PRAWY.TV

Grzegorz Braun: Zbliża się „ostateczne rozwiązanie kwestii polskiej”

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

18 komentarzy

18 Komentarzy

 1. m

  14 kwietnia 2018 at 21:28

  Żydowska nagonka na Polskę wywołana jest tym, że istniejemy,że my w ogóle istniejemy…

  • Kasia

   20 kwietnia 2018 at 18:00

   Żyd Daniels w Radio Maryja powiedział,że G.Braun ma pochodzenie żydowskie,moze ktoś ma link do tego?

  • prawo

   20 kwietnia 2018 at 22:28

   Dokładnie tak. To wszystko to żydokomuna która w ’89 przeszła do konspiracji i się utajniła przejmując praktycznie 100% Polski. Stara taktyka dobrego i złego policjanta. Podzielili się na PO i PiS i dymają naród w cyklach 8 letnich. Dowodem na prawdziwość tej tezy jest, że nikt (poza tymi co czymś się narazili) nie wylądował w pierdlu przez 27 lat. Zmowa na 100% a naruszający ją idioci jak Lepper czy gen. Petelicki lądują w piachu.
   Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób!
   Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

 2. księgowy

  15 kwietnia 2018 at 00:10

  Prezydent Duda powinien publicznie żądać od Żydów wielkich odszkodowań dla Polski za szkody które uczynili w przeszłości i czynią obecnie.

 3. 34344

  15 kwietnia 2018 at 00:38

  Kompletny doktryner aczkolwiek w wielu rzeczach mądry. Mówienie że „gdy papież nie popiera powstania to Polacy mówią że papież zły” Zapytałbytm się Pana Brauna jak ocenia papieża który w obliczu agresji III Rzeszy na katolicką Polskę i bezmiaru zbrodni na Polakach już od pierwszych dni okupacji milczął o czym wymownie dawał świadectwo kard. Sapieha. Czy Pan Braun solidaryzuje się Piusem XII do końca dni III Rzeszy utrzymującym stosunki dypolmatyczne z tym zbrodniczym państwem? Pamiętajmy że zbrodniczy Wehrmacht miał swoich kapelanów księży niemieckich oddelegowanych przez niemiecki Kościół i nikt w Watykanie tego nie potępił. Hitler mimo że rzeczywiście nie był katolikiem i hołdował neopoganizmom germańskim to formalnie figuroweał w kartotekach jako rzymski katolik i do 1944 r. z jego pensji Fuehrera odciągano podatek kościelny na KRK. Dlaczego nie został formalnie wyklęty? Czy dla Pana Brauna godnym wzorem jest zachowanie się Piusa XII któy do końca swoich dni dbając o niemiecką wrażliwośćnie zgadzał się na ustanowienie regularnej struktury kościelnej w postaci biskupów na Ziemiach Odzyskanych nie uznając de facto polskiej granicy na Odrze i Nysie ? Hańba i doktrynerstwo niestety!

  • Marian

   15 kwietnia 2018 at 08:26

   To to pytanko, za pytanko, ubeku: Gdzie i kiedy Patriarchat Moskiewski potępił morderstwo polskich oficerów w Katyniu itd. – Czy wyklął zbrodniarzy – gdzie i kiedy?

  • Mirek

   17 kwietnia 2018 at 21:49

   Z chęcia zapoznam się wymownym dawaniem świadectwa przez księdza kardynała Sapiehę. Moze jakies żródło?

  • Mirek

   17 kwietnia 2018 at 21:57

   Jeszcze jestem ciekaw żródła wiedzy o tym ,że Adolf do 1944 roku płacił podatek koscielny.

   • Polus

    18 kwietnia 2018 at 02:25

    Płacił, placil, nawet celowo dał się sfotografować wchodząc do kościoła. Mówił że to tylko obraz, a tego co on w tej chwili myśli nikt sprawdzić nie może
    A wracając do pana Brauna, to jak np wytłumaczy pan fakt, że pan Grzegorz tępiąc protestantyzm wychwala jednocześnie liberalizm gospodarczy, który jest produktem właśnie protestantyzmu. Co mu ks.prof Guz nie wytłumaczył że wszyscy twórcy liberalizmu byli protestantami? I że Kościół napisał katolicką naukę społeczna po to między innymi żeby takie zagubione owieczki nie brnęły w kolejne herezje?
    Przecież pokazywali się razem, mając tak rażąco odmienne stanowiska.

  • Polus

   18 kwietnia 2018 at 02:14

   A ciekawe który to ten zły papież wg Polaków, bo chyba nie Pius IX, który był nazywany „Defensor Poloniae” przez Polaków właśnie. Pan Grzegorz powinien się douczyć zanim znowu zacznie szkalować polskich powstańców.
   Watykan jakiś czas milczał, nawet konkordat podpisał z III Rzeszą, ale motyw takiego postępowania był tylko jeden. Mogło z niego powstać większe jeszcze zło, chodziło o jakakolwiek ochronę. Tak było w Holandii np. gdzie potępiono nazizm a Niemcy odpowiedzieli wywózkami do Auschwitz i straszliwymi prześladowaniami
   Sam Adolf powiedział że Pius XII był jedynym człowiekiem z którym przegrał
   Podatek kościelny odprowadzał nie z przyczyn głęboko religijnych a zupełnie innych. Trzeba było jeszcze improwizować, ostateczne zlikwidowanie chrześcijaństwa miało nastąpić po zwycięstwie

 4. Sara

  15 kwietnia 2018 at 00:51

  Mądry człowiek . Smutne że wolimy idiotów od mądrych .Srebrniki maja większą moc Rzeczpospolita.

  • Polus

   18 kwietnia 2018 at 02:30

   Nie wiem kim jesteście „wy” ale „my” wolimy mądrych, chociaż i dla idiotów jest u nas miejsce. Jezus Chrystus nie z takim biesiadował
   Oczywiście pan Grzegorz aż taki mądry nie jest, jest w nim mnóstwo pychy, ale nie mądrości. Mądry człowiek tak uparcie by szkalował swój kraj, swoich przodków, swoją historię?

 5. obat sipilis

  18 kwietnia 2018 at 18:34

  interesting and innovative articles. I think this could be very useful information
  Obat kencing nanah

 6. ość

  18 kwietnia 2018 at 19:42

  Zbliża się – przy biernej postawie m.in. Brauna, na którego wielu liczyło. Zamiast założyć partię i działać by pogonić PO/PiS z przystawkami, to mamy tylko iść jak (rozmodlone) owieczki na rzeź.

 7. Iwona

  20 kwietnia 2018 at 13:05

  Patrząc co wyrabia PIS, obawiam się,że p.G.Braun ma rację.

 8. Damian

  20 kwietnia 2018 at 13:44

  Prawie cała czołówka PIS ma korzenie żydowskie.Myślę jednak,że Żydzi nie porzucą Palestyny.

  • Tomek

   20 kwietnia 2018 at 21:32

   O, a którzy konkretnie i skąd niby to wiesz (poproszę o źródła w postaci biografii, wypowiedzi tych osób, jakichś akt urodzenia itp.)?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra