PRAWY.TV

Stanisław Krajski: Polska, Żydzi, masoni – nowe otwarcie

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

10 komentarzy

10 Komentarzy

 1. gość

  1 kwietnia 2018 at 19:59

  Na wielką skalę w Polsce trwa pozysk mienia przez Związki Wyznaniowe Żydowskie, również we W-ku

  https://youtu.be/ko1_iImZb-4

  • Robert B.

   1 kwietnia 2018 at 20:30

   Takie są skutki przyjęcia żydowskiego mitu o holokauście (Jak by mnie ktoś pytał o zdanie, to ja na ten holokhaaałstaa sram i szczam). Jak to się skończy? Tak jak mówił Studnicki przed wojną: Żydzi nie znają umiaru. To jest cecha mentalności. Nie trzeba być szczególnie przenikliwym, by się domyślić, że ta próba położenia łapsk na świecie skończy się tak samo jak ostatnia taka duża próba za pomocą tzw. komunizmu.

 2. Robert

  1 kwietnia 2018 at 21:13

  A jaki mają nad tym cyrkiem zajefajny nadzór,jak na tej reklamie powyzej(angielski w dwa tygodnie),tylko ze bez okularów,,hełmu Boga,,.Wystarczy sobie wyobrazić taka jednostkę centralna,komputer wielki jak dom,jakąś opuszczoną kopalnię w Teksasie,takie wielkie BCI,sięgające sieci neuronowej każdego,dzięki technologii remonte neural monitoring.Palec boga to już nie linie papilare tylko Fala mózgowa P300.Oni pozwalają nam jeszcze tutaj być,globalnie,choć indywidualnie pewnie wielu dołączyli już od sieci,prądu,zawałek,wylewik,sen za kierownicą,itp…

 3. prawo

  1 kwietnia 2018 at 22:07

  Czepianie się zacnego i bardzo mądrego pana Mariana Miszalskiego, którego czytam od 30 lat i trochę go znam (kolega p. Michalkiewicza z konspiracji lat’70) nasuwa mi podejrzenie kim jest Stanisław Krajski. Trochę posłuchałem i straciłem niepotrzebnie ok. 15 minut.

  • abc

   2 kwietnia 2018 at 04:36

   Zacność Miszalskiego nie ma tu nic do rzeczy. Krajski po prostu zwraca uwagę na jego uproszczenia wynikające z braku głębszej znajomości tematu.

   • prawo

    2 kwietnia 2018 at 14:48

    Jak można znać coś co jest hiper-tajne? Masoni spowiadają się panu Krajskiemu, czy jak?

 4. abc

  2 kwietnia 2018 at 04:52

  Czyli potwierdzają się przypuszczenia, że tzw. „niepodległa Ukraina” to projekt żydowski.
  W takim przypadku PiS będzie to finansował do upadłego dusząc głupich polskich gojów podatkami na wszelkie sposoby. Pretekst zagrożenia straszliwym Putinem jest grany już od dawna.
  A jeśli w planach mają rozszerzenie swojego „nowego Izraela” też na Polskę to w perspektywie grozi nam los Palestyńczyków. O ile nie gorzej bo tych banderowców chyba też nie hodują tam bez celu.

 5. Soroka

  2 kwietnia 2018 at 10:22

  Dlaczego ciągle ględzimy o innych jacy to oni są źli, a nie robimy niczego, aby ci źli nie mogli nam szkodzić?
  Z czego to wynika?
  Chyba z tego, że każdy Polak uważa się za najważniejszego i potencjalnego króla i z tego powodu nie są w stanie do działań dla dobra wspólnego. To jest historyczna przypadłość Polaków, główna przyczyna wysługiwania się wrogom Polski i upadku Polski!

  • Robert B.

   2 kwietnia 2018 at 12:28

   Chyba mówisz o sobie. Ja w warunkach wojennych na pewno nie będę się poświęcał za „our Jewish brothers and sisters”, jak pierdolił paniczyk udający teraz premiera. Będzie wręcz odwrotnie.

   • Soroka

    2 kwietnia 2018 at 12:58

    Wiemy! Wiemy! Ty będziesz poświęcał się jedynie dla mamony!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra