Z zagranicy

Reduta Dobrego Imienia: Antypolski film z USA jest prowokacją!

Szanowni Państwo!

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia dotyczące filmu „I will go to jail” (chcę iść do więzienia) przygotowanego przez amerykańską Fundację Runderman Family Foundation. Spot jest częścią kampanii skierowanej przeciwko Polsce, polegającej na zbieraniu podpisów pod petycją wzywającą USA do zawieszenia stosunków z Polską do czasu odrzucenia ustawy o IPN.

Według potwierdzonych przez nas informacji, film jest skierowany głównie do Polonii w USA, Wielkiej Brytanii, Izraelu oraz do mieszkańców Polski.

Pojawienie się tego filmu odczytujemy jako jawną prowokację,
najprawdopodobniej z inspiracji rosyjskiej. W związku z tym, nie będziemy podejmować żadnej interwencji.

Pozdrawiamy,
Zespół RDI

 

Źródło: RDI

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

16 komentarzy

16 Komentarzy

 1. j-da

  21 lutego 2018 at 18:29

  „Z inspiracji rosyjskiej”??? Porąbało kogoś? Nawet RDI rżnie głupa?

 2. Robert B.

  21 lutego 2018 at 18:45

  „I will go” to znaczyło „Chcę iść” w średniowieczu. Teraz to znaczy „Pójdę”. Jak można być w dzisiejszych czasach takim ignorantem, jeżeli chodzi o angielski? A po drugie: to jest PROWOKACJA ŻYDOWSKA. Ta cała RDI robi się coraz bardziej podejrzana.

  • Tomek

   24 lutego 2018 at 22:37

   Dla ciebie wszystko i każdy jest podejrzany. Typowe, dla ludzi chorych na paranoję…

 3. happy holidays

  21 lutego 2018 at 18:46

  „nie będziemy podejmować żadnej interwencji.”
  wow… Mają tupet. PFN z Świrskim na czele dostała 100mln (250 mln?), chajs wzięty ale bronić Polski nie zamierzają.

  Zrobili nędzny spot gdzie to Trump ma bronić polskiej historii, jakby był polskim historykiem. Tak jakby nie było źródeł historycznych, by pokazać holokaust/ludobójstwo na polskiej ludności, jak również żydowskich kolaborantów Hitlera.
  Do tego te organizacje żydowskie wspierały Clinton w wyborach, więc chętnie zaatakują i Trumpa. PFN im pomogła – nie wiadomo tylko czy to przez skrajną nieudolność, czy celowo.

  Może Polonia w USA podejmie „interwencję’, przed amerykańskimi sądami.

  • Tomek

   25 lutego 2018 at 02:33

   Przecież co innego Reduta Dobrego Imienia, która tak stwierdziła, a co innego owa fundacja Świrskiego, co dotację dostała.

 4. finka

  21 lutego 2018 at 18:49

  Oszaleli z tym wciskaniem wszędzie Putina, na co poszło 200 mln dla fundacji, które mają bronić dobrego imienia Polski, gdzie Gliński, Czaputowicz i Kurski z TVP, dlaczego nie ma jeszcze filmów, dokumentów co dzień pokazywanych w mediach na czele z wykładami dr Kurek. Na co czekają, aż przyjdą nas grabić? Żydzi w kilka dni zrobili klip, przecież to porażka rządzących taka indolencja.

  • Robert B.

   21 lutego 2018 at 19:24

   Ja nie wiem, czy to jest indolencja. Takie są skutki uznawania żydowskiej uzurpacji do bycia jedynymi prawdziwymi ofiarami II wojny światowej. To tu jest pies pogrzebany. Jeżeli świat Zachodu „mitu holokaustu” nie odrzuci, jeżeli będzie przed nimi padał na ryja, przy każdym ich pogrożeniu palcem, gdy tylko kogoś wytypują od obszabrowania, to świat Zachodu upadnie. W Azji i świecie arabskim nie ma takich świętych krów, które ich pociągną w dół.

 5. tuszyn

  21 lutego 2018 at 19:35

  Niewolnicze dusze i pacholy dobrze wiedzą czyja to sprawka ale ze strachu dupolizy rżną głupa i robią z siebie idiotów.

 6. Dick

  21 lutego 2018 at 21:40

  Kolesie Sakiewicza, czy ki diabeł?
  Wszędzie widzą Rosjan.
  Polacy, nie dawajcie się podpuszczać USRAELOWI przeciwko Rosjanom.
  Bo nie musimy kochać Rosjan. Wystarczy, byśmy nie nienawidzili swoich sąsiadów. I robili z nimi interesy.
  Widać kto jest naszym wrogiem. Żydzi i ich kolonia zza oceanu, która nie ma niezależnej polityki, jest tylko wydmuszką drenowanym przez sitwę chazarską.
  Zobaczymy czy Trump podpisze tą ustawę przeciwko Polsce…
  Od kilku lat USRAEL dwoi się i troi, jak i ich agrenci i pożyteczni idioci, by „nauczyć” P{9laków rusofobii.
  A wiecie po co?
  Bo chcieli by nowej wojny w Europie.
  Chcą bogactw Rosji i ziemi po Polakach. Gdy już kurz opadnie, wyniosą się z otoczonego arabami państewka. Do Polin nad Wislą…
  Niemozliwe?
  Przecież Sakiewicz już wzywał do wojny z Rosją. Macierewicz bredził o „gorącej wojnie” z Rosją.

  Interesy Ukrainy są dla PIS ważniejsze od naszych. Nie zgodzili się na rurę przez Polskę, bo omijała by UKRAINĘ.
  A teraz Aj waj, bo Niemcy z Rosją puszczą rurę po dnie Bałtyku.
  Niemcy robią z Ruskimi interesy, a PIS Polaków nastawia na wojnę z Rosją…
  Nie widzicie tego?

 7. Marta

  21 lutego 2018 at 22:02

  Na Redutę Dobrego Imienia możemy zawsze liczyć.Precz z Żydami.Jeszcze trochę,a Żydzi sami przyczynią się do zmiany o nich nastawienia i opinii.Jedna Żydówka pozwalała sobie na chamskie uwagi o Polsce i Polakach.PIS zamiast ją natychmiast wywalić, zapadł się pod ziemię.Hańba.

 8. Janusz I

  22 lutego 2018 at 11:39

  Ale RDI się wysiliło! To będzie chyba kosztowało parę z 250 milionów.

 9. PolishPolackski

  22 lutego 2018 at 14:05

  Ruska prowokacja.
  Padłem ze śmiechu.

 10. Ddd

  22 lutego 2018 at 22:23

  Jak jest wiemy, przeciez mozna sobie wygooglac jaka fundacja za tym stoi

 11. Max

  23 lutego 2018 at 01:01

  Film jest prowokacja Zydow z sowieckiego NKWD z putinem i merkel w tle,odżyło znowu ribbentrop-molotow ,zachciało sie trojmorza ?,odrazu nastąpiła zmiana rzadu w Polsce i atak odwiecznych wrogów Polski,pozbyto sie najlepszych ministrów zastępując ich miernotami politycznymi ,rządy objęło znowu PO a dobra zmiana sie skończyła

 12. m

  23 lutego 2018 at 11:15

  Napadnięta przez bestie, bombardowana, rozstrzeliwana na ulicach miast, mordowana w Auschwitz, Palmirach, lasach piaśnickich i Dolinach Śmierci, torturowana na Pawiaku, Szucha i w „Palace”, pacyfikowana w setkach wsi, wypędzona z Warszawy, głodzona i udręczona w każdy możliwy sposób przez Niemców Polska dostała „propozycję”. Ma zostać obsadzona w dziejach świata jako oprawca Żydów. Ma zagrać rolę sprawcy cudzej zbrodni.
  Ma zostać głównym narodowym oprawcą, bo przecież „naziści” nie mają ojczyzny, a innych narodowych zbrodniarzy w tym krajobrazie właściwie nie widać.
  Jeśli przyjmiemy tę „propozycję” – z wygody albo strachu – będzie to oznaczało, że nie zasługujemy na godny byt narodowy.
  Jeśli przyjmiemy tę „propozycję”, zdradzimy miliony pomordowanych obywateli polskich. Zarówno tych narodowości żydowskiej, jak polskiej.
  Jeśli przyjmiemy tę „propozycję”, czekają nas kolejne, podobne „propozycje”. Równie koszmarne.
  Walka z tym arcykłamstwem musi stać się jednym z najważniejszych zadań naszego państwa.

  https://wpolityce.pl/historia/382896-napadnieta-przez-bestie-mordowana-i-torturowana-polska-dostala-propozycje-ma-zagrac-role-sprawcy-cudzej-zbrodni

 13. Janusz I

  23 lutego 2018 at 20:37

  Ale się wysilili!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra