PRAWY.TV

Wystąpienie Mateusza Morawieckiego na konwencji PiS [WIDEO]

Źródło: PiS

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

14 komentarzy

14 Komentarzy

 1. prawo

  14 kwietnia 2018 at 22:35

  Myślenie PiS/PO
  – zaprać człowiekowi, pod pozorem koniecznych podatków, wszystkie pieniądze
  a następnie:
  – dać 500+
  – mieszkanie+
  – 300 zł +
  – chuj-wie-co+
  – inny+

  • Marian

   15 kwietnia 2018 at 07:59

   @prawo, Dokładnie tak samo to widzę. – Masońscy uszczęśliwiacze ludzkości, tylko dziwne, że śmiertelność Polaków gwałtownie wzrasta…
   A gdzie jakiś porządek w tzw. służbie zdrowia, dlaczego pójście do lekarza to jedno pasmo upokorzeń… O najprostsze rzeczy nie można się doprosić. – Ludzie się nie leczą, bo boją się tych cwaniaków w fartuchach. Pokupowane są drogie urządzenia, żeby Jaśnie Pan Lekarz mógł się zawodowo realizować robiąc badania, ale te urządzenia nie służą ludziom.
   Ja bardzo dziękuję za taką tzw. służbę zdrowia – rozpędzić to towarzystwo na cztery wiatry, niech zakładają za własne pieniądze swoje prywatne przychodnie i niech leczą frajerów. A może bardziej „opłaca się” być weterynarzem? Krowy i świenie też koś musi leczyć, jak ktoś nie lubi ludzi, to droga otwarta…
   Morawiecki opowiada farmazony, a wszscy widzą, że idzie ku gorszemu. Pis skończył się wraz ze zmianą Szydło.

   • prawo

    15 kwietnia 2018 at 11:42

    To, że PiS gra nieczysto to świadczy dobitnie ten ich słynny numer z VAT.
    Ja się pytam: gdzie są te pieniądze z VAT? Wszak 250 mld. to około 6 towarowych pociągów pieniędzy. Dlaczego PiS ich nie odzyskał? Robią z narodu żarty/idiotów czy chodzi o spiżową formułę: my nie ruszamy waszych – wy nie ruszacie naszych?
    Zawsze zwrot VAT był obarczony wysokim ryzykiem poważnej kontroli firmy a wypadku tych 250 mld. cisza. Nie było żadnej kontroli i dalej nie ma? Faktury każda firma ma trzymać 10 lat.
    A sprawa wydaje się trywialna. Występuje się o zwrot depozytu pochodzącego z kradzieży. Numer rachunku bankowego składa się z 26 cyfr. Numer konta może być zapisany w formacie NRB (Numer Rachunku Bankowego) lub IBAN (Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego) i nie pozwala zagubić nawet jednego grosza. Proste?

 2. Kwal

  14 kwietnia 2018 at 22:37

  Bardzo dobre podsumowanie…

 3. marju73

  14 kwietnia 2018 at 22:46

  Żydogòwniana propaganda dla motłochu.Szkoda czasu na oglądanie.Czyny mòwią same za siebie.

 4. jaro

  14 kwietnia 2018 at 22:55

  Idąc tym tropem
  – z rynku znowu zniknie część pracowników , którzy będą bali się przekroczyć granicznej kwoty .
  – wychowamy młodych , którzy będą tylko patrzeć co im państwo da , a nie co mogą zarobić

 5. MIRA

  14 kwietnia 2018 at 23:15

  Pieknie Panie Premierze

  • Marian

   15 kwietnia 2018 at 08:20

   Pani w szkole kazała dzieciom opowiedzieć krótką historię z użyciem słowa „pięknie”. Zgłosił się Jasio i mówi:
   Wczoraj przy obiedzie moja 16-letnia siostra powiedziała, że jest w ciąży. Ojciec walną pięścią w stół i powiedział: Pięknie, k***, pięknie!

   • prawo

    15 kwietnia 2018 at 11:46

    Obyś nie był prorokiem 😉 (że jeszcze żyd nam bękarta zmajstruje)

 6. Wszędzie gdzie się pokarze ten GÓWNOZJAD żydoski OSZUST Morawiecki to dajcie jemu KOPA w dupe !

  15 kwietnia 2018 at 00:02

  SPERDALAJ ty yebany sprzedajny KŁAMCO morawiecki KARIOEROWICZU razem z tym anty-polskim przestępczym gangiem PiS !
  DOSYĆ tych waszych kłamstw wy sprzedajne QURWY PO-PiS-PSL !
  DOSYĆ tego bełkotu tych sprzedajnych SQURWYSYNÓW PiS !
  WIESZAĆ ich lampach bez skrupułów !

  Te ANTY-polskie sprzedajne QURWY złodziejo-bandyci żydy z gangu PO-PiS to skrajni SZULERZY jak wszystkie żydy, którzy NARZUCILI „swoje reguły” gry całemu Polskiemu Narodowi, tak aby nas Polaków programowo RABOWAĆ, gdyż z SZULERAMI żydami bandytami przecież polskie społeczeństwo NIGDY NIE wygra, jeśli życie w III RP będzie się dalej kręcić wg. ich SZULERSKICH „zasad”!
  Zapamiętajcie to sobie do grobowej dechy, że SZULER taki jak banderowiec Kaczyński, żydy Duda, Tusk czy Komorowski lub ZŁODZIEJ kapuś żyd Schetyna czy ten żydoski ZŁODZIEJ szuler S.Neumann ze zdemoralizowanego Gdańska… itp zawsze narzucają SWOJE SZULERSKIE „zasady” czyli swoje „SZULERSKIE prawa”, właśnie po to, aby nas ETNICZNYCH tubylców Polaków całkowicie ekonomicznie brutalnie WYDYMAĆ, czyli obrabować pod każdym względem z tego co nasi dziadowie, ojcowie wypracowali i tego co my polscy obywatele WYPRACOWALIŚMY w Polsce !
  Sprzedajnych antypolskich SQURWYSYNÓW PO-PiS trzeba WYCIĄĆ za to aby przestali BANKRUTOWAĆ nasze dzieci, wnuki i prawnuki co się jeszcze NIE urodzili gdyż te suqinsyny PO-PiS biorą kredyty na ich konto do SPŁACANIA.
  Jeśli tych anty-polskich SQRWIELI PO-PiS-PSL polscy obywatele nie rozgonią z użyciem przemocy to oni nas całkowicie PRZEKUPCZĄ obcym zagraniczniakom z zimną krwią IDENTYCZNIE jak kopalnie Krupiński, góre Kasprowy Wierch … i TYSIĄCE, tysiące innych NASZYCH polskich majątków i SKARBÓW !
  NIE ma różnicy miedzy SPRZEDAJNYMI ANTY-polskimi GÓWNOZJADAMI łapówkarzami ZŁODZEJAMI mafiozami „SOLIDARUCHAMI” przestępczego gangu PiS i MEGA-złodzejami mordercami mafiozami gangu PO czy PSL lub SLD!
  Z takimi retorycznymi ZŁODZEJAMI i MORDERCAMI „solidaruchami” zdrajcami NIE ma o czym dyskutować ani NIE wolno prowadzić z nimi jakich kolwiek DALOGÓW !
  Na SZUBIENICE z nimi wszystkimi jako zapłaty za ich tysiące ZBRODNIE zdrady !!!

 7. antyśmiechita

  15 kwietnia 2018 at 00:05

  Żydowski wewnętrzny zamach stanu w wykonaniu Kaczyńskiego i Morawieckiego stanowi śmiertelne niebezpieczeństwo dla Polski.

  • Marian

   15 kwietnia 2018 at 08:01

   hmm

 8. Marian

  15 kwietnia 2018 at 08:30

  Morawiecki ciągnie PiS na dno. Zmiana premiera byłaby wskazana, jeśli PiS nie chce przerżnąć wyborów. Ale w sumie, co mnie to obchodzi?

  • zbyszek

   15 kwietnia 2018 at 09:39

   Premier zony nie zmieni.

   Wyjasnilo się kto i po co pomogl pis: do dojnej krowy dopuszczono wreszcie 3 zaborce a lacznikiem 3 kolonizatorow sa zony i ich chciwosc: zona premiera wypchnęła zone Sikorskiego – wrazenia z konwencji nowego psl. „Dotacje, dotacje, dotacje…. „ Dotacje sa potrzebne dla rzadu Niemiec, aby walczyc z AFD a zony maja zaspokoic sie w kolonii.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra