Z zagranicy

Irlandia: Tajemnicze morderstwo. Kto zabił Polaka?

W Irlandii znaleziono ciało bestialsko zamordowanego Polaka. Ofiarę znaleziono w miejscowości Magher w starym domu parafialnym. Ktoś rozłupał  Polakowi czaszkę.

Duchowny Patrick Doherty wyraził swoje ubolewanie nad losem zamordowanego. Póki co ujęto jednego podejrzanego, jednak czy jest winny nie zostało ustalone. W sprawę zaangażował się również polski konsul honorowy Jerome Mullen, który zapewnił, że zrobi wszystko co należy do niego, by wyjaśnić tajemniczą sprawę.

 

Żródło: wmeritum

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. www.o2.pl

  12 kwietnia 2018 at 18:29

  Wielka Brytania: Polak napadnięty na ulicy. Zmarł w szpitalu.

 2. red is bad

  12 kwietnia 2018 at 21:07

  Polacy wygnani za granicę za to w Polsce raj dla żydów którzy plują nam w twarz.

 3. Pingback: Irlandia: Tajemnicze morderstwo. Kto zabił Polaka? | Dziennik Polityczny

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra