Z zagranicy

Wielka Brytania: 23 dyplomatów musi wrócić do Rosji!

Brytyjska premier Theresa May poinformowała o wydaleniu z Wielkiej Brytanii 23 rosyjskich dyplomatów.To największa liczba wydalonych rosyjskich dyplomatów od ponad 30 lat.

Według relacji pani premier stało się to w ramach sankcji dyplomatycznych po  próbie zabójstwa byłego oficera rosyjskiego wywiadu GRU  Siergieja Skripala i jego córki. Oboje zostali otruci substancją zwaną nowiczok, powstałej jeszcze w czasach Związku Radzieckiego.Jednocześnie zapowiedziała, że na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej organizowanych w tym roku w Rosji nie pojawi się żaden brytyjski minister ani członek rodziny królewskiej.

Na oskarżenia Wielkiej Brytanii Kreml odpowiedział, że z otruciem nie ma nic wspólnego.

Źródło:bankier.pl, wp.pl

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. jaro7

  14 marca 2018 at 22:01

  No i ruscy jako suwerenne państwo odpowiedzą tym samym.Nam to nie grozi,każdy jedzie po nas jak chce a my kazdemu wchodzimy w 4 litery.I to jest ta różnica.Taka Azari gdyby swoje debilizmy wypowiedziała w Rosji to już następnego dnia byłaby persona non grata i pakowałaby walizki,u nas rzecz nie do pomyslenia a co dopiero wykonania.Poza tym czym się tu podniecać? Artykuł może „ciekawy” dla Bodakowskiego i nawiedzonych pisiorów -rusofobów.

 2. stary

  14 marca 2018 at 22:10

  Posługując się debilnym sposobem myślenia angoli, to gdyby tego zdrajcę odstrzelono z Mausera to byłoby na Niemców, z Winchestera na amerykańców. Gdyby tego zdrajcę wysadzono dynamitem na Szwedów (no bo Alfred Nobel był Szwedem). No a gdyby odcięto mu ten zdradziecki łeb maczetą krzycząc Allach to byłoby na Arabów.

  • WJTK

   15 marca 2018 at 01:01

   Wydaje mi się, że każdy agent podpisuje cyrograf i przyjmuje do wiadomości co mu grozi gdy zdradzi. Nawiasem mówiąc, nie rozumiem skąd nagle taka solidarność polskich mediów z jakimś kagiebistą. Może zrobił już swoje i stał się bezużyteczny. W świetle obecnych wyborów i M Ś w Piłce Nożnej w Rosji, warto przypomnieć zawsze aktualną łacińską sentencję „Ten popełnił zbrodnię, komu przynosi korzyść”. Notabene, Rosjanie przez wiele lat jako dowód niemieckiej zbrodni w Katyniu podawali m.in. informację, że znaleźli tam niemiecką amunicję. Tylko nie mówili, że od lat kupowali amunicję u Niemców.

 3. Marian

  14 marca 2018 at 22:53

  Czyli jednak Braun miał rację: jesteśmy szykowani na wojnę z Rosją.

 4. Robert

  15 marca 2018 at 14:52

  Wojna z Rosją już za progiem,parchy używają wszelkich metod i prowokacji.Jak jakiś muzułmański popapraniec zlikwiduje kilkanaście osób,to dla debili incydent

 5. Dick

  15 marca 2018 at 19:09

  Najbardziej zdumiewa postawa pachołków pisowskich z zarządu kolonią nadwiślańską.
  Już popierają UK, choć być możę to jest prowokacja grubymi nićmi szyta.
  Tępa baba w ONZ z ramienia kolonii nadwiślańskiej oczywiście wspomniała też o użyciu broni chemicznej przez Asada, choć to jest oczywiste kłamstwo i prowokacja.

  Usrael być może szykuje wojnę w Syrii. I z Rosją.
  A polscy głupcy mają być mięsem armatnim.
  Tyle że po III wojnie nie zostanie z Polski kamień na kamieniu.
  Pisiory pchają nas do zagłady, jak karze pan z Usraela…

 6. Głupi babsztyl Theresa May jest identycznie WALNIĘTA jak tem kryminalny babsztyl Merkel

  16 marca 2018 at 09:05

  Obłuda i fałsz brytoli na czele z tą IDIJOTKĄ babsztylem Theresa May w funkcji premiera UK jest KŁAMLIWYM oskarżeniem całej Rosji o otrucie byłego szpiega brytyjskiego w Rosji Siergieja Skripala przy pomocy wojskowego gazu bojowego.
  Ta trucizna była 30 lat temu produkowana w ZSRR, ale też w innych 20-u krajach Świata.
  Ten ruski chemik, który opracował tą truciznę w ZSRR, potem UCIEKŁ do USA i tam opublikował książkę z dokładnym opisem jak zrobił tą truciznę.
  W USA, UK i krajach Bliskiego Wschodu też produkowali tą truciznę wg. opisu tego ruskiego chemika pod inną nazwą dla celów masowego rażenia.
  Najprawdopodobniej obecni terroryści ISIS z Bliskiego Wschodu też produkują tą truciznę, a ta GŁUPIA prościara T.May opowiada, że tylko w ZSRR robiono tą truciznę co jest KŁAMSTWEM wypowiedzianym przez nią pod wpływem babskich śmiesznych emocji, a reszta nie kompetentnych „parlamentarzystów” UK zwłaszcza babsztyli jej naiwnie przytakuje, pomimo że nie wyników jakich kolwiek badań z tego zdażenia:
  Sergei Skripal case – Theresa May blames Russia for nerve gas attack
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=14&v=-vEMbRPb2lM
  To wydarzenie próby otrucia angelskiego szpiega z Rosji, który uciekł z Rosji do UK jest incydentem, który NIE poszerza ani na jotę ani możliwości Rosji, ani Putina.
  Nikt nie ma i nie miał żadnych wątpliwości, że Rosja jest w stanie wykończyć każdego szpiega, który zdradził, tego Rosja nie potrzebuje udowadniać.
  Trzeba OTWARCIE się też zapytać:
  DLACZEGO akurat na parę dni przed wyborami prezydenckimi w Rosji, przed mistrzostwami FIFA – Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Moskwie służby specjalne zachodu SFABRYKOWAŁY tą intrygę OCZERNIAJĄCĄ Rosję?
  A jak już jesteśmy w temacie zdrajców szpiegów, to takiego by wykończyli w inny sposób nawet w jego mieszkaniu gdzie mieszkał w Anglii – by umarł na przykład na zawał serca itp.
  Tak się właśnie się stało z tym ruskim człowieczkiem, który na zamówienie służb w USA, który potem UCIEKŁ do USA po tym jak zorganizował skandal z dopingiem rosyjskich zawodników olimpijskich, OBDAROWUJĄC ruskich sportowców za darmo zachodnimi tabletkami dopingującymi.
  Jak ten ruski „działacz” sportowy wynajęty przez służby specjalne uciekł do USA to zeznał, że to on organizował i indagował do zażywania tabletek dopingowych ruskich sportowców.
  Potem umarł po cichu w USA, aby przypadkiem NIE zaczoł „sypać amerykańców” gdyż tą intrygę z dopingiem zrealizował na zamówienie zachodnich służb specjalnych w celu ZDYSKREDYTOWANIA ruskiego sportu!
  Jak potem ten ruski działacz NAGLE „umarł na zawał serca” w USA to słuch o nim zginął !
  Nikt o nim nawet się nie zająknie w USA, czy Anglii !

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra