Z kraju

Stanisław Michalkiewicz kolejny raz wskazuje, że Żydzi sterują polityką międzynarodowa i chcą ograbić Polaków

W najnowszych tekstach, które można znaleźć na stronie autorskiej publicysty, Stanisław Michalkiewicz kolejny raz wskazuje, jak Żydzi sterują polityką międzynarodową i jak swoje globalne wpływy chcą wykorzystać w celu ograbienia Polaków.

W felietonie „Wokół niedawnego ”wtargnięcia”” opublikowanym na na portalu „Magna Polonia” Stanisław Michalkiewicz opisał jak „na teren polski ambasady w Tel Awiwie wtargnęła grupa Żydów „ocalałych z holokaustu””.  Publicystę zdziwiło, że do wtargnięcia dopuścili funkcjonariusz Służby Ochrony i Kontaktu chroniący polskich ambasad.

Stanisława Michalkiewicza w zdziwienie wprawili również sami rzekomi ocalali. Jak informuje publicysta: „Oglądałem zdjęcia tych „ocalałych” i odniosłem wrażenie, że większość z nich stanowiły osoby młodsze ode mnie, co oznaczał, że urodziły się po wojnie”. Zdaniem  Michalkiewicza, „liczba „ocalałych z holokaustu” będzie rosła w postępie co najmniej arytmetycznym”.

Przyczyną wzrostu liczby ocalałych  jest – zdaniem Stanisława Michalkiewicza – to, że „Organizacja Restytucji Mienia Żydowskiego – ta sama, która w polskiej ustawie z 1997 roku o stosunku państwa do gmin wyznaniowych żydowskich” została przez władze III RP obdarowana „nieruchomościami w Polsce, których ogólną wartość oceniam na około 7 miliardów dolarów”, dziś żąda majątku Polaków o wartości „300 miliardów dolarów”.

Skandaliczną bezczynność ochrony ambasady Michalkiewicz tłumaczy tak: „wprawdzie funkcjonariusze SoiK w ambasadzie w Tel Awiwie byli, ale mieli surowo zakazane sprzeciwiać się Żydom, nawet gdyby ci próbowali wtargnąć na teren eksterytorialnej przecież ambasady. To też jest możliwe, bo przecież pamiętamy, jak to rząd pani premierzycy Ewy Kopacz nie ośmielił się sprzeciwić izraelskiemu Knesetowi, kiedy ten, nawet nie zadając sobie trudu powiadamiania o tym rządu polskiego, wyznaczył sobie na terenie Polski posiedzenie”.

Temat żydowskiej agresji na Polskę Stanisław Michalkiewicz kontynuował w felietonie „Cisza w domu wisielca” wygłoszonym w Radiu Maryja.

Swój felieton w toruńskiej radiostacji   rozpoczął stwierdzeniem, że „teorie spiskowe są potępione przez mądrych, roztropnych i przyzwoitych, co to rozpoznają się między sobą po charakterystycznym zapachu, do czego oczywiście potrzeba specjalnego nosa”, co niewątpliwie zostanie uznane przez filosemitów za antysemityzm, z racji na to, że według publicystyki krytycznej wobec Żydów, Żydzi mają krzywe nosy i wydzielają specyficzny nieprzyjemny dla gojów zapach.

Najnowsza agresja żydowska na Polskę została rozpętana, w opinii Michalkiewicza, by zniweczyć walkę z uchwaloną „przez Izbę Reprezentantów Kongresu USA” ustawą numer 447 – 1226 która pozwala „Naszemu Najważniejszemu Sojusznikowi na wywieranie na Polskę nacisków w celu zadośćuczynienia żydowskim roszczeniom majątkowym, które ostatnio z 65 miliardów dolarów urosły do ponad 300 miliardów dolarów! W tej sprawie, jak wiemy, zarówno Naczelnik Państwa, czyli prezes Kaczyński, prezydent Andrzej Duda, jak i rząd, nie tylko zagadkowo milczą, ale nie kiwnęli nawet palcem, by to niebezpieczeństwo od Polski odwrócić”.

Bezczynność PiS wobec żydowskiego zagrożenia Stanisław Michalkiewicz tłumaczy tym, że albo Żydzi uzyskali „od naszych Umiłowanych Przywódców zapewnienie, że roszczenia zostaną zrealizowane co do centa – a w tej sytuacji lepiej nie rozjątrzać tubylczej opinii publicznej, bo w ciszy będzie można Polskę zoperować sprawniej – albo też, z uwagi na to, że bezcenny Izrael rozdokazywał się w Syrii, wyciszony został klangor na temat wojennych zbrodni, bo nie rozprawia się o sznurze w domu wisielca”.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

27 komentarzy

27 Komentarzy

 1. prawo

  16 lutego 2018 at 13:23

  „Czemu żydzi mają takie wielkie nosy?
  Bo powietrze jest za darmo”

  Eugenik Boy Żeleński w 1938 r w Oświęcimiu chciał udowodnić że Boga nie ma
  Wydarzenie opisuje O Stanisław Skudrzyk SJ duszpasterz Polonii w Hamburgu ..w Książce „50 lat w zakonie”
  W Wielkim Poście dawałem rekolekcje w Oświęcimiu. Opowiedział mi wtedy tamtejszy dziekan i proboszcz, że przed kilku dniami przyjechał z Warszawy pan Boy-Żeleński z odczytem dla robotników miejscowej fabryki, zamienionej później na obóz koncentracyjny, pod tytułem: „Czy jest Bóg?” Na odczyt przyszło ponad 2.000 robotników.Boy z wielką swadą „udowadniał”, że Boga nie ma.Na końcu upojony powodzeniem wyciągnął dłoń ku niebu i zaczął bluźnić. Wreszcie powiada buńczucznie: „Gdyby Bóg był na niebie, nie zniósłby moich bluźnierstw, ale zabiłby mnie piorunem z nieba”. Popatrzył tryumfalnie po sali. Nastało grobowe milczenie. Wtedy podszedł do niego na mównicę miejscowy kowal i mówi: „Panie, wobec Wszechmocnego Boga jest pan nikłym proszkiem. Na Pana wystarczy ręka kowala”. I trzasnął tak mocno w bluźnierczą twarz, że Boy potoczył się pod mównicę. Wtedy dopiero sala się opamiętała. Zaczęto gwizdać i krzyczeć: „Precz z bluźniercą!” Musiano niefortunnego mówcę wyprowadzić tyłem, bo by go sromotnie robotnicy pobili.

  4 lipca 1941 Tadeusz Boy-Żeleński został zlikwidowany we Lwowie. Niemcy planowo rozstrzelali 38 osób w tym 25 profesorów z Uniwersytetu Jana Kazimierza.
  za stroną:
  http://mariateresa.pl/?id=13

 2. Przebudzcie sie!!!

  16 lutego 2018 at 14:17

  Kolejny artykul
  http://fakty.interia.pl/swiat/news-konsul-generalny-rp-zszokowany-artykulem-w-chicago-tribune,nId,2523287

  Czy ktos celowo nie sieje zametu posrod Polakow w ich wlasnym kraju. Gdzie sluzby odpowiedzialne za bezpieczenstwo kraju? Polakow? kiedy sie wreszcie skonczy ten antypolonizm?

 3. wojtek

  16 lutego 2018 at 15:05

  Musimy się temu stanowczo przeciwstawić, na rząd nie można liczyć niestety 🙁
  https://stopantypolonizmowi.cupsell.pl/produkt/3130563-Koszulka-Nie-dla-roszcze-ydowskich.html

 4. POklos

  16 lutego 2018 at 15:23

  Jewish Israeli Professor Nurit Peled: Gaza concentration Camp / You Tube

  • zbyszek

   16 lutego 2018 at 18:37

   Mozna tak ? Ano mozna. To sa te dziela lewakow, ze wola zapomniec o Bogu? Z Niemcami tez by tak postapili??

 5. Soroka

  16 lutego 2018 at 15:50

  Czemu się dziwić! Dla Żydów najważniejsza jest kasa. To niewątpliwie doprowadzi ich do unicestwienia.

 6. klioes vel pislamista

  16 lutego 2018 at 16:13

  Hallel, kosher, parytety;
  Gender, wspólne toalety;
  Mycka, burka, gołe cycki…
  Byle nie świat katolicki!
  Gdy ktoś związku w tym nie widzi,
  Wyszlamują jego Żydzi.

  • klioes vel pislamista

   16 lutego 2018 at 22:06

   Prawem człowieka jest nachodzenie!
   Gospodarz winien karmić nachodźców!
   Zbrodnią w procesie tym jest szkodzenie,
   Również metodą fiskusa bodźców!!!

   Państwo, jak domu gospodarz miły,
   Powinien służyć tym lokatorom,
   Co czynszu płacić nie mają siły.
   (I co potrzeba, od innych biorą.)

   Kamienicznicy co poniektórzy
   O mir domowy burżujów dbają –
   Skandal, co prawa człowieka burzy!!!
   Prawa są dla tych …co się wpychają.

   A ci, co płacą na utrzymanie
   Niech płacą dalej i swe mieszkania
   Otworzą! Gościom niech służą panie…
   A każdy burżuj niech w pas się kłania!

   Ma być bezbronny, dać się po pysku
   Okładać co dzień i krzyż ze ściany
   Zdjąć! I do noża przywyknąć błysku!
   Nachodźca ma być przezeń kochany!…

   Logika taka jest w ONZ-cie,
   Logice takiej Gejropa służy,
   Logice takiej czas w internecie
   Oddać wyłączność! Lecz ktoś się burzy…

   Niejaki Orban, neofaszysta
   (Jak uświadamia nas Soros Jerzy)
   Głosi: „Precz! Tego, rzecz oczywista,
   Dom jest, do kogo dom ten należy.”

 7. finka

  16 lutego 2018 at 17:43

  Nie mamy elit ani rzadzących w interesie Polaków, chyba to my płacimy za ochronę ambasady, jak możan było dopuscić do wtargnięcia wrogów Polski na jej teren. Wyobrażacie sobie taką sytuacje w ambasadzie Izraela w Warszawie? Przyzwalanie na ataki na Polskę, na oszczerstwa i pomówienia świadczy o degrengoladzie pseudo polskich elit.

  • prawo

   16 lutego 2018 at 17:55

   Widać sowietyzacja 1944-89 nie poszła Polaczkom na zdrowie. Mają w głowach jak w d…. po śliwkach skoro wybierają na swego prezydenta Sztoltzmana czy na premiera Cimuszko. Typowy przypadek kreacji nowych „polskich elit” w wyniku anihilacji starych polskich elit wyglądał mniej-więcej tak.
   Dla zilustrowania tej patologii podaję typowy przykład jak działa POLSKI sąd: – 7 marca 1949 r. polski sąd zamordował Hieronima Dekutowskiego „Zaporę” – 23 maja 1994 r. polski sąd unieważnił zamordowanie Hieronima Dekutowskiego „Zapory, ale życia mu nie przywrócił (a więc brak sprawiedliwości wg Domicjusza Ulpiana, bo naszemu bohaterowi nie przywrócili życia które się Mu należy).
   To tylko jeden przykład. Te wszystkie sądy to jest kupa gówna, śmierdzącego.
   Przypominam, że różne matoły uważają PRL za państwo polskie.
   Jest to wynikiem stanu, który trwa w Polsce od A.D. 1944 a który jest prostą kontynuacją działalności żydowsko-ubeckich dynastii, przywleczonych tu w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i proto-pomiotem WSI. Tak więc w wyniku takowej kreacji nowych „polskich elit” wychodził Sztoltzman, Cimuszko, …. I tak jest do dzisiaj.
   Pan Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun czy Leszek Żebrowski pokazuje nam jak powinny wyglądać polskie elity które wymordowano w setkach tysięcy i nie ma ich genów wśród nas. Pan Stanisław, Grzegorz czy Leszek jest świetnym przykładem kogo nam teraz brakuje.

  • Przebudzcie sie!!!

   16 lutego 2018 at 21:28

   U nas w kraju za przeproszeniem Wojewoda zabronil pikiety przed Ambasada Izraela w Warszawie. Zatem masz odpowiedz dlaczego jedni nie moga przed Ambasada protestowac a drugim doradza sie wtargniecie na teren obcej Ambasady. Jak masz marionetki zamiast politykow i urzednikow to jest to co jest. Wazelina i kolana. Zadnej godnosci, brzydze sie takimi rzadzacymi i urzednikami.

 8. Jowita

  16 lutego 2018 at 21:04

  Dziękuję za świetny artykuł panom St.Michalkiewiczowi i J. Bodakowskiemu. Trzeba przyznać,że Żydzi się coraz bezczelniej zachowują.Wtargnięcie na teren polskiej ambasady,połajanki polski i Polaków.Nie dziwię się ostrej reakcji części społeczeństwa .Żydzi sami się przyczyniają do wrogości Polaków w stosunku do nich. Całe towarzystwo PIS pod ziemię się zapadło.Jeszcze gorzej niż za czasów głębokiej komuny.Wtedy mogliśmy liczyć na klasę robotniczą.Ona stawała na wysokości zadania.
  Brawo kliosel vel pislamista za wierszyk.

 9. Przebudzcie sie!!!

  16 lutego 2018 at 21:16

  Chca zarzadzania majatkiem Polakow, przejmowaniem nieruchomosci, pelna kontrola nad finansami kraju, opanowaniem instytucji panstwa co otworzyloby im droge do przejecia ziemi. Polacy pelniliby jedynie status ludzi (taniej sily roboczej). Polacy rozproszeni po swiecie przy probie powrotu do kraju (Judeopolonii) placiliby opodatkowanie juz szlachcie Jerozolimskiej.

 10. Anonim

  17 lutego 2018 at 11:07

  Stała metoda ogłupiania Polaków. Najpierw pokazuje się Premiera jadącego do Niemiec w bojowym nastroju, następnie wracającego w euforii zwycięstwa. Przecież to Merkel i Niemcy stworzyli wszystkie „współczesne” problemy w całej Unii Europejskiej! Tym czasem wasalizm Polski wobec Niemiec jak kwitł, tak kwitnie. Boże! Kto powierzył temu Nikosiowi tak ważne stanowisko w Polsce? Morawiecki tu Morawiecki tam i ciągle gada, a konkretów nie ma. Tyle niezałatwionych spraw prostych ludzi a on ciągle gada. Propaganda sukcesu. Polski od 1939 już nie ma i nie będzie. Zdrada, zdrada. Raz ordynarny niedźwiedź kucnąwszy na łące w dość niewybredny sposób podtarł się zającem. Zając się potem żonie chwalił po obiedzie: wiesz stara, nawiązałem współpracę z niedźwiedziem!

 11. Anonim

  17 lutego 2018 at 11:09

  Jeśli następne spotkanie grupy wyszehradzkiej odbędzie się w Izraelu to można uznać, że tu w Polsce rządzi Netanjahu. Żydzi to podli niewdzięcznicy. Wieki żyli w Polsce bo w innych krajach ich mordowano. Teraz udają, że to nie była gościna tylko uzurpują sobie prawo do własności. Nic w Polsce nie jest żydowskie! Mniejszości narodowe zamieszkujące Polskę znów okazują się zdradziecką V kolumną. Państwa jednonarodowe są stabilne, a naród zawsze się porozumie w groźnych dla niego sytuacjach. Pogonić obcych. Problemem naszych polityków jest to, że chcą być przyjaciółmi wszystkich, a to jest nierealne…mylą interesy z dobrym samopoczuciem. Czas wyjść ze swojej strefy komfortu i walczyć o wspólnotę skutecznie. To Polska powinna powiedzieć dość żydom: wydalić ambasador Izraela, zatrzymać nienawistne szkolne wycieczki z Izraela do Auschwitz rozpocząć ekshumację w Jedwabnem. Polski rząd nie chroni Polaków. Cały świat ma dość Izraela to pasożytniczy kraj żyje tylko z pieniędzy obcych Niemcy mają już dość USA ma już dość więc szukają następnego dawcy którego mogą wydoić. Wybrali Polskę a PiS udaje miłość. Teraz wiemy na pewno, że żydzi stali się naszymi nieprzyjaciółmi i żadne gadki Danielsa i mu podobnych nie zamażą tej ich ohydy. Okazali jawnie swoją nienawiść i pogardę do Polaków. Żydzi chcą zniszczyć państwo Polskie, i się tutaj przenieść, ale Polacy już o tym wiedzą. A Jaś Wędrowniczek Daniels uwija się na salonach jak ambasador Repin czy Nowosilcow. A Kaczyński udaje, że nie ma problemu, bo sojusz z żydami gwarantuje mu kolejną kadencję. Celem hucpy z ustawą o IPNie było przestraszenie Polaków roszczeniami żydowskimi i stworzenie pretekstu do odrzucenia ustawy reprywatyzacyjnej. Rząd jak obecnie widać nie jest rządem tylko Judenratem-aktywnie uczestniczy w torpedowaniu ograniczenia złodziejstwa pod światłym przywództwem bankowego złodzieja. Żyjemy w kraju w którym elity nie uchwalają ustawy reprywatyzacyjnej wmawiając ludziom, że odbyłoby się to ich kosztem.Po czym stosując technikę salami systemowo wywłaszczają dziesiątki tysięcy ludzi. Decyzjami administracyjnymi, wyrokami sądowymi itp. Kim jest więc ta mityczna „mafia reprywatyzacyjna”?? Rozdrobnienie majątku wspólnego na setki podmiotów- SP, agencje, samorządy, spółki i spółeczki itp, oznacza pełną swobodę szabrowania, prywatyzowania i uwłaszczania się na publicznym majątku. Brak jakiejkolwiek ewidencji centralnej? Nikt ni wie jaki jest stan własnościowy instytucji publicznych ani jak się zmienia w czasie. I nagle 70 lat po wojnie dowiadujemy się że byliśmy winni Holocaustu, właśnie wtedy gdy chcemy uchwalić ustawę zakazującą szabrowania i ograniczającą skalę kradzieży. Nagle zmienia się rząd- katoliczka i narodowiec zostają odwołani, a premierem zostaje członek Narodu Rzekomo Wybranego. To jest rozbój w biały dzień. Będą znikać szpitale, szkoły, żłobki a Polacy będą płacić na utrzymanie tego co kiedyś było ich własnością. Na rzecz różnych spółek, na podstawie różnych tytułów prawnych. A akceptacja wyroków sądów zagranicznych oznacza pogwałcenie prawa własności i wyprowadzenie kompetencji poza polski system prawny.

 12. Piotr

  17 lutego 2018 at 12:20

  To wszystko to niestety prawda.

 13. NOTAK

  19 lutego 2018 at 06:20

  NIGDY NIE BYŁEM ANTYSEMITĄ, Z KOLEGĄ ŻYDEM PRACOWAŁEM SZANOWALIŚMY SWOJE POGLĄDY, TERAZ JESTEM ANTYSEMITĄ BO (RZ)YDZI TAK CHCĄ.

 14. m

  19 lutego 2018 at 20:01

  Ameryka broni jednak Izraela bez względu na wszystko, więc to chyba coś więcej niż sympatia.

  Tak, i po tym widać, że chodzi o coś innego niż tylko o polityczną rachubę. To raczej wpływ marksizmu sprawia, że z naszych rozważań o relacjach międzynarodowych wykluczamy kulturę i religię. Że zakładamy, iż wszyscy kierują się interesami politycznymi i ekonomicznymi. Gdyby chodziło tylko o kasę, to Ameryka paktowałaby tylko z Arabami i muzułmanami. Ich jest kilkaset milionów na Bliskim Wschodzie, a Żydów tylko kilka milionów na małym terytorium. Najwyraźniej chodzi o coś innego. O tożsamość, która jest nierozerwalnie związana ze znajomością Biblii, w tym także Starego Testamentu. Zauważmy, że europejski romantyzm w XIX w. miał dosłownie świra na punkcie rodzącej się nowożytnej Grecji – chodziło o powrót do starożytności, do Aten jako symbolu europejskiego dziedzictwa. Podobnie jest z Jerozolimą i Izraelem dla Amerykanów. Takich, którzy czytają Biblię, a zwłaszcza Stary Testament, jest w Europie mniej niż w USA – więc nic dziwnego, że polityczne podejścia do Izraela są inne. Syjonizm jest częścią tożsamości amerykańskiej – i polityka zagraniczna jest uwarunkowana wewnętrznie.
  http://gosc.pl/doc/4458880.Izrael-dusza-Ameryki

 15. m

  19 lutego 2018 at 20:02

  Rację ma też Krzysztof Kłopotowski, który od lat mieszka na Manhattanie i zna dobrze amerykańską politykę. Zauważył, że polski rząd po prostu nie ma szans w zderzeniu z Izraelem. Dlaczego?

  Przez mocne lobby żydowskich organizacji w Białym Domu. Zawsze silne, ale najmocniejsze w czasie rządów prawicy. Jest prawdopodobne, że nigdy nie było tak mocne jak dziś, gdy prezydentem jest Donald Trump. Ten sam, który bezprecedensowo uznał Jerozolimę za stolicę Izraela. Trump jest otoczony nie tylko wpływowymi Żydami ( jego córka po ślubie przeszła na judaizm), ale też chrześcijańskimi syjonistami, którzy są jeszcze gorliwsi w obronie interesów Izraela niż sami Żydzi. Trump to biznesmen i cynik. Jeżeli ktoś myśli, że jego piękne słowa o Polsce cokolwiek znaczą przy sporze z Izraelem, ten jest, mówiąc delikatnie, pięknoduchem.
  https://wpolityce.pl/polityka/378959-mamy-racje-ale-nie-mozemy-sobie-pozwolic-na-gleboki-spor-z-izraelem-ktory-ma-wplyw-na-administracje-trumpa

 16. A

  20 lutego 2018 at 10:44

  Raz po raz slysze od rzadzacych ,ze antysemityzm bedzie karany .
  A ja mowie doppki anyypolonizm nie bedzie karany to w du..e ma antysemityzm .

 17. m

  20 lutego 2018 at 10:51

  – Wielu Żydów zdążyło przekazać nam informacje o tym, co się działo od 1939 roku aż do chwili ich śmierci. To są źródła porażające, które przekazują prawdziwe informacje – tłumaczyła Kurek w programie „O co chodzi”. Podkreśliła, że swoje książki oparła wyłączenie o źródła żydowskie.

  – Panu premierowi Netanjahu i innym politykom izraelskim polecam lekturę Icchaka Kacenelsona „Pieśń o zamordowanym narodzie żydowskim” – powiedziała. Jej zdaniem młodzi Izraelczycy nie mają świadomości tego, jaką rolę podczas II wojny światowej odegrały Judenraty i policja żydowska. – Młodzież izraelska myśli, że przy krematoriach i piecach stali Polacy – dodała.

  Badaczka mówiła, że źródła żydowskie spisane w jidysz znajdują się w Żydowskim Instytucie Historycznym w Warszawie i należy je przetłumaczyć na polski, a także na inne języki. – Od lat mówię, żeby IPN nie marnował pieniędzy, tylko wysyłał studentów na naukę języka jidysz. (…) W zasadzie my nie musimy się bronić. Zamordowani polscy Żydzi nas obronią – stwierdziła Kurek.

  https://dorzeczy.pl/obserwator-mediow/56588/Ewa-Kurek-Zrodla-zydowskie-sa-porazajace-Trzeba-je-przetlumaczyc.html

 18. Jacenty

  20 lutego 2018 at 13:48

  Tak, panie Bodakowski, trzeba jeszcze głośniej szczekać na Rosję, wygrażać jej i „powstrzymywać”! To właśnie dzięki takim bezmyślnym rusofobom jak Pan nie mamy żadnej alternatywy geopolitycznej, żadnego pola manewru, żeby chociaż postraszyć naszego „wielkiego brata”. I co nam zostało?

 19. Tomasz

  22 lutego 2018 at 08:20

  Antysemitą jest ten kogo Żydzi nie lubią .Jezus Chrystus o Żydach z Synagogi szatana”PLEMIE ŻMIJOWE” GROBY POBIELANE”.Izrael jako Państwo istnieje o 1948 a więc nie ma prawa wypowiadać się na temat zagłady Obywateli II Rzeczypospolitej wyznania Mojżeszowego .To Polacy uratowali wielu Żydów z narażeniem własnego życia .Państwo Izrael ani Żydzi z USA do majątku zamordowanych Żydów Obywateli Polskich zamordowanych Niemickich Obozach Zagłady tylko Państwo Polskie.

  • Tomasz

   23 lutego 2018 at 07:08

   Tomasz miało być NIE MAJĄ PRAWA

 20. Mieczysłw SKazimierzak

  22 lutego 2018 at 15:08

  Feliks Koneczny,autor oryginalnego podziału na CYWILIZACJE wyeksponował ŻYDOWSKĄ,nazywając ją CYWILIZACJĄ PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.

 21. m

  23 lutego 2018 at 11:13

  Napadnięta przez bestie, bombardowana, rozstrzeliwana na ulicach miast, mordowana w Auschwitz, Palmirach, lasach piaśnickich i Dolinach Śmierci, torturowana na Pawiaku, Szucha i w „Palace”, pacyfikowana w setkach wsi, wypędzona z Warszawy, głodzona i udręczona w każdy możliwy sposób przez Niemców Polska dostała „propozycję”. Ma zostać obsadzona w dziejach świata jako oprawca Żydów. Ma zagrać rolę sprawcy cudzej zbrodni.
  Ma zostać głównym narodowym oprawcą, bo przecież „naziści” nie mają ojczyzny, a innych narodowych zbrodniarzy w tym krajobrazie właściwie nie widać.
  Jeśli przyjmiemy tę „propozycję” – z wygody albo strachu – będzie to oznaczało, że nie zasługujemy na godny byt narodowy.
  Jeśli przyjmiemy tę „propozycję”, zdradzimy miliony pomordowanych obywateli polskich. Zarówno tych narodowości żydowskiej, jak polskiej.
  Jeśli przyjmiemy tę „propozycję”, czekają nas kolejne, podobne „propozycje”. Równie koszmarne.
  Walka z tym arcykłamstwem musi stać się jednym z najważniejszych zadań naszego państwa.

  https://wpolityce.pl/historia/382896-napadnieta-przez-bestie-mordowana-i-torturowana-polska-dostala-propozycje-ma-zagrac-role-sprawcy-cudzej-zbrodni

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra