PRAWY.TV

Prof. Jerzy Robert Nowak o Ukrainie – prawdziwe oblicze tego państwa przeraża

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

9 komentarzy

9 Komentarzy

 1. gazetawarszawska.com

  12 lutego 2018 at 18:09

  ZA KILKA DNI WEJDZIE PRAWO KTÓRE ZLIKWIDUJE POLSKĘ NA ZAWSZE !

 2. Soroka

  12 lutego 2018 at 18:48

  Ludzie! Przejrzyjcie na oczy! Przecież nawet Polska nie jest suwerenna, bo nie ma swojej inteligencji, tylko samych wazeliniarzy i przydupasów wrogów Polski, wy chcielibyście aby Ukraina była suwerenna?
  Moim zdaniem, chociaż dopiero teraz dochodzę do takiego wniosku, Ukraina to jest taki ruski taran na Polskę i całą Europę Środkową. Taki koń moskiewski do robienia zamieszania w tym rejonie Europy, aby obrzydzić go Zachodowi.

 3. PRT

  12 lutego 2018 at 19:10

  Co za farmazony – pamietac o Petlurze ktory chcial budowac Ukraine w oparciu o Polske – Myslalem ze sie wywroce. To Pan profesor nie wie iz Petlura bylo czlonkiem Centralnej Rady Ukrainskiej w Kijowie ktora wydala bolszewicki w swojej naturze dekret pozbawiajacy polskich ziemian wlasnosci ziemi i dobytku co skonczylo sie masowymi napadami chlopstwa ukrainskiego na polskie dwory. Petlura rowniez zdradzil Polakow z III i II Korpusu Polskiego bo nie wywiazal sie z umowy z Polakami (Raczynski i gen. Osinski) z 8 kwietnia 1918 r. i przez to Haller zostal otoczony przez Niemcow pod Kaniowem.

 4. PRT

  12 lutego 2018 at 19:28

  Szanownej Pani Redaktor Wiejak ktory stwierdza iz gdyby zyl Jan Pawel II do do beatyfikacji banderowca Szeptyckiego by nie doszlo pragne przypomniec slowa owego papieza wypowiedziane we Lwowie podczas jego pielgrzymki na Ukraine w 2001 r w odniesieniu do Szeptyckiego : „Jak moglibyśmy nie wspomnieć dalekowzrocznej i gruntownej działalności pasterskiej Sługi Bożego, metropolity Andrzeja Szeptyckiego, którego proces beatyfikacyjny posuwa się do przodu, i którego mamy nadzieję oglądać pewnego dnia w chwale świętych? Trzeba tu odnieść się do jego bohaterskiej działalności apostolskiej, jeśli chcemy zrozumieć niewytłumaczalną po ludzku płodność Kościoła greckokatolickiego na Ukrainie w ciemnych latach prześladowań.”

  Pragne przypomniec ze Jan Pawel II jednoczesnie wyniosl na oltarze kilkudziesieciu kaplanow grekokatolickich z ktorych spora czesc jak np. Nikita Budka czy Jozafat Kocylowski (ma ulice w Przemyslu co spotkalo sie z protestem Polakow) byla aktywnie zaangazowana w banderyzm i np. swiecila sztandary SS-Galizien (Kocylowski). Kocylowski oddelegowal takze kksiezy grekokatolickich jako kapelanow do SS-Galizien.

  http://www.kworum.com.pl/art3424,klakier_hitlera_blogoslawionym_.html

 5. Lechosław

  15 lutego 2018 at 16:35

  1:35 Co pani Wiejak uważa za „odzyskanie niepodległości przez Ukrainę”? Najwyraźniej przewrót 2014.r czyli tzw. „Majdan”, odtąd przecież nastąpiło „odrodzenie banderyzmu”. Nie może być inaczej, bo Janukowicz TĘPIŁ kult Bandery.
  Nic innego z resztą nie wchodzi w grę, bo Ukraina, twór niemiecko-masoński, nigdy niepodległości nie miała, a więc nie było czego odzyskiwać. Trudno nawet mówić o nawiązaniu do Rusi kijowskiej z początku XVIII wieku, bo Ukraina zarzuciła tradycyjną nazwę Ruś, a niemieccy szpicle nadali jej nową, nie rozumiejąc nawet jej znaczenia.

 6. podolak

  16 lutego 2018 at 15:30

  Rzymskokatolicka, podstępna i polska „V -KOLUMNA” w UA.

  „Не лише, щоби молитися – а також щоби ставати безоглядно лояльними до Польщі, можливим зародком латентної «п’ятої колони».”

  https://zaxid.net/ukrayinapolshha_chomu_tak_ye_n1448791

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra