PRAWY.TV

Dr Tymoteusz Zych: Upadkowi cywilizacji zawsze towarzyszy spadek znaczenia rodziny

Zapraszamy do wysłuchania wykładu dr. Tymoteusza Zycha „Rodzina a państwo w starożytnym Rzymie i współczesnej Europie” wygłoszonego w ramach konferencji „Ustrój w okresie rozkwitu czy kryzysu? Paralele Rzym Republikański a UE”, która odbyła się 5 kwietnia 2018 roku na Wydziale Prawa i Administracji UKSW.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

3 komentarze

3 Komentarzy

 1. prawo

  15 kwietnia 2018 at 22:28

  Wszystkie te frustracje i problemy to wyłącznie skutek wyrzucenia Boga z życia współczesnych tzw. post-sowieckich społeczeństw. Nic nie jest w stanie zastąpić piękna Kościoła Katolickiego i Mszy Wszechczasów. Jedyna prawdziwa religia to Kościół Rzymsko-Katolicki sprawujący Najświętszą Ofiarę. Nie ma innej prawdziwej wiary i nie będzie. Reszta jest co najwyżej jej cieniem i majaczeniem. To są tylko wierzenia, odszczepieńcy i heretycy.
  Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać. Żydokomuna wyjaławia teren i podsuwa prostym ludzikom w to miejsce kolejne „błyskotliwe” teorie walki z Kościołem jak zasada zrównoważonego rozwoju, teoria ewolucji, względności i wielkiego wybuchu! (najlepszy oczywiście jest „wielki wybuch” – walnęło coś z niczego i powstał Wszechświat).

 2. Sara

  15 kwietnia 2018 at 23:34

  A Juda katolik a modli się do diabła!!

 3. sandra

  16 kwietnia 2018 at 09:25

  trzeba bylo nie zbierac pieniedzy mezczyznom i nie dawac kobietom, zniewiescienie mezczyzn polega tez na ich niecheci do broni palnej

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra