Z zagranicy

Siostrzenica Marine Le Pen doprowadziła lewaków do szału, krytykując „delirium teorii gender”

Marion Maréchal-Le Pen, siostrzenica liderki Frontu Narodowego Marine Le Pen potępiła „delirium teorii gender”, eutanazję i surogację, broniąc jednocześnie prawa naturalnego oraz rodziny podczas konferencji CPAC.

Podczas tej największej w Ameryce konferencji konserwatystów powiedziała, że Francja traci swoją katolicką tożsamość.

– Po 40 latach masowej imigracji, islamskiego lobbingu oraz poprawności politycznej, Francja znajduje się w trakcie przechodzenia od najstarszej córy Kościoła katolickiego do małej siostrzenicy islamu – zdiagnozowała sytuację w swojej ojczyźnie. – Natomiast terroryzm… to tylko wierzchołek góry lodowej. To nie jest Francja, o którą walczyli nasi dziadowie – dodała.

Marion Maréchal-Le Pen skrytykowała jednocześnie Unię Europejską jako „patrzącą tylko w przyszłość, przy jednoczesnej historycznej amnezji”. – Bez narodu, bez rodziny, ograniczeń dobra wspólnego, prawa naturalnego i kolektywnej moralności będziemy nadal królestwem egoizmu – oceniła.

– Dzisiaj nawet dzieci stały się towarem. Słyszymy w debacie publicznej, że mamy prawo zamówić dziecko z katalogu, mamy prawo wynająć łono kobiety, mamy prawo pozbawić dziecko matki i ojca – wyliczała istniejące we Francji patologie. – Otóż nie mamy. Dziecko też ma prawa – oświadczyła.

– Przyszłam tu powiedzieć Wam, że są młodzi gotowi stoczyć dziś w Europie tą walkę, młodzi, którzy wierzą w ciężką pracę, którzy wierzą…, że flaga cokolwiek znaczy, którzy chcą bronić indywidualnych wolności i własności prywatnej, konserwatywna młodzież, która chce ochronić swoje dzieci przed eugeniką i od delirium teorii gender – zwróciła się do zebranych, podkreślając, iż dokładnie ta sama młodzież chce ochronić swoich rodziców przed eutanazją, a ludzkość – przed transhumanizmem.

Maréchal-Le Pen przekonywała, że „Brexit w Wielkiej Brytanii, Manif Pour Tous we Francji [ruch prorodzinny – przyp. red.] i oczywiście wybór Donalda Trumpa na prezydenta dowodzą faktu, że ludzie dostali szansę odzyskania swojego kraju i przejęcia nad nim kontroli”.

Swoje przemówienie zakończyła słowami, za które zebrała największe brawa : „Tradycja to nie uwielbienie popiołów, ale podtrzymywanie ognia”. – Tak jak i wy, tak i Francuzi chcą odzyskać swój kraj – skonstatowała.

Źródło: LifeSiteNews

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. prawo

  24 lutego 2018 at 17:12

  Kara boża – jak za Sodomę i Gomorę – musi być.

  • wb

   24 lutego 2018 at 18:12

   Ty już lepiej nie feruj wyroków i nie wyręczaj Pana Boga…

   • prawo

    24 lutego 2018 at 18:30

    To jest przypuszczenie a nie wyrok. Przypuszczenie oparte na założeniu, że te same skutki, dają ten sam wynik boży a więc Jego osąd. Rozumiesz?

    • wb

     24 lutego 2018 at 22:07

     To nie przypuszczaj i nie mędrkuj bo Bóg wie lepiej

 2. klioes vel pislamista

  24 lutego 2018 at 20:03

  Siła spokoju

  Choć miał absolutną rację,
  To olewał „prowokacje”.
  Łotry plują, on się mili…
  W końcu durnia powiesili.
  A więc zapamiętaj, goju:
  Zgubną siła jest spokoju!

 3. Magdalena

  25 lutego 2018 at 10:19

  Tak, tylko to właśnie ta ich „flaga” do tego wszystkiego doprowadziła. Jeszcze się tam taki nie znalazł, co by w swoim „konserwatyzmie” wyszedł poza 1789 rok.

 4. Pingback: ct54wtmtnwyxnctwvtn8ocntv54ctv

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra