Z zagranicy

Moskwa: samolot pasażerski rozbił się zaraz po starcie

Pod Moskwą rozbił się w niedzielę samolot regionalnych Saratowskich Linii Lotniczych An-148 lecący ze stolicy Rosji do Orska w obwodzie orenburskim, przy granicy z Kazachstanem.
Rozbitą maszynę zlokalizowano w obwodzie moskiewskim w rejonie wsi Stiepanowskoje. Teraz rosyjskie Ministerstwo ds. Wypadków weryfikuje raporty dotyczące katastrofy samolotu.

Na pokładzie było 65 pasażerów i sześcioosobowa załoga. Według mediów wszyscy zginęli, oficjalnie liczby ofiar
jeszcze nie potwierdzono.

Informację o katastrofie podano krótko po doniesieniach,
że samolot zniknął z radarów około 10 minut po starcie z lotniska Domodiedowo, położonego 60 km na południowy wschód od Moskwy. An-148 wystartował o 14:21.

Źródło: nczas.com, lexpress.fr/actualite

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Hania

  11 lutego 2018 at 20:37

  Załuję, że takie l..uje z Niezależnej posługują się językiem polskim….

  ” Rosyjska technika. Nic dodac, nic ująć.
  O

  Ciekaw jestem jakich oficjeli wyslal Putin w ten ostatni lot.
  0
  0
  Odpowiedz

  posrancy niech wysla kopacz i niech kopie na metr w glab ziemi
  Odpowiedz

  Wydaje się, że jak się ma z ruskami do czynienia to przyczyn katastrofy należy zacząć szukać wśród pasażerów, ponieważ Rosja Putina specjalizuje się tym sposobem eliminować, wrogich dla, ich zbrodniczej demokracji, ludzi. Oni nawet odznaczali i finansowali loty, które dla obdarowywanych, stawały się ich ostatnim a poza tym samolot był produkcji ukraińskiej więc być może właśnie, może konkurencja, może być też tematem. To dziwny naród a pod rządami Putina jest wręcz wrogi i niebezpieczny dla wszystkich, dosłownie, bo oni nie mają przyjaciół oni ich „kupują i uzależniają”, bo to z Putinem to naród zbrodniczy. ”

  Przepraszam Rosjan za głupich piszących, posługujących się moim językiem!

  R.I.P wszystkim Zmarłym w tej katastrofie.

 2. bardo

  11 lutego 2018 at 23:30

  Niezależna.pl to odnoga koncernu nieprawdy Gazety Polskiej będącej pod zarządem niejakiego Sakiewycza, obrońcy kijowskiego Majdanu i wiernego tropiciela „agentów Putina” wśród wszystkich, którzy napiszą prawdę o Ukrainie banderowskiej i o Sorosowskim „Majdanie wolności”. Tego szmatławca nie wolno brać do ręki a portalu niezależna.pl nie otwierać.

  • wojtazzz

   13 lutego 2018 at 01:54

   Największy szmatławiec w Polsce to jest żydowska Gazeta Wyborcza, co nadaje się tylko do wycierania dupy. W Wyborczej tylko jedna informacja jest prawdziwa – Data !!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra