Z zagranicy

Brytyjski dziennikarz nokautuje ciemnoskórego imigranta w samym środku strefy no-go! [WIDEO!]

Tommy Robinson, były szef antyimigranckiej English Defence League, który przebywał w Rzymie służbowo w charakterze dziennikarza, relacjonując przebieg wyborów parlamentarnych we Włoszech, jednym celnym uderzeniem znokautował atakującego go ciemnoskórego imigranta.

– Byłem w Rzymie, żeby relacjonować wybory. Podczas mojego pobytu zobaczyłem, jak relacjonująca na żywo dziennikarka [Francesca Parisella z Matrix Channel – przyp. red.] została zaatakowana przez imigranta z Afryki Północnej. Byłem zszokowany widząc, jak otwarcie ci migranci atakują ekipę mainstreamowych mediów tuż naprzeciw głównej stacji kolejowej. Zdecydowałem, że się tam udam i sam zbadam teren – relacjonował na swojej stronie internetowej, dodając, iż wielu z tych migrantów pije, bije się i stwarza problemy zarówno lokalnej społeczności, jak i turystom.

W pewnym momencie do ekipy filmowej Tommy’ego Robinsona zbliżyła się grupa agresywnych imigrantów, z których jeden groził Robinsonowi śmiercią i już podnosił rękę, żeby go uderzyć, kiedy Robinson jednym ciosem powalił go na ziemię.

Całość nagrania dostępna pod linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=_BNP2y7ELus

 

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

17 komentarzy

17 Komentarzy

 1. franciszekk

  11 marca 2018 at 10:54

  Tak trzymać i nie PO+puszczać!
  U nas w Lechistanie też wszelakiej maści lewactwo i nachodźcy – nie żadni imigranci (imigrant szuka pracy by godnie żyć), też tak PO+winni być traktowani!

  • GG.

   11 marca 2018 at 13:07

   Jedni ludzie biją innych ludzi. – Czym tu się zachwycać?
   .
   Gdybyż to jeszcze pan dziennikarz znokautował kogoś, kto dostarczał broń do Afryki czy na Bliski Wschód, albo kogoś, kto uczestniczył w podejmowaniu decyzji o stworzeniu Unii Europejskiej i wciągnięciu do niej Polski…
   .
   Lecz nie – jedni nieszczęśnicy biją się z innymi nieszczęśnikami, a wysoko postawieni sprawcy tej nienormalnej sytuacji klaszczą w ręce i śmieją się ze wszystkich, również z niezdrowo podnieconych oglądaczy powyższego filmiku.
   .
   Dziel i rządź – to zasada stara jak anty-polityka.
   .
   To nie jest dobry przykład dla polskiej młodzieży i ten film nie powinien tu być propagowany.
   .
   Si vis pacem, para pacem! http://prawy.pl/67303-kolejny-krwawy-dzien-kobiet-i-apel-o-zaniechanie-zbrojen/
   .

   • Marian

    11 marca 2018 at 13:24

    Rzeczywiście, nic mądrego z tego filmu nie wynika. Dziennikarz w sumie sam poszedł w strefę no-go i jakby prowokował tych skądinąd oszukanych ludzi. Nie lubię prowokatorów, także tych białych…
    Jednak problem jest, i trzeba o tym myśleć, bo politykom wierzyć za bardzo nie można.
    My tu w Polsce, żeby przetrwać „w strefie zgniotu” musimy być lepiej zorganizowani od Niemców, bardziej bohaterscy od Rosjan i cwańsi od Żydów. Nie ma innej opcji.

   • spider

    12 marca 2018 at 12:47

    Panie G. (Czy ten skrót to od g…a? ) jedź pan tam i sam spróbuj z tą dziczą rozmawiać. Jak niby miał zareagować dziennikarz na agresywnego typa, który grozi mu śmiercią? Jak się domyslam , z wyobraźnia nie jest panu po drodze…

    • GG.

     12 marca 2018 at 15:22

     Brytyjski dziennikarz też nie siedział w swoim kraju, tylko szwendał się po świecie i „szukał guza”.
     .
     Problemy należy rozwiązywać na poziomie politycznym, a nie na poziomie ulicznym.
     .
     Zatem – dzicz, to również ci, którzy w Polsce napadają na arabskie kebaby i ciemnoskórych turystów z Indii. – Czym oni się różnią od krytykowanej przez siebie „agresywnej dziczy”?
     .
     Nie możemy dopuścić do barbaryzacji Polaków i nieludzkiego traktowania innych ludów, jest to sprzeczne z naszą polską tradycją i zasadami personalizmu.
     .
     Przyczyną obecnego zagrożenia ze strony „uchodźców/nachodźców” są błędne decyzje polityczne samych Polaków, tzn. głosowanie na tych polityków i te partie, które wspomagały destrukcyjno-wojenno-ludobójczą politykę Zachodu i Izraela wobec Afryki, Bliskiego Wschodu i Azji Środkowej, a także na tych polityków i te partie, które spowodowały/zgodziły się na wciągnięcie Polski do Unii Europejskiej.
     .
     Usunięcie tego zagrożenia MUSI polegać na działaniu odwrotnym: powołaniu takiego sejmu i rządu, który zerwie z błędną polityką swoich poprzedników i poprze prawo innych ludów do spokoju i pokoju we własnych krajach, a także wyprowadzi Polskę z Eurokołchozu i zabezpieczy szczelność granic.
     .
     Uliczne awantury z obcokrajowcami nic tu nie zmienią.
     .

 2. 21321312

  11 marca 2018 at 11:10

  Maciej Modzelewski – do Generałów
  https://www.youtube.com/watch?v=dMzKNLZQNw4

 3. Hania

  11 marca 2018 at 11:20

  No cóż, Panowie!
  Czas wziąć z niego przykład:)

  https://www.youtube.com/watch?v=Mt5WGa51Yg0

 4. Marian

  11 marca 2018 at 12:24

  Idzie wiosna i lato. Trzeba przygotować się na spotkanie prowokatorów w autobusie miejskim, w metrze, na ulicy, w kawiarni, na uczelni – jest w internecie trochę materiałów nt. jak zachować się w sytuacji prowokacji. Bo mam przeczucie, że tego lata będzie tego dużo.
  Zastanawiam się co zrobiłbym, gdybym został zaatakowany przez jakiegoś Danielsa. Chyba kaszlałbym w jego stronę (nie zasłaniając ust) i seplenił: sorry, AIDS, junoł… i tak w kółko. Powinno zadziałać.
  Resztę pozostawiam kreatywności Polaków, ale pamiętajcie, wszystko zgodnie z prawem. No i podstawowa zasada: generalnie ich łączy jedno: są tchórzami, którzy panicznie boją się o własne życie i działają według schematu (jak jehowici), a więc działać nieschematycznie.

  • Marian

   11 marca 2018 at 12:33

   Być może dobrym sposobem jest noszenie szpilki w niewidocznym, ale łatwo dostępnym miejscu na ubraniu (np. pod klapą marynarki lub w grubym szwie na kurtce) i przypadku kontaktu fizycznego typu szarpanie się, ukłuć z znienacka napastnika (niech myśli, że to była strzykawka), śmiejąc się i krzycząc „ejds” albo coś podobnego.

   • Marian

    11 marca 2018 at 12:58

    Dobrze jest też mieć jakiś przedmiot pod ręką, którym można zadrapać skórę napastnika tak, aby pojawiła się kropla krwi. Może to być np. lekko odgięta blaszka w pierścionku lub breloczek, który łatwo zerwać z paska.
    Przybysze z ciepłych krajów typu Somalia, Bangladesz czy tzw. Syria dobrze wiedzą, że otwarta rana, nawet niewielka, może być przyczyną zakażenia i poważnych problemów, a nawet śmierci. Dlatego widok własnej krwi na tych ludzi działa stresogennie i może zdezorientować przeciwnika na kilka sekund, które dadzą szansę ofierze na ucieczkę.
    Niestety, nie jestem specjalistą od samoobrony, więc może to co napisałem jest naiwne, ale potraktujcie to tylko jako inspirację do własnych poszukiwań i pomysłów. – Żeby nie było jak zawsze, że „mądry Polak po szkodzie”.

 5. margaret

  11 marca 2018 at 13:26

  piękny cios, czysto wyprowadzony, wyprzedzający uderzenie przeciwnika, …. panowie uczyć się i brać przykład i inteligentnego anglika

 6. pidzio

  11 marca 2018 at 19:05

  Ciocia Angela powinna oglądać ten film przy codziennym śniadanku to może by się obudziła i popędziła tą watahę tam skąd przybyli. Za to co ta niewiasta narobiła powinna resztę swojego życia spędzić na bezludnej wyspie gdzie by wylądowała z czterdziestką uchodźców.Byli by oni blisko
  swojej pani.

 7. George

  12 marca 2018 at 07:39

  Brawo! Tak trzymać! Co to w ogóle są te strefy no-go? Kto dopuścił do ich powstania? Wyłapać czarnuchów i odesłać do Afryki.

 8. Senator

  12 marca 2018 at 15:55

  Krótko o na temat.

 9. jok

  12 marca 2018 at 22:31

  Cóż, wynika z tego ze nie zostal aresztowany przez wloską policję.
  Niby normalne, ale oceniam to …. pozytywnie, na tle dzisiejszych stnadardow.
  Pytanie czy aparat terroru polityczno-policyjny nie bedzie probowal go dopaść. Moze czegos sie dowieky za kilka dni….

 10. Afryka dzika

  13 marca 2018 at 23:11

  „Podążają na północ Włoch, by dalej dostać się do Europy Północnej” (dla Włoch to i Polska jest na północy).
  https://youtu.be/_BNP2y7ELus?t=50

  Włosi niech ich odeślą na POŁUDNIE – z powrotem do Afryki. Może po wyborach zmienią podejście, nie będą próbowali rozsiać zarazy po całej Europie.

 11. Źmior

  14 marca 2018 at 09:12

  No jak tak można Panie Dziennikarzu?! Toż to biedny emigrant, który uciekł przed prześladowaniami! I co go tu spotyka w tej niby cywilizowanej europie? Ból i pogarda! I za co? Za próbe zspokojenia naturalnych i najprostrzych potrzeb? …mać!
  Oj zły Pan Dziennikarz, zły…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra