Z zagranicy

Ambasada RP w Tel Awiwie informuje: pierwsze posiedzenie Rady ds. nauczania o Holokauście

„Powołana przez Minister Edukacji Narodowej Rada ds. nauczania o Holokauście po raz pierwszy zebrała się w środę 31 stycznia br. Utworzenie tego gremium jest wyjściem naprzeciw potrzebom bliższej współpracy w obszarze edukacji o Holokauście z przedstawicielami środowisk akademickich, muzealnych oraz organizacji pozarządowych. To także realizacja międzynarodowych zobowiązań Polski” – czytamy na stronie ambasady RP w Tel Awiwie.

Powołanie Rady ds. nauczania o Holokauście wpisuje się w działania na rzecz edukacji o Zagładzie na każdym poziomie kształcenia oraz rozwoju dobrych praktyk w tym obszarze, a także w zobowiązania Polski przyjęte na forach międzynarodowych  – informuje  Ambasada.

Do zadań Rady należeć będzie przedstawianie nowych propozycji działań w dziedzinie edukacji o Holokauście, konsultowanie projektów opracowań i materiałów z zakresu edukacji o Holokauście oraz współpraca merytoryczna w zakresie przedsięwzięć promujących polskie rozwiązania w dziedzinie edukacji o Holokauście w kulturze masowej w kraju i za granicą.

Pracami Rady pokieruje Pełnomocnik Ministra Edukacji Narodowej do spraw kontaktów polsko-żydowskich Podsekretarz Stanu Maciej Kopeć, a w jej skład wejdą osoby wyróżniające się szczególną wiedzą, aktywnością i doświadczeniem w działalności na rzecz edukacji o Holokauście oraz m.in. Mateusz Szpytma, zastępca prezesa Instytutu Pamięci Narodowej, dr Anna Stróż, dyrektor Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej, prof. Grzegorz Berendt, zastępca dyrektora ds. naukowych w Muzeum II Wojny Światowej, prof. Dariusz Stola, dyrektor Muzeum Historii Żydów Polskich, bp Rafał Markowski, Przewodniczący Komitetu do spraw Dialogu z Judaizmem Episkopatu Polski, Michael Schudrich, Naczelny Rabin Polski, Marek Zając, sekretarz Międzynarodowej Rady Oświęcimskiej, jak również prof. Krzysztof Strzałka z Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Polska jest jednym z nielicznych państw na świecie, w których nauczanie o Holokauście ma charakter obowiązkowy – na wszystkich poziomach kształcenia. Cele kształcenia i treści nauczania dotyczące Holokaustu są uwzględnione: w dotychczasowej podstawie programowej – na wszystkich poziomach kształcenia (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne) oraz w projekcie podstawy programowej dla szkół ponadpodstawowych.

Żrodło: /telawiw.msz.gov.pl/pl

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

22 komentarze

22 Komentarzy

 1. Kwal

  9 lutego 2018 at 12:53

  Z listy członków widać, że sami swoi…czy to aby na pewno będzie dialog ?

 2. z-k

  9 lutego 2018 at 13:29

  No nieee! To woła o pomstę… dalej pachoły na kolanach> Szefem takiej Rady (jeśli w ogóle jest potrzebna?) powinna być Pani prof. Ewa Kurek i ona powinna dobrać ekspertów znających temat i co najwyżej przyznając żydowskiej stronie jedno lub dwa miejsca w owej radzie.

 3. karol

  9 lutego 2018 at 13:32

  gazetawarszawska.com – Holokaust.

 4. allegro.pl

  9 lutego 2018 at 13:37

  1-Zakłamany Holokaust – Ireneusz T. Lisiak.2-Wielka Hucpa- Norman G. Finkelstein.(o pozorowaniu antysemityzmu i fałszowaniu historii)

 5. wolna-polska.pl

  9 lutego 2018 at 13:54

  1-Antysemityzm jest częścią DNA Europy.2-Żydowscy kłamcy holokaustu.3-Polska przerabiana na Judepolonię? 4-UWAGA AKCJA! Odkłamać Jedwabne – zbiórka podpisów.5-Jedwabne świadek medialnego kłamstwa.6-Kłamstwo światowego kongresu żydów.7-Żydowscy uzurpatorzy – Wywiad z prof. Normanem Finkelsteinem.8-Izrael blokuje badania historyczne na temat swoich zbrodni.9-Za tym systemem kryje się ogólnoświatowa dyktatura – wielki starzec Justyn Pyrvu.

 6. tuszyn

  9 lutego 2018 at 13:55

  Rzetelne nauczanie o holokauście musi obejmować nikczemną rolę żydowskiej finansjery w dofinansowaniu Hitlera i uzgodnień z nim co do „eksportu” wybranych żydów do Palestyny i unicestwienia chasydzkiej biedoty, organizację gett, żydowskiej „arystokracji” w gettach i jaj geszefty z Niemcami i wykorzystywanie biedoty na rzecz produkcji dla Rzeszy, judenraty, żagiew i ordnunsdienst, żydowską „partyzantkę” na przykładzie Tewie Bielskiego i Leona Kasmana (tu polecam książki na ten temat Albina Siwaka). Oddzielną kwestią jest żydobolszewizm i jego 100 mln. ofiar w Rosji, w Polsce i na Ukrainie

 7. msn wiadomosci

  9 lutego 2018 at 14:03

  Tajemnice skruszonego ubeka, czyli jak Światło zdradził sekrety polskich komunistów.

 8. jagoda

  9 lutego 2018 at 14:33

  Jak widać z powyższego zarządcy III-j okrągłostołowej, w imieniu swoich suwerenów i w niewyobrażalnym pacholstwie swoim, postanowili zintensyfikować duraczenie naszych dzieci. Skład tej ‚rady” wskazuje, że będzie to ogłupianie totalne i bez reszty. Nie pozostaje nam nic innego jak skłonić nasze dzieciaki do przeczytania kilku książek (kupmy je zatem zanim będą (a będą)zakazane a ich posiadanie karane)w tym temacie. Proponuję panią prof. Ewę Kurek, płk. Bednarczyka o getcie, I. Lisiaka. J.R. Nowaka, Albina Siwaka,….. i koniecznie Hennecke Kardela „Hitler założycielem Izraela”. Książki dobrze się czyta a Pani Kurek, płk Bednarczyk i A. Siwak piszą wręcz pasjonująco.

 9. Ultra-AGRESYWNA żydowska NOWA sovietyzacja INDOKTRYNACJĄ ideologiczną "holokaustyczną" NARZUCONA siłą z Izraela !

  9 lutego 2018 at 15:06

  Wszystko wygląda na to, że żydostwo rządzące w III RP z anty-polskich gangów PO-PiS-PSL całkowicie SKAPITULOWAŁO pod wpływem bezczelnego awanturnictwa roszczeniowego żydostwa z Izraela i USA, które za pośrednictwem „polskiej” ambasady siłą NARZUCIŁO rozwiązania żydowskie zmierzające do TOTALITARNEJ indoktrynacji ideologicznej „holokaustycznej” i LEWACKIEJ na wszystkich poziomach szkół, uniwersytetów w całej Polsce.
  To w POLSCE muszą być i BĘDĄ ustalane systemy edukacyjne dla uczniów i studentów ale INTERESIE polskiej tożsamości historycznej, a NIE w jakiegoś tam Izraela na potrzeby prania mózgów, tak aby wychowywać ludzi w Polsce tak, aby byli ULEGLI wobec indoktrynacji żydowskich, tak jak za czasów PRL-wskich byli hodowani w indoktrynacji bolszewicko-leninowskiej aby byli ULEGLI wobec żydo-komunizmu!!!
  Przecież to widać jak na dłoni, że bezczelny rząd izraelski razem z żydoską rządzącą mafią grasującą w III RP zagonili polskich urzędników do Izraela z „polskiego” Ministerstwa Edukacji Narodowej, postawili ich pod ścianą w „polskiej” ambasadzie w Tel-Awiwie i za pomocą tego żydowskiego awanturnictwa SZANTAŻU finansowo-rozczeniowego WYMUSILI wprowadzenie jakiś PRZYMUSOWAYCH programów edukacyjnych i ideologicznych, które mają być ściśle w INTERESIE hegemonii Izraela oraz grasującego chciwego uprzywilijowanego żydostwa w Polsce.
  To jest SZOKUJACE jak żydostwo PACYFIKUJE Polaków zmuszając do budowy jakiejś nowej holokaustycznej rzeczywistości na żydoską modlę, wspierana prawem szantażu ekonomicznego i pięści, realizowana przez piewców religii holokaustu.
  To właśnie chyba właśnie dlatego wczoraj została SPACYFIKOWANA przez izraelskich awanturników i izraelską policje „polska” ambasada w Tel-Awiwie, aby tam WYSTRASZYĆ tam polskich pracowników ambasady i przymusić do spełnienia żądań izraelskiej władzy.
  To cała sytuacja wymuszania do „nauczania o holokauście” w Polsce przypomina sytuację jaka jest w Korei Północnej w której dzieci już od najmłodszych lat wychowywane są w duchu ideologii komunistycznej. W szkołach w Korei Północnej prowadzone są w tym celu specjalne przedmioty indoktrynacji ideologicznej jak np. „dzieciństwo wielkiego wodza”.
  Polskie dzieci w Polsce muszą być w większym zakresie nauczane POLSKIEJ historii, a nie tracić czas na jakieś OBCE ideologiczne indoktrynacje.
  Zobaczcie tą PODSTEPNĄ „nowomowę żydowską” na bazie której jest tłumaczone uzasadnienie tego specjalnego żydowskiego „nauczania” ideologicznego jakoby:
  ” . . . Realizacja międzynarodowych zobowiązań Polski . . .” – JAKICH zoobowązań i przez KOGO ustalanych ??
  albo inna „NOWOMOWA” :
  ” . . . Polska jest jednym z nielicznych państw na świecie, w których nauczanie o Holokauście ma charakter obowiązkowy – na wszystkich poziomach kształcenia . . .” – tak dzieci w polskich szkołach są nauczane o holokauście w sposób WYSTARACZAJACY i NIE potrzeba jakiś DODATKOWYCH żydoskich komitetów w Polsce w postaci ” Rada ds. nauczania o Holokauście” , następnych muzeów i organizacji pozarzadowych sterowanych z ZAGRANICY, które będą się WTRACAĆ w wenetrzne sprawy suwerennej Polski z ustalaniem co, jak i w jakim zekresie bedą uczyć w POLSKICH szkołach w Polsce !!
  W Polsce NIE potrzeba jakiś tam:
  ” . . .Pełnomocników Ministra Edukacji Narodowej do spraw kontaktów polsko-żydowskich Podsekretarz Stanu Maciej Kopeć . . .” itp.
  To jest dosłowna PARANOJA i skandalem jak polscy obywatele są ŹLE traktowani na ZAMÓWIENIA zagraniczne za przyzwoleniem tej gangsterskiej skorumpowanej „warszawki” PO-PiS poniewierającej Polakami w Polsce!

 10. Izrael bezczelnie wtrąca się wewnetrzne sprawy Państwa Polskiego

  9 lutego 2018 at 15:33

  Czas najwyższy wymusić na Ministerstwie Edukacji w Izraelu i ustalić w III RP jakiej historii wg. potrzeb polskich interesów MUSZĄ się uczyć historii bachory i studenci żydzi w Izraelu.
  Przecież to obecne nauczanie żydów historii Świata i Holocaustu w Izraelu jest całkowicie zakłamane i zafałszowane, dlatego na zasadzie „wzajemności” te programy nauczania historii w Izraelu muszą zostać skorygowane w Polsce.
  Bez spełnienia tego powyższego warunku, że polscy historycy z Polski SKORYGUJĄ nauczanie historii Świata i historii Izraela w państwie Izrael to NIE może być zgody ani jakich kolwiek dyskusji, aby żydzi dyktowali, wtrącali się w politykę historyczną Państwa Polskiego w Polsce co i jak będą nauczone polskie dzieci w szkołach w Polsce w zakresie historii.

 11. TylkoPrawda

  9 lutego 2018 at 17:07

  Niech zrobią coś z handlem ludźmi w Izraelu, młodymi białymi kobietami, które po przepracowaniu 40 lat mordują. Wyżywają się tak na niewinnych słowiańskich kobietach, te bestie nierozumne. Izrael tworzy całe pokolenie psychopatów i nieczułych sadystów, tym nawoływaniem do nienawiści swojej młodzieży. http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-spoleczenstwo/item/77992-jaki-dobry-ten-seks-w-izraelu

 12. METODOLOGIA wymuszania poczucia WINY u amerykanów pod pretekstem holokaustu

  9 lutego 2018 at 17:43

  W amerykańskim społeczeństwe w USA została dopracowana przez lokalnych żydów metodologia wymuszania poczucia WINY u lokalnych tubylców, po przez systemowe WMAWIANIE im, że NIC a NIC nie zrobili w przeszłości, aby ratować żydów przed tym „holokaustem”.

  Za pomocą tej indoktrynacji znęcania się psychicznego nad amerykanami zmusza się ich do poczucia być zoobligowanymi i bez dyskusji dać się dożywotnio opodatkować w ramach „zadość uczynienie” lub „rekompesaty” finansowej za to jakoby sprzyjanie „holokaustowi” poprzednich pokoleń amerykanów.

  Tym zadość uczynieniem lub rekompensata obecnych amerykanów za „holocaust” jest milczenie i akceptowanie finansowania w nieskończoność, wydawania pieniędzy lokalnego podatnika na budowanie potężnych okazałych budowli w postaci „Muzeów holokaustu” w Ameryce, oraz dożywotniego ich finansowania w 100% oraz funkcjonowania z licznym tam zatrudnionym stałym personelem.
  Te potężne obiekty „Muzea holokaustu” w USA służą do indoktrynacji dzieci szkolnej, młodzieży, wojska i dorosłych wg. dopracowanej przez żydów metodologi i zalegalizowanego stałego finansowania z pieniedzy publicznych lokalnej społeczności w USA.
  W ramach tych metodologii jest wbijana na siłę do głowy indoktrynacja ULEGŁOSCI społeczeństwa amerykańskiego wobec amerykanów żydowskiego pochodzenia. Ponadto ta indoktrynacja w USA jest po to, aby zakodować w głowach dzieci i młodzieży aby dożywotnio AKCEPTOWALI przyznanie żydom specjalnych dożywotnich prawnych i finansowych PRZYWILEJÓW ale tylko dla obywateli, którzy deklarują żydowskie pochodzenie, których za pomocą tej indoktrynacji jakoby „rekompensuje” za krzywdy „poszkodowanych holocaustem” ich potomków z przeszłości.

  Absolutnie najważniejszą OBOWIĄZKOWĄ wycieczką KAŻDEGO ucznia amerykańskiej szkoły podstawowej i średniej jest co najmniej raz w roku wspólna PRZYMUSOWA obligatoryjna wycieczka całej klasy ze szkoły, czyli zagonienie do muzeum holokastycznego, aby tam mieć odpowiednio WYPRANĄ mózgownicę.

  Młody człowiek w USA od zarodka jest wychowywany, aby był subordynowany wobec żydowskiej KASTY rządzącej w USA lub Kanadzie.
  W USA najwięcej godzin lekcyjnych poświęca ze wszystkich innych zdarzeń historycznych we wszystkich szczeblach szkolnictwa w Ameryce Północnej jest na „nauczanie” o żydowskim światowym holokauście.
  Liczni etatowi pracownicy muzeów holokaustu opłacani przez podatnika amerykanskiego w Ameryce dokonują systematycznych inspekcji wszystkich szkół, tak aby programy opracowane o nauczaniu holokaustu były w 100% realizowane.
  Amerykańska szkoła naucza uczniów i studentów, że holokaust to NAJWAŻNIEJSZE wydarzenie w dziejach ludzkości. Obecna historia Świata nauczana w Ameryce jest faktycznie podzielona tylko na dwa okresy dziejowie: „przed i po żydowskim holokauście”.

  Obecnie w samym USA jest ponad 60 sztuk MUZEÓW holokaustu – To są OGROMNE bardzo drogie GMASZYSKA lub nawet budowlane kompleksy na podobieństwo muzeów Lenina jakie budowano w byłym ZSRR.

  Co ciekawego to w samym Izraelu jest TYLKO 7 muzeów żydowskiego holokaustu.
  Za to we Francji jest aż 54 muzeów żydowskiego holokaustu. W Wielkiej Brytanii jest 24 muzeów holokaustu, a w Australi-16, Brazyli-6, Niemczech-18, Holandia-8, Południowej Afryce – 8 … itd.
  W Polsce oficjalnie jest 8 muzeów holokaustu.
  PO CO TO WSZYSTKO ?
  W celach INDOKTRYNACJI poczucia WINY za „holokaust” od dziecinstwa do śmierci przez zwykłego obywatela amerykańskiego, aby jemu dożywotnio ukształtować psychologiczny SYNDROM poczucia winy za żydoski holokausta jakoby najwiekszy w dziejach ludzkosci, a po przez zaszczepienie tego syndromu poczucia „winy” zmusić tego obywatela na dożywotnią ZGODĘ na dobrowolne płacenie REKOMPENSATY finansowej w postaci ukrytego podatku na utrzymywanie finasowe „Muzeów holokaustu” i innych obiektów społeczności żydowskiej lub Klubów żydowskich w USA opłacanych z budżetu podatnika amerykanskiego jako „zadość uczynienie” za holocaust.

  Ponadto dodatkowo urzad Amerykanski pod naciskiem agresywnego prosperujacego politycznego lobby żydowskiego w USA w ramach tej „rekmpesaty finansowej” za przeszłą martylologię żydowską opodatkował finanse Ameryki na rzecz udzielania tzw. BEZWROTNYCH stałych „pożyczek” finansowych WIELO-miliardowych każdego roku miliardowych na rzecz państwa Izrael.
  Ponadto w ramach tej „rekompensaty” za „obojętność” w przeszłości instytucji panstwa USA wobec tzw. holokaustu ci lokalni tubylcy w Ameryce są hodowani w pełnej ULEGŁOŚCI wobec dominacji polityczno-finansowej bardzo wielu żydowskich organizacji szarogęszących się w Ameryce, które dzieki tym specjalnym przywilejom stali się KASTĄ rzadzacą i najbogatszą w USA.
  Właśnie taki system dominacji żydowskiej jaki jest w Ameryce, chcą SIŁĄ „przeflancować” do Polski żydzi zamieszkali w Polsce oraz międzynarodowa mafia żydowska oraz Izrael.
  W USA praktycznie NIE MA muzeów Rewolucji z 1776 roku wyjaśniających walki o nie zależność Ameryki od Korony Angielskiej i Hiszpańskiej. Przeciętny amerykański obywatel NIE MA zielonego pojęcia o historii USA.
  Amerykański obywatel nie posiada też dostatecznej wiedzy na temat BARDZO KRWAWEJ Wojny Domowej secesyjnej w USA w latach 1861-1865 w której zgineło 750 tysięcy żołnierzy w bezpośrednich starciach + zgineło ok. 650 tysięcy zwykłych obywateli w krwawych potyczkach pomiędzy zwolennikami oddzielnych państw tzw. „ideji państwa południowego” i „północnych stanów”.
  Niedostateczna wiedza historyczna na temat Rewolucji 1776 roku i Wojny Secesyjnej jest spowodowana tym, że suma ilość godzin wykładowych w szkołach wszystkich szczebli w USA na tematy jest znacznie MNIEJSZA w porównaniu do „priorytetowej” tematyki na temat holokaustu żydowskiego.
  Podobna sytuacja w tym temacie jest na uniwersytetach i uczelniach wojskowych w USA.

 13. Hendopolski

  9 lutego 2018 at 17:51

  Polacy! Odkłammy najpierw Jedwabne! Podpisujmy petycję pani Ewy Kurek o wznowienie ekshumacji ofiar i dobadanie przez historyków tej zbrodni, domagajmy się tego też w przestrzeni publicznej polskiej i międzynarodowej, Polonusi poprą nas na pewno! Musimy obalić fantazje Grossa i innych oszołomów, a nieunikniony krach kłamstwa Jedwabnego podważy też mocno religię holokaustu żydowskiego. Holokaustu nikt nie zaprzecza, ale był on udziałem i tragedią wszystkich obywateli polskich, a śmierć z rąk okupantów poniosło aż około 6 milionów naszych polskich obywateli,z czego około połowa to obywatele zaliczeni do polskich Żydów czyli nawet tacy, co o swoim żydowskim pochodzeniu dawno zapomnieli. W niemieckich obozach koncentracyjnych ginęli też Żydzi zwożeni na okupowane przez Niemców polskie ziemie z innych krajów europejskich, jak np około 70 tys Żydów francuskich wydanych w ręce niemieckie przez kolaborantów z rządu Vichy, co przecież Francuzi sami po latach zmuszeni byli przyznać, odmawiając jednak grzecznie jakiegokolwiek zadośćuczynienia.Prawda, te w ogromnej kwocie około 100 miliardów marek (wartych z pewnością wiele więcej niż obecne 100 miliardów euro) zapłacili Niemcy za wszystkie zgładzone przez siebie żydowskie ofiary i ich mienie głównie żydowskim organizacjom przemysłu holokaustu z Izraela i USA nie mającym często niczego wspólnego z prawdziwymi ofiarami i ich ewentualnymi krewnymi.Ofiary poszły do gazu z tym,że nie bardzo wiadomo jakiego? Mówi się o gazie z silników diesla, ale przecież w tym czasie Niemcy nie mieli tylu tych silników pod ręką, by zagazowywać każdego dnia po dobrych kilka tysięcy ludzi! To też ciekawe zagadnienie techniczne z holokaustu,przemilczane skrzętnie przez naukowców żydowskich.Jak dobrze wszyscy wiemy, inne ofiary będące polskimi obywatelami, w tym etniczni Polacy oraz procentowo stosunkowo niewielka grupa obywateli niepolskiego pochodzenia zostali przez Niemców zupełnie (prawie) w zadośćuczynieniach pominięci i nie tylko to, tym co niemieckie piekło przeżyli,ale kosztem utraty zdrowia renty i emerytury musiało wypłacać kompletnie obrabowane i zrujnowane przez obu okupantów państwo polskie. Emerytury wypłacaliśmy i wypłacamy nadal wielu powojennym siepaczom polskich bohaterów (wspomnijcie „Inkę” Danusię Siedzikównę czy takiego bohatera jak Rotmistrz Pilecki) walczących o wolną Polskę (Rotmistrz próbował też bez powodzenia alarmować świat zachodni o zbrodniach z obozu oświęcimskiego, ale alianci jego raport i płynące z niego krzyki rozpaczy zignorowali). Obecnie ci zbrodniarze jeśli żyją to ukrywają się i żyją na nasz koszt, ale poza granicami naszego kraju (jak Stefan Michnik w Szwecji czy bezpośredni zabójca „Inki” Franciszek Sawicki, który wraz z wieloma innymi nawet znacznie bardziej „zasłużonymi”zbrodniarzami jak komendant obozu koncentracyjnego w Świętochłowicach Salomon Morel znalazł przytułek w Izraelu). Przyczyńmy się do tego,że w ramach wyjaśniania sobie z oskarżającymi nas o „negację holokaustu” izraelitami dojdziemy do prawdziwej historii holokaustu polskich obywateli, w tym polskich Żydów, o których wzbijają oni wraz z polskimi zdrajcami w niebiosa niebywały klangor. Niestety klangor ten jest typowy dla cywilizacji żydowskiej i potwierdza smutny fakt,że zgodne egzystowanie różnych cywilizacji (tutaj naszej łacińskiej oraz żydowskiej) na jednym miejscu jest obarczone dużym ryzykiem i praktycznie niemożliwe. Obserwujemy to też na przykładzie krachu multi/kulti w Europie Zachodniej serwowanego nam przez żydowskiego miliardera Sorosa,jego fundacje i jego amerykańskich poplecznników.

 14. Man

  9 lutego 2018 at 18:13

  Może niech sami sie douczą najpierw i nauczają o tym kłamstwie czyli 6 milionach Żydów zabitych w wojnie.

 15. Robert B.

  10 lutego 2018 at 11:48

  Gówno mnie obchodzi ten ich święty holokaust, czyli dokładnie TYLE, ile ich inne genocydy.

 16. klioes vel pislamista

  10 lutego 2018 at 12:38

  Dla powątpiewających w słowność żydowską

  Sandrę ktoś kopnął na Blumenstrasse.
  Sandra wspomniała bandyty rasę…
  Błąd! Jak tak można „uciekiniera”
  Wspominać! Facebook treści zawiera
  Tylko te, które są P R A W I D Ł O W E…
  (Sandra po prostu zawraca głowę!)

  Zablokowane już Sandry konto.
  Zuckerberg przecież obiecał… On to
  Słowo Makreli dał. Nieświadomy,
  Że już mikrofon został włączony.
  Poszło w świat!… Really: hejtu ohyda
  Jest blokowana. (Znaj słowo Żyda!)

 17. jok

  11 lutego 2018 at 00:09

  To jeszcze mało na ten temat, jeszcze jakaś Rada?
  Kiedyś pokazywali te marsze oranżystów-protestantów w Irlan. Płn. przez dzielnice katolickie.
  To sytuacja taka, jak gdyby „pomarańczowi” protestanci wymalowali domy „zielonym” katolikom, a odpowiedzią tych ostatnich, byłoby zebranie się by się zastanowić: jak powstrzymać odpowiednie odcienie pomarańczowego na domach…

  • jok

   11 lutego 2018 at 00:23

   Dlaczego tak jest? Abstrahuję czy była jakaś ustawka („przeciwstawienie się” pozorne Izrelowi, by coś ukryć, jakieś kolejne ustępstwo, może w „ustawie repryw.”), bo jeśli była, to chyba poszła nieco inaczej niż spodziewali się „nadwiślańscy decydenci.”
   Sądzę motywacją jest to, że wśród decydentów:
   -część to Ż z polskimi nazwiskami, i ci chyba nie cierpią na syndrom „dwupolanu Żyda”:)))
   -część to karierowicze-Polacy, „dbający by nie podpaść”,
   -ale chyba jest też niemała część to „hiperrealiści”, opacznie, moim zdaniem, rozumiejący termin realizm.
   Ci chyba „przestraszyli się własnej odwagi” i pod hasłem „z Ż-ami jeszcze nikt nie wygrał”, gotowi są wręcz leżeć plackiem na ziemi, uważając to za realizm. Oczywiście możliwa jest mieszanina drugiej i trzeciej postawy. Tak mi to wygląda…

   • Robert B.

    11 lutego 2018 at 14:46

    A oni z kimś wygrali? Jedyne, co się im udało, to NIENAWIŚĆ całego świata. I ta nienawiść nie złagodniała „nawet” po setkach holoszmir typu „Pianista”. Ja naprawdę nie wiem, na co oni liczą? Że cały świat nie zauważy, jak żydostwo chce nad nim zapanować? Że im się to rzeczywiście uda? Nie pamiętają, jak się skończyła dla nich ostatnia próba położenia łapsk na świecie? Myślą, że wszyscy się ich tak boją, że nie potrafią połączyć faktów i dojść do tego, o CO tak naprawdę w tym holokauście chodziło? Że to jakiś „absolutny wyjątek” od reguły przyczynowości-skutkowości?

  • jok

   11 lutego 2018 at 04:04

   Jak „podtrzymać pomarańczowy”, nie powstrzymać – tak miało być

 18. Andrzej

  12 lutego 2018 at 12:22

  Mam nadzieje, ze chodzi o holokaust Polakow i beda nauczac jak zydzi dokonali ludobojstwa na narodzie polskim.
  Mam rowniez nadzieje ,ze obecnosc Szudriha jest podyktowana checia zydostwa do przyznania sie wymoedowania ok 200 tys Polakow .

 19. Janka

  12 lutego 2018 at 18:55

  Jest to nam potrzebne jak dziura w moście.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra