Z zagranicy

Kalabria: uchodźcy próbowali upiec psa – natychmiastowa interwencja karabinierów

Do Włoch wraz z falą migracyjną z Afryki i Bliskiego Wschodu przybyła duża grupa Nigeryjczyków, którzy tworzą swoistą mafię. Włoski kryminolog i psychiatra, Alessandro Meluzzi, przestrzega przed nigeryjską mafią, która ma coraz większe wpływy i jest niesłychanie brutalna, dopuszcza się nawet kanibalizmu.

W ośrodku dla uchodźców w Briatico na południu Włoch jeden z imigrantów postanowił usmażyć na grillu psa.  Interweniowali  obrońcy zwierząt oraz karabinieri. 29-letni Nigeryjczyk, który przygotowywał danie z psa dla grupy swoich rodaków, był zdziwiony wizytą karabinierów. Imigrant utrzymuje, iż znalazł zdechłego psa przy drodze. Twierdzi też, że w jego kraju jedzenie psów, to normalna praktyka. Nie wiedział, że prawo włoskie zabrania konsumowania psów i kotów.

Pracownik ośrodka w Briatico zaalarmował policję, gdy dostrzegł, że imigranci z Nigerii obdzierają psa ze skóry. Gdy na miejscu pojawili się karabinierzy wraz z obrońcami zwierząt, Nigeryjczycy przygotowane mięso kładli   już na rozgrzanego grilla – podaje włoska gazeta „Il Quotidiano”.

Żródło: quotidianodelsud.it/calabria/cronache, magnapolonia.org

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Ateista

  18 lutego 2018 at 13:48

  Nowe oblicze zachodniego marksizmu. Prawdziwy awans społeczeństwa EUrokomunistycznego. Gazeta na pewno to dokładnie opisze w poemacie pochwalnym.

 2. darek

  18 lutego 2018 at 18:33

  zrobili hot doga

 3. Polak Mały

  19 lutego 2018 at 09:34

  Bogactwo islamu,obyśmy tego w Polsce nie mieli.l

 4. Fadel

  22 lutego 2018 at 15:19

  Koreańczycy też cenią sobie psie mięso. Czym się ono różni od wołowiny czy wieprzowiny, albo choćby od koniny? Czarni bracia chcieli tylko ubogacić nasze menu.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra