Z zagranicy

Wielka Brytania: nauczyciel dżihadu zatrzymany!

W prywatnej szkole  Lantern of Knowledge w Leyton (wschodni Londyn) nauczyciel  religii, niejaki Umar Haque tworzył armię przyszłych dżihadystów – dzieci w wieku 11-14 lat.  Podczas zajęć  dwudziestopięcioletni mężczyzna poddawał dzieci indoktrynacji, jednocześnie jako pracownik był bardzo chwalony przez władze szkolne, które nie orientowały się w jego prawdziwych intencjach.

Został zatrzymany na lotnisku Heathrow, gdy kierował się do Turcji. Wiadomo, że zobowiązywał dzieci do milczenia w sprawie swojej działalności, indoktrynował przynajmniej setkę z nich.
– Planował stworzenie armii dzieci. Jego zamiarem było, aby te dzieci pomogły mu przeprowadzić wiele ataków, na terenie całego Londynu. To były plany długoterminowe
– poinformował szef departamentu ds. zwalczania terroryzmu w londyńskiej  policji Dean Haydon. Jak dodał, funkcjonariusze spotkali się z milczeniem osób mogących podać dodatkowe informacje, gdy badali działalność mężczyzny.

Żródło: telegraph.co.uk/news, prostozmostu24.pl,

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. finka

  3 marca 2018 at 17:09

  Robił to co powinien robić każdy pobożny muzułmanin, ma zwalczać niewiernych i wszsytkie metody dozwolone, kłamstwo jest zalecane, nawet może udawać, że się przechrzcił, byle do celu. Duzo czasu musi minąć, żeby ogłupiale lewactwo pojęło, że hoduje żmiję na własnej piersi , zachęcam do artykułu https://euroislam.pl/wywiad-z-rebecca-sommer-reaktywacja/

  • prawo

   3 marca 2018 at 23:19

   Jestem przekonany, że za tymi kozojebami stoją „najlepsi konspiratorzy świata”. Fellachowie ze swoimi wielbłądami są za głupi do takiej organizacji.

 2. co rok to... 2 prorocy

  4 marca 2018 at 10:43

  W Niemczech też niezły agent – 2 żony, z tego jedna poślubiona w wieku 13 lat. Bez języka, życie na socjalu, dom gratis i rosnąca gromadka dzieci.

  https://wpolityce.pl/swiat/384215-poligamista-na-utrzymaniu-niemcow-syryjski-imigrant-bardzo-ci-dziekuje-mamo-merkel-wideo

  Wszystko jako materiał pochwalny w niemieckiej TV.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra