Z kraju

Przeciwnicy aborcji solidaryzowali się przed ambasadą Kanady z prześladowaną Mary Wagner

Przed ambasadą Kanady odbyła się kolejna pikieta solidarności z prześladowaną przez władze tego kraju Mary Wagner. Pikieta solidarności z obrończynią praw człowieka jak zwykle przyciągnęła garstkę przeciwników aborcji. Jak zawsze nie pojawili się na niej działacze wszelakich ruchów działających w Kościele.

Taki brak zaangażowania działaczy ruchów katolickich jest szokujący, tym bardziej, że środowiska lewicowe chcą zlikwidować w Polsce wolność słowa i zakazać przeciwnikom aborcji organizacji demonstracji antyaborcyjnych oraz karać 2 latami więzienia za krytykę mordowania nienarodzonych dzieci na łamach portali internetowych.

Lewicowcy w dyskusjach nad aborcją jednoznacznie twierdzą, że dziecko nienarodzone nie jest istotą ludzką, tylko zlepkiem komórek, bo nie jest wstanie przeżyć poza organizmem matki. Takie lewicowe kryterium, zakładające, że człowiek jest człowiekiem z pełnią praw człowieka, gdy może samodzielnie przeżyć, daje doskonałe usprawiedliwienie dla zabijania ludzi też po narodzinach.

Rozwój biologiczny człowieka nie kończy się w trakcie urodzin. Noworodek rodzi się z niewykształconym mózgiem, zbyt duża głowa nie pozwalałaby na poród. Pełny biologiczny rozwój człowieka następuje do około 21 roku życia. Nastolatki nie mają np. w pełni rozwiniętych połączeń nerwowych w mózgu i dlatego nie potrafią podejmować racjonalnych decyzji tylko ulegają emocjom – co zresztą jest przyczyną, że nie ponoszą odpowiedzialności karnej za swoje czyny lub nie maja pełnych praw, jak ludzie dorośli. Według kryterium braku pełnego rozwoju biologicznego można było by nie tylko dzieci nienarodzone, ale i niemowlaki, a także dzieci i młodzież zabijać w czasie aborcji przed i po urodzeniowej.

Podobnie niewykształcenie i brak sprawnego funkcjonowania organizmu, który dziś jest podstawą do zabijania nienarodzonych dzieci, może być powodem do aborcji ludzi po urodzinach. Na takich samych podstawach eugenicznych (stan zdrowia) na jakich dziś mordowane są nienarodzone dzieci w Polsce, niemieccy narodowi socjaliści mordowali ludzi chorych i niepełnosprawnych w Niemczech przed II wojną światową w ramach akcji T4. Mordów tych dokonywali wybitni niemieccy lekarze, wspierani przez wybitnych niemieckich naukowców, wszyscy oni zaangażowali się w Holocaust i wykorzystywali eksperymenty na więźniach obozów koncentracyjnych dla rozwoju niemieckiej nauki (na czym do dziś zarabiają koncerny np. farmaceutyczne).

Dziś systemy emerytalny i system lecznictwa jest zbyt kosztowny. Lewica, uzasadniając, że życie nienarodzonego dziecka nie może obciążać życia matki, która nie chce dziecka, może przenieść ten sam lewicowy tok myślenia i zaproponować zamordowanie wszystkich emerytów i chorych będących obciążeniem dla podatników. Bo jeżeli dziecko nie narodzone nie może być obciążeniem dla swojej matki, to czemu obciążeniem dla społeczeństwa mają być emeryci i chorzy? Przecież każdy ma prawo być wolny od obciążeń, tym bardziej, że życie wielu chorych i starych nie różni się od życia embrionów, są nieświadomi, upośledzeni, całkowicie zależni, tak samo jak dzieci w prenatalnym okresie życia.

Science fiction? Nie, już dziś radykalni ekolodzy i wszechpotężni globaliści postulują radykalne zmniejszenie ludzkiej populacji, która ma być zagrożeniem dla ekosystemu planety Ziemia.

Warto też zwrócić uwagę, że jesteśmy istotami społecznymi, całkowicie uzależnionymi od życia w społeczeństwie. Gdyby zniknęły sklepy, rolnicy przestali produkować żywność, umarlibyśmy z głodu. Niewielu z nas ma dostęp do broni palnej niezbędnej do polowań, niewielu z nas jest blisko lasów, gdzie jest zwierzyna, niewielu umiało by zdobyć jakieś jedzenie. Gdyby wodociągi przestały by pracować, wielu umarło by z pragnienia, bo nie ma własnych studni, ani cieków wodnych z wodą zdatną do picia. Gdyby przestały działać elektrownie, ciepłownie, czy dostawy gazu, umarlibyśmy z chłodu, bo nie mamy dostępu do opału.

Jesteśmy tak samo uzależnieni od życia społecznego, jak embrion od matki. Poza społeczeństwem byśmy nie przeżyli.

 

 

Fot. Jan Bodakowski

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

5 komentarzy

5 Komentarzy

 1. prawo

  13 lutego 2018 at 10:54

  W tym odrażającym przestępstwie (tzw. aborcji), podstawowym kryterium w planowaniu jego popełnienia, jest „łatwość pozbycia się ciała”. Dokładnie tak! Nikt o tym nie mówi a wg mnie, jest to ich kluczowe kryterium.
  Ci wszyscy mordercy, celowo stosują kryterium wiekowe do 12 tygodnia, kiedy to ciało dziecka „przechodzi” jeszcze przez sitko w zlewie. Później, to już tylko przez kibel a jeszcze później mają „z nim” jeszcze większy „problem” jak w szpitalu przy ul. Madalińskiego w Warszawie.

 2. prawo

  13 lutego 2018 at 10:55

  Zabić człowieka można na bardzo wiele sposobów, ale prawo karne żadnego z nich pozytywnie nie wyróżnia, przynajmniej na tyle, by nie uważać go za zabójstwo. I trzeba sobie otwarcie powiedzieć – tak zwana „aborcja” nie jest żadnym „zabiegiem”. Jest zabójstwem człowieka – tyle, że bardzo małego. Ale czyż ludzi bardzo małych, a wskutek tego absolutnie bezbronnych, nie powinno się specjalnie chronić? Czyż nie na tym powinien polegać humanitaryzm i cywilizacja?
  Stanisław Michalkiewicz
  Warto się nad tym zastanowić również wtedy, gdy słyszymy pochwały „kompromisu”. Czy jednak idąc na ustępstwa z wysokich standardów humanitaryzmu i cywilizacji, nie otwieramy drogi okrucieństwu i barbarzyństwu? Jeśli tak, to nie jest to żaden „kompromis”, tylko zdrada, która prędzej czy później będzie musiała doprowadzić do kapitulacji przed okrucieństwem i barbarzyństwem. Miejmy nadzieję, że do tego nie dojdzie. Szczęść Boże!
  całość: http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=226

 3. husarz

  13 lutego 2018 at 11:00

  Aborcja to zbrodnia! Wolność dla Mary Wagner!

 4. Vagoddindes

  13 lutego 2018 at 20:19

  W prowincji Ontario (w tej z ktorej jest Mary) protesty przed klinikami (jest ich 8 w Ontario) gdzie dokonuje sie aborcji sa nielegalne.
  Protestujacy (tzn. osoba ktora uswiadamia kobiety aby nie usuwaly ciazy) musza byc oddaleni od kliniki od 50 do 150 metrow (w zaleznaosci od usytuowania kliniki) i 150 metrow od domow pracownikow tych klinik. Kto zlamie przepisy otrzyma kare (pierwszy raz) $5000 i 6 miesiecy wiezienia, za kazdym nastepnym razem od $1000 do $10000 i rok wiezienia (lub wiecej).
  https://news.ontario.ca/mag/en/2017/10/ontario-passes-legislation-to-protect-womens-right-to-choose.html

 5. Krzysiek

  14 lutego 2018 at 10:29

  Aborcja to zbrodnia! Wolność dla Mary Wagner!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra