Z kraju

Cicha islamizacja polskich dzieci – „lekcje muzealne” w sali modlitewnej Centrum Muzułmańskiego

W Poznaniu ruszył projekt Drogi Integracji, w ramach którego dzieci uczestniczą w tzw. lekcjach muzealnych, ale nie w muzeum, a w Centrum Muzułmańskim – zamiast do autentycznych sal muzealnych są zabierane do sali modlitewnej (muzułmańskiej) i uczone o islamie.

„Pod przykrywką lekcji muzealnej, przyprowadzono polskie dzieci do sali modlitewnej i uczono je o islamie. Dlaczego w tym procederze uczestniczą szkoły podstawowe?” pytała jedna z bezpośrednio zainteresowanych osób na katolickim forum w mediach społecznościowych. „Oficjalnie to miała to być wycieczka do muzeum jako lekcja muzealna….” dodała.

Jak możemy przeczytać na profilu projektu Drogi Integracji na jednym z portali społecznościowych 1 marca 2018 roku Centrum Muzułmańskie odwiedziła Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Szamotułach, „aby wziąć udział w lekcji muzealnej w ramach naszego projektu”. „Było to pierwsze wydarzenie, które zapoczątkowało szereg innych wydarzeń kulturalnych, jakie będą się odbywać od marca do czerwca tego roku” zapowiedzieli twórcy projektu.

Nieco później Centrum Muzułmańskie odwiedziła młodzież ze Społecznej Szkoły Podstawowej i Społecznego Gimnazjum im. Edwarda hr. Raczyńskiego nr 2 w Poznaniu. „Uczniowie obejrzeli wystawy: „Prorok Muhammad i islam w oczach niemuzułmanów” i „Koran jako księga pokoju i miłosierdzia Bożego” oraz gabloty z rękodziełem sztuki muzułmańskiej. Odbyła się też krótka lekcja o podstawach wiary muzułmańskiej: znaczeniu modlitwy, postu, jałmużny i pielgrzymki” relacjonowano na profilu Dróg Integracji. Wszystko wskazuje na to, iż mamy do czynienia z celową islamizacją polskich dzieci.

Warto w tym miejscu przytoczyć, co autorzy projektu Drogi Integracji piszą o założeniach prowadzonej przez siebie działalności, a wskazują, iż ich celem jest „przygotowanie dobrego gruntu pod dalsze rozwijanie się trendu migracyjnego w Europie i na świecie”. „“Drogi Integracji 2″ to idealna szansa, by spotkać się z innymi poznaniankami i poznaniakami pomimo różnic kulturowych, religijnych czy pokoleniowych. To również dobra okazja by poszukać wartości, które łączą ludzi z różnych grup oraz wytworzenia poczucia jedności i wspólnotowości. Istnieje aktualnie potrzeba wypracowania metody małych kroków, budowania więzi lokalnych i samorządowych. Obecna sytuacja, gdzie liczba migrantów nie jest jeszcze wysoka w poznańskim społeczeństwie, pozwala nam przygotować dobry grunt pod dalsze rozwijanie się trendu migracyjnego w Europie i na świecie” czytamy w opisie dostępnym na profilu Dróg Integracji na jednym z portali społecznościowych.

„Drodzy rodzice, uważajcie dokąd zabierają wasze dzieci i sprawdzajcie dokładnie, co jest organizowane na takich wycieczkach, czy przypadkiem wasze dziecko nie jest tam islamizowane. Bo jak widać fakty są inne niż informacja na temat wycieczki do rzekomego muzeum” napisał na jednym z katolickich forów zaniepokojony poznaniak.

„Oficjalnie dzieci jeżdżą na lekcję muzealną, a jak widać na zdjęciach dzieci zostały zaprowadzone też do sali modlitewnej, widać mównicę, samego imama oraz typowe islamistyczne hasła o allahu. Sala modlitewna gdzie odbywają się modły nie jest w żadnym wypadku muzeum… Jak widać rodzice tych dzieci zostali oszukani” dodał.

„Czy to nie dziwne i ohydne, że akcja nazywa się drogi integracji i ma dotyczyć cudzoziemców, ale w ramach integracji zamiast uczyć muzułmanów jak mają się z nami zintegrować, jak maja szanować nas i jak maja się zasymilować z naszą europejską kulturą, to goście będą uczyć jak Polacy – polskie dzieci mają się zintegrować z muzułmańską kulturą? Czy to normalne? Celowo program obejmuje małe dzieci, te łatwiej zislamizować pod nieobecność rodzica? Dlaczego nie młodzież z liceum i szkół zawodowych?” zauważył, apelując, aby autorzy projektu Drogi Integracji pokazali organizowane w ramach integracji wycieczki uchodźców/imigrantów i ich dzieci, które są zaprowadzane do polskich kościołów i uczone tam o Jezusie oraz o innych religiach niż islam. „Czy rodzic islamski pozwoli pójść dziecku na lekcje religii do katolickiego księdza na nauki?” pytał retorycznie. „Jak widać ktoś nas tu oszukuje” skonstatował.

 

Fot. Drogi Integracji/fb

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

23 komentarze

23 Komentarzy

 1. Andrzej

  11 marca 2018 at 09:34

  A gdzie sa rodzice dzieci ? Zreszta skoro papieze po SV II chadzaja na modlitwy do meczetu to czemu dzieci nie moga ? Oburzenie niezrozumiale

  • 32gb

   11 marca 2018 at 15:31

   Rodzice zostali oszukani przez dyrekcje szkoły. Powiedziano im, że dzieci idą do muzeum a zabrano je do meczetu na nauke o „dobrym islamie”

 2. To nie islam jest taki groźny lecz żydo-masoństwo !

  11 marca 2018 at 09:40

  Żydo-masoneria i ateiści na początku lat 2000-ch doszli do przekonania, że sami za pomocą komunizmu nie są w stanie sobie podporządkować finansowo oraz ideologicznie łacińską Europe, aby maksymalnie eksploatować chrześcijan. Dlatego żydo-masonstwo oraz ateiści korporacyjni wyzuci z człowieczeństwa postanowili wysadzić w powietrze Bliski Wschód, a tym samym wymusić migrację islamistów po całym Świecie.
  Żydo-masoneria znając agresywność islamu postanowiła użyć islam do zniszczenia Świata opartego na doktrynach dekalogu chrześcijańskiego.
  Świat kultury łacińskiej, aby się nie dać zniszczyć, nie ma już innego wyjścia jak otwarcie zaatakować żydo-masoństwo i zniszczyć główne siedziby zarządów żydo-masoństwa oraz ich centrów zarządzania przepływów finansów, których jedynymi właścicielami jest właśnie chciwe żydo-masoństwo.

  • Peter

   12 marca 2018 at 18:10

   Doucz się historii. Zacznij od historii Polski.

 3. Roman

  11 marca 2018 at 11:36

  Zaraza jaka jest islam gdzie sa władze Polskie sprzedawczyki islam to religia szatana

 4. finka

  11 marca 2018 at 11:36

  Dlaczego nie infomuje się rodziców o tych skandalicznych wizytach, w takim układzie muzułmanie obowiązkowo POWINNI odbywać lekcje religii KK i pokazywać zsaady Koranu nawołujące do mordowanie niewiernych w porównaniu do zassady chrześcijańskiego miłosierdzia.

 5. Tomasz

  11 marca 2018 at 11:40

  Andrzej Kościół Chrystusowy jest prawdziwym Kościołem Katolickim po za którym nie ma zbawienia,Islam to nie jest religia a szowinistyczny system polityczny,Synkretyzm jest grzechem ciężkim przeciw wierze wykluczający ze społeczności wierzących z mocy samego prawa [por C I C 1983 can915-can916]

  • Andrzej

   11 marca 2018 at 15:16

   Wiem i wierze w to. Chodzilo mi o postepowanie Papiezy po V II. zgadzam sie w 100%. to bylo ironicznie

 6. antyPOPiS

  11 marca 2018 at 12:33

  Najwidoczniej istnieje potrzeba odwrocenia uwagi od postepujacego zzydlaczenia Kosciola na na modle U$raelskiego sekciarstwa judeoprotestanckiego. Wiec tworzenie problemu islamskiego nie tylko odwraca uwage od zydostwa, to jeszcze sprzyja kreowniu falszywego sojuszu z syjonistami..

  • Tomek

   11 marca 2018 at 15:56

   Niektórzy z każdej informacji są w stanie ogarnąć jedynie „zżydłaczenie”, „Usraele” czy „judeo – coś tam”. Tudzież, wydaje im się, że są w stanie ogarnąć…

   • antyPOPiS

    11 marca 2018 at 19:22

    Ktos musi ulitowac sie nad toba i tobie podobnymi ignoratami,i dzialac jak okulary z filmu J.Carpentera THEY A LIVE. Rzeczywistosc jest inna od manipulanctwa juedeoidealistycznej propagandy mainstremowych mediow, i zaklamywanej historii w takt zydlackiej drygentury..

    • Tomek

     13 marca 2018 at 21:41

     AntyPOPiS, ty się najpierw nad językiem polskim ulituj, bo to co z nim wyprawiasz dopisując non stop jakieś „juedeo” przyrostki (k…a, chłopie, czy ty w ogóle siebie czytasz?) wola o pomstę do nieba. Nad angielskim też się ulituj, nawet tytułu filmu nie umiesz powtórzyć (choć, swoją drogą, sci-fi to akurat gatunek, który bardzo dobrze do ciebie pasuje).

     A o mnie się nie bój, świetnie się bawię czytając wpisy tobie podobnych paranoików.

     • antyPOPiS

      14 marca 2018 at 10:48

      Masz zydopachole racje co do tytulu, film to „They live”/Oni zyja/. Co zydowinko, w istocie niczego nie zmienia w wymowie komentarza, a czego pojac nie umiesz..

 7. 32gb

  11 marca 2018 at 15:36

  Widze dwie możliwości. Ktoś z dyrekcji dostał łapówke od Arabów albo jest pod silnym wplywem ideologicznym Wyborczej. W każdym razie dyrekcja wiedziała, że robi coś nietypowego dlatego uznała, że należy rodziców wprowadzić w błąd.

 8. sneik

  11 marca 2018 at 16:23

  Kto na to pozwala żeby lewackie ścierwa uczyły dzieci że jakiś tam zasrany mahomet pedofil był ok srać na islam i karaluchy

 9. Barbara

  12 marca 2018 at 13:36

  Nie podejrzewam, żeby dyrektor w SP nr 1 w Szamotułach zrobił to bez zgody Rady Rodziców. A co to za rodzice, którzy zgadzają się na dewiacje i indoktrynacje swoich dzieci poprzez Halloween!; na ich stronie internetowej można zobaczyć zdjęcia z tego szataństwa. Rodzice, którzy są w opozycji do swoich niby przedstawicieli, winni zażądać natychmiastowej ich wymiany, a w stosunku do tzw. dyrektora szkoły, winni wystąpić do kuratorium o jego zdymisjonowanie.
  Nie wypowiadam się co do tej drugiej szkoły, bo jest prywatna; w pobliżu mojego miejsca zamieszkania funkcjonuje taka szkoła; wychowanie idzie poprzez halloween. Normalni rodzice, których stać na prywatne szkoły, a chcą dobrego wychowania dzieci, zapisują je do szkół katolickich. Tak jest nawet w krajach muzułmańskich. W związku z tym chcącemu, nie dzieje się krzywda, tylko dlaczego ma się to odbywać za pieniądze podatnika i funduszów unijnych (czyli też z pieniędzy podatnika).

  • Donno

   13 marca 2018 at 21:07

   Barbarko – wiedza nie boli, wiedza to pozytywna rzecz. Ten dyrektor wg mnie to bardzo dobry człowiek, poszerza horyzonty swoich uczniów, inaczej pozostanie im tylko wiara, jak Tobie, no a wtedy to dramat, bo z tym to się już nic nie zrobi

 10. Ateista

  12 marca 2018 at 20:41

  Państwo islamskie rozpoczęło werbunek?

 11. janusz obrońca Boży

  12 marca 2018 at 21:12

  trzeba natychmiast to powstrzymać,bo inaczej te paro nastolatki za 10 15 lat dadzą się zwieść gender i NWO

 12. Tomasz

  13 marca 2018 at 00:27

  Tomek do Izraela

  • Tomek

   13 marca 2018 at 21:42

   Syjoniści do Syjamu – tak, tak, Tomuś, wiem:)

 13. Robert K

  13 marca 2018 at 23:42

  o masz…na sile chca zrobic z Polski Kanade.:)))))

 14. Huhumorysta

  18 marca 2018 at 00:57

  … islamizm tak jak komunizm, faszyzm, nazizm, są psychopatycznymi ideologiami dążącymi do panowania nad światem ! W przypadku islamizmu nad światem chcą panować imamowie, mułłowie narzucając swoją ,,nieomylną,, , ,,proroczą,, i nieodwołalną !!! interpretację islamu, koranu. Mamy w Naszym kraju , Polsce duuuże doświadczenie z komunizmem, faszyzmem, nazizmem dlatego nie wolno promować , rozpowszechniać islamizmu ! To musi być prawnie zakazane, zabronione !

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra