Z zagranicy

Orbán: Albo Węgrzy stworzą swój rząd narodowy, albo stworzy go George Soros

W wywiadzie udzielonym stacji Miskolc TV premier Viktor Orbán powiedział, że dzisiaj Węgry stoją przed dwoma możliwymi wizjami przyszłości: albo będą miały rząd narodowy, albo stworzą go ludzie George’a Sorosa.

Szef węgierskiego rządu stwierdził, że zbliżające się wybory parlamentarne zostaną zdominowane przez jedną kwestię, a mianowicie migrację i migrantów i to na niej należy się skoncentrować i poddać debacie. Orbán zaznaczył, że przed jego krajem rysują się dwie możliwe wizje przyszłości: albo będzie rząd narodowy, co będzie oznaczało, że Węgry nie staną się krajem imigrantów, albo nowy rząd sformują ludzie Sorosa i Węgry zostaną przekształcone w kraj muzułmańskich imigrantów. Dodał, iż widzowie Miskolc TV zapewne zdają sobie sprawę z konsekwencji tego ostatniego.

Jednocześnie wskazywał, że migranci zawsze osiadają w miastach, gdzie tworzą getta i strefy no-go, co stwarza problemy dla lokalnych społeczności węgierskich. Dodał, że jeżeli zwycięży opcja proimigracyjna, to w szczególnym niebezpieczeństwie znajdą się dwa miasta: Budapeszt i Miskolc.

Kwestia migrantów – podkreślają to w zasadzie wszyscy eksperci i obserwatorzy życia politycznego – zdominuje najbliższe wybory parlamentarne we wszystkich krajach Unii Europejskiej, narażonych na muzułmańską inwazję w ramach współczesnej wersji hidżry. Węgry nie będą tu żadnym wyjątkiem od reguły, chociaż jako jeden z nielicznych krajów wspólnoty nie zgodziły się na wpuszczenie do swoich granic rzesz roszczeniowych bisurmanów zwanych nie wiadomo dlaczego „uchodźcami”. To właśnie dlatego środowiska związane z Georgem Sorosem przepuszczają na władze w Budapeszcie zmasowany atak i będą starały się ze wszystkich sił doprowadzić do zmiany rządu.

Źródło: Kormany.hu

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. tuszyn

  3 marca 2018 at 16:05

  My mamy znacznie gorzej> Albo Polacy się opamiętają i zjednoczą we wspólnej obronie albo zeżre nas żydostwo i wykreśli z mapy.

 2. warszawiANKA

  3 marca 2018 at 16:36

  Bez wątpienia Pan Viktor Orban to najlepszy polityk na świecie uwzględniając potencjał i możliwości Jego kraju. Politycy PiS mogą Panu Orbanowi co najwyżej czyścić buty i uczyć się jak realizuje się interes narodowy własnego kraju.

 3. finka

  3 marca 2018 at 17:02

  Módlmy się by Orban wygrał, to jedyny mąż stanu w Europie, szkoda, że my takiego twardziela ws. własnego narodu nie mamy.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra