Z zagranicy

Wielka Brytania: podejrzany o terroryzm i przestępstwa seksualne dostał bez problemu pracę na lotnisku

31-letni Mohamed Abdullahi Mohamud, używający 17  różnych pseudonimów  ma bogatą przeszłość kryminalną: rabunki, napady, pranie brudnych pieniędzy oraz grożenie śmiercią. W sumie w ciągu 11 lat spędził on w więzieniach lat pięć.

Jest podejrzewany o związki z terrorystami oraz przestępstwa seksualne. Mimo to otrzymał przepustkę uprawniającą do wstępu do strefy bezpieczeństwa i rozpoczął pracę jako portier w kuchni w salonie pierwszej klasy.

Dopiero po pięciu dniach od podjęcia przez niego pracy zorientowano się  że znajduje się on na liście osób podejrzewanych o związki z terrorystami.

W międzyczasie zdołał on zrobić, a następnie udostępnić w sieci społecznościowej zdjęcia samolotu zrobione z bliska, z czego należy wnosić, że mógł on się poruszać po pasie startowym lotniska.

Źródło: magnapolonia.org, dailymail.co.uk

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

1 komentarz

1 Komentarz

  1. agawa

    12 lutego 2018 at 01:48

    „Bojaźń Boża początkiem mądrości” A czy u Brytyjczyków – z kościoła królowej, może być bojaźń Boża ?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra