Z zagranicy

Senator Ted Cruz zgrillował Marka Zuckerberga

Podczas wtorkowego przesłuchania Marka Zuckerberga przed senacką komisją w Stanach Zjednoczonych, senator Ted Cruz dosłownie zmiażdżył twórcę Facebooka, udowadniając mu dyskryminację konserwatystów oraz prowadzenie przez jego firmę politycznej cenzury.

Cruz rozpoczął przesłuchanie od pytania, czy Facebook postrzega się jako neutralne forum, na które Zuckerberg odpowiedział, iż jego firma uważa się za „platformę wszystkich idei”. Na to Cruz zauważył, że usługi on line nie są pociągane do odpowiedzialności za swoją zawartość tak długo, jak długo stanowią „neutralne publiczne forum”.

Następnie znów zapytał, czy Facebook postrzega się jako neutralne forum publiczne, czy też angażuje się politycznie? Twórca Facebooka odpowiedział, że celem platformy było „z pewnością niemieszanie się w polityczne mowy”.

Naciskając Zuckerberga, Cruz powiedział mu, że „zdecydowana większość Amerykanów” jest „poważnie zaniepokojona” tym, że Facebook zaangażował się w „bycie stronniczym oraz polityczną cenzurę”.

Przytoczył przy tym liczne przykłady tego, jak Facebook usuwał wszelkie przejawy konserwatywnych poglądów z prezentowanych nowości, jak chociażby informacja o konferencji Akcji Politycznej Konserwatystów, czy skandal związany z Lois Lerner. Wyliczył mu wszystkie zablokowane przez administratorów Facebooka katolickie strony, których było ponad dwadzieścia, a także klasyfikowanie konserwatywnych blogerów jako „niebezpiecznych dla społeczności”.

– Dla większości Amerykanów to wygląda na bycie stronniczym w kwestiach politycznych. Czy zgodzi się pan z tym? – indagował Cruz, zarzucając Facebookowi wprowadzanie cenzury. Zuckerberg odpowiedział poprzez odniesienie się do „prawdziwej” troski o to, że siedziba Facebooka znajduje się w „ekstremalnie skłaniającej się ku lewicy” Dolinie Krzemowej, jednakże zapewniał, iż stara się eliminować wszelkie formy stronniczości.

Cruz nie omieszkał też zapytać Zuckerberga o sprawę Palmera Lucky’ego, który został zwolniony po tym, jak wyszło na jaw, że wspiera Donalda Trumpa. Twórca Facebooka zaprzeczał, aby wiedział o zwalnianiu lub zatrudnianiu ludzi w oparciu o ich sympatie polityczne, czy poglądy. Zuckerberg zaprzeczył, aby zwolnienie Lucky’ego miało cokolwiek wspólnego z jego poglądami politycznymi.

Głównym tematem przesłuchania była jednak afera, która wybuchła po tym, jak Facebook przyznał w zeszłym tygodniu, że w sposób nieuprawniony podzielił się informacjami na temat 87 mln użytkowników z firmą gromadzącą bazy danych Cambridge Analytica. Tydzień temu jeden z pracowników owej firmy uderzył na alarm, zeznając przed brytyjską Izbą Gmin, że Facebook posiada zdolność podsłuchiwania użytkowników przez smartfony, w których zainstalowano aplikację.

Źródło: LifeSiteNews

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

15 komentarzy

15 Komentarzy

 1. Robert B.

  11 kwietnia 2018 at 14:29

  A coś było o izraelskich służbach specjalnych, które to gówno naprawdę założyły, a tego wystrychniętego dudka wystawiły jedynie na fasadę?

  • prawo

   11 kwietnia 2018 at 15:12

   Masz zapewne rację a sam Zuckerberg strasznie się tym zgrillowaniem przez senatora Tadka Cruza przejął.
   Bardziej się pewnie martwi tym, że ma całą twarz w setkach/tysiącach jakichś dziwnych narośli/pieprzyków. Ma on jakąś odmianę raka?

   • halina

    11 kwietnia 2018 at 16:19

    Te syfy na mordzie, czyżby to to o czym pisał p.Marek Podlecki na swoim monitor polski.pl? nazywał to brodawicą.

   • hugo

    12 kwietnia 2018 at 14:46

    To żydłactwo go oblazło.

    • t

     18 kwietnia 2018 at 16:05

     żydłaki to szanowny kolega w tyłku ma

 2. Hania

  11 kwietnia 2018 at 15:42

  Cuś idiotom neokonom poszło nie tak?
  Skoro wzajemnie się ” grillują”

 3. z grilla

  11 kwietnia 2018 at 19:37

  Ręce opadają… dalej pani Wiejak operuje słownictwem z gimbazy lub nawet podstawówki. Nie wiem czy to jakiś fetysz – udawanie 12-latki? A może brak zrozumienia że to, co ujdzie w czacie gimbazy, na takim portalu wygląda głupio, żenująco.

 4. marju73

  11 kwietnia 2018 at 19:50

  Poniższe właściwie w temacie artykułu.
  Obejrzyj koniecznie.
  Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego co się zbliża.
  youtu.be/1yV2NFP1z9w

 5. Dziuniek

  11 kwietnia 2018 at 20:59

  Ostrzeżenie dla Twittera.

 6. BOJKOTOWAĆ Facebook !!! ŻYD Zuckerber wyhodowany na Talmudzie wspiera LEWACTWO, totalną dykature i GLOBALISTÓW !

  12 kwietnia 2018 at 06:21

  Orginał grylowania LEWAKA żydo-masona Marka Zuckerberga przed senacką komisją w Stanach Zjednoczonych przez senatora katolika Teda Cruza(jego rodzice są z Kuby) można zobaczyć i posłuchać tutaj:
  https://www.youtube.com/watch?v=gvc8t4MuStM

  Ted Cruz otwarcie zapytał tego ŻYDA dlaczego jego Facebook tak zajadle ZWALCZA katolików i wszystkiego co jest związane z chrześcijaństwem.
  Facebook na ZAMÓWIENIE żydo-masońskich amerykańskich LOŻ MASOŃSKICH zbiera informacje w celu totalnego ZWALCZANIA cywilizacji łacińskiej, zwalczania chrześcijaństwa ale jednocześnie WSPIERA sektę judaizmu, żydoską kabałę i wszelkich satanistów.
  Facebook działa w interesie indoktrynacji GLOBALISTYCZNYCH gdzie jest kreowana uprzywilijowana KASTA żydowska powiązana z networkiem ich LOŻ MASONSKICH na całym Świecie, którzy uważają się za „elitę rządzącą” całym Światem spowinowaconych z rodzinami Rockefeller i Rothschild właścicielami bank-sterów zalegalizowanych MEGA-złodzejami.
  BOJKOTOWAĆ żydowski Facebook na wszystkich płaszczyznach !
  Facebook udostępnia dosłownie WSZYSTKIE informacje dla ŻYDOWSKICH służb wywiadowczych Mosad i CIA i jest ich AGENTURĄ.
  Każdy polityk lub jakikolwiek aktywista społeczny obojętnie w jakim kraju na Świecie jeśli nie ma swojego konta na Facebooku to jest bardzo INWIGILOWANY przez służby wywiadowcze, gdyż taki polityk niejako wymyka się z garści wywiadom, gdyż oni NIE posiadają informacji jakimi kategoriami myśli oraz kryteriami oceny posługuje lub z kim najczęściej kontaktuje się taki polityk.
  Ostatnio Facebook zarządzany przez LEWAKÓW na usługach żydo-MASONÓW ZLIKWIDOWAŁ konta 37 tysiącom ludzi, którzy nie wypełnili OBOWIĄZKOWYCH ankiet na tematy swoich przekonań politycznych, swoich upodobań i zainteresowań prywatnych, pracy zawodowej i tego co najczęściej kupują oraz jak spędzają urlop … itp.

 7. Komunikator "WhatsApp" to też własność Facebooka do SZPIEGOWANIA ludzi

  12 kwietnia 2018 at 08:00

  WhatsApp – czyli mobilna aplikacja dla smartfonów, służąca jako komunikator internetowy jest też WŁASNOŚCIĄ firmy Facebook !(zapamiętajcie to sobie!)
  Ta aplikacja „WhatsApp” jest dostępna dla różnych platform telefonów komórkowych i większość ludzi w żydo-mafijnej złodziejskiej III RP ją używa do porozumiewania się jako SMS, gdyż ona jest ona za „DARMO” i bez ograniczeń ile wiadomości można wysyłać lub otrzymywać.
  CENĄ tego porozumiewania się za „darmo” jest to, że każdy kto używa aplikacji „WhatsApp” jest na 100% PODPATRYWANY oraz może być bez problemu INWIGILOWANY, szpiegowany z tymi tekstami które wysyła i otrzymuje od znajomych.
  Ponadto żydo-masoński globalistyczny SZPEG Facebook za pomocą swojego komunikatora „WhatsApp” też ustala miejsca pobytu delikwenta z kąd wysyła wiadomość, ustala NETWORK znajomych z klasyfikacją kto dla delikwenta jest ważnym znajomym … itp.
  Ponadto Facebook i ich własność „WhatsApp” kolekcjonują tzw. „ciasteczka”(cuci) które pozostawają w telefonie lub komputerze po przeszukiwaniu konkretnych kart internetowych przez delikwenta, a taką informacje świadczy kto jakie ma zainteresowania i potrzeby prywatne … itp.
  Policja i służby używają Facebooka do identyfikacji delikwenta jak wygląda jego MORDA ze zdięć z jego konta Facebooka.
  Policyjny radar drogowy zawsze robi zdięcie samochodowi od „przodu” jeśli on dokona jakiegoś „przekroczenia” drogowego. Na tym zdięciu przez szybę system rozpoznaje mordę kierowcy z porównywaniem zdięcia z konta Fecebooka i ustala KTO faktycznie siedział za kierownicą tego samochodu np. żona lub kochanka delikwenta …
  Służby i policja za pomocą Facebooka też ustalają bliższy i dalszy NETWORK znajomych i rodziny delikwenta w czym ZOOBOWIĄZANY jest pomagać Facebook niby dbający o „dobro” człowieka.
  Podczas wtorkowego przesłuchania tego ŻYDA Marka Zuckerberga przed senacką komisją(tzn. zgrają zalegalizowanych ZŁODZEJI i bandytów) w Stanach Zjednoczonych, padło pytanie za pomocą jakich KRYTERÓW on ustala co jest „dobre i złe”.
  Wtedy to on odpowiedział, że wyrósł na etyce oraz moralności JUDAIZMU która określa co jest „złem i dobrem” i to jest dla niego podstawa.
  To w takim razie znaczy że dla ŻYDA Marka Zuckerberga i jego Facebooka systemem OCENY jest żydowska HUCPA, fałsz i kłamstwo mafii żydowskiej !!!
  Zobacz tutaj:
  „Facebook CEO Mark Zuckerberg Hearing on Data Privacy and Protection Facebook CEO Mark Zuckerberg testified before two the social media and networking service has handled user data security”:
  https://www.c-span.org/video/?443543-1/facebook-ceo-mark-zuckerberg-testifies-data-protection&utm_source=fark&utm_medium=website&utm_content=link&ICID=ref_fark

  Co ciekawego, to ZAWSZE każdy przesłuchiwany składa PRZYSIĘGĘ na określone paragrafy, że będzie mówić „PRAWDĘ i tylko PRAWDĘ” przed OBLICZEM tych żydo-masońskich MAFIOZÓW ZŁODZEJI/łapówkarzy czyli przez tzw. senacką komisją w Stanach Zjednoczonych.
  W tym przypadku „przesłuchania” ten że CEO Mark Zuckerberg NIE składał takiej przysięgi !!!
  Ta cała komisja „senacka” w USA to zgraja zwykłych MAFIOZÓW gangsterów największych BEZKARNYCH kryminalnych gangów-MAFI przestępczych w USA pod nazwami „partii demokratycznej”(skrajnych lewaków) i „partii demokratycznej”.
  ZAPAMĘTAJCIE to sobie głupie lemingi zamieszkali w sponiewieranej przez żydów III RP, że TOTALITARNY system polityczny w USA absolutnie NICZYM się nie różni od TOTALITARNEGO systemu politycznego jaki był w żydo-komunistycznym ZSRR w którym rządzili kryminaliści żydo-bolszewicy komuniści.

  Jest tylko JEDNA różnica, która polega na tym, że w USA jest ustanowiony-zafiksowany przemocą “system dwu-partyjny” gdzie moralnie zdegenerowani ciągle ci sami politykierzy-aktorzy żydowscy klakierzy z tych dwóch złodzejskich kryminalnych GANGÓW już dawno się DOGADALI między sobą i ZALEGALIZOWALI kradzież pieniędzy podatnika ale TYLKO dla SIEBIE polityków przy KORYCIE lub je trwonią te pieniądze w zależnosci od tego KTO im da łapówkę(ostanio dają im bank-sterzy i międzynardowe korporacje), a politykę zewnętrzną i wewnętrzną w USA ustalają rządzace FRAKCJE żydowskie w obydwu zafiksowanych „partiach” do rzadzenia w USA oraz ponad nimi prosperująca żydowska mafia o nazwie „American Israel Public Affairs Committee”(AIPAC).
  tzw. „Partia Republikańka” w USA jest SKORUMPOWANĄ przestępczym gangiem, nie wydolna politycznie oraz statutowo NIE dba o interesy instytucji państwa USA lecz TYLKO o PRYWATNE interesy krętaczy bank-sterów finansowych, WŁAŚCICIELI i ich rodzin monopolistycznych międzynarodowych korporacji. Praktycznie TYLKO dba o interesy najbardzo agresywnej diaspory żydowskiej w Ameryce, międzynarodówki żydoskiej oraz Izraela.

  Partia Republikańska jest totalnie ZDOMINOWANA przez oficjalną żydoską szowinistyczną wewnętrzną FRAKCJE w „partii republikańskiej” o nazwie:
  “Republican Jewish Coalition”(RJC),
  która trzema w ŻELAZNYM uścisku tą „żydoską partyjkę” oraz za kołnierze i za łby wszystkich kongresmanów i senatorów z tego GANGU.

  IDENTYCZNA sytuacja jest w skrajnie LEWACKIM gangu o nazwie tzw. “Partii Demokratecznej” w USA w której wnętrzu też jest zainstalowana agresywna wewnętrzna FRAKCJA żydowska o nazwie;
  „National Jewish Democratic Council”(NJDC),
  która totalitarnie ZDOMINOWAŁA całkowicie wnętrze fasadowego GANGU tzw „Partii Demokrtycznej” w USA.

  Zatem w „Partii Demokratycznej” rządzi ZALEGALIZOWNA utworzona też wewnętrzna FRAKCJA skrajnych żydoskich LEWAKÓW skrzykniętych pod nazwą:
  „National Jewish Democratic Council”(NJDC),
  która IDENTYCZNIE jest ZALEGALIZOWANA i to ona trzęsie jak snopkiem siana tym skorumpowanym przestępczym złodzejo-bandyckim GANGIEM o nazwie “patii demokratycznej”.
  Przedstawiciele tych obydwu żydoskich FRAKCJI tzn.
  “Republican Jewish Coalition” i
  „National Jewish Democratic Council”
  spełniają identyczną funkcję ale w formie ZALEGALIZOWANEJ tak jak kiedyś frakcja żydoska tzw. „PUŁAWIAN” w komunistycznym PZPR działała tak, aby w PRL-u Żydzi z polskim obywatelstwem zamieszkali w PRL-u, którzy zostali wyłonieni przez Stalina do rządzenia etnicznymi Polakami w PRL-u.
  Członków żydowskiego estabłyszmentu we wnętrzu PZPR mianowanowali SWOICH pobratyńców na centralne stanowiska w PRL-wskiej administracji państwowej tamtejszej „warszawki”, aby ŻYDZI jako UPRZYWILIJOWANI mogli się bezkarnie obławiać na garbie etnicznych Polaków, odepchniętych od władzy, tak aby żydzi z PRL-wskim obywatelstwem mogli stać się polityczną najważniejszą KASTĄ rządzącą i finansową pierwszą ARYSTOKRACJĄ w PRL-u.

  Tą nie formalną FRAKCJE „Puławian” w PZPR siłą ROZGONIŁ Władysław Gomułka w marcu 1968 roku, co Żydzi z polskim obywatelstwem z PRL-u opłakują jako swoją „klęskę” krokodylimi łzami do dzisiaj.
  Dlatego zemścili się za to na etnicznych Polakach organizując KRWAWĄ rozróbę Polakom w 1980-1981 roku, a następnie za pomocą „Okragłego Stołu” w 1989 roku wykopali SIŁA z polskiej polityki Polskich NARODOWCÓW, robiąc fizyczny SZLABAN etnicznym Polakom, BLOKUJAC narodowcom totalnie dostęp do koryta centralnej władzy w Warszawie oraz stolicach wojewódzkich.

 8. Tomek

  13 kwietnia 2018 at 01:04

  „Zgrillował”… Czytam tytuł i już wiem, że pani Wiejak wróciła. Sezon grillowy się rozpoczął, gimbaza wrióciła „w Internety”.

  • prawo

   13 kwietnia 2018 at 14:51

   Do budy.

   • Tomek

    16 kwietnia 2018 at 14:22

    Uderz w stół, a nożyce (internetowa gimbaza) się odezwą:)

 9. instagram online

  25 października 2018 at 12:07

  Zmiażdż go! Dziękuję za udostępnienie artykułu.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra