PRAWY.TV

Poseł Grupiński broni oficerów LWP przed degradacją

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

9 komentarzy

9 Komentarzy

 1. prawo

  12 marca 2018 at 16:55

  Ale dekiel zrobiony członkiem z haczykami wg opisu Przybyszewskiego.

 2. finka

  12 marca 2018 at 17:52

  Tym wszystkim obrońcom komuchów polecam wspaniały choć wstrząsający wywiad z p. Bożysławą Nadolny https://www.youtube.com/watch?v=Uwd7yNP1G8M

 3. Soroka

  12 marca 2018 at 18:11

  Swój swojego broni. Tylko Polacy swoich sprzedawają.

 4. Masław

  12 marca 2018 at 18:27

  Tylko, że ten gamoń ma rację. Poza tym, dlaczego degradować tylko oficerów? W tym generała Hermaszewskiego, który przerasta te miernoty o wiele pięter? Należy zacząć od unieważnienia tytułów i stopni naukowych. Bo to inteligencja dawała podklady dla władzy. I Kaczorek już nie dr, ale najwyżej absolwent przedszkola.

 5. Degradowanie jednych TRUPÓW i awansowanie innych TRUPÓW, czyli wojna na TRUPY w zafałszowanej III RP ! !

  12 marca 2018 at 19:19

  Według takich SUPER-kłamców „historyków” sztucznie nadmuchanych „autorytetów” jak pierdolniętego Leszka Żebrowskiego i jemu podobnych jak ten MANIPULATOR skrajny RUSOFOB Jan Żaryn … itp. którzy za wszystko winą „ruskich” , a według nich historia Polski jest czarno-biała, czyli identycznie jak to było za czasach Stalina !
  Te SZTUCZNE autorytety wyłonieni na SIŁĘ po żydoskim przewrocie w 1989r sztucznie wykreowali swoich „bohaterów” czyli TRUPY pro-żydowskie oraz pro-amerykańskie których dzisiaj jak najszybciej trzeba awansować z szeregowca na generała, a inne TRUPY generałów co jakoby wszyscy „komuniści” sowieccy gdyż wyzwolili Polskę z hitleryzmu, dlatego trzeba te TRUPPY natychmiast degradować z generała do szeregowca !!!
  Tym YEBNIETYM propagandzistom typu Żebrowski, Żyran twórców biało-czarnej historii czyli są tylko ich „dobrzy” bohaterowie, a reszta w ich mniemaniu to czarne postacie wiec oni stosują metodologię STALINOWSKĄ dlatego ich adwersarzy usiłują WYRZUCIĆ z historii jako „czarne charaktery” …
  Mało tego te dwa BARANY Leszek Żebrowski, Jan Żaryn i im podobni „historycy” przekonują, że wyzwolenie Polski z pod jarzma hitlerowskiego SPADŁO z NIEBA, a armia czerwona najechała na Polskę aby ją „okupować” ….
  Przecież tego typu „historycy” wyłonieni w III RP to 100% WARAIACI zwykli PSYCHOLE, którzy posługują się identyczną METODOLOGIĄ fabrykowania historii jaką stosowali STALINOWCY że historia Polski od 1939 do 1956 była totalnie ZAKŁAMANA przez takich LUSTRZANYCH ZAKŁAMANYCH „historyków” jak Żebrowski, Żaryn … itp. a tymczasem pomiedzy bałym i czarnym jest pełno kolorów których ci WARIACI nie chcą widzieć identycznie jak to robili STALINOWCY!
  Ci współcześni PROPAGNDZIŚĆI jak Żebrowski, Żaryn przedstawiają całą historię Polski w latach 1944-1989 jako JEDNA czyli CZARNA historia, a to fabrykowana zakłamana historia od 1989 do dzisiaj to BIAŁA historia bo liberalne żydo-lewactwo przy władzy III RP tak bardzo nienawidziło „komunizmu” wiec dlatego ZNISZCZYLI cały Polski przemysł wygnali z ich żydo-mafijnej pro-amerykańskiej III RP co najmniej 8 milionów krnąbrnych najmłodszych Polaków na zagraniczną banicje zarobkową ….
  To BREDNIE co wypisują te dwa OSZOŁOMY jak Leszek Żebrowski, Jan Żaryn i podobne ZAKŁAMANE „atorytety” to kompletne KŁAMSTWO powielane z zastosowanej przez nich metodologii STALINOWSKIEJ !
  Tak właśnie w III RP wygląda WOJNA na TRUPY „bohaterów” wymyślona przez tych WARIATÓW obecnych „historyków”, co JEDYNIE potrafili zorganizować STRAJKI w trakcie których spali na styropianie, pożyczać MILIARDY u żydów, ZNISZCZYLI cały przemysł w Polsce bo tak u nich za ŁAPÓWKI zamówili Niemcy i żydowscy imperialiści z USA lub ich pobratyńcy z Izraela !!!

  • Tomek

   13 marca 2018 at 20:46

   Weź ty się chłopie porządnie w łeb wreszcie trzepnij, to może zmądrzejesz.

 6. W III RP nie ma "sejmu" to jest KNESET pro-żydowski !

  12 marca 2018 at 19:55

  W 1989 roku w trakcie żydowskiego tzw. „okrągło-stołowego SABATU” w Polsce przejęli władzę aktywiści MNIEJSZOŚCI narodowych zwłaszcza żydzi zamieszkali w Polsce, którzy byli oraz dalej są opłacani finansowymi ŁAPÓWKAMI od imperialistów żydo-nekonów i są wspierani politycznie przez polsko-języczne ZAGRANICZNE media w III RP kołujące polski motłoch.
  Żydowski stary ZŁODZEJ i OSZUST Grupinski z Poznania, który dzięki układom poznańskiego przestępczego anty-polskiego gangu PO budował sobie chałupę i garaż za forsę poznańskiego podatnika to zwykły KŁAMACA z tego żydowskiego oszukańczego knesetu, który jedynie udaje „sejm”.
  To właśnie „głosowanie” w sprawie sztucznego „bohaterstwa” żydo-komunistów synalków „PUŁAWIAN” z PZPR z marca 1968 roku świadczy w 100% że w tym KNSETO-sejmie warszawskim jest tylko jeden UCZCIWY polski obywatel „poseł” o nazwisku Robert Winnicki, a reszta to zwykła zakłamana zgraja płatnych SPRZEDWACZYKÓW, którzy za ŁAPÓWKI od żydowskiej międzynarodowej mafii KUPCZĄ etnicznymi Polakami przy każdej możliwej okazji ze SZKODĄ dla tej żydo-mafijnej III RP która jest już ATRAPĄ już nie istnejącej wolnej Polski !

 7. PO-PiS reanimują metodologie SATALINIZMU w ich III RP.

  12 marca 2018 at 20:46

  To nawet w PRL-u po 1956 zdegradowanie wojskowego mogło JEDYNIE się odbyć na bazie decyzji niezawisłego sądu, gdzie degradowany wojskowy był stawiany przed tym sądem i mógł się bronić przez zarzutami tego sądu, który pozwanego wojskowego usiłował zdegradować.
  Zatem degradowanie już nie żyjącego wojskowego nie było możliwe po 1956 roku, czyli gdy skończyła się era ŻYDOWSKIEGO satlinizmu w Polsce.
  Tymczasem te anty-polskie ZDRADZIECKIE sprzedajne qurwy z gangów PO-PiS-PSL-Kukiz-nowocześni wzorujący się na metodologii żydo-STALINIŹMU usiłują przywrócić STALINOWSKIE „prawo” i degradować TRUPY przy jednoczesnym awansowaniu innych już TRUPÓW, czyli nie żyjących np. tych zabijaków kryminalistów złodzeji gospodarczych tzw. „żołnierzy wyklętych” lub agentów szpiegów CIA jak TRUPA Kuklinskiego.
  A kiedy wy anty-polskie qurwy z pro-żydowskich gangów PO-PiS-PSL-Kukiz-nowocześni będziecie awansować na generała tego TRUPA Józef Światło vel Izaak Fleischfarb z PRL-u szpiegującego na w interesie NATO, zwerbowanego przez służby brytyjskie Józef Światło vel Izaak Fleischfarb
  Józef Światło vel Izaak Fleischfarb ur. 1 stycznia 1915 w Medyniu, zm. 2 września 1994 w Stanach Zjednoczonych był wysokim funkcjonariuszem Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego w PRL-u, m.in. wicedyrektor Departamentu X MBP, który jako PIERWSZY wspierający oficer NATO w Polsce uciekł z PRL-u do USA dnia 5 grudnia 1953 roku.
  Przecież to ten ŻYD z PRL-u Józef Światło vel Izaak Fleischfarb z PRL-u szpiegujący w interesie NATO był faktycznie PIERWSZYM „oficerem” NATO z Polski, a nie ten szpieg CIA Kuklinski którego chwalą psełdo-autorytety PROPAGANDZIŚCI oszuści Leszek Żebrowski, Jan Żaryn, Kaczynski, Tusk, Duda, Komorowski TW bolek wałesa, Schetyna czy ten OSZUST żydowski Grupinski z Poznania … „poseł” … SIĆ !!!
  W żadnym innym kraju na Świecie nie awansują i nie degradują TRUPÓW tylko w tej żydo-mafijnej III RP gdzie rządzą żydo-stalinowcy PO-PiS-PSL-Kukiz-nowocześni !

 8. Hania

  12 marca 2018 at 22:41

  Grupiński to wyrobnik syjonistów.
  Jemu jest ” wstyd”
  A nam szkoda śliny na gadanie co o nim myślimy…
  Grupiński siedział w więzieniu?!
  A za co?
  Kontrabandę? 🙂

  Co do stopni oficerskich przytoczę opowieść pilota Skalskiego:

  Właśnie dzisiaj należy przypomnieć historię Stanisława Skalskiego, polskiego bohatera, pilota, uczestnika Bitwy o Anglię, który po 1945 roku wrócił do Kraju i wstąpił do „komunistycznego” wojska. Potem aresztowany, cudem uniknął śmierci. Po wyjściu z więzienia nie obraził się na Polskę, szybko wrócił do wojska, gdzie służył aż do emerytury. Bo po 1956 roku dla takich ludzi jak Skalski to już nie była Polska rządzona przez „żydo-komunę”, tylko Polska.

  Poniżej przedstawiamy fragment wspomnień Skalskiego wykorzystany w filmie o nim pt. „Spętany Anioł”. Film otrzymał od Muzeum Niepodległości wyróżnienie na VIII Międzynarodowym Festiwalu Filmów Historycznych i Wojskowych. Fragment dotyczy roku 1956, kiedy Skalski otrzymuje wiadomość, że w „Trybunie Ludu” napisano, że wrócił do wojska

  całość: http://mysl-polska.pl/1495

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra