PRAWY.TV

Robert Gwiazdowski o sytuacji w UE: To nie kryzys, to rezultat

Zapraszamy do wysłuchania wykładu Roberta Gwiazdowskiego, jaki wygłosił podczas konferencji „Ustrój w okresie rozkwitu czy kryzysu? Paralele Rzym republikański a UE”, pt. „To nie kryzys, to rezultat”.

Konferencja została zorganizowana 5 kwietnia 2018 roku na Wydziale Prawa i Administracji UKSW przez eurodeputowanego Michała Marusika.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. Soroka

  8 kwietnia 2018 at 14:16

  „To nie kryzys, to rezultat”.

  Kryzysem można nazwać jedynie sytuacje niezawinione przez człowieka. To co dzieje się w gospodarce światowej nie jest kryzysem, tylko efektem zalegalizowania złodziejstwa!

 2. Soroka

  8 kwietnia 2018 at 14:30

  Poza tym liberalne pitolenie!

 3. prawo

  8 kwietnia 2018 at 22:46

  Roberta Gwiazdowskiego przez 1,5 roku jako prezes rady nadzorczej ZUS guzik zrobił i odpowiada za stan obecny, tak jak jego poprzednicy i następcy.
  Mężczyźni „odzyskują” z ZUS poniżej 25% wsadu. To jest bandyterka.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra