlanych np w mieszkaniowce. Wlasnie odwrotnoscia wykonczono frankowiczow a mozna te trendy odwrocic – trzeba tylko chciec! Czy PAD tego chce? Moze swiadomie daza do rozwarstwienia??? Dlatego dziennikarze powinni ten temat ….

 17. finka

  1 lutego 2018 at 18:30

  Od lat czytam, że polska ambasada w Izraelu wydaje tysiące polskich paszportów obywatelom Izraela, nadal stoją w kolejkach po nasze paszporty. To jacyś masochiści jeśli chcą jechać do narodu, który rzekomo ich prześladuje. I tak przez wieki ich prześladował, że było ich tu najwięcej w Europie, a żądania zawsze mieli absurdalne.

 18. edykt

  1 lutego 2018 at 19:02

  Pani Pawłowicz i pani Szydło są dobrymi Polskimi Politykami, nie są synami bankierów jak niektórzy teraz nowo wybrani.

  • aga

   1 lutego 2018 at 22:58

   zaklamana pawlowicz i zaklamana szydlo glosowaly za 100 mln dla zydow na centarz ,za rentami dla zydow , szydlo byla szkolona razem z dudá w uczelni sorosa.

 19. zbyszek

  1 lutego 2018 at 20:03

  Ten rzad tez upadnie, gdyz oprocz zadluzenia gospodarstw domowych wzrosnie cena nergii, gdyz ta ekologiczna jest bardzo droga – laczne koszty znacznie przewyzsza dotacje z Zach UE: podatnicy w Niemczech doplacaja okolo 1000 € (!) rocznie a dotacje wynosza zaledwie kilkadziesiat € miesiecznie na polskie gospodarstwo domowe. Nie bedzie mieszkan, podwyzek realnych zarobkow a wzrosna koszty. Dla Polakow prawdziwe koszty gazu i energii z wiatrakow sa niedostepne, jako wydatki. Niby Rada polityki pienieznej ma tego pilnowac (jak wyzej), ale nie jest propolska. Czarne to, ale prawdziwe.Przykro mi, ze rzad nie ostrzega tak jak frankowiczow a wrecz cenzuruja nawet cytaty bez komentarza.

 20. icek

  1 lutego 2018 at 21:53

  zydo-piso-komuna grzecznie wszystko konsultuje z zydkami a tutaj jeszcze dostali kopa…bo na wschodzie nawet dobry sluga dostaje kopa od swego pana tak dla przypomnienia kto jest kim…a czasem z laski zaprosza na kolacyjke chanukowo…polsko otworz oczy ze w wyborach so nam podsuwane skonczone skurwysyny i zlodzieje z PO pochodzenia zydowskiego lub udajace patriotow zydki z PISu ktore przejmuja prawicowych wyborcow nie pozwalajac na powstanie partii polskiej narodowej….bo niby musimy zjednoczyc glosy zeby ci zli zPO nie przejeli wladzy…ale ten ich patriotyzm i polskosc to hucpa taka sama jak polskie obozy….trzeba zerwac ten polityczny krag i wybrac patriotow polakow narodowcow do wladzy

 21. aga

  1 lutego 2018 at 23:03

  pawlowicz glosowala za 100 mln dla zydow na centarz ,za rentami dla zydow , nigdy sie nie sprzeciwiala eksterytorialnosci wcieczek zydowskiej mlodziezy, glosowala za przekazywaniem rozmaitych pieniedzy banderowcom ,zeby byli miotla , ktora wymiecie nas by stworzyc polin dla zydow .glosowala przeciw zwiekszeniu kwoty wolnej dla pracujacych polakow i za zwiekszniem kwoty wolnej dla niepracuajacych leni ,za zwiekszeniem skladki zus dla Polakow, za 500 + dla meneli niepracuajcych , zeby pracujacy Polacy ubozeli lub wyjechali na zachod . czyli robi wszystko ,by zrobic tu azyl dla zydow

 22. zahra

  6 lutego 2018 at 08:53

  Skoro Prez. D.TRUMP głęboko rozumiał MORD NA POLSCE z rąk Niemców i wykazał to porywająco w czasie wizyty u nas,to może będzie bronił nas przed skrajnie godzącymi w prawdę o wojnie kłamstwami Izraela.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra