Polskość

Czy rozdziobią nas euro-kruki i SB-ckie wnuki?

Jaki ten Marzec jest każdy widzi, zamiast wypatrywać przebiśniegów i nadsłuchiwać pierwszych kroków Wiosny, drzemy koty z Żydami. Paradoksem polskiej historii jest to, że po I wojnie światowej Niepodległą z wielkim zapałem tworzyli, budowali i bronili Polacy z trzech zaborów, a po 1989 r. czynili to tylko Polacy z sowieckiej kongresówki (zwanej PRL-em) i nie budowali i bronili, ale jej kapitał rozbierali dla siebie i dla trzech opiekuńczych “zaborców” (Rosja, Niemcy, USA).

Pamiętamy z historii jak polskie patriotki z nobliwą dumą i poświęceniem wyszywały na sztandarach idących w bój o Niepodległą mężów, narzeczonych i ojców święte hasło “Bóg, Honor, Ojczyzna!” Dziś doszliśmy do groteski i państwowa krawcowa będzie wyszywać hasło” “Przepraszamy! Wybaczcie!”. Tylko kto pod takim sztandarem pójdzie do boju o Polskę? Można zapytać, po co nam Państwo, po co nam sztandar, wszystko do nici (właściwie to szkoda nici). Przeprośmy wszystkich wokół, że śmiemy żyć i marzyć o suwerenności w środku Europy. Och, a jest kogo przepraszać, chętni niech staną w unijnej kolejce plus…

„Przepraszam” zaczyna dominować w polskiej polityce historycznej, niedługo to słowo będą chcieli umieścić na narodowej fladze. Nie dajmy się zwariować. Czy to czasem nie Polska była pierwszą ofiarą (niemiecką i sowiecką) w II wojnie światowej? A nawiązując do ostatnich dni i rocznic. W 1968 r. wielu Polaków chciałoby wyjechać z komunistycznego totalitarnego syfu, a pozwolono tylko akurat w większości tym kojarzonym z wprowadzaniem sowieckiego zamordyzmu wobec Polaków. Czy losy Polaków są nieważne? Kto i kiedy nas przeprosi?

Politycy lekko rozgarnięci w rozkosznym ciepełku swoich gabinetów (nawet ci, którym rzekomo nie starcza do pierwszego!) totalnie głupieją, albo robią głupich ze swoich wyborców. Czy jest to oferta głodnego polityka dla lobbystów? Lobbying to sztuka korumpowania i pozyskiwania polityków dla określonych celów…

Wicepremier Gowin ogłosił, że Polska jest ojczyzną narodu polskiego i narodu żydowskiego. Na studiach historycznych na UŁ uczyli nas, że I RP to unia Korony z Litwą i jakoś zdałem egzaminy, nie mając pojęcia, że to była unia Korony z Żydami. Teraz rozumiem, dlaczego po tym historycznym geszefcie Litwini nie darzą nas zaufaniem. Może trzeba Gowina wysłać na jakiś przyspieszony zaoczny kurs polskiej historii? Hej, idą wybory, im więcej się facet w swojej “mądrości” odkryje, tym szybciej polski wyborca ślad po nim zmyje…

Rozumiem, że zimą jest zimno, stąd musimy pilnować, aby rząd PiS-u w swoich poczynaniach zupełnie nie odleciał nam do “ciepłych krajów”, dla ciekawskich dodam, chodzi tu o zagrożone przez Iran państwo Izrael…

Moja “stara” znajoma jest kompletnie rozczarowana. Mówi, że przez 8 lat “działała” i modliła się aby wygrał PiS i teraz patrzy na reakcje ludzi z rządu w odpowiedzi na ataki i potwarze Żydów z Izraela (nawet z najwyższej półki) i żydowskiej diaspory zorganizowanej w USA w biznesie holokaustu. Teraz załamuje dłonie i pyta czy to jest maksimum patriotyzmu w wydaniu formacji PiS?

“Oni chcą ugłaskać atakujących Żydów, a to nie jest możliwe. Dasz takiemu rękę, a oderwie ci ramię. Tylko wyraźnie okazana twardość, godność może powstrzymać to bezsensowne rozwolnienie kłamstw i bezpodstawnych oskarżeń”.

Niemcy i Rosja nie posiadają się z radości, że Żydzi zaatakowali Polskę, ten atak niewdzięczników trzeba widzieć na globalnym horyzoncie zachodzących wydarzeń. Do tego ataku doszło w sytuacji kiedy Żydzi poczuli się wzmocnieni i bezkarni dzięki prezydenturze prezydenta Trumpa w USA. Wszak jego ukochana córka Ivanka wyszła za ortodoksyjnego Żyda Jareda Kushnera (którego babcia była w partyzantce Bielskiego). Jeśli kiedykolwiek Żydzi czuli się pewnie w swoich wpływach na świecie to ma miejsce właśnie dzisiaj. Chodzi jedynie o to, czy oni na pewno (tak jak i polscy politycy i analitycy) rozumieją Trumpa.

W obecnej sytuacji międzynarodowej Trump potrzebuje silnej Polski na arenie międzynarodowej (Polska jest niestałym członkiem Rady Bezpieczeństwa ONZ), w Europie (klin w sojusz niemiecko-rosyjski) i w USA (10-milionowa rozbudzona żydowskim atakiem Polonia w zbliżających się prezydenckich wyborach w 2020 r.)

To są nasze atuty, ale polscy politycy dzięki działaniom namiestnika Jonny Danielsa mogą być zwinięci w kształt obwarzanka i zagłaskani obiecanymi kolorowymi koralikami. W tym tandemie jako “bad cop” do akcji wchodzi dymiąca antypolonizmem, będąca cynglem Netanyahu ambasador-namiestnik Anna Azari. Rządzący Polską mogą zostać zepchnięci do parteru i na kolana, ale przecież z takiej pozycji trudniej się bronić, a apetyty atakujących będą tylko rosły.

Na niszczeniu wizerunku Polski, na osłabieniu jej sił i pewności siebie z sympatią i nadzieją patrzą Niemcy (budowa Mitteleuropy) i Rosja (zawsze silna Polska oznacza słabą Rosję). Trump potrzebuje Polski jako lidera Trójmorza (3M), aby nie dać się Niemcom i Rosji wypchnąć z Europy. Czy Polacy rozumieją, że w rękawie mają Asa?

Na dzień dzisiejszy rolę rozbójnika odgrywa tu Izrael wspomagany siłą żydowskiej diaspory w USA. Żydzi usiłują sprawdzić na ile będą w stanie zdominować i osaczyć Polaków tak, aby nas i nasz geopolityczny potencjał reprezentować wobec Trumpa i interesów strategicznych Ameryki. Żydzi chcą zostać dobrze zarabiającym geopolitycznym paserem, pośrednikiem nieruchomości (bez ducha, przywództwa i odwagi) zwanej Polską i to oni zapewnili by Ameryce zbudowanie 3M i zabezpieczenie interesów imperium w tej części świata.

To duży skok, ale w sytuacji dużych wpływów żydowskiej diaspory w USA (i w Departamencie Stanu) i w amerykańskim systemie parlamentarnym (hojne i konsekwentne sponsorowanie kampanii wyborczej amerykańskich polityków), w sytuacji dużych i widocznych gołym okiem wpływów wśród okrągłostołowych elit w Polsce (też w ministerstwie śp. Geremka) to nie jest niemożliwe. Trzeba podkreślić interesujący fenomen amerykańskich ewangelików, dla których obrona Izraela jest świętą religijną sprawą. Amerykańscy ewangelicy są większymi syjonistami niż większość amerykańskich Żydów!

Na naszych oczach Trump gra z Koreą Płn. “Mad Man” (nieobliczalnego), odwrócił stół i przejął pozycję dyktatora Kima. Zastosował maksimum nacisku, dokłada sankcje (ktokolwiek pomaga przeżyć gospodarce i przemysłowi zbrojeniowemu Kima), porzucił dotychczasową amerykańską miękkość i zdolność do jakiegokolwiek kompromisu. Zauważmy, że tę samą taktykę stosuje Izrael wobec Palestyńczyków, a ostatnio wobec Polaków.

Co robią polscy politycy? Polscy politycy na dziś wybrali właśnie miękkość, płynność i rozbiegany, rozgadany magiel negocjacji. Czy w realnym świecie ktoś szanuje miękusów, chyba nie. Taka postawa tylko zachęca do dalszych przepychanek z pozycji siły, zachęca do stawiania nowych żądań. Jeśli rząd polski ugnie się pod naciskami obcych interesów, to musi wiedzieć, że nastąpią następne ataki i wymuszenia. Takie jest życie.

Popatrzcie jak postępuje Izrael na Bliskim Wschodzie, czy w swojej polityce wykazuje miękkość? Żydzi dobrze wiedzą do czego prowadzi “chciejstwo” i miękkość. Taką politykę już prowadziły judenraty w gettach. W nowo utworzonym państwie Izrael tych Żydów potulnie negocjujących swoją śmierć określano mianem “mydła”. Żydzi przyjęli taktykę twórców II RP, bohaterską, nieustępliwą walkę w 1919/1920 r. z zalewającymi młode Państwo Polskie hordami czerwonej bolszewi, powstania śląskie.

Pierwszym takim rozpaczliwym przebudzeniem ducha żydowskiego,

uśpionego od czasów ostatniego przegranego żydowskiego przeciwko Rzymianom (135 r. zdobycie Judei) było powstanie z 19 kwietnia 1943 r. w warszawskim getcie. Jak bardzo polskie było to powstanie bez żadnych nadziei i szans. Dziś mamy odwrócenie, Żydzi przyjęli twardy, wojowniczy polski model, a Polacy nie wiedzieć czemu powoli przesuwają się na pozycję “mydła”. Jeszcze tam nie jesteśmy, ale kierunek nie trudno rozpoznać.

Trzeba przyznać, że to w Polsce odgrzewany stary kotlet, tak zachowywała się część polskich elit w czasie szwedzkiego potopu, podobne ideały przyświecały części ówczesnych polskich elit na prostej drodze do rozbiorów. Elity dawały się korumpować obcym, dbały głównie o swój status, majątek i nie chciały go narażać w służbie późniejszego hasła “Bóg, Honor, Ojczyzna”. Czy Polacy muszą zawsze stracić wszystko, aby dopiero się opamiętać? Gdzie jest myślenie propaństwowe, minister to sługa, oddelegowany do dbałości o wspólne dobro, ale komu ma służyć, sobie, partii, czy Narodowi? Dotychczas mieliśmy przykłady polityków służących swoim interesom, zamiast służbie Narodowi, zajęli się “samoobsługą”…

Wracając do ogólniejszego spojrzenia trzeba przyznać, że Trump to nietuzinkowy polityk, mądry, ale i cwany strateg, zupełnie nie przypomina przekrojowego polityka. Miał przegrać, wygrał, “deep state” postawiło na niego wiele pułapek, ale on drogo te pułapki sprzedaje (wyborcom) ku utrapieniu globalistów i ku swojej chwale. To prawda, że nawet rodzinnie jest z Żydami, ale to twardy strateg, jeśli dojdzie do wniosku, że dzisiejsi Polacy są miękusami, to z pewnością poprze niebezpieczne apetyty Żydów, aby przejęli w ajencje i reprezentowali sprawy nieudolnych Polaków.

Jeśli dojrzy, że Polacy to jednak ciągle ten twardy waleczny i honorowy naród, o którym tak pięknie mówił przed pomnikiem Powstańców Warszawskich, to wyciszy hałas Żydów. Tego rządowi i Rodakom życzę.

Najpierw powinniśmy uporządkować swój polski dom. Jeśli nie wymieciemy podgryzających polski interes narodowy kundli ze świecznika polskiego życia politycznego to nie będziemy warci Polski i popadniemy w anarchię. Czy ktoś może sobie wyobrazić polityków amerykańskich, bądź izraelskich biegnących na skargę do obcych państw? Pamiętajmy o tym przy następnych wyborach…

Kalifornia, 2018/03/11

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

17 komentarzy

17 Komentarzy

 1. www.o2.pl

  11 marca 2018 at 13:32

  Żydzi będą wściekli na Putina. Prezydent Rosji nie powstrzymał języka.

  • Hania

   11 marca 2018 at 14:11

   O tak!
   Pewno pan Bodakowski będzie rwał sobie włosy z głowy, ale Putin ma hmm…jaja:)

   Podczas otwarcia jakiegoś żydowskiego muzeum powiedział:

   „Pomyślałem teraz o jednej rzeczy: decyzja upaństwowienia tej biblioteki została podjęta przez pierwszy sowiecki rząd, składający się w 80-85% z Żydów”

   https://www.youtube.com/watch?v=j6p1zxKnDeM

   Nasze patryjoty, żeby coś takiego powiedzieć musiałyby włozyć sobie w portki ze trzy pampersy
   W wiadomym celu

   Ciekawe co na to nad-redaktor Bodakowski?!
   Polubi Putina?

   • Robert B.

    11 marca 2018 at 14:21

    Nasz naczelny patriota, zwany przez złośliwców Judą, przeprasza Żydów pokroju Szechtera albo Wolińskiej za to, że zostali wypędzeni.

    To jest tak obrzydliwe, że mi słów brakuje.

    • prawo

     11 marca 2018 at 16:49

     „Wypędzono” Stefana Michnika mordercę sądowego a jego brata Aadasia, matki i ojca jakoś nie wypędzono. Mówi to Państwu coś? Przestańcie wierzyć w bzdury. Nikogo nie wypędzano tylko mordercom żydowskiego pochodzenie umożliwiono wyjazd. Że nikt Żydów z Polski nie wyrzucał dlatego, że byli Żydami potwierdza i to, że w Polsce pozostało ich jeszcze wiele tysięcy, jak np. setki czołowych komunistów żydowskich, jak również i UB-owców. Ostatecznie, gdzie zmarli np. Jakub Berman, Hilary Minc, Roman Zambrowski, bandyci Romkowski czy Różański?
     Tak, w PRL po Marcu 1968. Przecież w Polsce mieszkał aż do 1992 roku stalinowski ludobójca Salomon Morel, który uciekł do Izraela dopiero jak w wolnej Polsce groziło mu aresztowanie. A jeśli PRL opuścili wszyscy Żydzi, jak głosi żydowska antypolska propaganda, to skąd się wzięli w Polsce po 1968 roku np. Adam Michnik, Jerzy Urban, Bronisław Geremek i setki innych znanych dzisiaj Żydów polskich?
     P.S. Polecam książkę „Żbika” Władysława Kołacińskiego Między młotem a swastyką, którą właśnie przeczytałem. Oddaje grozę tamtych czasów jak mało która. Książka pozwala zrozumieć czemu Piotr Zychowicz to kompletny matoł albo agent.

 2. Robert B.

  11 marca 2018 at 13:51

  To, jak PiS włazi w dupę żydostwu, jest zatrważające. To są hołdy wobec prawowitej rasy panów, nie mniej. Ich przekaz jest taki: bierzcie nas, od przodu, od tylca, ze wszystkich stron, bierzcie nas, zapewniamy was, że się nie sprzeciwimy, jedyne, czego pragniemy, to być pod waszym butem, kochamy was bezwarunkowo, wszystko dla was zrobimy, róbcie z nami, co chcecie.

  To jest zdrada najwyższej próby.

  • WJTK

   11 marca 2018 at 23:39

   Czyli jak w przyśpiewce? „hej gorole nie bijta sie, ma Małgośka z przodu z tyłu, podzielita sie” Niestety, w rzeczywistości jest mniej zabawnie.

 3. GG.

  11 marca 2018 at 14:26

  Dobre rady „Wujka Dobra Rada” zza oceanu.
  .
  Jak ktoś chce „uporządkować polski dom”, to powinien powrócić do Polski i porządkować, a nie instruować.
  .
  Nie ma sensu szczucie nas na Żydów, skoro rządzą oni zarówno Stanami Zjednoczonymi, jak i Niemcami, czy Rosją.
  .
  Polacy (czyli: Polacy-Słowianie) wcale nie „przesuwają się na pozycję “mydła”” – jak raczył Pan mylnie stwierdzić – tylko uwzględniają w praktyce powyższy fakt i ani myślą wtrącać się w spór wewnątrzżydowski, i lecieć w interesie jednej ze stron tego „sporu” ze swoimi Wojskami Obrony Terytorialnej (w budowie) na wojnę z Rosją. – Zob.: This Is How Poland Plans to Fight Russia in a War http://nationalinterest.org/blog/the-buzz/how-poland-plans-fight-russia-war-24731 (03.03.2018).
  .
  Trump jest człowiekiem postawionym na stanowisku prezydenta przez amerykańsko-żydowski establishment i był popierany w kampanii wyborczej przez prowojennych przywódców Partii Republikańskiej, w tym np. przez sprawcę nieszczęścia Irakijczyków i Bliskiego Wschodu, Busha młodszego, a także – pośrednio – przez rosyjsko-żydowski establishment pana Putina. Trump współpracuje z Rosją, i to nie tylko na Bliskim Wschodzie. W sprawie współpracy/kontaktów Trumpa z Rosją toczy się w USA dochodzenie.
  .
  Koncepcja Trójmorza (Międzymorza) – uważana w chwili obecnej przez niektórych Polaków za „nierealną” – jest niewątpliwie słuszna. Miałaby ona sens wówczas, gdyby Rosja stała się suwerennym państwem Ruskich-Słowian i wsparła pomysł konfederacji suwerennych państw Trójmorza (nie wchodząc jednak w jej skład), utworzonej w celu wspólnej samoobrony Słowian.
  .
  Koncepcja antyrosyjskiego (antyruskiego) Trójmorza/Międzymorza – nie ma żadnego sensu, gdyż:
  – Słowianie nie powinni walczyć ze Słowianami,
  – Słowianie nie powinni być zależni od nie-słowiańskich mocarstw (czy bloków) Wschodu i Zachodu.
  .
  Najpierw władza w ręce Słowian, a potem Trójmorze/Międzymorze.
  .

  • GG.

   11 marca 2018 at 16:14

   Autor artykułu pisze: „W 1968 r. wielu Polaków chciałoby wyjechać z komunistycznego totalitarnego syfu”.
   .
   Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że określenie „komunistyczny totalitarny syf” w żadnym razie nie dotyczy tych Polaków, którzy nie chcieli wyjeżdżać „za komuny” z Polski (i np. amerykanizować się), lecz – jak wzywał i zalecał Prymas Tysiąclecia Kardynał Wyszyński – trzymali się (wbrew błędnej industrializacyjno-zbrojeniowej polityce komunistów!) życia na swojej ziemi, na katolickiej wsi polskiej.
   .
   O ile w lutym 1946 r. (a więc w dzisiejszych granicach RP) żyło na wsi 68,2 % ludności, to w roku 1970 (a więc przed nowym etapem niszczenia wsi i zadłużania całego narodu) żyło jeszcze na wsi 47,7 % ludności, a w praktyce znacznie więcej (!), gdyż duże obszary wiejskie były sztucznie i przymusowo przyłączane do miast – dla polepszania statystyk „zurbanizowania” i „proletaryzacji” oraz w celu zdobycia terenów pod mieszkania dla ofiar przyszłych komunistycznych przesiedleń rdzennej ludności polskiej do miast, gdzie została ona w praktyce ubezwłasnowolniona i zdana na łaskę i niełaskę władzy (każdej władzy).
   .
   Można więc śmiało powiedzieć, że w 1968 r. większość narodu polskiego nie żyła w żadnym „syfie”, lecz u siebie w domu na słowiańskiej wsi, i ta większość oczekiwała nie na „zieloną kartę”, tylko na rządy Polaków-Słowian nad Polakami-Słowianami w polskiej Polsce.
   .
   Jest prawdziwym przekleństwem narodu polskiego, zwłaszcza tych cenionych przez Prymasa Wyszyńskiego i stawianych przezeń za wzór polskich chłopów, że to powszechne oczekiwanie Polaków-Słowian NIGDY SIĘ NIE ZIŚCIŁO.
   .
   Jest to najistotniejsza przyczyna fatalnego stanu Polaków, Polski i polskości.
   .

 4. Hania

  11 marca 2018 at 14:28

  Media w Polin, od GazWyb, po GazPolin, Trwam czy niezłomnych braci Karnowskich
  Urabiają przygłupów z każdej strony
  Przeproście żydów…przeproście, Marzec 68 to były wypędzenia, sprawa nie jest jednoznaczna itp…itd…
  Kogo to dziwi?
  Skoro na czele mediów w Polin stoją tacy ludzie jak:

  „Bartosz Węglarczyk to wnuk Józefa Światły, czyli Isaaka Fleischfarba.
  Do świata mediów, jeszcze w czasie studiów na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych, trafił w 1989 roku. Związał się z „Gazetą Wyborczą”

  Antoni Zambrowski

  „Antoni Zambrowski
  Ojciec, Roman Zambrowski polski polityk komunistyczny, pułkownik ludowego Wojska Polskiego (oficer polityczny)
  Publicysta pism prawicowych: „Ład”, „Nowy Świat”, „Gazeta Polska”, „Głos”, „Najwyższy CZAS!” oraz „Nasza Polska”. Członek Stowarzyszenia Wolnego Słowa.”

  Historia się powtarza
  Nadreprezentacja obcego narodu we współczesnych władzach i w mediach.

  • Robert B.

   11 marca 2018 at 14:36

   „Nadreprezentacja” to była i w innych krajach przed II wojną światową… A potem… A potem był święty, bo żydowski, holokaust, aj i waj. Jak to? Nas zabijać? Do tej pory tylko goje sobie wypruwały flaki. Podnosić rękę na Żyda? „Zabić Żyda to jak zabić Boga”… [rabin Skórka]

 5. michu

  11 marca 2018 at 14:54

  Nie było powstania w gettcie warszawskim. Była likwidacja getta (chyba rzeczywiście autor po UŁ i pozdawał egzaminy ;)). Jest różnica. W kraju już władzy nie mamy, ale Polonia (przede wszystkim w USA) to zasadnicza siła. Pewne państwo na Bliskim Wschodzie ma ogromne znaczenie tylko dzięki temu, że ma silną diasporę w USA. Nic tylko brać przykład i uczyć się.

 6. andrewss515

  11 marca 2018 at 15:06

  słusznie oni tak dale się posuną jak my im pozwolimy
  nasze słabości, niezdecydowanie, niezorganizowanie
  wolimy drzeć koty niczym szczury niesione w worze drażnione ca jakiś czas kijem
  zamiast zwrócić się w stronę rzeczywistych sprawców

  trzy zdrady USA
  Jałta poprzedzona Kartą Atlantycka (ang. Atlantic Charter) – ośmiopunktowa deklaracja podpisana 14 sierpnia 1941 roku przez Winstona Churchilla i Franklina Delano Roosevelta na pokładzie okrętu HMS „Prince of Wales”, kotwiczącego u wybrzeży Nowej Fundlandii na Oceanie Atlantyckim (stąd nazwa). Określała cele polityki Wielkiej Brytanii i USA w okresie II wojny światowej i po jej zakończeniu oraz zasady powojennych stosunków międzynarodowych.
  1. sygnatariusze nie dążą do zysków terytorialnych lub jakichkolwiek innych;
  2. sygnatariusze nie życzą sobie zmian terytorialnych, które nie zgadzałyby się z wolno wypowiedzianymi życzeniami narodów, których te zmiany dotyczą;
  3. sygnatariusze uznają prawo wszystkich narodów do wyboru formy własnego rządu; pragną przywrócenia niepodległości i niezależnych rządów w tych wszystkich państwach, które zostały pozbawione swej niepodległości;
  4. sygnatariusze będą się starali o to, aby wszystkie państwa, wielkie i małe, zwycięskie czy zwyciężone, miały dostęp na równych zasadach do światowego handlu i surowców, niezbędnych dla ich rozwoju ekonomicznego;
  5. sygnatariusze dążą do ustalenia jak najdalej idącej współpracy pomiędzy wszystkimi narodami na polu gospodarczym, by zapewnić wszystkim polepszenie warunków pracy, rozwój ekonomiczny oraz dobre warunki społeczne;
  6. sygnatariusze chcieliby, po ostatecznym pokonaniu tyranii hitlerowskiej, widzieć taki pokój, który by zapewnił wszystkim narodom warunki bezpiecznego życia wewnątrz swoich granic i dawał pewność, że wszyscy mieszkańcy wszystkich krajów będą mogli prowadzić życie wolne od lęku i nędzy;
  7. na zasadzie takiego pokoju, morza i oceany będą otwarte dla wszystkich;
  8. sygnatariusze wierzą, że wszystkie narody świata, zarówno ze względów praktycznych, jak i zasad moralnych, będą się musiały zgodzić na wyrzeczenie się metody przemocy.

  Sługa Boży Wojciech zostaje pierwszym prezydentem Polski na wyraźne życzenie USA utwierdzając komunę na 30 lat i dalsze wyniszczanie kraju we współpracy z WSI

  2017 USA przedkładają interesy Izraela nad interesami Polski zdradzając nie państwo polskie bo to wiadomo ale naród

  jak można naród wybiedzony najpierw przez niemiecką i sowiecką okupację, następnie 40 lat formalnej komuny i 30 lat nieformalnej mówić nie oddawaj kasę lecz oddawaj już wszystko?

  Widać można: nie mamy sojuszników tylko interesy.

  Obowiązkiem polaków jest dzisiaj tworzenie własnych elit oraz organizowanie się

  Niech nie będzie żadnego Polaka który by w czymś nie był do czegoś nie należał nie chodzi o czapę tylko o poznanie podobnie myślących jakie wszystkie będą skalane grzechem pierworodnym czyli współpracą

  Padły tu propozycje Braun na prezydenta świetnie ale kto na na premiera i jaka partia
  do czasu zmiany konstytucji system rządów parlamentarno-gabinetowych mamy

  towarzysz Winnicki z jego ”zadaniami na lata” na kilometry jedzie służbami
  ONR z jego „30 -” również został rozjechany przez bezpiekę
  nie wiem może zakonników klauzorowych żaby ich bezpieka nie rozjechała albo losowanie wśród kiboli tam jak się z@urwia to przynajmniej dostaną w papu – gorsi od tych z ostatnich 30 lat nie będą
  to musi być prosta konstrukcja, może Braun coś zaproponuje? Oraz wolne media codzienne informacje o jednej godzinie
  taka patriotyczna odmiana teleekspresu i wiadomości potrzebne jak łyk świeżego powietrza

  Na większości stron internetowych oferujących towary handlowe można znaleźć opcje:
  – zakup po rejestracji,
  – zakup bez rejestracji,
  – przesyłanie emaili z aktualną ofertą czyli gazetkami.

  Przekładając to na język polityki czemu nie ma w „ofercie” łącznie:
  – członkostwa w partii lub stowarzyszeniu,
  – sympatyk dla tych który nie chcą lub nie mogą być członkami oraz
  – przesyłania drogą emailową lub innymi drogami informacji o aktualnej sytuacji lub podejmowanych działaniach?
  Wiadomo sfera prywatna i ułomna publiczna.

  Jak to dobrze, że chociaż Komputronik o mnie pamięta,
  wierny klient.
  Czego jeszcze brakuje linków do innych zaprzyjaźnionych, prawicowych stronek.
  To dla posiadających komputery i dostęp do internetu a dla reszty miłe małolaty chodzące od mieszkania do mieszkania od domu do domu tłumacząc o co biega

  zauważyłem dziwne pytania pojawiające się się w internecie za co dlaczego?
  nie wy mi wrogiem tylko wasz kraj przyjacielem tu nie ma sentymentów
  jak zauważył Braun kraj w Europie gdzie temperatury nie przekraczają +40 czy -40
  warty złupienia
  a tak przy okazji kto może niech ostrzega Norwegię ichnie nadają swoim dzieciom nordyckie imiona co to oznacza

 7. zbyszek

  11 marca 2018 at 16:17

  Polska chyba znowu zostala podzielona na konferencji w Minsku.

 8. qaz

  11 marca 2018 at 16:31

  Głupi tekst. Trump nie potrzebuje Polin do niczego, chyba ze do akcji dywersyjnych przeciw Rosji i do dojenia narodu tubylczego. Trumpowi własnie teraz potrzebne jest lobby izraelskie i zydowskie, bo tylko oni moga ochronic Trumpa przed impeachmentem. polonia w USA jest biedna i dlatego sie nie liczy.

 9. stevan

  11 marca 2018 at 18:44

  Nie można jednak tak narzekać na PIS. Przecież utrzymuje dalej PO-wską ustawę o zakazie handlu ulicznego dla żydów (!) Bezdomni żydzi, bez renty, emerytury, bez zasiłku, są skazywani przez komunistycznych sędziów na solenne grzywny i areszty- za handel na ulicy.
  I co wy na to? Powie ktoś- ta ustawa dotyczy wszystkich. Dobrze! A więc i żydów! A niech władze ośmielą się tylko badać, czy te bezdomne obdartusy, to żydy, czy nie, to od razu pójdzie w świat wrzask, że Polska, jak za Hitlera, bada, kto jest żydem , a kto nie!
  Oczywiście, może w pewnym sensie, to dowcip.
  Ale PIS mógłby zlikwidować tę faszystowską ustawę o zakazie handlu ulicznego. Bo Żydzi z cyganów i handlujących pijaczków i biedaków zrobią żydów, podliczą ile ich umarło z nędzy, z powodu tej ustawy, i każą sobie płacić nowe miliardy! Ale PIS tyje, brzuch coraz większy, dlatego mało myśli. Historia się powtórzy! Zorganizować demonstrację pod domem prezesa.

 10. Czesław

  12 marca 2018 at 04:39

  Bardzo dobry artykuł ale komentarze do tego artykułu to w większości „denne”, tak jak by komentatorzy „trawki” się naćpali, proponuje by przed następnymi komentarzami raczej wypili „pół litra”, to chyba mniej szkodzi logicznemu myśleniu.

  • GG.

   12 marca 2018 at 16:36

   Niestety, przedmiotowy artykuł wcale nie jest dobry, a najlepiej świadczy o tym passus:
   .
   „(zawsze silna Polska oznacza słabą Rosję). Trump potrzebuje Polski jako lidera Trójmorza (3M), aby nie dać się Niemcom i Rosji wypchnąć z Europy. Czy Polacy rozumieją, że w rękawie mają Asa? Na dzień dzisiejszy rolę rozbójnika odgrywa tu Izrael wspomagany siłą żydowskiej diaspory w USA. Żydzi usiłują sprawdzić na ile będą w stanie zdominować i osaczyć Polaków tak, aby nas i nasz geopolityczny potencjał reprezentować wobec Trumpa i interesów strategicznych Ameryki. Żydzi chcą zostać dobrze zarabiającym geopolitycznym paserem, pośrednikiem nieruchomości (bez ducha, przywództwa i odwagi) zwanej Polską i to oni zapewnili by Ameryce zbudowanie 3M i zabezpieczenie interesów imperium w tej części świata.”
   .
   Widać, że autor nie rozumie świata, w którym żyje, albo, po prostu, świadomie powiela kalki propagandowe, do których należy też mit „10-milionowej rozbudzonej Polonii” w USA.
   .

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra