Z zagranicy

Nowy szef MSW Niemiec obiecał przyspieszyć deportacje imigrantów i skończyć ze strefami no-go

Obejmujący stanowisko ministra spraw wewnętrznych Niemiec Horst Seehofer obiecał „znacząco” przyspieszyć deportacje tych imigrantów, których wnioski o azyl zostały odrzucone oraz zaostrzyć politykę względem tych migrantów, którzy dopuszczają się przestępstw.

Ponadto zapowiedział rozszerzenie prawa „zero tolerancji” i zaprowadzenie ładu.

Seehofer, będący konserwatystą z CSU, przez długi czas był najzagorzalszym krytykiem w koalicji otworzenia granic Niemiec na masowy napływ migrantów w 2015 roku.

Większość z tych ostatnich przedostawała się przez Bałkany do południowej części rodzimego landu Seehofera, Bawarii, w liczbie około 10 tys. dziennie, co mocno uderzyło w region.

W wywiadzie udzielonym gazecie Bild am Sonntag Seehofer powiedział, że jako nowy szef spraw wewnętrznych państwa, pracował nad „planem przyspieszenia procedur rozpatrywania wniosków o azyl oraz deportacji”.

W jego ocenie należy znacząco zwiększyć liczbę repatriacji i deportacji oraz bardziej „twardo” postępować z tymi, którzy łamią niemieckie prawo, lub stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa.

– Chcemy pozostać krajem, który jest otwarty na świat i liberalny – mówił Seehofer. – Ale jeżeli chodzi o ochronę obywateli, potrzebujemy silnego państwa. Zadbam, żeby takie było – zapowiedział, dodając, iż „musi być ogólnoniemiecka zgoda na to, aby zaprzestać tolerowania stref, w których panuje bezprawie”.

Źródło: Jihad Watch

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

4 komentarze

4 Komentarzy

 1. Wiesław

  12 marca 2018 at 15:26

  Może Niemcy wreszcie zmądrzeli.

 2. hansi

  12 marca 2018 at 16:02

  .. Tek tek, PEEEewnie 😀 …
  To nie ma zmiłuj 🙂
  Wytyczne są wszak INNE 🙂
  I coraz więcej kościołów zamykanych i meczetów – budowanych 🙂 ..
  Za kilka lat – będzie już silna reprezentacja Islamu (i Sharii..) w Bundestagu, spoko 🙂
  Nawet nie trzeba wiele, bo ISTNIEJE już struktura – „ZIELONYCH” 🙂
  POLACY jednak – mają INNE zmartwienie…
  POLSKA – NIE zostanie Kalifatem, (jak Szwecja, defaultowo) 🙂
  Ale nie wiem, która dżuma gorsza – od której cholery 🙂

  A Pan Seehofer już pokazał, co potrafi 🙂
  Nazywany przez Niemców szyderczo „DREH-hofer”.
  Od czasownika „Drehen” – czyli po naszemu – :jak kurek na kosciele”.. Całkiem, jak „nasz” Pan Gowin, który ostatnio ofiarował Żydom Niderlandy: – „Rzeczpospolita DWÓCH narodów” :).. I także – wzorem Pana Dudusia – „w imieniu Polaków”, jak ongiś Kwaśniewski 🙂
  Ciekawe – KTÓRY to „naród” reprezentuje Pan Gowin ? 🙂 .. Bo chyba NIE polski ? 🙂
  Podobnie zresztą – jak i Pan Jarosław (w jarmułce.., chętnie się fotografujący z izraelskim, coraz bezczelniejszym sierżantem..).
  Tak samo – NIE WIADOMO – KOGO dokładnie reprezentuje Pan Seehofer, na Bawarii, a teraz w całej Bundesrepublik Deutschland GmbH, zarejestrowanej w Handels-Register we Frankcurtcie nad Menem, pod numerem.. Proszę zapytać Wujka Googla…
  Podobnie zresztą – jak RP …
  Shalom ! I heil Merkel !…
  Czy lepiej będzie ciapatym „Niemcom”, za 20 lat, a może już za 10 🙂 ?..
  Czy też „Polakom” – zasuwającym na „strefach” na równy dla każdego Goja „socjal”, na terenie „Międzymorza”, na Szlachtę Jerozolimską”, obwarowaną w „Metropoliach” ? 🙂 …

  • Egzorcysta

   13 marca 2018 at 03:21

   Het gsogt; (odrazu moze powiem po polsku) „Ci co sa wybierani o niczym nie decyduja, a ci co o czyms decyduja nie sa wybieralni” Tymi slowami w jednym z programow tv przeszedl do historii Niemiec.Publicznosc zaniemowila.Nie wiem wiec jak to sie ma do tego co teraz mowi.Jezeli o losach Niemcow decyduja Rotschild i jego 12 apostolow, jako wlasciciele Niemiec , Seehofer moze sobie pomielic jezykiem i pomarzyc, albo spakowac do kartonika zdjecia najblizszych z biurka i pojechac do domu.A Zydzi Niemcom nie odpuszcza, w 1943 roku zaplanowali koniec istnienia Niemiec na 2023 rok.Teraz sprowadzaja im ich katow .
   https://www.yumpu.com/de/document/view/16903668/vernichtungsplane-fur-deutschland-wissen-und-freie-meinung

 3. Kola

  12 marca 2018 at 16:23

  Już nie mogę się doczekać aby to zobaczyć. Niemiecka policja wkraczająca do stref no-go, żeby zrobić tam porządek. Już to widzę… zwłaszcza po tym kiedy mogliśmy zobaczyć niemiecką policję w Hamburgu przy okazji szczytu G20, w zeszłym roku. Z taką policją to mogą wkroczyć co najwyżej na plac zabaw.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra