PRAWY.TV

Poseł Meysztowicz krytykuje penalizację banderyzmu w ustawie o IPN

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

6 komentarzy

6 Komentarzy

 1. ziemianka

  26 marca 2018 at 16:22

  Panie Pośle, oni nam robią na wycieraczkę, a my im mleko pod drzwi przynosimy, czy to rzeczywiście jest dobra taktyka? Możeby chociaż przerwać te dostawy mleka… Brak odpowiedzialności to bagatelizowanie ideologii banderyzmu. Obaj zbrodniarze, Hitler i Bandera, mieli tę samą ideę tworzenia przestrzeni życiowej dla swojego narodu poprzez eksterminację innych narodów. Co więcej, obaj tę ideę z premedytacją i konsekwencją realizowali przy pomocy stworzonych przez siebie zbrodniczych formacji, każdy według swoich możliwości. Tak więc Korwin-Mikke bardzo słusznie zestawił te postacie jako analogiczne. Skoro ukraińscy nacjonaliści biegają po miastach ukraińskich ze swastyką, to pewnie wcale się z tego powodu nie martwią.

 2. jaśniepan

  26 marca 2018 at 17:17

  V kolumna i co tu dyskutować.

 3. jaro7

  26 marca 2018 at 17:52

  Poseł N i co tu więcej komentować,oni jak i większość z PO i PiS z patriotyzmem maja tyle wspólnego co swinia ze siodłem.

 4. j-da

  26 marca 2018 at 18:14

  Kto na takiego bęcwała głosował? No kto?

 5. gemini

  26 marca 2018 at 18:17

  Żenujące, p.Meysztowicz, żenada. „Oni nam to, my im to”. Otóż to – Ukraińcy grają nam na nosie, nie oczekują żadnego przebaczenia ani o takie przebaczenie nie proszą, są wciąż butni, grożą kolejnymi mordami i zmianami terytorialnymi, a polskie władze i tacy „wybrańcy narodu” jak pan poseł… włażą im w wiadome miejsce bez wazeliny i wspomagają finansowo

 6. Józef

  26 marca 2018 at 19:05

  Wiadomo na kogo nie głosować. Po tym wywiadzie powinien zrobić loda Żydom. Dla symetrii.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra