PRAWY.TV

Kukiz o narodowcach: Można odnieść wrażenie, czy nie działa jakaś agentura wśród tych ludzi

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

15 komentarzy

15 Komentarzy

 1. Hania

  13 lutego 2018 at 22:14

  Biedny jest ten muzykant:-)
  Sam już nie wie
  – czy wchodzi na schody
  czy z nich schodzi!

  • prawo

   13 lutego 2018 at 22:23

   Zacytuję:
   „fb Stanisław Heliś 27 maja 2017 at 23:30
   Z przerażeniem obserwuję rosnącą popularność banderosyjonisty Pawła Kukiza. Jest to dramatyczna sytuacja, poniważ Polacy dają się nabierać po raz drugi Bolkowi. Kukiz to „polityk” wykreowany przez reżymowe media. To element systemu zniewolenia, dający lemingom złudne poczucie możliwości wyboru. Kukiz to kłamca, chociażby dla tego, że podtrzymuje antyrosyjską wersję mordu w Katyniu. Tylko on i drugi imbecyl Cejrowski, również syjonista, twierdzą że w Katyniu mordowali Rosjanie. Bezczelnie łżą nawet w obliczu faktu, że Żydzi sami przyznali się do mordowania Polaków w Katyniu, a co ważniejsze pisała o tym Izraelska prasa.
   Kukiz to rasowy oszust, który idzie w zaparte i nawet w obliczu faktów, łże do końca.
   Wygłaszane przez niego kłamstwa z mównicy sejmowej robią ostatnio karierę wśród lemingów i ludzi ociężałych intelektualnie. Szczególnej uwadze polecam jego kłamstwa związane z nową konstytucją.
   Ten judeobanderowiec śmie twierdzić, że w Polsce nie ma problemów personalnych, są jedynie problemy strukturalne. Jest to absolutna nieprawda, jest to obrzydliwe kłamstwo obliczone na tępotę umysłową słuchaczy.
   W Polsce mamy wyłącznie problemy personalne, poniważ o wszystkim zawsze decyduje dobór ludzi. Od rozbiorów Polską nie rządzą Polacy. Piłsudski był litewskim Żydem i syjonistą z przekonania, Beck który uwikłał nas w wojnę z Hitlerem również był Żydem, a po 1944r rządziło żydowskie NKWD. Ta antypolska dynastia stała się władzą dziedziczną.
   Do polityki mogą się dostać jedynie potomkowie tych, którzy utrwalali władzę komunistyczną, lub ci którzy mają odpowiednie pochodzenie i przekonania tak jak Kukiz.
   Każdy bez wyjątku Polak, który dostaje przypadkowo do systemu, jest korumpowany lub zabijany.
   Nie zmieni tego żadna konstytucja, ani żaden zapis prawny.
   Mechanizm jest bardzo prosty, patriota nie będzie stosował złego prawa szkodzącego Ojczyźnie, a obcy dywersant nie będzie stosował dobrego prawa umacniającego Polskę.
   Nie wierzcie Judaszowi, poniważ mówi tak aby chronić sowich mocodawców zarówno tych, którzy są aktualnie przy korycie jak i tych, którzy są pozornie w odstawce.
   Zarówno Duda jak i Kukiz 0,7 zintensyfikowali działania, poniważ czują oddech kata na plecach. Z niebytu wyłonił się Hrabia Potocki, który przypomniał Polakom, że II RP nigdy nie skapitulowała, że Konstytucja Kwietniowa nigdy nie została uchylona a PRL Bis nie jest Państwem Polskim, poniważ Bolek przysięgał na konstytucję PRL, co wyklucza powiązanie PRLBis z II RP.
   Przywrócenie rządów Konstytucji Kwietniowe, przywróci ciągłość Państwa Polskiego, co umożliwi nam wezwanie Niemiec, Rosji oraz Słowacji do wypłaty odszkodowań za wojnę w 1939r i za II wojnę światową.
   Niestety problem dla Kukiza i Dudy oraz tysięcy innych „polityków” polega na tym, że Konstytucja Kwietniowa, przewiduje karę śmierci za działanie na szkodę Polski.
   Zatem nie o konstytucję chodzi Kukizowi, ale o to, aby jego kumple z PO nie trafili pod szubienicę.”
   koniec cyt.

   • Karol

    14 lutego 2018 at 05:27

    A rekordzista świata w mordowaniu ludzi niejaki Błochin to czasem nie ruski ?

   • Tomek

    17 lutego 2018 at 13:45

    Piłsudski litewskim Żydem… Beck Żydem… A hrabia Potocki prawowitym prezydentem RP…. Może jeszcze Maria Władymirowna Romanow, Królowa Rosyjskiego Królestwa Polskiego, czy jak tam ona się zwie?

    Niektórym naprawdę rodzice powinni jakiś filtr rodzicielski na przeglądane treści w Internecie założyć, bo jak widać po tym przykładzie, destrukcyjne zmiany w mózgu mogą być nieodwracalne…

 2. ja

  13 lutego 2018 at 22:39

  Hrabia Potocki? Poszukaj w internecie

 3. Robert

  13 lutego 2018 at 22:53

  Mistrzu Cookies,agenturę to masz w głowie,ale jesteś zbyt tępy żeby to zatrybić misiaku.Agentura nie potrzebuje już jeździć na Twoje koncerty,żeby Cię słuchać.Remote Neural Monitoring mistrzu i coś jak kiedyś u Sherlocka Holmesa odcisk linii papilarnych, u twoich agentów którzy odkryli ze masz Internet w głowie,dzisiaj tym samym jest fala mózgowa P300 i sprawa oczywista,ze słyszysz to natchnienie,tą wenę i boskie fale dźwiękowe,które ci podpowiadają,nakazują i inspirują do uwielbienia księdza proboszcza co sie zbliża i pluć na DNA narodowe

 4. tuszyn

  13 lutego 2018 at 23:28

  Grajek wie z którego klucza grać, z żydowskiego, banderowskiego…..W swoim czasie apelował do Stocha by w poparciu dla Ukrainy odesłał do Putina medale zdobyte w Soczi. Pajac. Posłom z RN powinien dziękować za swoje poselskie diety gdyż dzięki NIM wszedł do sejmu.

 5. wolna-polska.pl

  14 lutego 2018 at 09:16

  1-Uchodźy – Nachodźcy . Grzegorz Braun.2-Święty charakter 6 mln w religii żydowskiej. Michael Fishwick.3-Żydowska historia od Mojżesza do Bibiego. Gilad Atzmon.

 6. wolna-polska.pl

  14 lutego 2018 at 09:27

  1-Wschodząca gwiazda izraelskiej polityki nawołuje do ludobójstwa Palestyńczyków.2-Strefa Gazy atakowana. 12 marzec 2012 + aktualizacja.

 7. gazetawarszawska.com

  14 lutego 2018 at 09:32

  Jędrzej Giertych: A JEWISH STATE IN CENTRAL POLAND?

 8. Soroka

  14 lutego 2018 at 10:10

  „Można odnieść wrażenie, czy nie działa jakaś agentura wśród tych ludzi”

  Też odnoszę takie wrażenie!

 9. gemini

  14 lutego 2018 at 10:14

  Można odnieść wrażenie, że p.Kukiz chodzi na żydowskiej smyczy, bo to właśnie jarmułkowi nadzorcy Polski (np. J.Daniels) nawoływali ostatnio do działań przeciwko ruchom narodowym (likwidacji ONR czy zamknięcia buzi G. Braunowi)

 10. Przebudzcie sie!!!

  14 lutego 2018 at 11:32

  Oj Panie Kukiz, antypolsko? agentura? my widzimy gdzie dziala agentura i co chce zalatwic kosztem Narodu Polskiego. Juz niedlugo naocznie Polacy beda sie przekonywac kto sluzy Polsce a kto chce sprzedac Polakow wraz z ich krajem za garsc srebrnikow.

  • ks666

   14 lutego 2018 at 12:59

   Od Kukiza to się odpierdol jebany degeneracie.

 11. Kaj

  17 lutego 2018 at 12:12

  Kukiz chyba zgłupiał.Ciekawe kto mu kazał opowiadać takie bzdury.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra