Z kraju

Z OSTATNIEJ CHWILI Źródło Onet.pl: „ambasador Izraela Anna Azari zostanie odwołana”. Źródło WP: „ambasador Izraela Anna Azari zostaje”

„Decyzją premiera Izraela Benjamina Netanjahu Anna Azari zostanie wezwana do Izraela, a placówka dyplomatyczna pozostanie bez ambasadora. Decyzja w tej sprawie może zapaść jeszcze dziś” – twierdzi źródło Onetu „zbliżone do izraelskich władz”.

Zupełnie inną informację podaje Wirtualna Polska:”Według informacji mediów brak porozumienia między polską i izraelską stroną ma mieć poważne konsekwencje. Donoszą, że Anna Azari została wezwana do Izraela i straci stanowisko. Jak ustaliła WP, ambasador zostaje w Warszawie i dalej pełni swoją funkcję”.

Źródło: wp.pl,  onet.pl

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

52 komentarze

52 Komentarzy

 1. Adam

  1 lutego 2018 at 14:34

  Wspaniała wiadomość

  • kibol

   1 lutego 2018 at 14:42

   Zachować spokój i robić swoje.
   Proponuję namawiać młodzież znającą obce języki do pisania na forach zagranicznych i żydowskich prawdy o tamtych czasach. O Stella Kübler, o Mordechaju Chaimie Rumkowskim …. Niech każdy sporządzi sobie swoje archiwum, niech się wymieniają i piszą, piszą, piszą …. a efekty będą szybko. Zamiast po tych głupich Onetach, WP, Interiach to w szerokim świecie, w żydowskiej prasie. Ludzie na świecie nie są głupi tylko niedouczeni. Trzeba ich pod-edukować. Nie miotać się i złorzeczyć tylko metodycznie działać. Efekty przyjdą z czasem.

   • Adam

    1 lutego 2018 at 14:50

    Słuszna cenna uwaga

   • edykt

    1 lutego 2018 at 18:43

    Onet, wp, interia sprzedaje IP użytkowników służbom żydowskim Mossadu, ostrzegam przed tymi portalami, piszcie tam komentarze przez proxy lub z VPN.

   • podolak

    5 lutego 2018 at 19:08

    Nie zostanie teraz odwołana.
    Jest przydatna dla realizacji scenariusza.

    W ostatnich latach w Izraelu pojawiła się ponadmilionowa grupa Żydów przybyłych z byłego ZSRR, głównie z Rosji.

    Arogancka i niekompetentna ambasador Izraela w Warszawie pochodzi z Łotewskiej Socjalistycznej Republiki Radzieckiej.

    W sprawie corocznych paradenmarszy weteranów z łotewskich SS i ich heroizacji, również prawnej na Łotwie a „zasłużonych” niezwykle w Shoah, Izrael i ta łotewska Żydówka zdecydowanie inaczej się zachowywały.

  • Adam

   5 lutego 2018 at 05:34

   Wygląda na to że na pewno nie będzie odwołana bo we wczorajszej audycji w Radiu Maryja oczywiście z udziałem Jonna Danielsa o. Rydzyk w bardzo dobrych słowach ze współczuciem wyrażał się tej ambasador.

   http://www.radiomaryja.pl/informacje/u-nas-j-daniels-pewnoscia-byl-niemiecki-interes-tym-aby-uzywac-sformulowania-polskie-obozy/

   A sam Pan Daniels po zapytaniu słuchacza czy: ,,Jonny Daniels propaguje kłamstwa Jana T. Grossa, dyskredytuje dr Ewę Kurek i sprzeciwiającego się ekshumacji w Jedwabnem .Który to zażądał delegalizacji ONR, nazwał Jacka Międlara „rasistowską szumowiną”, a Grzegorza Brauna „debilem” i i „idiotą”.

   Przyznał że nazwał brzydko G. Brauna za co przeprosił jednocześnie stwierdzając że Braun to Żyd (jak by chciał powiedzieć przez to że nie popełnił antypolonizmu)
   Oczywiście sprzeciwia się ekshumacji w Jedwabnym .

   Należy przy tym zauważyć że słuchacz zaakcentował w pytaniu że głównym problemem jest procedowanie aktu 474 pomyliwszy się w cyfrach 447 na co o. Rydzyk szeptem spytał o co chodzi bo nie wie?.

   W związku z powyższym należy stwierdzić że niestety radio odeszło od obiektywizmu faworyzując dopuszczając do głosu na żywo co jest bardzo istotne Pana Jonna Danielsa a dla ozdoby wiarygodności czasem na żywo zalęknionego Roberta Winnickiego-aktualności dnia(duży zasięg rzesza odbiorców) itd. No i dla uwiarygodnienia z nagrania nie na żywo S.Michalkiewicza.

   Myślę że powinna być zaproszona wreszcie dr. Ewa Kurek .

   Że już nie wspomnę wielkiego nieobecnego w mediach głównego nurtu od wczoraj Żyda G.Brauna.

 2. okop

  1 lutego 2018 at 14:35

  Co te niemieckie portale wypisują, jedni tak inni tak. Zakupmy wszyscy zatyczki do uszu bo wycie zacznie się na prawdę po podpisie prezydenta, lecz będzie krótkie jak pierdnięcie. Wiwat wolna suwerenna Polska.🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱

 3. Robert B.

  1 lutego 2018 at 14:39

  Jeżeli ktokolwiek myśli, że z Żydami można sobie ułożyć „stosunki”, prowadzić „dialog”, dojść do „porozumienia”, to się SROMOTNIE MYLI. To zupełnie inna cywilizacja i mentalność. Historia chyba już dosyć dowodów dostarczyła, jak na żydostwo reagują wszystkie inne cywilizacje począwszy od najdawniejszych czasów. Gdyby to ode mnie zależało, to nie byłoby żadnych „stosunków” z Izraelem, np. taki generał Franco, póki żył (1975), nie nawiązał „kontaktów” z tym „państwem”. Nie dał się nabrać na mit holokaustu i ten ryk na cały świat, iiileee toooo oooniii pszeeecieeehpieeeliiii. Dlaczego? Bo doskonale wiedział, z KIM ma do czynienia, co mu zrobili na terenie jego własnego kraju i do czego żydowska „diaspora”, czyli sieć rozpostarta nad prawie całym światem, jest zdolna, gdy tylko w „środowiskach żydowskich” padnie rozkaz do wykonywania różnego typu manewrów. Podobne stanowisko do Żydów miał Henry Ford. Pisał, że masowa emigracja „Żydów” do USA w latach 20-30 XX wieku to przemarsz zdyscyplinowanej, karnej armii, przegrupowanie sił. Takie przegrupowywania i sygnały do manewrów na terenie wroga, czyli całej ziemi, które skwapliwie wykonują, żydostwo otrzymuje regularnie „nawet” po tym, jaaak tooo oooniii pszeeecieeehpieeeliii. Wystarczy się temu przyjrzeć, zatrzymać się nad tym problemem, by to dostrzec.

  • kibol

   1 lutego 2018 at 14:45

   Czytasz w moich myślach dobry Człowieku,
   Szczęść Ci Boże

  • jok

   1 lutego 2018 at 17:00

   O ile pamiętam, Franco nadał obywatelstwo hiszpańskie lub zezwolił się o ubieganie o nie, wszystkim Żydom sefardyskim, przynajmniej w czasie wojny.
   Potężny Ford, zdaje się, odwołał, a raczej został zmuszony do odwołania, swoje twierdzenia/spostrzeżenia, które zawarł w „Międzynarodowym Żydzie”.
   Może coś przekłamuję, ale jakoś tak to było.
   Cóż, nie ma wielkości bez skazy…:))

   • jok

    1 lutego 2018 at 17:01

    No, ale ogólnie RB, się zgadzam…

 4. Slawomir Tomasz Roch

  1 lutego 2018 at 14:46

  Ambasador Izraela Anna Azari popelnila b. powazne bledy, gloszac tezy, ktore absolutnie nie moga byc w Polsce przyjete. Dlatego nie dziwilbym sie gdyby jeszcze dzis opuscila nasza ojczyzne! Polacy nigdy nie zaakceptuja obrzydliwego, klamliwego, podlego terminu: „polskie obozy smierci”, gdyz takich nigdy nie bylo, owszem byly ale niemieckie, znaczy nazistowskie, znaczy hitlerowskie obozy smierci, taka jest prawda! Precz z klamstwem, po prostu precz z szatanem i cywilizacja smierci! Z Panem Bogiem

 5. Przebudzcie sie!!!

  1 lutego 2018 at 14:52

  W zaisnialych okolicznosciach ta Pani jest juz takzwanym „trupem politycznym” Ostatnie glosowania w ONZ na temat uznania Jerozolimy za stolice Izraela uwidocznilo schylek upadku jedynej mocarstwowosci. Przypomina to sytuacja kiedy topielec wciaga pod wode ratujacego.

 6. jacek

  1 lutego 2018 at 15:00

  lepiej żeby ją odwołali, nie mogę patrzeć na tę jej fałszywą gębę…

  • edykt

   1 lutego 2018 at 18:46

   Oni wszyscy są fałszywi ich Bogiem jest złoty cielec, poczytaj co pisał o nich ich rodak Karol Marks, czy Luter którego pastor Chojecki protestant tak lubuje.

 7. Polska Canada

  1 lutego 2018 at 15:00

  Nie pozostańmy obojętni wobec manipulacji światowych mediów, przedstawiających Polskę w bardzo niekorzystnym świetle. Protestujmy, pisząc listy do redakcji “The Globe and Mail”, po ostatniej publikacji na temat Polski – szczegóły w linku.
  http://www.polskacanada.com/the-globe-and-mail-o-polsce/

 8. groteskiene

  1 lutego 2018 at 16:42

  a co nas obchodzi jakaś …. mamy ważniejsze sprawy

 9. jok

  1 lutego 2018 at 17:04

  To co, nie będzie demonstracji, to już wiemy, ale pewnie będą procesje proszalno-błagalne, by jej ekscelencja została/ by ją pozostawiono?

 10. Antares

  1 lutego 2018 at 17:15

  Czy tylko ambasador izraela zostanie odwołana z Polski czy też cała ta parszywa parchata hołota. W końcu jest tu straszny antysemityzm to wszyscy ci skurwiele powinni się ewakuować.

  • Robert B.

   1 lutego 2018 at 18:47

   Nie ewakuują się, bo to cywilizacja PASOŻYTNICZA. Żaden pasożyt bez żywiciela nie przeżyje. Dla tasiemca najgorsze męki, życie w ciemności, ciasnocie, bez powietrza, w gównie, a nawet gdy jest traktowany trucizną, są lepsze od odczepienia się od żywiciela i wyjścia na wolność.

 11. finka

  1 lutego 2018 at 17:20

  To rząd powinie potraktować p.Azari, jako persona non grata i żądać jej zmiany, a nie czekać na ruch Izraela.P. ambasador nieustannie nachodziła min.Jakiego ws. ustawy reprywatyzacyjnej, bo jej się nie podoba, skandal to mało powiedziane. Ustawa o IPN to pikuś wobec prób wymuszenia na Polsce okupu za urojone roszczenia. Psy szczekają karawana idzie dalej, ustawa reprywatyzacyjna natychmiast potrzebna !

 12. marju73

  1 lutego 2018 at 18:22

  Żydostwo na świeczniku i pod uwagą społeczną to utrudnione dojenie gojòw.Tak więc dla uciszenia nastrojòw wycofali ją na tyły.

  • edykt

   1 lutego 2018 at 18:53

   Wycofali, bo ludzie na całym świecie też mają do nich uraz, a Polaków dużo wygnali w zagranice i oni tez tam po angielsku piszą prawdę o nich. Może jeszcze Polin zostanie uratowane, wszakże normalni żydzi z pochodzenia czyli Polacy, czy mesjanistyczni, też są po naszej stronie. Dostają mieczem obusiecznym i z rykoszeta, bo kto burze sieje ten pioruny zbiera. Wolna Palestyna.

  • jok

   1 lutego 2018 at 22:16

   Jakie wycofali ją na tyły? Pokazują swoje „niezadowolenie”, obniżając – chwilowo – rangę reprezentującego ich przedstawiciela dyplomatycznego.
   To „grożenie palcem”, „zmarszczenie brwi”, a nie wycofanie, by nie „ukoić miejscowych”.
   To dość agresywna demonstracja siły, która może okazać niezadowolenie i to robi, a nie ukłon w stronę państwa z którego odwołują – choćby chwilowo – ambasadora.
   To manifastecja silniejszego, rozdającego karty, jego buty, a nie gest pojednawczy.

   Państwo – powiedzmy słabsze, takie „któremu zależy na dobrych stosunkach z nimi”, by nie rzec quasiwasalne – będzie ze łzami w oczach zabiegać o odnowienie „właściwych stosunków dyplomatycznych”

 13. Man

  1 lutego 2018 at 18:34

  Wyrzucić Ją z Polski póki nie przeprosi

  • edykt

   1 lutego 2018 at 18:49

   Co ty, musiał by Polski Ruch Narodowy być u władze, a w Polsce jest około 30% Polaków żydowskiego pochodzenia, reszta pożyteczni idioci którzy ich słuchają, stąd mamy POPiS,SLD, PSL i tak na zmianę, jedni i ci sami.

 14. jaro7

  1 lutego 2018 at 20:45

  Ona nie powinna być odwołana ona powinna być wywalona z Polski na zbity pysk,jako persona non grata.I tyle,ale przy tym rzadzie nierealne,

 15. icek

  1 lutego 2018 at 20:50

  zydo-piso-komuna..moze powola komisje ds wlazenia zydom w dupe bez wazeliny…dudusiowi sie nie dziwie bo musi wypelniac obowiazki ale reszta moglaby probowac zachowywac sie jak polacy…nasi przodkowie oddawali zycie za honor i ojczyzne ….wiec nie mozna pozwolic ich szkalowac odwiecznym najwiekkszym oszustom na ziemi czyli zydom

 16. icek

  1 lutego 2018 at 20:53

  precz wynocha z polski z tym litwackim pomiotem o wygladzie i kulturze babci klozetowej (chociz chyba tutaj obrazam babcie klozetowe ktore przepraszam za to porownanie)

  • M.

   2 lutego 2018 at 00:16

   Wszystko fajnie, tylko Polski pisz z wielkiej litery.

 17. Adam

  1 lutego 2018 at 21:03

  Przed głosowaniem w Senacie RP „elyty” napisały list otwarty, w którym apelują o wycofanie ustawy z procedowania.
  Poniżej pełna lista sygnatariuszy tego haniebnego listu. Oczywiście nie mogło zabraknąć Krystyny Jandy, Jana T. Grossa i Jana Hartmana. Nie zabrakło też podpisu prof. Dariusza Stoli, czyli dyrektora muzeum POLIN, który w ohydny sposób oszkalował żołnierzy Brygady Świętokrzyskiej NSZ.
  Anne Applebaum, Timothy Garton Ash, Anna Barańczak, Maria Barcikowska, Witold Bereś, Bogdan Białek, Anna Bikont, Yael Birenbaum, Halina Birenbaum, Jacek Bocheński, Teresa Bogucka, Krzysztof Burnetko, Anna Dodziuk, Barbara Engelking, Zofia Floriańczyk, Andrzej Friedman, Beata Fudalej, Jolanta Gałązka-Friedman, Konstanty Gebert, Agnieszka Glińska, Jan Tomasz Gross, Irena Grudzińska-Gross, Mikołaj Grynberg, Jan Hartman, Jan Hertrich-Woleński, Agnieszka Holland, Krystyna Janda, Maria Janion, Zofia Jankiewicz, Jacek Kleyff, Sergiusz Kowalski, Stanisław Krajewski, Maria Kruczkowska, Krystyna Krynicka, Ryszard Krynicki, Ireneusz Krzemiński, Joanna Kurczewska, Jacek Kurczewski, Jarosław Kurski, Aleksander Kwaśniewski, Andrzej Leder, Wojciech Lemański, Paweł Liberski, Barbara Mechowska-Kleyff, Edward Mitukiewicz, Krzysztof Niedałtowski, Przemysław Nowacki, Stanisław Obirek, Janusz Onyszkiewicz, Piotr Pacewicz, Monika Płatek, Masza Potocka, Stanisław Radwan, Shoshana Ronen, Jacek Różycki, Andrzej Rzepliński, Paula Sawicka, Dorota Segda, Radek Sikorski, Marek Siwiec, Jarosław Sławek, Aleksander Smolar, Kazimierz Sobolewski, Piotr Sommer, Krystyna Starczewska, Andrzej Stasiuk, Dariusz Stola, Joanna Szczęsna, Kazimiera Szczuka, Monika Sznajderman, Piotr Szwajcer, Paweł Śpiewak, Frank Telling-Saphar, Róża Thun, Olga Tokarczuk, Joanna Tokarska-Bakir, Aleksandra Trzaska, Mikołaj Trzaska, Magdalena Tulli, Grzegorz Turnau, Marian Turski, Piotr Wiślicki, Krystyna Zachwatowicz-Wajda, Maja Zagajewska, Adam Zagajewski, Katarzyna Zimmerer, Jacek Żakowski.

  Źródło: oko.press

  • piotr w.

   2 lutego 2018 at 07:55

   czyli ci co to mają peysatych za przodków + pożyteczni idioci co to siedzą im w kieszeni…. wszystko jasne.

 18. icek

  1 lutego 2018 at 21:34

  proponuje wysledzic kazdego z tych zdrajcow zaladowac na statek i wyslac do izraela …sami zydzi lewacy

 19. icek

  1 lutego 2018 at 21:46

  zydo-piso-komuna grzecznie wszystko konsultuje z zydkami a tutaj jeszcze dostali kopa…bo na wschodzie nawet dobry sluga dostaje kopa od swego pana tak dla przypomnienia kto jest kim…a czasem z laski zaprosza na kolacyjke chanukowo…polsko otworz oczy ze w wyborach so nam podsuwane skonczone skurwysyny i zlodzieje z PO pochodzenia zydowskiego lub udajace patriotow zydki z PISu ktore przejmuja prawicowych wyborcow nie pozwalajac na powstanie partii polskiej narodowej….bo niby musimy zjednoczyc glosy zeby ci zli zPO nie przejeli wladzy…ale ten ich patriotyzm i polskosc to hucpa taka sama jak polskie obozy….trzeba zerwac ten polityczny krag i wybrac patriotow polakow narodowcow do wladzy

 20. BOJKOTOWAĆ wszystko co jest związane z bandyckim Izraelem i żydami !

  1 lutego 2018 at 22:46

  W USA przeciętni ludzie już doskonale zdają sobie sprawę z tego, że to żydoska mafia, która „załatwiła” sobie specjalne PRZYWILEJE prawne i finansowe stała się przez to największą ZŁODZEJSKĄ KASTĄ rządzącą grasującą w USA, która przewróciła do góry nogami Amerykę.
  Oczywiście to PASOŻYTNICTWO i ROZBÓJ żydowski w Ameryce jest ukrywany na wszystkie możliwe sposoby pomimo „tabbu” w całej Ameryce, że nikt w mediach głównego ścieku obawia się o tym otwarcie powiedzieć.
  Przeciętni ludzie w USA czy Kanadzie mają już szczerze dosyć RABOWANIA amerykańskiego podatnika z potężnych pieniędzy i transferowania tego szmalu do aparthidu Izrael zamieszkałego w 50% przez różnych oszustów i złodzeji żydów-bolszewików komunistów, którzy uciekli z ZSRR którzy stanową ponad 50% populacji tego sztucznego Izraela:

  Fuck Israel!
  https://www.youtube.com/watch?v=p153TH6P7sY

 21. Adam

  1 lutego 2018 at 22:53

  Departament Stanu USA wydał kolejne oświadczenie w sprawie polsko – izraelskiego sporu
  Śledzimy pilnie losy ustawy o IPN, ale nie komentujemy procesu legislacyjnego w Polsce – oznajmiła dzisiaj rzeczniczka Departamentu Stanu USA Heather Nauert odnosząc się do przyjęcia przez Senat nowelizacji ustawy o IPN.

  Nauert odwołała się też do wydanego wcześniej oświadczenia resortu dyplomacji USA, w którym zaapelowano do polskiego rządu o ponowne rozważenie implikacji nowej ustawy dla „naszej zdolności do pozostania nadal realnymi partnerami”.
  Nauert odmówiła odpowiedzi na pytanie, jakie ewentualne działania mogą rozważać władze USA w odniesieniu do polskiego rządu, jeśli nowelizacja ustawy o IPN ostatecznie wejdzie w życie.

  Rzeczniczka powtórzyła tezy zawarte w komunikacie Departamentu Stanu wydanym w środę, że Stany Zjednoczone zdają sobie sprawę, iż „historia Holokaustu jest bolesna i złożona” a konfrontacja z pewnymi aspektami historii jest trudna, jednak nie wolno ograniczyć debaty i wypowiadania się na temat Holokaustu.

  • 99% stanu osobowego tego "departamentu stanu USA" to ŻYDZI z amerykanskim obywatelstwem!

   5 lutego 2018 at 21:38

   To dalej bezkarna żydoska mafia grasująca w USA zamordowała w 1963 roku katolickiego Prezydenta Johna Kennedygo i od tego czasu całe USA jest poniewierane przez szalejącą OŚMIRNICE żydowską w USA.
   Ludzie na świecie nie wiedzą, że TOTALITARNY system polityczny w USA absolutnie niczym się nie różni od TOTALITARNEGO systemu politycznego jaki był w żydo-komunistycznym ZSRR.

   Jest tylko JEDNA różnica, która polega na tym, że w USA jest ustanowiony-zafiksowany przemocą pozorny “system dwu-partyjny” gdzie moralnie zdegenerowani ciagle ci sami politykierzy-GANGSTERZY żydowscy klakierzy z tych dwóch złodzejskich przestępczych gangów jako JEDEN monolit.
   Oni za kulisami zawsze DOGADAJĄ między sobą i wspólnie RABUJĄ pieniądze wykołowanego amerykańskiego podatnika lub je TRWONIĄ w zależnosci od tego KTO im da łapówkę(ostatnio dają im bank-sterzy i miedzynardowe korporacje, których włascielami są żydzi globaliści lewaki).
   Faktycznie politykę zewnętrzną i wewnętrzną w USA ustalają rządzace frakcje żydowskie w obydwu zafiksowanych „partiach” do rzadzenia w USA oraz ponad nimi prosperująca żydowska mafia o nazwie „American Israel Public Affairs Committee”(AIPAC).
   Jak się systematycznie z uwaga przegląda karty internetowe tej tej MAFIJNEJ żydowskiej OŚMIORNICY w zbankrutowanym USA to widac nawet na zdieciach, że te SAME, IDENTYCZNE świńskie ryje, czyli mafiozi tych żydowskich FRAKCJI z tzw. „partii republikańskiej i demokratycznej” na forum platformy utworzonej politycznej organizacji AIPAC, gdzie się oni systematycznie spotykają ale już ZA PLECAMI tych partii i tam w AIPAC.

   Oni DOGADUJĄ się miedzy sobą CO i JAK ma być w USA tak, aby dosłownie WSZYSTKO kręciło wokół osi INTERESU Izraela w USA oraz interesów diaspory żydoskiej zamieszkałej w USA z POMINIECIEM interesów instytucji państwa USA.

   Na tym właśnie polega ten „PLURALIZM” … w USA . . . SIĆ! … działania mechanizmu tzw. „medio-kracji amerykańskiej czyli żydo-kracji” trzymanej w szponach żydoskiej OŚMORNICY bankrutującej USA.

   Partia Republikańka w USA jest SKORUMPOWANĄ przestępczym gangiem, nie wydolna politycznie oraz statutowo NIE dba o interesy instytucji państwa USA lecz TYLKO o PRYWATNE interesy krętaczy żydo-bank-sterów finansowych, WŁAŚCICIELI i ich rodzin monopolistycznych międzynarodowych korporacji.

   Praktycznie ten gang dba JEDYNIE o interesy bardzo agresywnej diaspory żydowskiej w Ameryce, międzynarodówki żydoskiej oraz Izraela.

   Partia Republikańska jest totalnie ZDOMINOWANA przez oficjalną żydoską szowinistyczną wewnętrzną zalegalizowaną FRAKCJE w „partii republikańskiej” o nazwie:

   “Republican Jewish Coalition”(RJC)

   która trzema w ŻELAZNYM uścisku tą „żydoską partyjkę” oraz za kołnierze i za łby wszystkich kongresmanów i senatorów z tej partii w tym groteskowym parlamencie USA.

   IDENTYCZNA sytucja jest w tzw. “partii Demokratecznej” w USA w która jest identycznym przestępczym gangiem w której wnętrzu wnętrzu też jest zainstalowana agresywna zalegalizowana FRAKCJA żydowska o nazwie „National Jewish Democratic Council”(NJDC), która ZDOMINOWAŁA całkowicie wnętrze tego fasadowego gangu udającej partie polityczną o nazwie „Demokrtycznej” w USA.

   Zatem w tzw. „partii Demokratycznej” rzadzi ZALEGALIZOWNA utworzona też wewnetrzna frakcja żydoska pod nazwą:

   „National Jewish Democratic Council”(NJDC),

   która IDENTYCZNIE trzęsie jej członkami jak snopkiem siana ten skorumpowany przestępczy gang polityczny o nazwie “patii demokratycznej”.
   Przedstawiciele tych obydwu żydoskich FRAKCJI tzn. “Republican Jewish Coalition” i „National Jewish Democratic Council” spełniają identyczną funkcję ale w formie ZALEGALIZOWANEJ tak jak kiedyś frakcja żydoska tzw. „PUŁAWIAN” w komunistycznym PZPR działała tak, aby w PRL-u Żydzi z polskim obywatelstwem zamieszkali w PRL-u, którzy zostali wyłonieni przez Stalina do rządzenia etnicznymi Polakami w PRL-u.

   Członków żydowskiego estabłyszmentu we wntętrzu PZPR mianowanowali SWOICH pobratyńców na centralne stanowiska w PRL-wskiej administracji państwowej tamtejszej „warszawki”, aby żydzi mogli się bezkarnie obławiać na garbie etnicznych Polaków, odepchniętych od władzy, tak aby żydzi z PRL-wskim obywatelstwem mogli stać się polityczną/finansową ARYSTOKRACJĄ w PRL-u.

   Tą nie formalną FRAKCJE „Puławian” w PZPR ROZGONIŁ Władysław Gomułka w 1968 roku, co Żydzi z polskim obywatelstwem z PRL-u opłakują jako swoją „klęskę” krokodylimi łzami do dzisiaj i zemścili się za to na etnicznych Polakach organizując „Okragły Stół” w 1989 roku organizując stały KLAN w celu stałego zablokowania polskich narodowców, nie dopuszczenia etnicznych Polaków do jakiej kolwiek władzy w Polsce konstrując fizyczny SZLABAN od koryta centralnej władzy w Warszawie oraz stolicach wojewódzkich.
   Taką izolcję i zablokowanie etnicznych Polaków wspiera UE i żydowski potwór waszyngtonski.
   Dlatego Polską do dzisiaj rządzą-trzęsą aktywiści MNIEJSZOŚCI etnicznych zamieszkali w III RP tworzący tzw. „warszawkę” której dzisiaj przewodzi PODWÓJNY AGENT ożeniony z żydówką z polskim obywatelstwem, którzy razem robią w przysłowiowego „KONIA” wszystkich polskich obywateli.

   Nie jest to też w USA tajemnicą dla tych co interesują się mechanizmami US-polityki, że czołowi aktywiści FRAKCJI żydoskich “Republican Jewish Coalition” i „National Jewish Democratic Council” utworzyli oraz zalegalizowali polityczną PONAD partyjne żydoskie forum, czyli naczelną organizacje OŚMIORNICĘ o nazwie „American Israel Public Affairs Committee”(AIPAC).

   • Zamordowanie 4-ch prezydentów USA było z INSPIRACJI żydowskiej mafii.

    5 lutego 2018 at 22:20

    Czterech prezydentów USA zamordowano w czasie pełnienia urzędu, a wszystkie te morderstwa były zorganizowane z INSPIRACJI żydowskich organizacji, którym chodziło o 100% opanowanie sektora finansowego w USA. Historia morderstw wszystkich prezydentów USA jest totalnie ZAKŁAMANA, która chamsko FAŁSZYWIE i ukrywa fakty.
    KŁAMLIWA historia USA podaje, że JAKOBY każdy morderca prezydenta USA działał w „pojedynkę” i że każdy z nich był jakoby umysłowo „chory” był JAKOBY „psychopatą” co jest 100% NIE prawdą.
    WSZYSCY mordercy Prezydenta USA byli na stałe pochodzili ze śorodowisk żydowskich i byli ZWĄZANI, działali w organizacjach, które były żydowskie powiązane z finansierą żydowską.
    To finansiery żydowskie w USA ZAMAWIAŁY zabicie poszczególnych prezydentów USA, gdyż oni szczególnie ostro opierali się DYKTATOWI żydowskiej mafii działającej nie tylko w USA, ale też w Europie, którzy np. zabili Cara Rosji.
    Oto zamordowani prezydenci USA:
    1. Abraham Lincoln 1861 – 1865
    2. James Abram Garfield 1831 – 1881
    3. William McKinley 1897 – 1901
    4. John F. Kennedy 1961 – 1963
    Oznacza to, że zamordowano w USA ponad 9% urzędujących prezydentów.
    Z całą pewnością małżeństwo Ivanki Trump z zadeklarowanym POTRÓJNYM graczem żydem Jared Kushner się ROZPADNIE, gdyż jej mąż to zakłamany żyd chamsko BRUŹDZI w interesie MAFII żydowskiej grasującej w USA za plecami prezydenta Donalda Trumpa w USA.

 22. Kwal

  1 lutego 2018 at 23:14

  W Państwie suwerennym a takim podobno jest nasz Kraj Pani Azari powinna być uznana Persona non Grata już kilka minut po swojej wypowiedzi. Odwołanie jej przez swojego szefa ma znaczenie drugorzędne w całej sprawie, świadczy tylko dobitnie o kompromitacji polskiego rządu, o jego strach przed żydami, bezradności i nie zdecydowaniu…

  • Przewietrzyć Polskę ze gównianego SMRODU żydów!

   6 lutego 2018 at 02:11

   Ta żydoska zakłamana suqa to nie „pani” lecz zwykła CHAMÓWA.
   Panem to jestem JA Polak, a ona jest gówno śmierdzące …

 23. Marian

  2 lutego 2018 at 08:09

  Niech ta pani już zniknie z polskiej ziemi i z polskich mediów. Może stanowisko ambasadorki w Nowej Zelandii, albo na Wyspie Wielkanocnej?

  • Marian

   2 lutego 2018 at 08:19

   A i byłbym zapomniał – po tym wszystkim co się stało, to sierżant sztabowy Danels powinien jednak wrócić w kamasze, w interesie państwa Izrael.

 24. tuszyn

  2 lutego 2018 at 11:57

  Pal ją cholera. Jeśli zarządzający żydopruskim kondominium Polin nie mieli odwagi i kompetencji sami ją wyrzucić to niech chociaż mają odwagę potępić całą tę listę zaprzańców, którą Adam powyżej zamieścił a także wywalić ze swojego grona jawnych agentów z dawnej unii wolności, platformy, opiekunów obcych agentur z lóż, fundacji, agencji, organizacji….tudzież tych dla których, dziedzictwo narodowe to….kirkuty.

 25. Cartonagem Já

  2 lutego 2018 at 22:00

  Será que ficar sem um embaixador será a melhor opção para Israel? Eu tenho minha dúvidas.

 26. Pop Beats

  3 lutego 2018 at 07:25

  Dość szalenie dana Aussie może uzyskać dostęp do bezpiecznej wody prosto z kranu!
  https://hidubbeats.com

 27. aalfa.oomega

  3 lutego 2018 at 13:01

  JUDE chcą tylko od nas wyszlamować kasę,a prawdę mają gdzieś!O przyszłości UE,mocarstwa USrael[i jego kolonii nad Wisłą:JUDEpolonii],dżihadzie i 3.wojnie światowej-zob.: ‘2021, Moonwars’ (na:docer.pl)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra