Z zagranicy

Miedzynarodowy sukces polskiej gry wideo

Gra wideo ,,Farm Manager 2018″ polskiego studia PlayWay zajmuje trzecie miejsce pod względem sprzedanych egzemplarzy na platformie internetowej Steam.

Dość niskobudżetowa gra ( kosztowała około 300 000 złotych) zwróciła zainwestowane w produkcję pieniądze w kilkanaście godzin, po dwóch dniach zyski wynosiły już kilkaset tysięcy złotych.

Akcje firmy rosną od początku roku. Jest kolejnym przedsiębiorstwem, które w ostatnich latach na szeroką skalę eksportuje polskie gry za granicę.

Żrólo: money.pl

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Kliknij, aby dodać komentarz

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra