Polskość

Osiem lat za żarty z islamu w kraju, który mieni się cywilizowanym i europejskim

Na osiem lat szwedzki sąd skazał kobietę, która w sposób niewybredny żartowała z islamu. Ciekawe, że analogiczne żarty z chrześcijaństwa jakoś nie są w tym kraju penalizowane, a wręcz przeciwnie. Jakby tego było mało państwo szwedzkie nie zapewnia ochrony prawdziwym uchodźcom chrześcijańskim z krajów islamskich przed prześladowaniami ze strony muzułmanów.

O uprzywilejowaniu islamu w kraju naszych północnych sąsiadów wiadomo nie od dziś. Obecnie jednak, wobec coraz większego rozpanoszenia się islamskich nachodźców, problem ten budzi coraz większą grozę. W grę bowiem przestaje wchodzić politpoprawność, a zaczyna zwyczajny terror.

W marcu 2016 roku głośno było w Szwecji o dwóch chrześcijankach z Iranu, które uciekły do Szwecji w poszukiwaniu spokojnego życia. Nie spodziewały się, że padną tam ofiarą muzułmańskich imigrantów.
Nie lepiej jest w innych krajach zalewanych przez muzułmańskich przybyszów. W Niemczech w 2016 roku chrześcijanie w ośrodku dla uchodźców w Stuttgarcie musieli zostać przeniesieni do osobnego pomieszczenia, ponieważ muzułmańscy imigranci odbierali im Biblię i darli na kawałki, łamali też krzyże i zastraszali. Samo przeniesienie było możliwe tylko i wyłącznie dlatego, że pod petycją w tej sprawie podpisało się bagatela 17 tys. osób skarżących się na dokonywane przez muzułmanów nadużycia. Do podobnych scen dochodziło też w Berlinie.

O ile jednak w Niemczech prześladowani chrześcijanie mogą jednak liczyć na jakąkolwiek reakcję władz, o tyle w Szwecji – jak podkreśla wielu komentatorów – jest to zwyczajnie niemożliwe. Chrześcijański dziennik szwedzki „Dagen” pisał swego czasu o pakistańskiej parze, która nie mogąc doczekać się interwencji władz, wzięła sprawy w swoje ręce i przeprowadziła się do kościoła po tym, jak mąż zaczął otrzymywać pogróżki od muzułmanów.

Podobnie było w przypadku sprawy grupy azylantów z Iraku i Syrii, którzy musieli opuścić swoje lokum w Kalmarze ze względu na prześladowania – szeroko rozpisywała się o tym gazeta „Östra Småland”. Jak wynika z doniesień medialnych, szef regionalnej Agencji Migracyjnej obiecał podjąć stosowne działania, ale nie uczynił niczego i wkrótce potem w mieście znów zaczęło dochodzić do opisanych wyżej praktyk – 26-latek, który twierdził, iż jest bojownikiem jednej z dżihadystycznych grup w Syrii zagroził, że „poderżnie gardło” chrześcijańskiemu uchodźcy.

Jak informuje szwedzka prasa, szwedzka Agencja Migracyjna wprawdzie notorycznie odmawia udzielenia specjalnego azylu chrześcijańskim uchodźcom, ale udziela go bez problemu wszystkim, którzy zadeklarują się jako osoby z grupy LGBT. – Nawet minister sprawiedliwości i migracji Morgan Johansson z Partii Socjaldemokratycznej odrzucił pomysł otworzenia ośrodków przeznaczonych dla chrześcijańskich uchodźców. W normalnych okolicznościach kobiety, które padają ofiarami gwałtów i molestowania nie mieszkają z razem z mężczyznami, którzy chcą je krzywdzić, ale najwyraźniej ta zasada nie dotyczy uchodźców, gdzie ofiary muszą mieszkać razem z kryminalistami – ostrzegał Jacob Rudolfsson pełniący funkcję zastępcy sekretarza generalnego Szwedzkiego Aliansu Ewangelicznego.

Przez ostatnie dwa lata niewiele uległo zmianie, może za wyjątkiem tego, że władze Szwecji chętniej deportują chrześcijańskich uchodźców niż muzułmańskich imigrantów. Ciekawe jak długo będziemy czekać, aż Szwecja oficjalnie wprowadzi prawo szariatu? Bo, że przekształca się w kalifat – widać jak na dłoni.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

18 komentarzy

18 Komentarzy

 1. Czesław

  4 marca 2018 at 12:58

  Widać że luteranie i inni heretycy nie mają nic wspólnego z naszą religią a przede wszystkim jak:Żydzi, muzułmanie i ateiści nienawidzą katolików.

  • prawo

   4 marca 2018 at 13:59

   Sedno.

 2. zbigniewstonoga .eu

  4 marca 2018 at 13:10

  A!!! Polska lepsza, Stonoga siedzi za krytykę PiS, Dudy i jego rodzinki. Piotr Rybak za spalenie kukły podobnej do chasyda. (państwo katolickie i święta inkwizycja, to ma być normalne włażenie żydłakom do .upy)

  • flintistłud

   4 marca 2018 at 13:15

   Pierdzielicie Hipolicie!

 3. karol

  4 marca 2018 at 13:12

  W,Polsce za spalenie kukły chasyda.

  • 32gb

   4 marca 2018 at 13:44

   Takie happenningi jak palenie kukieł żydów i wieszanie na szubienicach portretów mają dużą moc dlatego środowisko Wyborczej i żydokomuny tak się ich boi.

 4. 32gb

  4 marca 2018 at 13:48

  Klaudia Jachira ma problemy tylko dlatego nakręciła prześmiewczy filmik w którym użyła mikrofonu z logo TVP. Można jej żartów nie lubić ale ciąganie po sądach za coś takiego to przegięcie. Prawica powinna stanąć w jej obronie.

 5. Obserwator

  4 marca 2018 at 14:20

  Nie ma juz takiego kraju jak Szwecja,w ich miejscu powstało getto dla Chrzescijan ktorzy sa dyskryminowani,gwałceni i mordowani ,rządy szariatu sprawuje lewactwo odurzone Koranem i religia nienawiści do swoich białych obywateli ,za sorosz srebniki zlikwidowali piękny swój kraj zastępując go kalifatem dla terrorystów islamskich ,to co zostało ta resztka spanikowanych białych Szwedow zostanie osadzona przez mułów islamskich i trafi do więzień albo zrobią z nich abażury do zdrad Olo lub mydlo ?,to koniec Skandynawii najgorzej ze od północy powstało poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa Polski,bowiem wroga cywilizacja islamska nam poważnie moze zagrozić a na domiar złego prezydent Duda odwołał najlepszego ministra obrony w powojennej Polsce pana Macierewicza twórcę polskiego wojska ,przez co zostało zachwiane nasze bezpieczeństwo

 6. sneik

  4 marca 2018 at 14:25

  Te pierdolone karaluchy islamskie pasożyty powinni być deportowani tam skąd te robactwo się przywlekło

 7. michu

  4 marca 2018 at 15:14

  Co z tego, że Szwecja mieni się cywilizowanym krajem i leży w Europie? PRL i ZSRR też mieniły się państwami demokratycznymi jak dziś np Korea Płn. Kiedyś ten kraj budowali chrześcijanie, ale teraz wpadł w ręce ateistów i chrześciajnofobów jak np Rosja w 1917 albo Niemcy w 1933. Wiadomo jak to potem wygląda.

 8. Tomek

  4 marca 2018 at 16:26

  Proszę podać źródło owej sensacyjnej informacji, bo wydaje mi się to być fałszywką. Owszem, media opisują od paru dni przykład właśnie takiej żartującej w Internecie kobiety w Szwecji, tyle, że:

  1. Jest mowa o 2 latach, a nie 8
  2. Ta kobieta nie dostała żadnego wyroku, mowa jest jedynie, że potencjalnie tyle jej może grozić…

  Takie informacje są w szwedzkiej prasie, Voice of Europe, czy nawet w Jihadwatch.

  ????

 9. polan

  4 marca 2018 at 18:42

  Przetrwają tylko te religie, które nie są postępowe i nowoczesne, po Soborze II już po nas.

 10. Polak 32430928

  4 marca 2018 at 20:53

  Pani Anno, to jest na tyle niewiarygodny wyrok że proszę to sprawdzić i podać źródło. Faktycznie znajduję jedynie informację o 32 letniej kobiecie która w styczniu 2018 została wezwana na policję w Geteborgu za żarty o muslimach w połowie 2017 umieszczone przez nią na Faceboku.
  Została w sposób poniżający przesłuchana i w poniżający sposób wzięto od niej materiał genetycznyjako rzekomo potrzebny od każdego w śledztwie. Pytano się o rózne poglądowe rzeczy między innymi o jej stosunek do multikultorowego społeczeństwa w Szwecji. Ona się tłumaczyła i przepraszała, między innymi że miała gorączkę jak te żarty umieszczała i że ma przyjaciół muslimów. Jest zagrożona więzieniem do lat 2 (dwóch)!
  I to jest tragifarsa ale całość trocheę niezgodna z wyrokiem już wydanym i do tego 8 lat.
  Albo ktoś jest nie doczytany albo to jakiś inny przypadek i proszę wtedy o źródło pani Aniu!

  • Tomek

   7 marca 2018 at 14:11

   Przypadek, o jakim Ty napisałeś, to jest zapewne przypadek wspomniany w artykule, bo temat wypłynął kilka dni temu ponownie na jihadwatch, z którego czerpie pani Wiejak nieraz informacje. Ponadto, widziałem go też opisanego w kilku innych mediach. Problem tylko, tak, jak napisałeś, że nic się nie zgadza – nie 8, ale 2 lata i nie dostała, ale jest potencjalnie zagrożona. Potencjalnie zagrożone karą dwóch lat to u nas też są np. aktorzy wystawiający plugawą sztukę „Klątwa” za obrażanie uczuć religijnych, a jaka do tego odległa droga do jakiegokolwiek wyroku, to samy wiemy.

   A więc, ten artykuł to taki news z Radia Erewań – rozdają samochody na Placu Czerwonym…

 11. stevan

  5 marca 2018 at 21:01

  Proszę założyć petycję o uniewinnienie tej pani na avaaz lub citizengo.
  A czemu polski rząd czeka z reakcją, jeżeli na północy i zachodzie tworzą się wrogie, agresywne państwa muzułmańskie? Tak jak pozwolił kiedyś Hitlerowi umocnić się. Bez akcji, bez protestu.
  Polak mądry po szkodzie. Zorganizować demonstracje pod domem prezesa.
  – A, przyjdzie parę osób- powiecie. No to spisywać tysiące ludzi- nie przyjdziesz, no to będziesz miał problemy! Będziemy szukać na ciebie haków. Tak robią banderowcy na Ukrainie- nie przyjdziesz, już masz problem, mamy cię zapisanego, mamy twój adres.
  Inaczej się nie da! Demokratycznie tu nic nie zrobi. Zacytuję tu kogoś- Lud jest o wiele bardziej prymitywny i głupi, niż nam, intelektualistom, to się wydaje. Polak wierzga dopiero wtedy, jak go już wieszają, a tak to jest bezczynny. A trzeba działać na dziesięciolecia wcześniej. Nie czekać, aż wróg urośnie w siłę i stanie u granic. Chcesz pokoju- ostro działaj, bo inaczej szybko ostro na ciebie najadą!

  • michu

   6 marca 2018 at 08:21

   Żeby to zrobić musiałby być trzeźwy i patriotyczny rząd. Jak na razie to mogą spisywać tych co przyjdą (albo zorganizują przedsięwzięcie) i szukać haków. A kto chce mieć problemy… 😉

  • Tomek

   7 marca 2018 at 14:17

   Stevan, szwedzki rząd byłby bardzo zaskoczony taką petycją, szukałby, szukałby jakiejś kobiety skazanej na 8 lat w więzieniu i by nie znalazł. Dlatego, że ten artykuł to fejk, na co już kilka osób wyżej, obok mnie, zwróciło uwagę. Owa kobieta nie dostała wyroku 8 lat. Mowa jest o 2 latach i to na zasadzie, że może jej potencjalnie grozić (a nie, jak jest w artykule, że sąd ją skazał). Można o tym przeczytać w różnych źródłach zagranicznych (o różnym profilu), od jihadwatch po szwedzkie gazety. Sprawa sprzed kilku dni.

   Kolejna więc fałszywka wypuszczona przez p. Annę Wiejak, bo takie zmyślone newsy już tutaj się zdarzały. Pytanie tylko, czy to jakaś nieudolność i efekt zrzynania z niewiarygodnych źródeł czy celowe bajkopisarstwo?

 12. Pingback: 3ym8ym8ym8ym8wt54cn5tvwcvt

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra