PRAWY.TV

Dr Bawer Aondo-Akaa: Rządu nie interesuje sprawa życia nienarodzonych

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z teologiem dr. Bawerem Aondo-Akaą i filozofem Stanisławem Fiszerem.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

 1. Dominik

  8 marca 2018 at 18:39

  Pan Bawer Aondo Akaa ma rację.Dziękuję.
  Rząd jest zajęty wchodzeniem głębiej Żydom.Mimo że ci obrażają Polskę i Polaków.Bardzo zła zmiana.

 2. Stanisław Fischer

  20 marca 2018 at 17:41

  No cóż … Ja przed wyborami na spotkaniu w Warszawie, w Kino Wisła z Panem Jarosławem Kaczyńskim, zadałem mu publicznie pytanie: „Czy PiS, jeśli wygra, to będzie za ochroną życia ludzkiego, od poczęcia do śmierci”; bo pamiętam jak sprzeciwili się zmianie konstytucji proponowanej przez Pana Marka Jurka, która właśnie ochronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci wpisywała do ustawy zasadniczej i Pan Prezes odpowiedział mi, że PiS jak najbardziej jest i będzie za życiem, ale nie zwierzątek futerkowych, lecz za ludzkim życiem! Teraz widzę, iż wystarczył protest na czarno ubranych morderczyń z wieszakami, by zrezygnować z ustawowej ochrony życia nienarodzonych, gdy jednocześnie, niszcząc Polski przemysł futerkowy, oddaje się rynek innym w EU i to samo z ubojem tzw. „rytualnym”, gdzie każdy rolnik wie, iż trzeba spuścić jak najwięcej krwi z zabijanego zwierzaka, by się mięso potem nie psuło, ale dla zwierzątek, to litość jest i ustawy, czy to w sprawie futerkowych, czy rzeźnych, czy ochrony przed znęcaniem się nad zwierzakami, wchodzą expresowo i natychmiast zaczynają obowiązywać, a ustawa z setkami tysięcy podpisów za ochroną nienarodzonych dzieci przed okrutnym mordem eugenicznym, poszła do śmieci i teraz druga już z 800 tyś.+ podpisów jest zamrożona w komisji, do św. nigdy!!! Zatem Pan Bawer ma rację, ale trzeba by to rozszerzyć na cały prawie aparat PiS sprawujący władzę ustawodawczą i wielu koalicjantów! I co mi po tym, że PO i PSL są jeszcze gorsi, kiedy oni teraz mogą mi nafiukać, a to PiS decyduje, to od kogo mam wymagać?!? 😭

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra