Z kraju

Dziś pikieta antyaborcyjna, w poniedziałek – kolejna, w obronie Mary Wagner

Obrońcy życia nie ustają w walce z aborcją. Dziś w Warszawie na Placu Zamkowym pod kolumną Zygmunta odbędzie się pikieta „Stop aborcji”. Od 18.00 do 19.30 zaprasza inicjatywa „Szpitale bez aborterów”.

W poniedziałek 12 lutego ks. Przemysław Drąg o godzinie 11.00 odprawi Mszę św. w kościele św. Aleksandra, na Placu Trzech Krzyży w Warszawie w intencji, uwięzionej za ratowanie poczętych dzieci, Mary Wagner, z okazji jej 44 urodzin.

Po Mszy świętej, w godzinach 12.00 -14.00, pod ambasadą Kanady od strony ulicy Pięknej, odbędzie się pikieta, podczas której będziemy domagać się uwolnienia Mary. Organizatorem jest Fundacja Pro-prawo do życia.

W jednym ze swoich wpisów na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych Wojciech Cejrowski apelował o wsparcie dla prześladowanej przez lewicowy kanadyjski rząd obrończyni życia nienarodzonych.

Zdaniem Wojciecha Cejrowskiego „cichutka i łagodna, Bogu ducha winna kanadyjka, Mary Wagner”, która jest wielokrotnie skazywana na więzienie „za zakłócanie biznesu aborcyjnego. Jak zakłóca? Wchodzi na teren przedsiębiorstw aborcyjnych, modli się (po cichu) i rozdaje róże matkom ciężarnym. Przesiedziała za to już łącznie 5 lat. Taka jest Kanada”.

W swoim apelu Wojciech Cejrowski przypomniał, że „Kanada to ten kraj, który ostatnio wypłacił 10.5 mln dolarów odszkodowania terroryście za niedopatrzenia procesowe; terroryście skazanemu za zamordowanie lekarza i oślepienie żołnierza USA. Taka jest Kanada”.

W obronie Mary Wagner wielokrotnie protestowała Fundacja Pro – Prawo do Życia. Fundacja nieustannie przypomina, że ta obrończyni praw człowieka protestuje „przeciwko zabijaniu dzieci nienarodzonych w tym kraju oraz prześladowaniu kanadyjskich działaczy pro-life, których zamyka się w więzieniach za informowanie ciężarnych kobiet o rzeczywistych skutkach aborcji”.

Jedyną „zbrodnią” Mary Wagner było to, że przed wejściem do kliniki aborcyjnej, gdzie masowo mordowani są nienarodzeni ludzie, prosiła matki, by nie dopuściły do zamordowania swoich dzieci. Podobnie jak w nazistowskich Niemczech tak i w Kanadzie przepisy odebrały części obywateli ich przywodzone prawa, w tym prawo do życia. W Kanadzie, podobnie jak w Niemczech nazistowskich, przeciwnicy takich zbrodniczych przepisów są prześladowani.

Rozpatrując problem aborcji warto pamiętać o tym, że fundamentem nazistowskich zbrodni podczas II wojny światowej były idee eugeniczne, stworzone i realizowane w Ameryce Północnej i socjaldemokratycznych krajach skandynawskich. Eugenika uznawała moralność za anachronizm i postulowała kształtowanie pożądane społeczeństwa poprzez sterylizację, aborcję i eutanazję ludzi uznanych za niewartościowych. Dziś ta sama idea przyświeca aborcji eugenicznej legalnej w Polsce, wprowadzonej już przed wojną przez sanacyjną dyktaturę Piłsudskiego.

Postać dzielnej Kanadyjki przybliżył polskim widzom w swoim filmie „Nie o Mary Wagner” Grzegorz Braun. Dokument Brauna daje widzom wiedzę o procederze legalnego mordowania dzieci w Kanadzie, osobach zaangażowanych w ratowanie dzieci (takich jak tytułowa Mary Wagner) i oprawcach legalnie mordujących dzieci i propagujących aborcje w Kanadzie (takich jak Żyd z Łodzi Henry Morgentaler).

Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. Świat jest z tobą Mary Wagner

    8 lutego 2018 at 12:03

    Mary Wagner to osoba święta przez swoją posługę dyskryminowana i skazywana na wieloletnie wiezienie,bierzmy przykład z Mary Wagner i nagłaśnianym ja wszędzie i pokazujmy totalitaryzm panujący w dzisiejszej Kanadzie z lewackim rządem ,trzeba pikietować wszędzie przedewszystkim pod ambasada kanadyjska i nagłaśniać zbrodniczy system i zbrodniczy rzad kanadyjski ktory popiera terrorystów islamskich wypłacając im milionowe odszkodowania podczas kiedy zabija sie bezprawnie w tym kraju niewinne dzieci nienarodzone,dzisiejsza Kanadą rządzi lewacki szatan jakiś szczyl komunista powinien odpowiedzieć za ludobójstwo ,Kanadyjczycy sa zastraszeni więzieniem za pikietowanie zróbmy to zatem my wszyscy zeby terrorystów kanadyjskich ktorzy sprawują władze napiętnować i potępiać cały czas i nagłaśniać nielegalne wiezienie dla przeciwniczki mordowania dzieci pani Mary Wagner!!!

  2. michu

    8 lutego 2018 at 14:58

    Dobrze, że w Polsce tak kwitnie religijność, że jedynym grzechem w sferze społecznej, który jest zauważany przez pasterzy to antysemityzm 😉

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra