PRAWY.TV

Paweł Adamowicz zza krat będzie prowadził kampanię wyborczą?

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. finka

  7 marca 2018 at 21:59

  Mafia opanowała nasz kraj z lewa i prawa, posłuchajcie p.Dzięby u Gadowskiego https://www.youtube.com/watch?v=eukzFkme3wA przerażający materiał, a to czubek góry lodowej ciekawe, czy ktoś weźmie się za skorumpowanych przez koncerny farmaceutyczne .

 2. Jakub Oblizajek

  8 marca 2018 at 01:23

  Komunistyczny prokurator wypowiada się o praworządności. Himalaje hipokryzji.

  • WJTK

   8 marca 2018 at 03:51

   Czy ładnie jest rzucać ciężkie oskarżenia nie próbując poznać bliżej sprawy?
   Jestem daleki od usprawiedliwiania prokuratorów stanu wojennego, ale moim zdaniem, nie można Piotrowicza stawiać na równi z prokuratorami, którzy skazywali solidarnościowców na więzienie. On rzeczywiście sporządził protokół oskarżający Pikula o rozpowszechnianie ulotek. Chciałbym zobaczyć czynnego ówczesnego prokuratora, który by nie wykonał polecenia „wrony”. Sam Pikul, w 2015 stwierdził, iż Piotrowicz wobec niego zachowywał się przyzwoicie a jego mowa oskarżycielska na rozprawie sądowej bardziej przypominała mowę obrońcy, natomiast w 2016 dla GW powiedział inaczej, że Piotrowicz w jego sprawie palcem nie kiwnął. W obronie Piotrowicza stanęła zdecydowanie Zofia Jankowska z Krosna (którą z kolei wsypał brat przyłapany również z ulotkami) mówiąc: „dzięki jego odwadze nie trafiłam do więzienia, nie odebrali mi dzieci, a sprawę umorzono” A z przynależnością do partii nie przesadzajmy, bo pod koniec lat 70-tych, należało do niej….. 3 mln ! Polaków. I żeby było jasne, ja całe życie byłem bezpartyjny, chyba, żeby „Solidarność” potraktować jako partię.

 3. Jan

  8 marca 2018 at 09:16

  Adamowicz czeka już b.długo na proces.Człowiek ,który nie umie liczyć nie może sprawować funkcji prezydenta.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra