Z kraju

Konwencja PiS i Zjednoczonej Prawicy

 W Warszawie dnia 14 kwietnia odbędzie się konwencja Prawa i Sprawiedliwości oraz partii politycznych wchodzących w skład koalicji Zjednoczonej Prawicy. 

Wiadomo, że podczas konwencji wystąpią prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Beata Szydło oraz liderzy Zjednoczonej Prawicy.Konwencja ma być poświęcona dotychczasowej działalności partii i rządu a także przyszłym wydarzeniom. Nieoficjalnie mówi się, że liderzy partii odwiedzą poszczególne rejony Polski.

Źródło: Wpolityce

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

15 komentarzy

15 Komentarzy

 1. zbyszek

  1 kwietnia 2018 at 15:10

  Tego nie mozna zapomniec:

  „”PILNE !! DZIŚ W NOCY 17.12.2014 r. wbrew woli NARODU POLSKIEGO, czyli przy braku legitymizacji NARODU POLSKIEGO, SEJM PODEJMIE DECYZJĘ O SPRZEDAŻY LASÓW PAŃSTWOWYCH – info PAP i źródła sejmowe””

  • Tomek

   3 kwietnia 2018 at 17:19

   Do niczego takiego nie doszło.

 2. Robert B.

  1 kwietnia 2018 at 15:38

  A będzie mowa o tiiiich szitaaach? Ile to oni pszeciehpieeeli i jak im za to teraz w końcu należy się władza nad światem? Ciekawe, czy w swoich żydowskich kalkulacjach uwzględniają i tę możliwość, że każda akcja wywołuje reakcję? Czy może wyparli ze swojej psychiki, że to nie jest tak, że wszystko miało swoje przyczyny oprócz tego ich słynnego hioliokaaaaałstaaaa i liczą, że TYM RAZEM już osiągną swój cel…

  • Marian

   1 kwietnia 2018 at 18:09

   O czym będą mówić, to bez znaczenia, bo istotne sprawy ustala się gdzie indziej. Te tzw. konwencje, to instruktarz dla ludu, co ichni wyznawcy mają myśleć.
   Zastanawiam się tylko, czy wystąpi tam gwiazdka nadwiślańskiego political show „nie mam talentu, ale mam korzenie”, niejaki Dżony Daniels. Bo jeśli wystąpi, to pojawia się kolejne pytanie: w którą część ciała będę go obcmokiwać nasi umiłowani przywódcy.

  • zbyszek

   1 kwietnia 2018 at 18:40

   Nie mozna przesadzac z ich kalkulacjami – to sa plemiona koczownicze z Turcji rozprzestrzenila sie w dwie strony na arabie i Europe.
   Jak widzisz nie potrafia rzadzic, ale sa tradycyjnie chetni do sluzenia imperium – zaczynali od osmanskiego.
   Bezposrednia lokalna turecka tv nie krepuje sie tego wszystkiego pokazywac – np JK nie ma w genach tradycji hodowlanej i tego nie rozumie.Oni wlasnie sa tacy jak cyganie – dobry czlowiek, bez zarzutu, stara sie jak mozna najlepiej i nagle bec, wszystko sie lamie i nie rozumie co zrobil. Nie naprawi tego, bo nie moze pojac, nie potrafi odczuc – nastepna taka Strezynska – nawet w wiezieniu nie moglaby zrozumiec, ze nie mozna.Ona nie rozumie ze jak mowi, iz dobrze pracowala, to znaczy ze nabyla informacji i to przenosi jako wartosc do telecomu – sprobuj jej powiedziec, ze tak nie mozna wynosic cudzej wlasnosci – przekonasz ja??
   Nazwisko Cymanski pochodzi od Cyman – golab pokoju taki ich immam – ma jakies wyroznienie

  • Tomek

   3 kwietnia 2018 at 17:21

   Zapewne nie będzie, bo normalni ludzie mają znacznie więcej istotnych spraw do omawiania niż zajmowanie się urojeniami sepleniących, bezproduktywnych przygłupów, których tylko jedno interesuje.

 3. Art

  1 kwietnia 2018 at 16:19

  Zjednoczą się z Glińskim,Gowinem,Gawin,Magierowskim,Sakiewiczem,Karnowskimi,Michnikiem,Dudą i WSI.Bo przecież nikogo nie można pominąć,a już napewno nie skrzywdzić.Mnie już panowie malowani prawicowcy nie interesujecie.

  • zbyszek

   2 kwietnia 2018 at 15:41

   Glinski jest wszedzie a mial wyplynac dookola.
   Ciekawe czy te 600 milionow w banknotach zmiesciloby sie do tego jachtu?
   Taka techniczna ciekawostka.

   Inna – od kiedy Strezynska ma umowe o prace w Telecomie? Od licytacji miejsc w sieci 5G czy 2 lata wczesniej?
   Przeciez to sa publiczne

 4. Tom

  1 kwietnia 2018 at 18:54

  Przed następnymi wyborami zanim zagłosujecie: daną partię danego kandydata za poprzednie kadencje rozliczyć z:
  – obietnic przed wyborczych
  – głosowań sejmowych w sprawach ważnych dla Polaków dla Polski np: głosowanie w sprawie przyznania 100 mln na żydowski cmentarz ( i w tym głosowaniu ALE nie tylko w tym już widać kto jest „ZA” żydami i dla kogo ważniejszy jest interes żydowski niż Polski głosowanie nr 59 na 53. posiedzeniu sejmu )
  – który już raz są przy władzy: ( pis 3-4 raz bodajże jest u władzy oczywiście bez efektu tylko szkodzą Polsce, ukraińców żydów wspierają ile się da, a Polaków mają gdzieś nie wspomnę o tym czymś z po psl sld i innych dziwnych tworach anty Polskich typu kod nowoczesna itd.)
  – przyszli kandydaci jakiego są pochodzenia (np. żydowskiego) powiązania koneksje itd. ( jakiego pochodzenia jest żona rodzice kandydata powiązania koneksje itd.)
  – rozliczyć z afer przekrętów skandali itd.

 5. Kwal

  1 kwietnia 2018 at 19:32

  Szanowni Panowie redaktorzy, nie czyńcie z Polaków większych durni niż są ? PIS Zjednoczona Prawica to nie żadna Prawica…to socjaliści i złodzieje…chyba że, Panowie redaktorzy robią to celowo…żeby Narodowi mieszać w głowach.

 6. Tomasz

  2 kwietnia 2018 at 02:23

  Kwal chcesz żeby prawy pl przestał istnieć ???

  • Marian

   2 kwietnia 2018 at 08:08

   Och, nie, gdzie by się podziali wówczas tacy młodzi gniewni „geniusze” jak Stefan Aleksander Dziekoński? A dzięki prawy.pl ich małe zranione ego leczy się naiwnymi komentarzami i myśli sobie, być może, taki redaktor: są jeszcze głupsi ode mnie na tym świecie, o jaka ulga.

 7. Emil

  2 kwietnia 2018 at 15:05

  PIS to nie jest prawica.

 8. z-k

  2 kwietnia 2018 at 16:45

  Niechże na Konwencji owej samokrytycznie omówią jak lokajsko sprzedają Polskę szachrajskiej międzynarodówce a potem …..popełnią zbiorowe samobójstwo

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra