Z kraju

PILNE! Jest termin spotkania zespołów ds. relacji polsko-izraelskich

Polski rząd uzgodnił ze stroną izraelską termin spotkania zespołów ds. relacji polsko-izraelskich. O ich powołaniu rozmawiali wcześniej telefonicznie Premier Morawiecki i Premier Netanjahu.

Polska delegacja rządowa, pod przewodnictwem wiceministra spraw zagranicznych Bartosza Cichockiego uda się do Izraela – na zaproszenie strony izraelskiej – gdzie w czwartek dojdzie do spotkania zespołów. O uzgodnieniu terminu poinformowały służby prasowe szefa polskiego rządu.

Jak podkreśla Kancelaria Prezesa Rady Ministrów Polski, „zarówno Polska, jak i Izrael chcą prowadzić realny dialog o wszystkich sprawach, które od miesiąca znajdują się w centrum zainteresowania naszych rządów i naszych społeczeństw”.

Źródło: KPRM

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

49 komentarzy

49 Komentarzy

 1. Marian

  27 lutego 2018 at 19:47

  Wygląda na to, że tzw. warszawski rzad nie będzie się zajmował niczym innym tylko Żydami.
  Nu, nu, to po co nam taki rząd?
  Może wcześniejsze wybory…?

  • Ryszard

   10 marca 2018 at 01:03

   Polski rząd niech się układa z Żydami i Izraela to wyląduje w czarnej dupie. Powinni się spotkać z wrogami Izraela a nie z tymi bucami, co wyrolują polski rząd już zapłacili za Sikorskiego 40 milionów dolarów Żydom za majątki to jest mało i wołają dalej żeby im płacić coraz więcej wieczny dług Polski dla Żydów Izraelskich. Zamiast wysłać Wojska, aby pomogły zniszczyć ten pazerny kraj jak Izrael. Ale co zrobić jak w Polsce mamy samych idiotów i dają się dymać bez mydła. A rząd Polski od narodu woli ściągać podatki i różne podwyżki, który naród głoduje, aby z szybkością błyskawicy wejść Izraelowi w dupę.

 2. prawo

  27 lutego 2018 at 19:48

  „termin spotkania” zamiast kopa w d….
  Żenada.

 3. Jan

  27 lutego 2018 at 19:57

  Pojechali całować żydów w dupę.

  • Adam

   27 lutego 2018 at 20:45

  • prawo

   28 lutego 2018 at 11:49

   Problem nie leży w szmalcownikach i w żydach. Problem leży w nas, Polakach! Ostatni wynalazek wyborczy narodu pn. PiS najwyraźniej znowu się Polakom nie udał. Będzie np. zwalczał w Polaczkach faszyzm. Widać sowietyzacja 1944-89 poszła Polaczkom na zdrowie. Mają w głowach jak w d…. po śliwkach skoro wybierają na swego prezydenta Sztoltzmana czy na premiera Cimuszko. Typowy przypadek kreacji nowych „polskich elit” w wyniku anihilacji starych polskich elit wyglądał mniej-więcej tak.
   Dla zilustrowania tej patologii podaję typowy przykład jak działa POLSKI sąd: – 7 marca 1949 r. polski sąd zamordował Hieronima Dekutowskiego „Zaporę” – 23 maja 1994 r. polski sąd unieważnił zamordowanie Hieronima Dekutowskiego „Zapory, ale życia mu nie przywrócił (a więc brak sprawiedliwości wg Domicjusza Ulpiana, bo naszemu bohaterowi nie przywrócili życia które się Mu należy).
   To tylko jeden przykład. Te wszystkie sądy to jest kupa gówna, śmierdzącego.
   Przypominam, że różne matoły uważają PRL za państwo polskie.
   Jest to wynikiem stanu, który trwa w Polsce od A.D. 1944 a który jest prostą kontynuacją działalności żydowsko-ubeckich dynastii, przywleczonych tu w ’44 na ruskich tankach, razem z wszami i proto-pomiotem WSI. Tak więc w wyniku takowej kreacji nowych „polskich elit” wychodził Sztoltzman, Cimuszko, …. I tak jest do dzisiaj.
   Pan Stanisław Michalkiewicz, Grzegorz Braun czy Leszek Żebrowski pokazuje nam jak powinny wyglądać polskie elity które wymordowano w setkach tysięcy i nie ma ich genów wśród nas. Pan Stanisław, Grzegorz czy Leszek jest świetnym przykładem kogo nam teraz brakuje.

 4. finka

  27 lutego 2018 at 20:19

  Dno, po co tam lecą ? nie szanują się i szanują państwa polskiego, bo dyskutować to można o faktach, a Żydzi faktom zaprzeczają. Póki nie będą rządzący się szanowali nikt nie będzie ich szanował. Dlaczego nadal nie ma nadal propolskiej propagandy, może do Putina na naukę, świetna Russia Today, czy setki opłacanych trolli, niech piszą w naszym, narodowym interesie, a my co ?

  • Robert B.

   27 lutego 2018 at 20:39

   O żadnych faktach w sprawie legislacji się nie rozmawia z żadnym obcym państwem. No chyba że tak naprawdę jest się kolonią.

   • prawo

    28 lutego 2018 at 11:51

    To tylko żydokomuna która w ’89 przeszła do konspiracji i się utajniła przejmując praktycznie 100% Polski. Stara taktyka dobrego i złego policjanta. Podzielili się na PO i PiS i dymają naród w cyklach 8 letnich. Dowodem na prawdziwość tej tezy jest, że nikt (poza tymi co czymś się narazili) nie wylądował w pierdlu przez 27 lat. Zmowa na 100% a naruszający ją idioci jak Lepper czy gen. Petelicki lądują w piachu.
    Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób!
    Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

 5. Statystyczny

  27 lutego 2018 at 20:30

  Kościół holokaustu musi upaść prawda zostanie objawiona światu ,najbardziej dochodowa galaaz biznesu zwanego holokaust chyli sie ku upadkowi,dość juz oskarżeń całego świata o żydowska czystkę etniczna i mordy rytualne Zydow na Żydach ,to obca dla Chrzescijan cywilizacja i jej wewnętrzne porachunki między sobą ,za ktore mieliby płacić wszyscy inni tylko nie sprawcy tych okrutnych zbrodni,ale kiedys prawda musi ujrzeć światło dzienne a ona jest zabójcza dla samych Zydow i Niemców ,taki czas właśnie nastał ,teraz prawda ujrzy swiatko dzienne oj bedzie bolało Zydow i Niemców nawet światowa propaganda żydowska prawdy nie pokona

 6. Robert B.

  27 lutego 2018 at 20:38

  To jest coś tak niebywałego, że może wstrząsnąć społeczeństwem. To włazidupstwo w dupę żydostwa jest przerażające. Robi to partia, która ryja sobie wyciera Orłem Białym.

 7. Mamusia

  27 lutego 2018 at 21:08

  Wstyd i hańba przed Narodem Polskim.Zaczynam wierzyć , że były minister Sienkiewicz miał rację co do stanu naszego państwa!

 8. Maciej Mystkowski

  27 lutego 2018 at 21:26

  Patrząc na to co się wyprawia, najbardziej martwi to, że nasze społeczeństwo tak bardzo zajęte jest swą codzienną egzystencją, iż właściwie nie protestuje i ignoruje problem wiarygodności tego „rządu” w kontekście jego wątpliwej legitymacji do dalszego sprawowania władzy, którą chyba jednak utracił, skoro już nawet nie kryje się z tym, na rzecz kogo de facto zrzekł się prawa podejmowania decyzji w ważnych sprawach Polski… Polacy nie zasłużyli na to, by tak potraktować autorytet i majestat naszej Ojczyzny, zwłaszcza zaś w roku 100-lecia „odzyskania niepodległości”….

  • Robert B.

   27 lutego 2018 at 21:34

   A skąd wiesz, że tak jest? Może jak będą wybory, to wtedy się okaże, jaką miłością Polacy obdarzyli ten cały PiS, który wygląda na ekspozyturę amerykańsko-żydowską?

   • Maciej Mystkowski

    27 lutego 2018 at 21:54

    Oczywiście oceniłem to co widzę i jak to widzę, bo rzecz jasna wszyscy Polacy mi się nie zwierzyli, ale jednak chyba nie było żadnych protestów, manifestacji żądających ustąpienia rządu w związku z jego skandaliczną postawą ….??? Co zaś tyczy się ewentualnych przyszłych wyborów to nie wiem, czy należy być optymistą, zwłaszcza, gdy zdelegalizowani zostaną Narodowcy ewentualnie będący ostatnią alternatywą wyborczą, zaś „zespół do walki z faszyzmem” rozwinie skrzydła na dobre…Wreszcie rzecz ostatnia, czy Pomyślał Pan jak może wyglądać/zostać ukształtowane nasze państwo, do chwili przeprowadzenia owych upragnionych wyborów, skoro sprawy tak przyspieszyły….??? Bardzo bym chciał, by wszystko jeszcze mogło być dobrze i by wszystko co złe dało się odkręcić, a Polacy mieli szansę i wolę pokazania swej mądrości, ale …… Pozdrawiam.

    • Robert B.

     27 lutego 2018 at 22:05

     No na takie pytania nie potrafię odpowiedź, ale wiem jedno: każda akcja rodzi reakcję. Prędzej czy później.

     • Maciej Mystkowski

      27 lutego 2018 at 22:09

      Wszystkiego dobrego. Pozdrawiam.

  • Robert B.

   27 lutego 2018 at 21:47

   A à propos „stulecia niepodległości”. W tym roku ma nastąpić ponoć „postęp”. Będziemy świętować razem z Izraelem w ramach „Rzeczpospolitej Przyjaciół”. Na domiar złego (chyba żeby już nas całkowicie rozjuszyć) ma być wprowadzony jako święte państwowe „dzień ratowania Żydów przez Polaków”. Mnie normalnie rzygać się chce. Duda dzisiaj też coś niejasno insynuował o „życiu żydowskim” (co to w ogóle znaczy?) i jego „odrodzeniu” w Polsce. Można by zadać naiwne pytanie, że po co im to odrodzenie, skoro mają swój kraj? Tak niepewni są swojej egzystencji tam? Chyba słusznie, bo nikt przy zdrowych zmysłach nie sądzi, że świat arabski podaruje im te wszystkie zbrodnie, których się dopuścili w okresie, w którym im się wydawało, że są bezkarni w myśl zasady wypowiedzianej przed Goldę Meir, że „Po holokauście Żydom wolno wszystko”. Najwyraźniej dochodzi do ich świadomości, że jednak nie… To widać, słychać i czuć.

   • Tomek

    28 lutego 2018 at 16:40

    „Na domiar złego (chyba żeby już nas całkowicie rozjuszyć) ma być wprowadzony jako święte państwowe „dzień ratowania Żydów przez Polaków”. Mnie normalnie rzygać się chce”

    Nie „dzień ratowania Żydów przez Polaków” (nie bój się, nie bój, nikt ci nie każe nikogo ratować… twoja unikalna wrażliwość nie ucierpi), tylko „dzień Polaków ratujących Żydów”. A ty czemu jesteś niby przeciw, niczym Nowoczesna? Tylko bez seplenienia, sformułowań „a potem… a potem” i „świętych holokaustów”, poproszę.

    • Robert B.

     28 lutego 2018 at 17:58

     Do @Agent Hasbary:

     Jak zwał, tak zwał. Chodzi o jedno; wynoszenie żydostwa nad innych, które im się bierze z ich „mentalności”.

     • Tomek

      2 marca 2018 at 11:37

      Nic nie kumasz….

      Nie, chodzi o wynoszenie nad innych ludzi, którzy zachowali się porządnie i pomogli innym ludziom zagrożonym śmiercią. Taka postawa jest godna pochwały i wywyższenia zawsze (niezależnie od narodowości). Tak, wiem, że tobie takie postawy są obce i pewnie ty pierwszy w takich sytuacjach biegłbyś pokornie na jakieś Gestapo i denuncjował. Ale to właśnie między innymi dlatego mam o tobie tak niskie mniemanie.

      Poza tym, tylko ostatni ćwok w chwili tego, co obecnie dzieje się medialnie, nie dbałby o promocję w środkach przekazu właśnie tego typu sytuacji, jak ratowanie Żydów przez Polaków w czasie okupacji. Ostatni ćwok, no oczywiście, znów na Roberta B. trafiło…

 9. ela

  27 lutego 2018 at 21:30

  NIEMOŻLIWE !
  Wstyd i Hańba !

  • Robert B.

   27 lutego 2018 at 21:35

   Możliwe, możliwe. Od dawna o tym wiele osób mówiło. Magierowski ponoć dzisiaj poleciał do USA. Tam cała lista wizyt z „ocalałymi z holokitu”…

   • prawo

    27 lutego 2018 at 22:08

    Julian Tuwim
    Żydzi
    Czarni, chytrzy, brodaci,
    Z obłąkanymi oczyma,
    W których jest wieczny lęk,
    W których jest wieków spuścizna,
    Ludzie,
    Którzy nie wiedzą, co znaczy ojczyzna,
    Bo żyją wszędy,
    Tragiczni, nerwowi ludzie,
    Przybłędy.
    Szwargocą, wiecznie szwargocą
    Wymachując długimi rękoma,
    Opowiadają sobie jakieś trwożne rzeczy
    I uśmiechają się chytrze,
    Tajnie posiedli najskrytsze
    Z miliarda czarnych, pokracznych literek
    Ci chorzy obłąkańcy,
    Wybrany Ród człowieczy!
    Pomazańcy!
    Pogładzą mokre brody
    I znowu radzą, radzą…
    – Tego na bok odprowadzą,
    Tego wołają na stronę,
    Trzęsą się… oczy strwożone
    Rzucą szybko przed siebie,
    Czy ktoś nie słyszy…

    Wieki wyryły im na twarzach
    Bolesny grymas cierpienia,
    Bo noszą w duszy wspomnienia
    O murach Jerozolimy,
    O jakimś czarnym pogrzebie,
    O rykach na cmentarzach…
    …Jakaś szatańska Msza,
    Jakieś ukryte zbrodnie
    (…pod oknami… w piątki… przechodnie…
    Goje… zajrzą do okien… Sza! Sza-a-a!)

    • Robert B.

     27 lutego 2018 at 22:16

     No, oni mają taką pewną pokątność, która prędzej czy później wzbudza podejrzenia. Mnie to się rzuciło w oczy, jak ich poznałem osobiście. Gdy skojarzyłem, z KIM mam do czynienia, wszystko od razu stało się jasne.

     • prawo

      28 lutego 2018 at 00:38

      Zwykle, gdy człowiek skojarzy, z KIM mam do czynienia, to jest już po nim.

     • Tomek

      28 lutego 2018 at 16:44

      Dp @prawo

      „Zwykle, gdy człowiek skojarzy, z KIM mam do czynienia, to jest już po nim”

      Popatrz, a Robert B. non stop kojarzy, z KIM ma doczynienia, w każdym poście, a chłop ma się dobrze (przynajmniej fizycznie krzywdy żadnej nie zaznał, bo mentalnie to rzeczywiście „jest już po nim”).

     • Robert B.

      28 lutego 2018 at 18:15

      Do @Agent Hasbary:

      Znam to zaklęcie. Jeżeli nie padasz przed żydostwem plackiem, to nie jesteś „mądry i przyzwoity”. A co jeżeli, ktoś na to sra i szcza?

 10. Not Polish Holocaust

  28 lutego 2018 at 01:34

  To z czym mamy obecnie do czynienia zaczyna przekraczać wszelkie granice… Na przestrzeni dekad na temat polskiej historii padło wiele bzdur, jednak zarzuty nigdy nie były tak absurdalne i niegodziwe jak obecnie. Oczywiście nikt nie neguje tego, że zdarzały się jednostki kolaborujące z Niemcami, czy w taki lub inny sposób zachowujące się podle (lub, mówiąc wprost, zwykli bandyci). Jednak mówimy o pojedynczych degeneratach, działających na „własną rękę”, jakich znajdziemy w każdym kraju, w każdej grupie społecznej – wszak z tego samego powodu w każdym kraju są więzienia… Niestety Nam, pomimo niewyobrażalnych materialnych i niematerialnych strat jakie ponieśliśmy w czasie wojny, na podstawie działalności tychże jednostek próbuje się przypisać w Holokauście rolę porównywalną z Niemcami.

  Słyszeliście zapewne o spocie „Polish Holocaust”, dość szybko zdjętym z sieci. Niestety to nie jedyna prowokacja/przejaw głupoty utrzymany w tym tonie. Szczytem szczytów jest mnie popularny film „Dear Poland: Your Holocaust law fools no one. No one forgets”. To czego się z niego dowiemy każdy powinien zobaczyć i usłyszeć. Wesołą twórczość autora, dziennikarza redakcji Haaretz (mają na swoim koncie więcej tego typu wykwitów sugerujących polską odpowiedzialność za masowe ludobójstwo) postanowiłem podsumować małą parodią tegoż dzieła, wzbogaconą kilkoma elementami o których izraelska propaganda zapomniała, opatrując ją niemal identycznym tytułem (link tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=J7nB12PkH5s ). Jeżeli jesteście tak samo wkurzeni zachęcam do odwiedzenia, podzielenia się opinią i udostępniania gdzie się da… Rasizm nie ma narodowości, wyznania, ani koloru skóry. Pokażmy żydowskiej społeczności, że wszystko ma swoje granice. Także paranoja i zakłamywanie historii.

  • Kontra

   28 lutego 2018 at 02:55

   Apeluje o masowe podpisywanie i rozpowszchnianie elektronicznej petycji przeciw antypolskiej ustawie 1226 która ma wymusić na Polsce wypłatę nawet 300 miliardow dolarów nienależnej kontrybucji dla Żydów, która jest obecnie procedowana w amerykańskiej Izbie Reprezentantów link poniżej:
   https://stopacthr1226.org/new-sign-online-petition-now/

 11. A

  28 lutego 2018 at 04:26

  Haniebny prezydent i rzad chca upodlic narod przez uleganie zydostwu.
  Pis i Pad to szabesgoje i filobanderowcy . Wybory tylko moga nas uratowac przed
  Ta zgraja pseudo Polakow.

 12. Marian

  28 lutego 2018 at 06:44

  Podziękujmy Lechowi Kaczyńskiemu za sprowadzenie do Polski loży B’ni Birth i za tzw. „Muzeum Żydów Polskich”.

 13. Michał

  28 lutego 2018 at 08:41

  żygam na ten sztuczny twór zwany izra coś tam,razem z przydupasami z usa powinni zniknąć,pokój zapanowałby na 1000lat

 14. marko

  28 lutego 2018 at 10:11

  PiS banda już nas sprzedali żydowskim okupantom razem z tym prezydentem Judą za nie długo będą
  delegalizować ugrupowania Narodowe jest to pewne pojadą do izraela celowo małą literą bo to
  państwo nie istnieje w rzeczywistości żeby się upokorzyć ?

 15. marko

  28 lutego 2018 at 10:15

  APEL DO UGRUPOWAŃ NARODOWYCH ALBO SIĘ ZJEDNOCZYCIE ALBO BĘDZIE PO POLSCE !!!

 16. Przebudzcie sie!!!

  28 lutego 2018 at 10:53

  Przed 89 rokiem, platni zdrajcy i pacholki ZSRR, natomiast po 89 roku platni zdrajcy i pacholki Ameryki i Izraela. W trakcie rozbiorow ludzie zastanawic sie beda jak moglo dojsc do tego. Spijcie dalej.

 17. Gienek

  28 lutego 2018 at 11:04

  Nie ma mowy o jakimkolwiek pojednaniu i kiedykolwiek. To Izrael totalnie przegiął sprawę.
  1. Ruderman znajduje się w kontakcie w władzami Izraela, wystarczy pooglądać twitera Ruderman.
  2. Strona neverdeny nie została założona przez Ruderman, lecz Medio Marketing Content LTD w Tel-Avivie, ulica Raul Valenberg 2, telefon (+972.545226520).
  3. W Tel-Avivie na całej ścianie wieżowca wywieszono plakat z linkiem do neverdeny.
  4. Ruderman a w zasadzie Izrael szantażuje Polskę pojęciem „polish holocaust”.
  5. Spot filmowy Ruderman czyli spot Izraela nawołuje amerykanów do zerwania wszelkich relacji z Polską co defacto oznacza próbę rozerwania NATO na flance wschodniej.
  6. Izrael tym samym narusza fundamenty bezpieczeństwa Rzeczypospolitej Polskiej. Kto dał pozwolenie Izraelowi na grzebanie w NATO ?
  7. Dowództwo NATO za wroga numer jeden powinno uznać Izrael jako harcownika Rosji.
  8. Woda sodowa uderzyła Izraelowi po tym jak Trump uznał Jerozolimę stolicą. On odpowiada za ten bałagan.

 18. Dick

  28 lutego 2018 at 11:05

  Warto poczytać o „wspaniałym” narodzie żydowskim:

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2018/02/zydzi-mordowali-zydow/

 19. tricks4earn

  28 lutego 2018 at 11:09

  Such a nice website
  good articles

  tricks for earn

 20. m

  28 lutego 2018 at 14:10

  Naruszyć interesy PiS – to zmusić ich do reakcji sprzecznej z mitem demokracji III RP. Zmusić do działań, które będą zgodne z polską racją stanu (obrona tożsamość, prawdy historycznej, interesów geopolitycznych) i okażą się fatalne dla interesów niemieckich, żydowskich, rosyjskich.
  Naruszyć interesy PiS – to sprawić, by runęły mity na temat tego państwa, na temat relacji polsko-żydowskich – niebotycznie zafałszowanych, by polski rząd zaczął walczyć z objawami antypolonizmu, a nie „pochylał się ze zrozumieniem” nad rzekomym „polskim antysemityzmem”.
  Pyta Pan też – „jeżeli nie jest to nieudolność to… zdrada?”
  https://bezdekretu.blogspot.com/2018/02/przepasc.html#comment-form (komentarze)

 21. m

  28 lutego 2018 at 14:10

  Tu dochodzimy do sedna groźnej i fałszywej „strategii” PiS-u.
  Otóż, wmawia się nam, że ze względu na te okoliczności – „należy unikać prowokacji”. Przy czym, prowokacją ma być niemal każda wypowiedź, zachowanie i postawa, w której ujawnia się twarda obrona naszych interesów, gdzie wskazuje się sprawców obecnego „konfliktu” lub żąda zdecydowanej walki z antypolonizmem środowisk żydowskich. Te rzeczy są przedstawiane, jako „szkodzące wizerunkowi Polski” , „wprowadzające zamęt i niepokoje”, „korzystne dla naszych wrogów”.
  Robi się to w państwie, w którym ci sami „unikający prowokacji” politycy PiS, uczestniczą w seansach telewizji i audycjach rozgłośni założonych przez kapusiów sowieckiej bezpieki, łażą do mediów finansowanych przez Niemców i wdzięczą do byle przygłupów z plakietką „światowych” gazet.
  Robi się to w państwie, w którym tzw. dziennikarze „wolnych mediów” zachłystują się każdym plugastwem Obcych, rezonują antypolską dezinformację, uczestniczą w „dyskusjach” z funkcjonariuszami propagandy i traktują ich jako „kolegów po fachu”.
  Nazwać to hipokryzją, to zdecydowanie za mało.
  https://bezdekretu.blogspot.com/2018/02/przepasc.html#comment-form (komentarze)

 22. Tomasz

  28 lutego 2018 at 15:11

  Polska i Polacy będą bulić 200 mln złotych ZA bez spadkowe mienie polskich Żydów zamordowanych w Niemieckich Obozach zakłady ustawa 477 Kongresu U S A zdelegalizują O N R i Ruch Narodowy Marsz Niepodległości będą sankcje karne z rzekomy antysemityzm Polaków i Polek.

  • Robert K

   28 lutego 2018 at 15:58

   200mln zlotych? Cos sie panu pomylilo, mialo byc 300mld. USD czyli okolo BILIONA zlotych. Z taka nota zydowska organizacja ocalalych z holokaustu wystapila ostatnio do polskiego MSZ w ramach zwrotu mienia bezspadkowego. Gdyby to bylo 200 mln zlotych smialibysmy sie.

   • Tomasz

    1 marca 2018 at 10:17

    Tak pomyliłem kwotę ale sam fakt że Żydzi chcą nas okraść to jest prawda.a Tomek broni „uciśnionych”Żydów .

 23. Jacek

  28 lutego 2018 at 16:09

  PIS coraz głębiej włazi w doope Żydom.Jeśli już to na czele delegacji powinien być Polak z prawdziwego zdarzenia mądry,cwany ,a nawet bezczelny.
  Kiedyś mówiono Jarosław Polskę zbaw. Dzisiaj jest pewne,że ten cały PIS wpycha nas coraz bardziej w łapczywe łapy Żydów.Hańba.

 24. Iwona

  28 lutego 2018 at 16:11

  Jeśli Polacy się nie obudzą ,PIS odda Polskę Żydom.

 25. sneik

  6 marca 2018 at 05:22

  Niestety naród Polski jest jeszcze w większości głupi nie oczytany skoro w wyborach wybieramy żydów banderowców folksdojczów

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra