PRAWY.TV

Odlot posła Mieszkowskiego: Ustawa IPN-owska rozpętała wojnę z całym demokratycznym światem

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. gazetawarszawska.com

  11 lutego 2018 at 09:52

  Jarosław Kaczyński na Krakowskim Przedmieściu: Dziś diabeł podpowiada nam ciężką chorobę umysłu – antysemityzm, musimy go odrzucać.

  • Marian

   11 lutego 2018 at 10:01

   Tak, też zauważyłem. A więc potwierdza się nie tylko moje przypuszczenie, że cała ta hucpa z ustawą o IPN była zrobiona w celu moralnego obezwładnienia Polaków i uniemożliwienia protestów przeciw Judeopolonii.
   Jakie to haniebne.

   • prawo

    11 lutego 2018 at 12:14

    Kto dyskutuje z żydem – ten nie ma piątej klepki. Kto słucha żyda – ten skończy marnie.

 2. Marian

  11 lutego 2018 at 09:57

  Wiadomo, że ustawa o IPN była konsultowana z ambasadą Izraela. A mimo to wywinęli taki numer, że Polacy musieli na kolanach przysięgać, że obozy koncentracyjne nie były polskie. Za chwilę zmusza nas cmokania ich w d***ę i przysięgania, że Ziemia krąży wokół Słońca.

  A w tym samym czasie Niemcy ostentacyjnie i z podniesionym czołem ogłaszają całemu światy: Tak, holokaust to było wyłącznie nasze dzieło. To my zrobiliśmy i jesteśmy z tego dumni!

  No i poszedł w szeroki świat przekaz: Polscy zawsze i bezwzględnie byli przydupasami Żydów, a Niemcy to jedyny naród z jajami, który miał odwagę zrobić z nimi porządek.

  – Kolejna paranoja do której doprowadza PiS na forum międzynarodowym.

  • Marian

   11 lutego 2018 at 10:10

   A potem jedziesz do Austrii, Niemiec, Francji, Holandii czy nawet Hiszpanii i… dziwisz się, że traktują cię jak półgłówka. O Rosji czy Ukrainie to już nawet nie wspomnę… – oni wprost nazywają nas żydowską k*** – No to mają teraz radochę.
   Dziękujemy ci Jaro.

 3. Źmior

  11 lutego 2018 at 12:11

  Ciekawi mnie czy pan Poseł Mieszkowski przekazywał córce aby dawała każdemu chętnemu bo inaczej nie będzie lubiana na podwórku?

  • prawo

   11 lutego 2018 at 12:15

   Widać po nim, że sowietyzacja 1944-89 nie poszła Polaczkom na zdrowie. Mają w głowach jak w d…. po śliwkach skoro wybierają na swego prezydenta Sztoltzmana czy na premiera Cimuszko. Typowy przypadek kreacji nowych „polskich elit” w wyniku anihilacji starych polskich elit wyglądał mniej-więcej tak.
   Dla zilustrowania tej patologii podaję typowy przykład jak działa POLSKI sąd: – 7 marca 1949 r. polski sąd zamordował Hieronima Dekutowskiego „Zaporę” – 23 maja 1994 r. polski sąd unieważnił zamordowanie Hieronima Dekutowskiego „Zapory, ale życia mu nie przywrócił (a więc brak sprawiedliwości wg Domicjusza Ulpiana, bo naszemu bohaterowi nie przywrócili życia które się Mu należy).
   To tylko jeden przykład. Te wszystkie sądy to jest kupa gówna, śmierdzącego.
   Przypominam, że różne matoły uważają PRL za państwo polskie.
   Jest to wynikiem stanu, który trwa w Polsce od A.D. 1944 a który jest prostą kontynuacją działalności żydowsko-ubeckich dynastii, przywleczonych tu w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i NKWD/WSI. Tak więc w wyniku takowej kreacji nowych „polskich elit” wychodził Sztoltzman, Cimuszko, …. I tak jest do dzisiaj.

   Pan Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun czy Leszek Żebrowski pokazuje nam jak powinny wyglądać polskie elity które wymordowano w setkach tysięcy i nie ma ich genów wśród nas. Pan Stanisław, Grzegorz czy Leszek jest świetnym przykładem kogo nam teraz brakuje.

 4. hansje

  11 lutego 2018 at 18:08

  PO CO robi Pan reklamę tej obleśnej gnidzie, Panie Soboń ?..
  Nie lepiej zająć się tym, co Władzuchna stara się wszelkimi siłami WMIEŚĆ POD DYWAN ?..
  Jak 65 miliardów (ostatnio już 300 miliardów !..) Dolarów „odszkodowań” ?..
  Albo TRUCIE POLAKOM MÓZGÓW „SZCZEPIONKAMI” ???..

  TUTAJ: „wRealu24.tv” – macie najnowszy wywiad, zrobiony tym razem nie przez Marcina, ani Magdę, lecz przez też niezłego – Kamila Całka, z JERZYM ZIĘBĄ, który już bez ogródek nazywa rzeczy po imieniu, w sprawie NAJWAŻNIEJSZEJ dla Polski i Polaków, bo w sprawie TRUCIA MÓZGÓW już polskim noworodkom „szczepieniami”, które żadnymi szczepieniami NIE SĄ, lecz celowym i systematycznym TRUCIEM właśnie, powodującym DALEKOSIĘŻNE i nieodwracalne szkody z mózgach i GENOTYPACH naszych dzieci !
  Tutaj znajdziecie wszystkie odcinki wykładu Zięby.
  Powiedział, że nagra ich jeszcze pięć, żeby z grubsza wyczerpać temat.
  Tłumaczy on tam, punkt po punkcie, jak chłop krowie na miedzy, mechanizmy działania poszczególnych składników „szczepionek” (WSZELKICH !..) na pojedyncze neurony w mózgu i układzie nerwowym. Polecam niedowiarkom, WIERZĄCYM za to „naszej” Władzuchnie, a szczególnie temu zbrodniczemu pajacowi – doktorowi Markowi Mengele-Posobkiewiczowi,
  że „szczepionki są dobre i bezpieczne, bo są najlepiej przebadanym materiałem w kosmosie”.
  https://vimeo.com/search?q=jerzyzieba

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra