PRAWY.TV

Michał Marusik: Widzimy ogromną ilość analogii między upadającym Rzymem a współczesną UE

Zapraszamy do wysłuchania wprowadzenia do konferencji „Ustrój w okresie rozkwitu czy kryzysu? Paralele Rzym republikański a UE”, w którym eurodeputowany Michał Marusik trafnie diagnozuje sytuację w Unii Europejskiej, w mocnych słowach wytykając wszelkie patologie.

Konferencja została zorganizowana 5 kwietnia 2018 roku na Wydziale Prawa i Administracji UKSW.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

2 komentarze

2 Komentarzy

  1. stan

    8 kwietnia 2018 at 11:10

    Tyle, że UE niszczy to wszystko, co Rzym wniósł do naszej cywilizacji. No i oczywiście UE jest niereformowalna, podobnie jak inne diabelskie zamordyzmy.

  2. prawo

    8 kwietnia 2018 at 13:11

    Porównywanie tego śmierdzącego gówna do Rzymu jest niepoważne. Rzym to była cywilizacja, prawo (używane do dzisiaj) a UE to prostowanie bananów i zapinanie pasów, które powodują 20 – 30% wszystkich wypadków drogowych poprzez wytwarzanie wrażenia nadmiernego bezpieczeństwa, co z kolei prowadzi do nadmiernej prędkości i … wzrostu ilości wypadków.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra