PRAWY.TV

Winnicki: W Polsce istnieje piąta kolumna występująca przeciwko prawdzie historycznej

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

16 komentarzy

16 Komentarzy

 1. karol

  8 lutego 2018 at 19:03

  PRAWDA.

  • prawo

   8 lutego 2018 at 23:09

   Widać sowietyzacja 1944-89 nie poszła Polaczkom na zdrowie. Mają w głowach jak w d…. po śliwkach skoro wybierają na swego prezydenta Sztoltzmana czy na premiera Cimuszko. Typowy przypadek kreacji nowych „polskich elit” w wyniku anihilacji starych polskich elit wyglądał mniej-więcej tak.
   Dla zilustrowania tej patologii podaję typowy przykład jak działa POLSKI sąd: – 7 marca 1949 r. polski sąd zamordował Hieronima Dekutowskiego „Zaporę” – 23 maja 1994 r. polski sąd unieważnił zamordowanie Hieronima Dekutowskiego „Zapory, ale życia mu nie przywrócił (a więc brak sprawiedliwości wg Domicjusza Ulpiana, bo naszemu bohaterowi nie przywrócili życia które się Mu należy).
   To tylko jeden przykład. Te wszystkie sądy to jest kupa gówna, śmierdzącego.
   Przypominam, że różne matoły uważają PRL za państwo polskie.
   Jest to wynikiem stanu, który trwa w Polsce od A.D. 1944 a który jest prostą kontynuacją działalności żydowsko-ubeckich dynastii, przywleczonych tu w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i NKWD/WSI. Tak więc w wyniku takowej kreacji nowych „polskich elit” wychodził Sztoltzman, Cimuszko, …. I tak jest do dzisiaj.

   Pan Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun czy Leszek Żebrowski pokazuje nam jak powinny wyglądać polskie elity które wymordowano w setkach tysięcy i nie ma ich genów wśród nas. Pan Stanisław, Grzegorz czy Leszek jest świetnym przykładem kogo nam teraz brakuje.

 2. gazetawarszawska.com

  8 lutego 2018 at 19:08

  Duda na latarnie!!!

 3. wolna-polska.pl

  8 lutego 2018 at 19:15

  1-Holokaust Gojów. Thomas J. Craughwell. 2-Auschwitz świętym miejscem żydowskiej pamięci. Tam nie ma miejsca dla Kościoła Katolickiego.

 4. Soroka

  8 lutego 2018 at 19:31

  Ciekawe którą ma na myśli? W Polsce jest kilka takich kolumn.
  Oj biedna ta Polska biedna. Matko Najświętsza, nasza Królowo, ratuj nas.

  • Tosia

   9 lutego 2018 at 09:11

   Nie „matka najświętsza” tylko zorganizujmy się wreszcie jako Polacy i pogońmy ZBROJNIE w pierwszej kolejności żydostwo. Na pewno bez wrogów wewnątrz kraju będzie żyło się lepiej!!!!

   • Soroka

    9 lutego 2018 at 09:23

    Tylko na to nasi wrogowie czekają! Wtedy ogłoszą całemu światu że jesteśmy faszystami i wybiją nas do nogi. Przecież w ten sposób nie mamy żadnych szans. Nie zdajesz sobie z tego sprawy, czy podpuszczasz?

 5. Adam

  8 lutego 2018 at 21:27

  Czy to jest v kolumna? http://nczas.com/wiadomosci/polska/skandaliczna-wypowiedz-szefa-msz-dlaczego-czaputowicz-podtrzymuje-klamstwo-jedwabienskie/ która to skandaliczna wypowiedz jakoś przeszła na tym portalu bez echa.

 6. Bedzie ODMROŻENIE stosunków Moskawa-Warszawa gdyż LEWACKIE żydy zostali przegnani z Kremla i Białego Domu - teraz tam rzadzą KONSREWATYWNE żydy

  8 lutego 2018 at 23:27

  Robert Winnicki bardzo mocno zajęty walką z anty-polakami zdrajcami szubrawcami sejmowych oraz rządowych III RP prowadzącymi sabotaż Polski za otrzymane ŁAPÓWKI od korporacyjnych sponsorów.
  R.Winnicki jak widać nie ma czasu obserwować co się faktycznie dzieje w globalnej polityce poza granicami Polski, zwłaszcza na Wschodzie Europy i Bliskim Wschodzie, gdzie MIESZAJĄ lewaccy żydzi, ktrzy szukają coraz to nowych „winnych” frajerów w tej GRZE z tym PŁAYWAJACYM „holocaustem”.
  Przecież te wszystkie głuptasy z piedestału centralnej władzy „warszawki” PO-PiS nie zauważają tego, że w ostatnich 14 miesiącach, aż 8 razy był w Moskwie ten skrajnie LEWACKI liberalny pieniacz żydoski Benjamin Netanyahu Prime Minister of Israel, który jest politycznym OSZUSTEM identycznym jak lewackie żydy „solidaruchy” czy KOR-wcy jak Kwasniewski, Tusk, Komorowski, TW bolek wałesa … itp. !
  Czy liberalny lewak B.Netanyahu tak bardzo ostatnio POLUBIŁ W.Putina, że dosłownie co 2 miesiące jedzie do Moskwy, aby coś tam uzgadniać z Ruskim rządem !
  A dlaczego W.Putin NIE jeździ do Tel-Avivu ?
  Czy ktoś nad tym się zastanawiał w Warszawie ?
  Przecież W.Putin nie ma interesu do LEWACKICH żydów ale za to utrzymuje ścisłe kontakty z KONSERWATYWNYMI żydami.
  Żydy nie są tak bardzo skonsolidowani jak nie którym się wydaje.
  To właśnie liberalne lewackie żydy i konserwtywne żydy po całości w USA, Rosji, Polsce i Izraelu DRĄ miedzy sobą koty”.
  Oni ostanio są skłóceni między sobą ideologicznie w interpretacji, kto z nich jest faktycznie „LEPSZYM” żydem lub co to jest ten „holokaust” i KOGO w danym momencie fabrykować „WINNYM” maszynki do wyduszania pieniędzy tzw „holocaustu”.
  Okazuje się, że żydy konserwatywne i lewackie liberalne NIE mogą się dogadać we własnym gronie, kte jest „LEPSZYM” zydem i po co jest draka o nazwie „holokaust”, co sprytny W.Putin doskonale wykożystuje dla Rosji orz swojej pozycji politycznej przywódcy Rosji a nawet pokoju Światowego.
  Otóż po 1990 roku liberalne i konserwatywne żydy, gdy Rosja była słaba, to wtedy oni byli ZGODNI i DOGADALI się między sobą w USA, aby oni razem NASKOCZYLI na Rosję, zaczeli udawadniać Rosji za pomocą fałszywej medialnej propagandy żydowskiej, że to Rosja jest winna wywołaniu 2-j wojny, aby wtedy mieć pretekst zacząć WYCISKAĆ „odszkodowania” za holocaust od Rosji, który jakoby wg. ZMOWY wszystkich żydów ponosi Rosja.
  Do tej awanturniczej „holkaustycznej” histerii obwiniania Rosji po 1990 roku za ŁAPÓWKI finansowe od żydów przyłączono żydów „solidaruchów” lewaków i KOR co przejeli władzę po utworzeniu anty-polskiej III RP zarządzanej przez żydów lewaków.
  Ten „żydoski holokaust” to przecież jest od poczatku lat 1980-ch taką GRĄ polityczną liberalnych lewackich żydów służącą do wyciskania forsy od tymczasowych „winnych” w zależności KOMU w danej chwili UDA się kłamliwie przypisać „sprastwo” w tej GRZE holkaustycznej o forsę dla lewackich liberalnych KLUBÓW żydowskich czy to w USA lub Izraelu.
  W USA od 1992r. po zjednoczeniu niemiec, aby wszystkich niemców przeciagnąc pod wpływy amerykanskich żydów bank-sterów to wtedy też „winę” za holocaustu zaczeto PRZERZUCAĆ z Niemców na Polaków i też równoleglę na Rosję, aby wyciskać forse od polskiego lub ruskiego podatnika na finasowanie żydów zamieszkałych w tych krajach, aby polepszyć im status ekonomiczny.
  W tym samym czasie po 1990 roku żydoskie media w USA też GNOIŁY Rosje i wtedy premierzy Izraela nie jeżdzili do Moskwy.

  Otóż globalna polityka w ostatnich 18-u miesiącach się bardzo zmieniła w tym zakresie i dlatego też lewacki żyd i B.Netanyahu nie jeździ do Waszyngtonu lecz do Moskwy.
  Rosja sprzedała swoje rakiety S-300, S-400 do wielu krajów na Bliskim Wschodzie, a w tym też dla Iranu.
  Sytucja jest taka, że ten cały gówniany Izrael może WYLECIEĆ w powietrze lub zostać wypalony 1m w głąb ziemi jak się skrzykną skłóceni Arabi wszystkich obcji.
  Bardzo pozmieniała gepolityka w ostatnich 18 miesiącach w kwadracie Kijów-Warszawa-Telaviv-Moskawa.
  Banderowski nacjonalizm Kijowa był broniony do 2015r. przez UE, Waszyngton, „warszwkę” i Berlin.
  Przecie banderyzm ukrainski jest jest oparty na tym, że ukry nie nawidzą wszyskich dookoła: moskali, lachów i żydów.
  Po 2014 roku ukry z Kijowa jak tam zaczeli rzadzić pogrobowcy UPA to zaczeli demonstrować w spsoób oczywisty swoją nienawiść zwałaszcza do moskali, lachów i żydów tak jak zawsze to było przedtem.
  W Kijowie powstała dziwna sytucja, gdyż tam tak naprawdę rzadzi żyd Walcman vel Poroszenko i inne LIBERALNE żydy, którzy pluli na moskali zgodnie z instrukcją lewackich żydów z Waszyngtonu.
  Aby liberalne żydy z Ukrainy mogli przejąc władze w Kijowie to oni chwilowo wykożystali w 2014 roku banderowców nazioli ukrów, którzy w 2017 roku z nazistowskim nacjonalistycznym AZOW zaczoł zagrażać władzy liberalym żydom rzadzacym w Kijowie.
  Konserwatywne żydy w USA jak przejęli władzę w Białym Domu w 2017r, to wsparło też konserwatywnych żydów w Izraelu, Ukrainie i Rosji. Konserwatywne żydy są przeciw rzadzacym banderowcom w Kijowie.
  D.Trump trzyma sztamę w USA z konsrwatywnymi żydami na przeciw LEWACKIM liberalnym żydom „deep state”.
  Wszystko w geopolityce politycznej u ŻYDÓW się ostatnio pozmieniało.
  Aby patrzyć jak konserwatywne żydy, którzy stoją za plecami W.Putina zoorganizują odmrożenie stosynków Warszawy z Moskwą, a wtedy karierowicz A.Duda pojedzie do Moskwy, bo takie spotkanie zaranżują konsrwatywne żydy w Moskwie, którzy siedzą na Kremlu.

 7. WK

  9 lutego 2018 at 08:42

  P. R. Winnicki mówi, że żydzi nie chcą przyjąć do wiadomości, że też maja ciemne karty. A ja mam pytanie: jakie mają jasne karty w swojej historii????

 8. Tosia

  9 lutego 2018 at 09:14

  W następnych wyborach głosuję na NARODOWCÓW jeżeli tylko wystartują w wyścigu. Jeżeli nie, nie głosuję wcale. Nie ma na kogo.

 9. hansi

  9 lutego 2018 at 09:14

  Do tej V Kolumny niewątpliwie zalicza się właśnie Minister CZAPUTOWICZ (Stajnia Geremka..), który wygłosił właśnie tak niesłychane słowa, że powinien zostać NATYCHMIAST odwołany,
  ORAZ – podciągnięty pod nową Ustawę o IPN. Przy czym te gówniane 3 lata, to pikuś… Należy mu się sąd za ZDRADĘ STANU – podobnie, jak Rózi Tun von Frankensztajn i innym Lewandowskimn, Bieńkowskim i tak dalej…
  Podobnie, jak ZASTĘPCY Ministra „Zdrowia”, chyba obecnemu, nawet nie zapamiętuję nazwiska, bo to bez znaczenia…
  Trzeba wpisywać na listę swołoczy do WYROKU, ZA ZDRADĘ STANU i Kary Śmierci, a nie 3 lat w zawiasach…
  Pan Czaputowicz właśnie się wpisał…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra