Z kraju

Antysystemowość Pawła Kukiza: Narodowcy są bardziej niebezpieczni dla Polski niż system

Filosemicka histeria deklarowania miłości do Żydów w czasie skandalicznego ataku Żydów na Polskę dosięga powoli i Pawła Kukiza. Na razie polityk siedzi okrakiem na barykadzie, między Polakami a Żydami, z jednej stroni potępia Narodowców a z drugiej przypomina dokonania Żydów Stefana Michnika. Jednocześnie Paweł Kukiz dokonał definicji antysystemowości stwierdzając, że narodowcy są gorsi od znienawidzonego przez niego systemu.

W swoim najnowszym wpisie na jednym z portali społecznościowych, który został nagłośniony przez wszelkie lewicowe media, Paweł Kukiz stwierdził, że szczerze przeprasza „za wprowadzenie „narodowców” do Sejmu”. Na swoje usprawiedliwienie podaje, że „przed wyborami wiele środowisk domagało się sojuszu wszystkich sił antysystemowych – JOWowców, Wolnościowców, Narodowców. Niestety, „narodowcy” w obecnym kształcie okazują się być niebezpieczniejszymi dla Polski niż System. Na szczęście (w nieszczęściu) nie ma ich już dzisiaj w K’15. Mimo to jeszcze raz przepraszam. Hasło „zdejmij jarmułkę-podpisz ustawę” to retoryka przedwojennych bojówek skrajnej prawicy nie mająca niczego wspólnego z ideą Dmowskiego z czasów Konferencji Paryskiej. Żenada”.

Komentując wpis Pawła Kukiza należy stwierdzić, że po pierwsze jest on wyrazem ignorancji polityka. Roman Dmowski krytykował Żydów, wbrew temu co insynuuje Paweł Kukiz. Po drugie swoim atakiem na Narodowców, uznaniem ich za bardziej szkodliwych niż system Paweł Kukiz staje po tej samej stronie, po której stoją komuniści, którzy tak samo jak polityk atakowali demonstrację środowisk narodowych mającą zmotywować prezydenta Andrzeja Dudę do podpisania ustawy o IPN penalizującej oszczerstwa wobec Polaków. W swoim wpisie Paweł Kukiz jednoznacznie zdefiniował, co to jest antysystemowość stwierdzając, że narodowcy są gorsi od systemu.

W wcześniejszym wpisie, aczkolwiek przemilczanym przez media Paweł Kukiz, stwierdził, że „Izraelscy dziennikarze stwierdzili na spotkaniu z premierem Morawieckim, że „część Polaków zabijała Żydów w Polsce” i że „może polskie społeczeństwo nie jest gotowe, żeby pogodzić się z problematyczną przeszłością niektórych Polaków, postrzegać ją jako część ogólnej historii Polaków”.

Zdaniem Pawła Kukiza „w każdym narodzie znajdą się kanalie, które po otrzymaniu gwarancji bezkarności (a taką gwarancję dawali Niemcy) zamordują sąsiada dla pieniędzy-bez względu na jego narodowość. Tak było w całej Europie okupowanej przez Niemców. Mam pełną świadomość, że również wśród Polaków znajdowali się bandyci i dewianci i czuję z tego powodu ogromny, prawdziwie ludzki ból i żal”.

W opinii Pawła Kukiza „jeśli żyje jakiś bandyta polskiej narodowości, który przyczynił się do śmierci choć jednego Żyda w czasach Holokaustu, to z całą pewnością pomogę (na ile będę mógł) w jego sprawiedliwym osądzeniu. Ale jednocześnie oczekuję od Izraela, żeby „pogodził się z problematyczną przeszłością niektórych Żydów, postrzegał ją jako część ogólnej historii Izraela”, choćby poprzez pomoc Izraela w naciskach na Szwecję, by wydała Polsce komunistycznego zbrodniarza Stefana Michnika”.

Filosemickie ciągoty i dogłębną znajomość arkanów izraelskiej polityki Pawła Kukiza było widać i w tym wpisie na jednym z portali społecznościowych, w którym odnosząc się do wspólnej kolacji polityków PiS i Izraela, stwierdził, że „premier Morawiecki mógł zasięgnąć informacji o izraelskim 500+, które nie jest rozdawnictwem a bazuje na tzw. „ujemnym podatku dochodowym””.

Takie podobno identyczne z izraelskim projektem rozwiązanie klub Kukiz proponował „już na początku kadencji Sejmu” – była to „rewolucyjna i merytoryczną kontrpropozycją dla programu 500+”.

Klub Kukiz proponował, by program 500+ zastąpić ulgami podatkowymi „250 zł na każde pierwsze dziecko; 600 zł na drugie dziecko; 700 zł na trzecie i każde następne dziecko. Ulga w pierwszej kolejności miałaby być odliczana od podatku PIT, następnie od składek na NFZ, potem od składek ZUS-u i Funduszu Pracy. Jeżeli zabraknie, to 75 proc. brakującej sumy byłoby wypłacane w formie świadczenia pieniężnego”.

Komentując opinie Pawła Kukiza, można zaryzykować stwierdzenie, że system ulg podatkowych generuje wzrost biurokracji skarbowej zmuszonej do weryfikacji oświadczeń podatkowych podatników. Dodatkowo młodzi ludzie w wieku prokreacyjnym osiągają tak niskie dochody, że zapewne odliczenia od podstawy opodatkowania nie są dla nich atrakcyjne (nie mają z czego odliczać).

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

32 komentarze

32 Komentarzy

 1. michu

  6 lutego 2018 at 11:07

  To poniekąd pocieszające. Skoro system boi się narodowców (gdyby tak było naprawdę,a nie jest to zagrywka), to by oznaczało, że inwigilacja narodowców nie odniosła spodziewanego sukcesu, a geirtychów jest tam jeszcze za mało by narodowców zaakceptować przez system.

 2. Mirek

  6 lutego 2018 at 11:14

  W Polsce WSI od 30 lat organizuje kamapnię przerzucania winy za zbrodnie niemieckie na Polaków. To jest częścią wspólnego, amerykańsko-rosyjskiego planu obrabowania nas i likwidacji naszego państwa pod pretekstem zwrotu mienia bezspadkowego. Kukiz jest kreaturą WSI , więc nie powinna nas zaskakiwać jego obecna reakcja . WSI , czyli Rosjanie , uważają opcję narodową w Polsce za największe zagrożenie dla swoich interesów.

  • michu

   6 lutego 2018 at 12:05

   Nie tylko Rosjanie. Oni przynajmniej (w przeciwieństwie do Niemców) nie mają do nas pretensji terytorialnych.

 3. t-n

  6 lutego 2018 at 11:40

  Nie zdaje sobie sprawy pacholski grajko-muzykant, że to właśnie obecność patriotycznego elementu w jego ‚partii” wprowadziła go do sejmu. Moi znajomi i ja głosowaliśmy tylko i wyłącznie na obecnego na kukizowej liście twórcę Marszu Niepodległości a nie na Kukiza

  • Hania

   6 lutego 2018 at 13:54

   Ja też tak zagłosowałam!

   Bynajmniej nie z miłości do Kukiza

   • karol

    6 lutego 2018 at 19:40

    Kukiz, daj się obrzezać!!!

    • NARODOWYROJALISTA

     3 października 2018 at 19:31

     PAWEŁ KUKIZ TO PACHOŁEK PANSTWA POŁOŻONEGO W PALESTYNIE.NARODOWCY TO JEDYNI KTÓRZY NAPRAWDĘ MAJĄ NA SERCU DOBRO NASZEGO UMIŁOWANEGO NARODU PAŃSTWA.

 4. m

  6 lutego 2018 at 12:20

  Kukułeczka kuka …

 5. Egzorcysta

  6 lutego 2018 at 12:24

  Mam dla Pana Bodakowskiego temat dosc ciekawy https://www.youtube.com/watch?v=oDGLBQklldA

 6. m

  6 lutego 2018 at 12:31

  „W opinii Pawła Kukiza „jeśli żyje jakiś bandyta polskiej narodowości, który przyczynił się do śmierci choć jednego Żyda w czasach Holokaustu, to z całą pewnością pomogę (na ile będę mógł) w jego sprawiedliwym osądzeniu. Ale jednocześnie oczekuję od Izraela, żeby „pogodził się z problematyczną przeszłością niektórych Żydów, postrzegał ją jako część ogólnej historii Izraela”, choćby poprzez pomoc Izraela w naciskach na Szwecję, by wydała Polsce komunistycznego zbrodniarza Stefana Michnika”.” – co miał na myśli, mówiąc o problematycznej przeszłości niektórych Żydów?
  Czyżby to:
  Żydowscy kaci NKWD i UB w powojennej Polsce (https://wirtualnapolonia.com/2015/03/07/zydowscy-kaci-nkwd-i-ub-w-powojennej-polsce/)

  Zauważcie te podwójne standardy: Polacy przyczynili się do śmierci, a Żydzi mieli problematyczną przeszłość.
  Boi się powiedzieć prawdę.

  • marju73

   6 lutego 2018 at 17:20

   Ktoś go przecież przed wyborami promował w tefałścieku więc jak ma się nie bać mòwić prawdę? Drugim razem jego promotor zastanowi się czy jest wart lansowania.

 7. Soplica

  6 lutego 2018 at 12:35

  Bezbarwna pacynka. Skończy na śmietniku historii.

 8. finka

  6 lutego 2018 at 12:48

  Kukiz nas oszukał podobnie zresztą PiS, ale hasło było rzeczywiście niestosowne. Podobnie niestosowne jest chodzenie rządzących w jarmułkach na kolacje do świeżo upieczonego lobbysty Danielsa, czy zapalanie przez PADa świeczek chanukowych przy ignorowaniu świąt innych obecnych w Polsce wyznań.

  • Bea

   6 lutego 2018 at 14:03

   Przecież hasło „z jarmułką”było adekwatne do zachowania PADa i kolacji polityków u żydów.

 9. Kwal

  6 lutego 2018 at 13:10

  Kukiz ! jesteś zwykłym gnojem i tchórzem…

 10. hakenfet

  6 lutego 2018 at 13:13

  kukiz za mądry to nie jest …. więc trzeba do niego podchodzić z przymrużeniem oka , … i jak najszybciej wywalić z polityki

 11. Hania

  6 lutego 2018 at 13:52

  Oj tam…!

  Chce się chłopina załapać do Kne… co ja gadam…!
  Oczywiście do Sejmu 4 RP.
  Pełnego polskich patryjotów, mniłośników norek, kotków
  Ale nie bachorów

  Do śpiewania raczej nie wróci
  Zioło terapeutyczne zaszkodziło gardzieli, choć pomogło w depresjach, zapewne.
  Biedny Pawełek, orze jak może 🙂

 12. Mosze Braun

  6 lutego 2018 at 13:56

  Kukiz wykonuje postawione przez służby zadanie bardzo dobrze! Ciekawe jaki ma stopień?

 13. hansi

  6 lutego 2018 at 14:04

  Mogliby wreszcie wycofać tego pajaca, jak wycofali Petru, który „został zwykłym członkiem”…
  Kukiz TEŻ – dawno nim już został…

 14. Robert

  6 lutego 2018 at 15:48

  Dla pana Kukiza staje sie jasne ze dla kazdego polskiego jowa nadrzędnym okregiem wyborczym jest okręg Iowa wraz z innymi amerykanskimi przyległosCIAmi

 15. TZ.

  6 lutego 2018 at 16:38

  Nie byłoby Kukiza w Sejmie, gdyby na jego listach wyborczych nie było narodowców. Powinien im podziękować, a nie na nich płuc. Glupi komediant.

 16. klioes vel pislamista

  6 lutego 2018 at 17:17

  Postępowe pasy cnoty
  /
  „Średniowiecze to głupoty!”
  Co innego pasy cnoty,
  Które postęp nam dostarcza:
  Majki cnoty – „euro-tarcza”!
  /
  Zdjąć ni zedrzeć się nie dają.
  I wyjący alarm mają.
  Z czasem będą po arabsku
  Mówić „nie!” – ratunek babsku.
  /
  Gadżet iście postępowy!
  Refundacja?… To do głowy
  Przyjść powinno już rządowi!
  (W drodze są „uchodźcy” nowi…)

  • klioes vel pislamista

   6 lutego 2018 at 17:33

   Wspaniały rozwój samorządności w Szwecji

   Imperialiści, którzy rasistami
   Byli, twierdzili (w rasistowski sposób!!!),
   Że „czarni, choć są ludźmi, między nami
   Mówiąc, do mądrych nie należą osób”.

   Dziś o mądrości opalonych ludzi
   Mogą się biali przekonać rasiści:
   Czarni się rządzą sami! I nie studzi
   W tym ich zapału też klimat! …Aliści

   Celem podgrzania zimnej atmosfery,
   Co w Skandynawii daje się we znaki,
   Palą najczęściej auta. A rowery
   Kradną. (To zwyczaj afrykański taki.)

   Ubogaceni, choć nieco zbiedniali,
   Szwedzi już wiedzą, co no-go… Nie wchodzą…
   Samorządowcy rządzą tam wspaniali!
   Co jak ustawy UE, dzieci płodzą!

   • klioes vel pislamista

    6 lutego 2018 at 17:47

    Migracja ubogaceniogenna
    dedykuję ABC z ndia.pl

    Unia pod wpływem multi-kulti bodźców
    Przeszła otwarcie: Gdy „uciekinierzy”
    W Niemczech osiedli, za sprawą „uchodźców”
    Niemcy migrować też chcą… Któż uwierzy!

    Gdy kulturowa zachodzi wymiana,
    (Co skutkiem prostym jest „ubogacenia”),
    Niemiec opuścić Niemcy się już skłania…
    Syrię i nawet… Polskę już docenia!!!

  • klioes vel pislamista

   6 lutego 2018 at 18:26

   Postęp techniczny w ramach postępu w postępie
   dedykuję kowalskiemu z ndia.pl

   Majtki-antygwałtki są wprawdzie postępem.
   Ale, jeśli postęp będzie swoim tępem
   Dalej tak przyspieszał, jak teraz przyspiesza,
   Musi nowy postęp wdrożyć IV-ta Rzesza!

   Drogi uciekinier ubogacać pragnie
   Także gardło Niemki, gdy ją męsko nagnie…
   Maseczka na szczękę może być wskazana,
   Najlepiej pancerna tudzież szyfrowana.

   Drogi uciekinier także otwór tylny
   Może chcieć zaplemnić, gdy ma popęd silny.
   Enigma!… Szyfrować zameczki należy.
   (A szyfr zdradzić tylko, gdy mocniej uderzy!)

 17. Masław

  6 lutego 2018 at 17:30

  Kukiz trochę racji ma.Przed wojną narodowcy to była młodzież manifestująca i intelektualiści. Dzisiaj to już tylko maszerujący (profesorowie-narodowcy obecnie nie angażują się w bieżącą politykę). A manifestacja narodowców była po prostu głupia. Wciąż niektórzy nie potrafią wyrosnąć z krótkich portek.
  Bodakowski to umysłowy poziom gimbusa, czyli takie prymitywne akcje popiera. Choć oczywiście, wcale nie są niebezpieczniejsi niż system, bo to wciąż dzieciaki. Są bardziej żałośni i kompletnie niegroźni dla systemu.A Kukiz wcale się nie zmienił. Narodowcy nie wiedzieli z kim nawiązują współpracę? Ale mandaty były ważniejsze od honoru. Inna sprawa, że wystąpienia i interpelacje Winnickiego są całkiem niezłe i potrzebne. Ale mnie ciekawi, z czego facet wcześniej żył? Nie ma studiów, zawodu. Kto go utrzymywał?
  Narodowcy muszą w końcu wyrosnąć z krótkich spodenek, a doświadczeń powinni nabywać w samorządach. Ale te wybory polscy narodowcy, jak również wolnościowcy olewają. Cóż, dieta radnego duża nie jest, a wielu po prostu chce dorwać się do koryta.

  • antyPOPiS

   6 lutego 2018 at 21:46

   Nie Maslaw, Bodakowski ma racje, Narodowcy robia to co powinni w obecnej sytuacji. To p.o. prezydenta nie rozumie ze jego rola jest sluzba narodowi Polskiemu, a nie kalkulownie czy zydostwu cos sie spodoba czy nie..

 18. m

  6 lutego 2018 at 18:12

  Żydowscy kaci NKWD i UB w powojennej Polsce
  https://wirtualnapolonia.com/2015/03/07/zydowscy-kaci-nkwd-i-ub-w-powojennej-polsce/
  Rola Żydów w bezpiece, jej wyjątkowość polegała nie tylko na nadmiernej liczebności, lecz także na splamieniu się przez bardzo wielu żydowskich funkcjonariuszy UB przykładami ogromnego okrucieństwa, brakiem jakichkolwiek skrupułów i brutalnym łamaniem prawa wobec polskich więźniów politycznych. Rzecz znamienna – złowieszcza rola żydowskich funkcjonariuszy jest widoczna w każdej bardziej znaczącej zbrodni UB, od ludobójczych mordów w obozie w Świętochłowicach począwszy, poprzez sądowe mordy na generale Fieldorfie „Nilu” i rotmistrzu Pileckim po proces gen. Tatara i współoskarżonych wyższych wojskowych.

 19. gzk

  6 lutego 2018 at 19:29

  Kukiz! Załóż jarmułkę!!!

 20. Kukiz ZAWSZE płynie z prądem TYMCZASOWEJ największej anty-polskiej GNOJÓWKI !!!

  6 lutego 2018 at 22:48

  ZAMILCZ Kukiz ty TĘPACKIE popychadło zagranicznych cwaniaków ZŁODZEJI i oszustów !
  Kukiz zawsze siedzi jak głupi wróbel na płocie rozglądając się gdzie ktoś jakieś OKRUCHY sypnie i tam zaraz szybciutko leci Kukiz, aby się „nadziubać”, wypchać swoje bebechy jakimś ŚMIECIEM !
  Taka jest właśnie ta „polityka” Kukiza, który był i jest UŻYWANY jak papier toaletowy do podtarcia obsranego dupska przez jakiś innych cwanych GRACZY!
  We wnętrzu Kukiza to sama PUSTKA dlatego w zależności od sytuacji i okoliczności ten OBROTOWIEC Kukiz kręci się wokół osi swojej pięty, gdzie raz UDAJE się za „prawicowca” a w innych okolicznościach przekręci się w stronę skrajnego LEWACTWA ich podziwiając, w innych okolicznościach Kukiz się okręca w stronę ŻYDÓW i się do nich ŚLINI jak jakiś łysy debilek, a w innych znowuż okolicznościach okręca się w kierunku Niemców i się też do nich ŚLINI… itd. itd.
  Na tym polega ten „pragmatyzm dyplomatyczny” tego PAJACA karierowicza Kukiza, który zawsze jest politycznie „poprawny” zwłaszcza do wobec mentorów i jego „adwokatów” ale zawsze ZAGRANICZNYCH czyli identycznie jak ta anty-polskie KANALIE zalegalizowani złodzieje Tusk, Komorowski, Kwaśniewski, TW bolek wałęsa, neo-banderowcy syjoniści Kaczyńscy, żyd Schetyna … itp. OSZUŚCI !
  Największym PROBLEMEM tej skorumpowanej żydo-mafijnej III RP jest to, że jak od 1989 roku „okrągłostołowcy” aktywiści z NIE-polskich MNIEJSZOŚCI narodowych(żydy, ukry, niemcy, kaszubi …itp.) przejeli władzę wspólnie ODKOPUJĄC Polskich Narodowców wyganiając ich na banicje, a następnie tworzyli anty-polskie GANGI polityczne jak: żydoska Unia Wolności czyli „solidaruchy” razem z żydami KOR,
  komunistyczno-kosmopolityczne SLD powstałe na gruncie PZPR,
  niemiecko-syjonistyczne anty-polskie KLD tuska które przeistoczyło jak robaki w PO,
  neobanderowskie syjonistyczne PC-Porozumienie Centrum kaczynskich które przeistoczyło się w PiS,
  w 2015 roku powstała MUTACJA wspierana przez WSI co nazywa się Kukiz-15, która jedynie istnieje na polu fałszywych GESTÓW i różnych kłamliwych DEKLARACJI wyłącznie na użytek gierek i propagandowych urobków wewnętrznych czyli w celu pozyskania GŁUPIEGO wykołowanego ELEKTORATU najczęściej wykołowanych emerytów który by ZAGŁOSOWAŁ na nich w tych fałszowanych „wolnych wyborach”.
  W bezkarnej żydo-mafijnej III RP od 1989r do DZISIAJ trawa niezmiennie wyścig do koryta władzy „warszawki” w tylko jednym celu aby się jedynie NAKRAŚĆ na garbie polskiego podatnika co skrajnie OSŁABIŁO Państwo Polskie jako dom zamieszkania Polaków i wytworzyło bardzo poważne IMPLIKACJE zewnętrzne.
  Ci KARIEROWICZE z tych gangsterskich band anty-polskich udających „partie polityczne” jak te gangi PO-PiS-PSL+Kukiz15 tak naprawdę NIGDY NIE dbali o ten wspólny dom o nazwie Polska co jest skrajnym ZAGROŻENIEM egzystencji dla naszych polskich dzieci i naszych wnuków !
  Ci MEGA ZŁODZEJE i oszuści z tych rządzących gangów politycznych MNIEJSZOŚCI wpuścili na teren Polski zaborcze awanturnicze US Army, wpuścili 3 miliony ukrów, 6000 murzynów, 200000 Azjatów jednocześnie WYGNALI z Polski 5 milionów na zagraniczną banicje tych najmłodszych KRNĄBRNYCH Polaków aby właśnie tym sposobem OSŁABIĆ ten nasz dom o nazwie Polska !
  ŚMIERĆ tym gangom !
  Przecież ten KLAUN Kukiz nigdy nie miał i NIE nie ma swojego kręgosłupa i jest takim samym głupim POPYCHADŁEM wysłuchującym ŻYDOSKICH „adwokatów” lub zagranicznych mętorów co on właśnie nazywa „SYSTEMEM” obowiązującym w III RP dlatego on też jak gangi PO-PiS-PSL stawa na OSTATNIM miejscu INTERES lokalnych tubylców czyli polskich obywateli, dlatego PRZEKUPIONY szczerzy na Polaków Narodowców swoje żółte zgnite zęby !
  Kukiz ZAWSZE płynie z prądem TYMCZASOWEJ największej GNOJÓWKI !!!
  „Paweł Kukiz na banderowskim Majdanie Sława Ukrainie” :
  https://www.youtube.com/watch?v=3gzShIO9o4c

 21. Lech Osikowicz

  8 lutego 2018 at 03:05

  Paweł Kukiz TO ZDRAJCA !
  Zdradził środowisko kochających swoje dzieci ojców, którzy zostali zniszczeni w sądach rodzinnych i którym ukradziono dzieci i najczęściej rozwiedziono się z nimi.

  https://www.facebook.com/notes/lech-osikowicz/pawe%C5%82-trotyl-kukiz-to-zdrajca-/310463959300104/

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra