Z kraju

Nawet 35% dzieci przeżywa aborcje i umiera w męczarniach

Ginekolodzy, którzy zabijają dzieci w Polsce przyjmują najczęściej, że legalność takich praktyk w przypadku podejrzanego o chorobę dziecka ma miejsce do 24 tygodnia ciąży. Co więcej niektórzy z nich wypowiadają się publicznie na temat rzekomego humanitaryzmu wywoływania przedwczesnego porodu. O kwileniu duszących się dzieci, które przeżyły swoją aborcję i ich często wielogodzinnym umieraniu nie chcą jakoś wspominać.

Nie porusza się bowiem ani tematu przeżywalności noworodków, ani faktu, że śmierć przez uduszenie jest jedną z najgorszych sposobów zabójstwa. W dzisiejszych czasach taką śmiercią nie giną już najgorsi zbrodniarze. Ten rodzaj tortur pozostawia się jedynie najmłodszym dzieciom, których „przestępstwem” jest bycie podejrzanym o chorobę.

Tymczasem statystyki podawane w medycznych czasopismach, m.in. British Medical Journal podają, że ogromna ilość dzieci przeżywa przedwczesny poród: 12% w 20 tygodniu, 20% w 21 tygodniu, 37% w 22 tygodniu i 56% w 23 tygodniu. Co więcej, średni czas przeżycia tych dzieci wynosi 80 minut w 20 tygodniu ciąży i 6 godzin w 23 tygodniu.

O tym z ust aborterów nie usłyszymy. Kto towarzyszy tym dzieciom w agonii? Dlaczego w żadnym z sumień nie obudzi się jeśli nie pragnienie ratowania takiego dziecka, to choćby chęć ulżenia mu w cierpieniach? Wreszcie – jak to możliwe by takie barbarzyństwo prawo polskie traktowało jako naturalną konsekwencję „nieskutecznej” aborcji?

Przecież każdy lekarz ma prawny obowiązek ratowania życia. Dlaczego w tym wypadku może bezkarnie patrzeć na wielogodzinne duszenie się noworodka?

Źródło: StopAborcji

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

14 komentarzy

14 Komentarzy

 1. frate

  15 kwietnia 2018 at 16:33

  Dopóki pod te szpitale w których morduje się małe dzieci nie będą podkładane ładunki wybuchowe, dopóty aborterzy będą czuć się bezkarni i dalej będą swoje!!! Najwyższa pora by ktoś z kałachem zrobił z nimi porządek, a może wtedy czyjeś sumienie się ruszy, bo tak dalej już nie może być, gdy się czyta takie okropieństwa!!!

 2. husarz

  15 kwietnia 2018 at 17:22

  Aborcja to zbrodnia!

 3. msn wiadomosci

  15 kwietnia 2018 at 18:46

  Ksiądz molestował nastolatkę w szpitalu?! Usłyszał zarzuty.

 4. wolna-polska.pl

  15 kwietnia 2018 at 18:55

  1-Bergoglio: Kondom, kapturek i podwiązanie jajowodów… 2-Eurosodoma – W Wielkiej Brytanii mówienie prawdy o dzieciobójstwie zakazane.

 5. ela

  15 kwietnia 2018 at 21:54

  Wyrzucić ze słownika słowo aborcja, to jest perfidne zabójstwo CZŁOWIEKA, a na to są paragrafy w kk

 6. ziemianka

  16 kwietnia 2018 at 00:18

  widać studia medyczne i praktyka szpitalna odbierają wielu medykom z trudem wypracowane przez kulturę człowieczeństwo

 7. cinek

  16 kwietnia 2018 at 08:46

  Nie da się tego spokojnie czytać. To jest jakiś akt ofiary dla szatana. To jest zło w czystej postaci, chyba nic gorszego człowiek nie może zrobić. Każdy kto przykłada do tego rękę łącznie z naszymi politykami zasługuje na karę śmierci i to w męczarniach. Mam malutkie dziecko więc pewnie stąd te emocje ale chyba nie przesadziłem.

 8. Ziuta

  16 kwietnia 2018 at 18:33

  najpierw poczytajcie jak anorcja sie odbywa, a pozniej komentujcie. Artykul sie kuly nie trzyma, jakis poczatkujacy klecha go napisal a wy cie podniecacie.

  • basia

   19 kwietnia 2018 at 14:33

   Tak właśnie wygląda. Czytamy i to sporo. Np.zeznania położnych, które nie mogły już znieść widoku umierających pokiereszowanych dzieci a były zmuszane, w ramach swojej pracy, do towarzyszenia przy aborcjach. Od klechów mi wara. Nic nie wiesz o Kościele, posłudze księży, ich misji i życiu. Zioniesz nienawiścią do dobra a bronisz czystego zła.

  • panda

   21 kwietnia 2018 at 21:54

   Ziuta, ty zaczadziała feministko , wyprali ci sumienie na czarnych marszach. Puknij się w łeb. Co ty robisz na tym portalu, nieszczęsne stworzenie? Tyle literówek ci się przytrafiło, że, ćhyba twój mózg już nie funkcjonuje.

   • panda

    21 kwietnia 2018 at 21:59

    Ziuta, dodam jeszcze, że Aleksandra Musiał nie może być klechą, nie w katolickiej religii.

 9. Tomasz

  20 kwietnia 2018 at 05:43

  Ziuta Co prawda w oczy kole ,Gdzie macie sumienie? Zabicie dziecka poczętego to grzech ciężki wykroczenie przeciwko piątemu przykazaniu dekalogu,Nie „klecha”tylko Duchowny Katolicki

 10. klip

  20 kwietnia 2018 at 07:07

  MOR-DER-STWO…leżą same dopóki nie umrą..MOR-DER-STWO I PO STOKROĆ MORDERSTWO !!!

 11. Pingback: cwty4n5omtxycn5tvcwxcrtwer

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra