Z zagranicy

Rzecznik węgierskiego rządu: Izraelska gazeta dostarczyła dowodów na to, że George Soros organizuje i finansuje ataki wymierzone w Węgry

Rzecznik węgierskiego rządu Zoltán Kovács stwierdził, iż izraelski dziennik „The Jerusalem Post” dostarczył dowodów na to, że George Soros organizuje i finansuje ataki wymierzone w państwo węgierskie.

W ten właśnie sposób odniósł się on do artykułu opublikowanego w piątek w anglojęzycznej izraelskiej gazecie, autor którego twierdzi, iż organizacja opłacana przez George’a Sorosa zamierza zmienić węgierskie prawo ograniczające dofinansowywanie organizacji pozarządowych z zagranicy, a chce to uczynić z pomocą niemieckiego rządu.

Gazeta dotarła do nagrania, w którym Balázs Dénes, dyrektor Unii Wolności Obywatelskich dla Europy mówi o tym, jak jego grupa próbowała wpłynąć na rząd Niemiec, aby interweniował przeciwko węgierskiemu rządowi w interesie George’a Sorosa i jego działalności na Węgrzech.

Rzecznik węgierskiego rządu uważa, że prawdziwe modus operandi organizacji Sorosa w końcu zostało ujawnione. Podsumowując, podkreślał, iż „organizacje Sorosa” angażują się w polityczne kampanie bez posiadania do tego politycznej legitymacji, na dodatek stosując środki, które są zabronione.

Jednocześnie zapowiedział, iż zwróci się do redakcji „The Jerusalem Post” z prośbą o udostępnienie rzeczonego nagrania.

Zoltán Kovács przypomniał, że Unia Wolności Obywatelskich dla Europy została stworzona w styczniu 2017 roku jako organizacja, która wyszła z Fundacji Otwarte Społeczeństwo (Open Society Foundation) w celu wywierania nacisków na Unię Europejską oraz rządy poszczególnych krajów.

Źródło: Kormany.hu

Fot. Flickr.com

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

7 komentarzy

7 Komentarzy

 1. stan

  18 marca 2018 at 17:34

  Żadna rewelacja.
  Natomiast, zadziwiające byłoby dowiedzieć się na podstawie dowodów lub ich braku, że Soros i jego ziomale nie brali w tym udziału.
  Czy w ogóle występują na tym świecie jakiekolwiek konflikty, za którymi nie stoją?

  • prawo

   19 marca 2018 at 00:04

   Lać bez dowodów. Dowodów mamy z historii pod dostatkiem jak choćby nierozliczony komunizm. To wszystko to żydokomuna która w ’89 przeszła do konspiracji i się utajniła przejmując praktycznie 100% Polski. Stara taktyka dobrego i złego policjanta. Podzielili się na PO i PiS i dymają naród w cyklach 8 letnich. Dowodem na prawdziwość tej tezy jest, że nikt (poza tymi co czymś się narazili) nie wylądował w pierdlu przez 27 lat. Zmowa na 100% a naruszający ją idioci jak Lepper czy gen. Petelicki lądują w piachu.
   Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób!
   Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

 2. klioes vel pislamista

  18 marca 2018 at 17:44

  Prostytut

  Prostytut (błędnie Instytutem zwany)
  „Nauk społecznych rozwiązuje brak“.
  Zasoby jego ludzkie schorowany
  Simon Mol poznał. Nim go trafił szlag.

  Czterdzieści dziewcząt, głównie psycholożek,
  Czarnoskóremu oddawało się.
  (Wśród nich dziewice trzy zaliczył bożek.)
  „Prezerwatywa? To rasizm, a fe!”

  W tej „Wyższej Szkole Sztuki Gotowania
  Na Gazie” postęp trwa! I stąd nie dziw,
  Że wykonano późno dość badania:
  „Prawie połowa ma już wirus HIV!”

  Ach, rasistowskie jakże snuć domysły,
  Kto pozarażał młode Polki te?!
  Społecznych nauk rozum nie jest ścisły…
  A w Polsce można darmo leczyć się!

  Choć, po wyroku, AIDS Kameruńczyka
  Wysmagał na śmierć, jak rasisty bicz,
  Dla podatnika wniosek ten wynika:
  Prostytut zamknij i swą forsę licz!

 3. Ateista

  18 marca 2018 at 20:35

  Czyli potwierdziło się to co już od dawna było jasne – Angela M. jest służebnicą Georga S. „Jej” decyzje i szaleństwo jakiego się dopuszcza ma już wyjaśnienie.

 4. Dick

  19 marca 2018 at 13:21

  Balcerowicz to też „twarz” „reform” zafundowanych Polsce i blokowi wschodniemu przez Sorosa i spółkę…
  Jeszcze z Jaruzelskim prowadził negocjacje jak okraść nas i inne postkomunistyczne kraje…

 5. Pingback: wcm549w4xjc5nvtc5tvewcr

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra