PRAWY.TV

Marek Jakubiak: Rząd powinien zradykalizować swoje podejście do Ukrainy

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. Panie M.Jakubiak NAJPIERW rozwalcie ukraińską agenturę w "polskim" rządzie "warszawki" !!!

  8 marca 2018 at 10:52

  Za wszystkie niepowodzenie awanturnictwa ukraińskiego, łącznie z tym, że Bandera został sfabrykowany na 100% „bohatera” na Ukrainie jest WINNA ukraińska AGENTURA grasująca w „polskim” rządzie od 1990 roku do DZISIAJ.
  Panie Marek Jakubiak ten tzw. „polski” rząd powinien w PIERWSZEJ kolejności zradykalizować swoje podejście ale to ukraińskiej AGENTURY grasującej w III RP, na której czele stoi dalej sam neo-banderowiec Jarosław Kaczyński, Szczerski, Macierewicz, Schetyna, Duda … itp. płatni AGENCI obcych wpływów w III RP !!!

  Panie M.Jakubiak PYTAM:
  Gdzie są autentyczne polskie służby specjalne, wywiad i kontr-wywiad AUTENTYCZNIE polski dbający o polskie interesy ???!
  Jak jest jakiś „polski” wywiad to na 100% za DARMO ma płacone, gdyż NIC a NIC nie robi, aby zidentyfikować ukraińskich AGENTÓW w „polskim” rządzie jakim był i jest na 100% T.Siemoniak i cała masa polskich urzędników, którzy są jednocześnie w anty-polskim gangu Związek Ukrainców w Polsce, którzy wykonują polecenia takiego „Tymy” na szkodę Polski współpracują z bezpieką ukraińską jak T.Sakiewicz itp.. osobnicy.
  „polski” wywiad jeśli jest w ogóle jakiś to jest nawet KUPIONY przez UKRAINCÓW za pieniądze polskiego podatnika, które WY Ukraińcom dajecie wy naiwne skorumpowane zdradzieckie GŁUPKI z tego „polskiego” knseto-sejmu !!!

 2. www.o2.pl

  8 marca 2018 at 11:09

  To zdjęcie z prezydentem i gimnastyczkami podbiło dziś sieć.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra