PRAWY.TV

Wszechpolacy promowali w centrum Warszawy patriotyzm – kampania społeczna Kocham Polskę

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

8 komentarzy

8 Komentarzy

 1. Marian

  13 lutego 2018 at 21:43

  „Wszechpolacy”, „Ruch Narodowo-Radykalny” – co za idiotyczne, archaiczne nazwy? Dmowski wyśmiał by ich na dzień dobry. Skąd wziął się ten skansen? Jest w tych ludziach jakaś niewypowiedziana patologia…
  Jak się kocha Ojczyznę to zapytaj matkę 5-ga dzieci, inżyniera albo kierowcę Tira.
  Od kogo mam się uczyć miłości Ojczyzny, od Bosaka?

  • antyPOPiS

   13 lutego 2018 at 23:11

   Marian, skad maniera powolywania sie na Dmowskiego do uwlaczania tym ktorzy maja odwage przeciwstawiania sie powszechnemu tchorzostwu, konformizmowi i zzydlaczeniu. Skoro imponuja Ci, ci nowoczesni, ze stowarzyszen lgtb, razem czy krytyki politycznej to poklask zawsze znajdziesz na forach polskojezycznych gadzinowek. Bo widzi mi sie, ze mysli i nauki Dmowskiego rozumujesz jak Kukiz, czyli nie wiesz o czym piszesz..

   • Marian

    14 lutego 2018 at 07:26

    Roman Dmowski był synem brukarza z warszawskiej Pragi. Z dużym wysiłkiem zdobył gruntowne i szeroki wykształcenie, ale do końca życia był twardym realistą. Jego myślenie było jak układanie kamieni na bruku: „kamień do kamienia musi pasować, leżeć mocno i równo”. – To wyniósł z domu.
    Jakie wykształcenie ma Bosak, Winnicki, Kowalski…? Nie chodzi o dyplomy, ale to ludzie płytcy umysłowo.
    Dmowski nie był jakimś lowelasem, maminsynkiem, któremu spodobały się flagi frygające na wietrze. Działa rozumnie, bez fanfaronady i bufonady.
    Jak patrzę na tych pożal się Boże „narodowców” to ciągle jedna wielka zadyma. Jak nie marsze z wielkimi flagami, to jakieś palenie kukły, albo inna dziecinada.
    Niby powstały z wielkim hukiem „Media Narodowe” w internecie. – I co z tego, jeśli musisz się tam zalogować kontem z Facebooka? To jakaś kpina? Bo przecież ci sami ludzie protestują na Rondzie ONZ w Warszawie przeciwko dyskryminacji na Fejsbuku? – Czy oni są mądrzy? – No przecież nie. Zadymiarze…

    • antyPOPiS

     14 lutego 2018 at 08:31

     Marian, ludzie formatu Romana Dmowskiego rodza sie raz na tysiac lat, wiec za duzo wymagasz. Po systematycznej eksterminacji Naszych elit w czasie IIws, i systemowej degenaracji tak w PRLu jak i postmagdalenkowej IIIRP, to wydumane oczekiwania sa dziecinada. Wymienianie kowalskiego to niewiedza czy zlosliwosc?, moglbys dodac giertycha, andruszkiewicza i mase innych kreatur, ktore jak widac z ich obecnej dzialalnosci mieli drygowac narodowcami pod dyktando magdalenkowych „elit”. Manifestacje sa jedyna mozliwoscia szerszego zaistnienia w swiadomosci spoleczenstwa, histeria jaka epatuja w zwiazku z nimi zzydlaczone media dowodzi ze odnosza wlasciwy skutek. Ale tez pokazuja ze Ty i tobie podobni nie sa w stanie uwolnic sie od przekazu glownosciekowej propagandy. Co do pejsbuka racja, ale trudno by sekowani z kazdej strony nie popelniali bledow..

     • Marian

      14 lutego 2018 at 08:46

      Jednego się obawiam: powstania w XIX w. wywoływali tacy właśnie „narodowcy”, a potem prawdziwi patrioci ginęli, tracili majątki, wywożono ich na Sybir ew. emigrowali, a ich dzieci zostawały sierotami.
      Znowu mamy to przerabiać?
      Mam tylko nadzieję, że tzw. ruch narodowy to coś więcej, niż te dzieciaki na fasadzie z parciem na szkło.

     • antyPOPiS

      14 lutego 2018 at 09:36

      Marian, jest wrecz przeciwnie, to postmagdalenkowi neopulawianie daza do zamiany Polski w atomowy cmentarz pod dyktando USraela. Gdy pragmatyka RN, czyli kierowanie sie interesem Polek i Polakow, sciaga na narodowcow oskarzenia o ruska agenturalnosc, ze strony zydobanderowskich pacholow pisiorskich. Mankamentem RN jest slaby przekaz skierowany do starszego pokolenia, ktore ma w wiekszosci, niestety utrwalona poddanczosc i niezdolnosc do myslenia wbrew medialnej propagandzie. Narodowcy zawsze krytycznie odnosili sie do Powstan, jednoczesnie domagali sie zwrotu powstancom majatkow zagrabionych przez zaborce, ktore „dziwo” przejelo zydostwo, gdy sanacja chwalila Powstania i jednoczesnie zabezpieczala interesy zydostwa..

     • Marian

      14 lutego 2018 at 09:52

      @antyPOPiS 14 lutego 2018 at 09:36, może masz rację, w sumie mało wiem, co naprawdę dzieje się poza „warszawką”

  • tuszyn

   13 lutego 2018 at 23:32

   gdybyś Maniek się nie odzywał wyglądał byś na mądrzejszego

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra