Polskość

Czy ofensywa żydowska odsunie PiS od władzy?

Spójrzmy na teatr konfliktu polsko-żydowskiego i spróbujmy zrozumieć motywacje izraelskiej ofensywy przeciwko Polsce.
Żydzi ostatnio ogłosili otwarty sezon polowania z nagonką na Polaków.

Oczywiście zwykle jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
Na pierwszy rzut oka wyłania się teza, że nawet filosemicki PiS może stać na drodze dalszych zamiarów i planów Izraela wobec Polski.
Dlaczego? Dlatego, że elektorat PiS-u posiada silną narodową tożsamość, jest zbyt pro-narodowy, religijny, zbyt patriotyczny co może odbić się na interesach, gdyż dąży do przywrócenia podmiotowości Narodowi Polskiemu.

W obecnie wytworzonej sytuacji koła żydowskie chcą ukarać kierownictwo pronarodowego PiS-u, który stawia jednocześnie na
sojusz z USA i Izraelem. Tworząc dyplomatyczną zadymę i pokazując swoje wpływy i siłę Żydzi chcą doprowadzić do rozbicia jedności tej partii i oderwania jej od jej tradycyjnych patriotycznych wyborców (twardy elektorat PiS-u). PiS zapędził się w patriotyzm i dziś dostaje po łapach…

PiS nie chce ostro odpowiedzieć na żydowskie ataki, obawiając się ewentualnych kłopotów w stosunkach z USA (systemy Patiot, stacjonowanie żołnierzy USA w Polsce) więc w najbliższych wyborach może stracić część elektoratu. Twardemu elektoratowi PiS coraz mniej podoba się miękkość ich partii w stosunku do żydowskich żądań.

Właśnie taki może być cel żydowskich ataków, oddzielić PiS od wyborców, przywrócić do władzy w Polsce partie i siły z którymi Żydzi o wiele łatwiej się dogadają w zabezpieczeniu swoich interesów. Przecież przed dojściem PiS-u do władzy przygotowano już ustawę sprzedającą polskie lasy, aby w ten sposób uzyskać środki na zapłacenie haraczu. Czy PiS zmężnieje, stanie w obronie polskich interesów, czy też padnie ofiarą własnej niemocy ?

Tymczasem atak “zagranicy” przy dość mikrej na niego odpowiedzi zachwiał sondażami politycznych partii w Polsce. PiS natychmiast wyszedł z nowymi propozycjami dla społeczeństwa, które mogłyby utrzymać odpływ niezadowolonego elektoratu. Program jest prorodzinny, również zdejmuje niektóre kłody spod nóg polskiego biznesu…

Na naszych oczach zmienia się świat, Żydzi urządzają nam kolejne medialne i dyplomatyczne pogromy, a rządzące Polską elity chorują na przewlekłą dolegliwość miękkich kolan. Wszyscy pamiętamy słanianie się Kwaśniewskiego w Charkowie, czy jeszcze dobitniej i podlej w Jedwabnem. Wydaje się, że rządzące nami elity nie wierzą w wielkość polskiego ducha, w suwerenność i podmiotowość Polski, nie czerpią dumy i siły z historii Polski, w najlepszym wypadku gardzą całym tym polskim bagażem patriotycznym i nazywają się europejczykami.

Jak nie Komorowski kłaniający się w pas Putinowi, to Tusk jak zakochany smarkacz odczytujący życzenia Merkel, czy obecna nasza “dobra zmiana” nabożnie wpatrzona w poniżających Polaków przedstawicieli Izraela. Prześladuje nas jakiś pech, naszym elitom wyraźnie brakuje kręgosłupa i chyba tego fundamentalnego przecież przeświadczenia, że władza w państwie demokratycznym pochodzi od obywateli/wyborców, a nie od czynników zewnętrznych, międzynarodowych (wtedy jest to agentura).

Problem w tym, że III RP jest przedłużeniem PRL-u, a nie II RP. Wydaje się, że działa ciągle klątwa założycielskiego okrągłego stołu i dziś głodni i ambitni pretendenci gorliwie czekają, aż ukaże się łaskawa obca moc i pan rozda karty i mandaty ochoczym biesiadnikom. Nawet popularne zawołanie “Ulica i zagranica” celnie referuje zależność poszczególnych grup politycznych w Polsce od ich zagranicznych mecenasów. Zagranica aby zadbać o swoje interesy w Polsce selekcjonuje daną partię, która ma zapewnić poparcie ulicy (wyborców).

Jesteśmy świadkami brutalnych zachowań strony żydowskiej ciągle jeszcze tolerowanych przez polski rząd. Arogancja, buta i chamstwo, kiedyś wmawiano nam, że to tylko rzemieślnicy z przedsiębiorstwa holokaust z siedzibą w USA. Dziś widzimy pełną koordynację diaspory z Tel Avivem. Głupia sprawa, ale w kulturach semickich i azjatyckich często grzeczność, takt, ustępliwość oznacza słabość, oznacza zielone światło do jeszcze brutalniejszego ataku. Taki instynkt dzikiego zwierzęcia. Nasze zasady wypływające z chrześcijaństwa nie mają tu znaczenia, dla nich to tylko frajerstwo, które rozzuchwala do następnego mocniejszego uderzenia. Polskie elity rządzące nie mają zielonego pojęcia z kim grają.

Jedno jest pewne, jeśli PiS nie opamięta się, padnie ofiarą strategicznej rozgrywki strony żydowskiej. Ktoś powie nie opowiadaj bzdur, przecież to właśnie PiS jest bardzo pro-żydowski! Wazelina PAD-a, menory pod najwyższym żyrandolem, rozdawnictwo paszportowe, ułatwienia biznesowe, łożenie milionów złotych z podatków Polaków na kolejne żydowskie muzea. Dbanie o zapomniane przez Żydów, przecież ich własne cmentarze, Polacy zastanawiają się dlaczego nie wywołuje to wszystko żydowskiej wdzięczności?

Elity mówią nam, że jest ciężko i niebezpiecznie i że musimy wybrać “mniejsze zło”, ale my chcemy wybrać większe dobro, dobro Polski i dobro naszych dzieci. Nie chcemy być obrażani, poniżani, nie chcemy zbliżać się do ludzi, którzy nas nie rozumieją i którzy nami oficjalnie gardzą. Nawet Ziobro z którego ministerstwa wyszła atakowana nowelizacja ustawy o IPN, dziś mówi, że jest ona niekonstytucyjna (!) Tylko czekać jak następny minister powie, że istnienie suwerennego, Niepodległego Państwa Polskiego jest niekonstytucyjne…

Kto by pomyślał, że polski młodzieńczy prezydent będzie miał tak poważne kłopoty ze słuchem. Nie dosłyszał obraźliwych słów gościa prezydenta Izraela, twierdzącego, że to Państwo Polskie stworzyło Hitlerowi warunki do realizacji polityki zagłady Żydów. Gdyby wyborcy wiedzieli o jego chorobie, zdecydowaliby się może na innego kandydata? Jak tak dalej pójdzie Polacy również będą musieli poszukać sobie innego sojusznika, takiego z którym mamy coś wspólnego, wspólne zagrożenie, ciekawe kogo jeszcze atakują mocno Żydzi…?

Wszyscy wokół powtarzają “Uczmy się od Żydów”. Dziś już widać, że polskie nadskakiwanie, grzeczność i ustępliwość wobec Żydów doprowadziło nas do sytuacji wprost niesmacznej i wysoce kryzysowej. Więc przy następnej wizycie PAD-a w Tel Avivie powinien on wygarnąć Żydom i ich prezydentowi jakich to krzywd i niesprawiedliwości doznali Polacy od ich ziomków komunistycznych siepaczy Stalina. Jak wyławiali i odstawiali bolszewikom Polaków zaraz po “sojuszniczym” ataku na Polskę w 1939 r. pozbawiając ich dorobku życia, domów i czasem samego życia. Liczni Żydzi źle zasłużyli się Polakom i Polsce pod sowiecką okupacją.

Prezydent Duda w imieniu Polaków powinien domagać się przeprosin za akcje tych Żydów i również za prześladowania patriotów polskich po zakończeniu II wojny światowej. Przecież wszyscy znają nazwiska i twarze tych oprawców: Różańskiego, Brystigerową, Światło, Fejgina, Wolińską, Michnika i innych. Niektórzy z nich uciekli do Izraela jak Salomon Morel, gdzie oskarżony o zbrodnie przeciwko ludzkości ten kat Polaków żył z polskiej emerytury, aż do 2007 roku! Prezydent Duda powinien również zażądać, aby Izrael wziął wreszcie odpowiedzialność za zbrodnie Żydów wobec Polaków, oraz za pomoc zbrodniczemu czerwonemu totalitaryzmowi w masowym wysiedlaniu, zabijaniu (Katyń) i prześladowaniu Polaków. Po prostu uczmy się od Żydów…
Panuje totalny chaos w kategorii kto jest Polakiem, obywatelem Polski, a kto jest Polakiem pochodzenia żydowskiego czy ormiańskiego itd.

Czy Michnik, Kuroń, czy wcześniej 3,4 mln Żydów nie było obywatelami II RP? Przecież nie jesteśmy rasistami i nie będziemy wykluczać ludzi ze względu na pochodzenie etniczne, religię, czy powiedzmy orientację seksualną. Więc w II wojnie światowej Polska straciła co najmniej 6 mln swoich obywateli. Nie było państwa Izrael, tak jak nie było państwa kurdyjskiego, zagładzie uległo 6 mln Polaków (z czego 3 miliony wyznanie mojzeszowego, iluś protestantów, unitów etc.), ale jakim prawem dzisiejsze państwo Izrael, czy jeszcze lepiej grupy prawników żydowskich żądają mienia spadkowego za obywateli polskich zamordowanych przez Niemców właśnie od Polski? Ci ludzie nie są krewnymi obywateli polskich zamordowanych przez Niemców w okupowanej Polsce, jeśli mają prawa spadkowe niech zgłoszą się tak jak inni polscy obywatele do polskich sądów.

Podobno Amerykanie naciskają na Żydów, aby nie skakali do gardł Polakom, gdyż Polacy są również ważnymi sojusznikami USA. Żydzi chcą zrobić swój blitzkrieg zdobyć przewagę, zastraszyć, stanąć na polskim gardle i wtedy negocjować. Przecież oni potrzebują polskiego poparcia i pomocy, potrzebują w Radzie Bezpieczeństwa ONZ gdzie Polska teraz zasiada. Potrzebują w Unii Europejskiej aby Polska nie poparła nałożenia na Izrael sankcji za okrucieństwa przeciwko Palestyńczykom. Czy rząd Polski zapomina o swoich kartach, którymi powinien grać dla dobra Narodu?

Niepokojące jest to, że Żydzi nie karcą swoich ekstremistów, ale dają im dobre miejsce w swojej orkiestrze grającej przeciwko Polsce, a ich brutalny język używają tak słynąca z ogłady ambasador, premier jak i prezydent Izraela. Natomiast polski rząd wprost wycisza, pomija i wstydzi się polskich patriotów z prawej strony politycznego spektrum. Polski rząd nawet wycisza solidnych naukowców, historyków z imponującym dorobkiem w dyskutowanym temacie (dr Ewa Kurek). Czyja taktyka jest skuteczniejsza? Spójrzmy pod kim trzęsą się kolana…

Polska była chyba ostatnim krajem europejskim naprawdę życzliwym Żydom, teraz Żydzi szkalują Polaków i Polskę na arenie międzynarodowej. Świat się zmienia, w czasie wojny liczni Polacy pomagali i współczuli Żydom stłoczonych w gettach. Dziś największym gettem świata jest Gaza otoczona solidnym murem, do pragnących się wydostać Palestyńczyków strzelają izraelscy żołnierze. Co stało się z pięknym żydowskim powiedzeniem:
“Kto ratuje jedno życie, ratuje cały świat”
Czy już jest nieaktualne, czy pojawiło się jakieś nowe święte przesłanie?

Nie ma pełnej jasności czy nasi rodzice i dziadkowie byli antysemitami, ale po kolejnych żydowskich bezwstydnych atakach szkalujących często bezpodstawnie imię Polski i Polaków, my mamy duże szanse, aby nimi zostać…

2018/04/16, Kalifornia

Na zdjęciu Autor z dr Ewą Kurek

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

56 komentarzy

56 Komentarzy

 1. nicholai

  16 kwietnia 2018 at 08:33

  Brawo za tak odważny i jednocześnie merytorycznie celny artykul. 100% zgody. Coraz wiecej Polakow to widzi. Pis przegrywa w tym starciu nie podejmujac zadnej walki. Caly czas odwracaja nasza uwage od tej sprawyna zydzi sa coraz bardziej bezczelni i agresywni. Musze to powiedziec z przykroscia ale Kaczynski to nie Orban. Jest slaby i bojazliwy i sprzeda nas zaydom za czapke drobnych byle partia nie byla atakowana.

  • larino

   16 kwietnia 2018 at 09:13

   PIS swiadomie ustepuje i swiadomioe tworzy judeopolnie, po przygotowce jak dzien judaizmu i islamu, KK tez ma tu swoj udzial

  • jackers_ea

   16 kwietnia 2018 at 10:44

   Może nie jest jeszcze tak żle. Jednak – moim zdaniem – powinniśmy zachowywać się więcej niz powściągliwie w stos. do wszelkich roszczeń żydostwa tak amerykanslkiego jak i miejscowego.Zachować poprawność polityczną , ale żadnych ustępstw godzących w nasza suwerenność i rację stanu.Zaprzestać natychmiast oddawania kamienić w miastach polskich osobnikom niewiadomego pochodzenia zwłaszcza o korzenich żydowskich i nie mieszkających w Polsce od dawna , albo wogóle. Poddać kontroli sądowo – procesowej dotychczas oddane kamienice przez skorumpowane dotychczas sądy oczywiście po oczyszczeniu tych ostatnich przez obecną władzę

 2. Jupiter

  16 kwietnia 2018 at 08:44

  Nic dodać, nic ująć. Czysta prawda.

 3. Jan

  16 kwietnia 2018 at 09:25

  PiS to kurwa, Matysiak lawirant.

  • prawo

   16 kwietnia 2018 at 11:24

   Od 29 lat:
   – zabrać człowiekowi, pod pozorem koniecznych podatków, prawie WSZYSTKIE pieniądze
   a następnie DAĆ:
   – 500+
   – mieszkanie+
   – 300 zł +
   – inkubatory+
   – nagrody+
   – delegalizacje+
   – cela+
   – chuj-wie-co+
   – inny+
   – C++
   – …+
   To, że PiS gra nieczysto to świadczy dobitnie ten ich słynny numer z VAT.
   Ja się pytam: gdzie są ukradzione pieniądze z VAT? Wszak 250 mld. to około 6 towarowych pociągów pieniędzy. Ilość niewyobrażalna. Dlaczego PiS przez ponad 2 lata ich nie odzyskał? Robią z narodu żarty/idiotów czy chodzi o spiżową formułę: my nie ruszamy waszych – wy nie ruszacie naszych?
   Zawsze zwrot VAT był obarczony wysokim ryzykiem poważnej kontroli firmy a wypadku tych 250 mld. cisza. Nie było żadnej kontroli i dalej nie ma? Faktury każda firma ma trzymać 10 lat. Żyd Modzelewski w Studio Polska 14.04.2018 powiedział, że sprawdzenie rocznie 1 mln deklaracji a nawet 5% z miliona jest niemożliwe (sprawdzający urzędnik mógłby dziennie! odzyskać 100 000 zł!)
   A sprawa wydaje się trywialna. Występuje się o zwrot depozytu pochodzącego z kradzieży. Numer rachunku bankowego składa się z 26 cyfr. Numer konta może być zapisany w formacie NRB (Numer Rachunku Bankowego) lub IBAN (Międzynarodowy Numer Rachunku Bankowego) i nie pozwala zagubić nawet jednego grosza. Proste?

   • Paweł

    17 kwietnia 2018 at 08:50

    Tych 250 miliardów zł to m.in. wjeżdżających do Polski 750 cystern dziennie a służby celne miały zakaz kontroli tych cystern z paliwem.Obecnie złodzieje przestali Polską
    „rządzić” i natychmiast przestały przyjeżdżać te tabuny cystern.Pozostałe kwoty VATu
    wyprowadzały firmy słupy rejestrowanych na bezrobotnych. Zresztą jesteś zbyt prymitywny
    i kiepsko wykształcony /podstawówka?/ aby ci wytłumaczyć gdzie zniknęły bezpowrotnie pieniądze z tyt. VATu.

 4. z-k

  16 kwietnia 2018 at 11:33

  Powiedzmy wprost. Tu chodzi o ostateczne rozwiązanie „kwestii polskiej” tj likwidacji narodowej Polski i stworzenie w Europie środkowo – Wschodniej Izraela – bis. Jeśli nie wyłonimy elit, które sie temu zdecydowanie przeciwstawią to Polski wkrótce nie będzie a czeka nas los Palestyńczyków może nawet gorszy z uwagi na połączenie wrogich nam sił żydowsko-banderowskich.

  • TZ.

   16 kwietnia 2018 at 11:54

   Wszystko zmierza w tym kierunku. Ale Żydom nie jest potrzebna tak duża Polska, więc część oddadzą Niemcom, część Ukrainie, i być może część Rosji, układając sobie w ten sposób stosunki dobrosąsiedzkie. Do czasu aż państwo żydowskie w Europie środkowo-wschodniej nie zacznie rozsadzać tego regionu, tak jak rozsadza Bliski Wschód. Polaków czekałby niestety los Palestyńczyków.

   • z-k

    16 kwietnia 2018 at 12:17

    Tak. Dlatego też Żydoland Wielki (Ukropol czy Ukropolin – cholera wie jak toto będzie się nazywało) miał sięgać od Bydgoszcza (nie poprawiać) po Jałtę ale przez tego cholernego Putina tylko po Odessę i od Poznania po Witebsk ale znowu ten znienawidzony Łukaszenka – więc chyba tylko po Kruszyniany i Białowieżę.

 5. marguar

  16 kwietnia 2018 at 11:40

  Mała poprawka: nie ma wyznania mojżeszowego. Judaizm to wypaczenie religii mojżeszowej, oparte na nienawiści wobec Jezusa Chrystusa. Judaizm zw. też rabiniczny lub talmudyczny – nie ma Świątyni ani kapłaństwa

  • TZ.

   16 kwietnia 2018 at 11:46

   O, ksiądz. Znamy, znamy z innych stron internetowych. Może być ciężko.

 6. TZ.

  16 kwietnia 2018 at 11:41

  Doskonała diagnoza stosunków polsko-żydowskich. Wszystko tu zostało powiedziane. Każdy akapit można jeszcze rozwinąć i zrobić z niego oddzielny artykuł. Jest tylko jeden szkopuł – że na tzw. górze nikt, poza służbami specjalnymi, tego artykułu nie przeczyta. I że nie przeczyta go milion czytelników, bo Prawy.pl nie ma takiego zasięgu.

 7. Andzrej BR

  16 kwietnia 2018 at 11:47

  Zakończenie tego artykułu daje pełną odpowiedź – co jest celem działań judaszystów!
  Oni chcą byśmy sie stali tacy sami, judasze w ludzkich skórach – Oto ich cel, wtedy nie będzie już nikogo kto by ich oskarżał . . . poza Stwórcą.

 8. Robert B.

  16 kwietnia 2018 at 11:57

  „Tworząc dyplomatyczną zadymę i pokazując swoje wpływy i siłę Żydzi chcą…” Skąd się te wpływy i siła biorą? No właśnie. Oto przyczyna świętego, bo żydowskiego, holokaustu.

 9. Senator

  16 kwietnia 2018 at 12:00

  Tylko III wojna może nas już ocalić.

 10. Sara

  16 kwietnia 2018 at 12:10

  Jak stado baranów prowadzą Nas na rzeź !!! Ulica jest jednokierunkowa !! Albo się zmobilizujemy w wyborach, albo sami nadziewamy się na kosy postawione przez okrągłostołowców na końcu ulicy !!
  Za obiecane srebrniki chcemy sprzedać naszą matkę Rzeczpospolitą!!!

  • Gostek2

   16 kwietnia 2018 at 12:44

   A na kogo tak chcesz głosować?jedyna alternatywą jest PIS,trzeba po prostu zacząć z nimi rozmawiać i żądać wyjaśnień. Zmienić musimy prezydenta i marzy mi się,by powstała ustawa,że do wszelkiej władzy mogą się zgłaszać tylko prawdziwi Polacy udowadniający swoja tożsamość.Z zydami muszą być twarde rozmowy i żadne ustępstwa.Na FB na portalach o zydach zamieszczać prawdziwe fakty. Zbieram materiały i je umieszczam.

   • jaro7

    17 kwietnia 2018 at 23:21

    Czego jest „alternatywą” PiS? PiS i PO to takie same DNO.Właśnie dzięki takim jak ty dymaja ten kraj non stop.Jedni i drudzy kupuja sobie elektorat(obecni za kilka stów i troche igrzysk)i potem te elektoraty naparzaja sie między soba a oni robia po cichu swoje.Oj naiwny jestes jak wierzysz w PiS(podobnie jak Kresowiacy wiecznie oszukiwani,jak patrioci nabierani na pseudopatriotyzm PiS ).Ten kraj jest właśnie sprzedawany przez twoich wybrańców .

   • antyPOPiS

    19 kwietnia 2018 at 07:54

    Parchacizna i Syjonizm to zadna alternatywa, to podanie Polski miedzynarodowemu zydostwu na tacy, za doplata. Na dzisiaj tylko RN, ONR i kilka mniejszych formacji prezentuja Polska racje stanu, dlatego nalezy wspierac konsolidacje obozu patriotycznego wokol najlepiej zorganizowanej partii jaka jest Ruch Narodowy..

    • jaro7

     19 kwietnia 2018 at 19:34

     Co do RN zgadzam się i na nich zagłosuję(rozczarowanie Kukiz15),niestety ONR u mnie przegrał tym że mieli kiedyś kontakty z banderowska „swobodą”.Dla mnie NIGDY ktos kto sie określa Narodowcem,Polakiem nie może mieć kontaktów z bandziorami z Banderolandu.

    • Tomek

     21 kwietnia 2018 at 00:15

     „wokol najlepiej zorganizowanej partii jaka jest Ruch Narodowy”

     Ruch Narodowy jest tak dobrze zorganizowaną partią, że aż nie ogarnął tematu przygotowania sprawozdania finansowego nawet i przez to został już w ogóle wykreślony z rejestru partii politycznych. Brawo.

 11. TZ.

  16 kwietnia 2018 at 12:12

  Co stało się z pięknym żydowskim powiedzeniem:
  “Kto ratuje jedno życie, ratuje cały świat”

  Nic się nie stało, Panie Autorze. Obowiązuje nadal. Ale „jedno życie” oznacza dla Żydów życie Żyda. Życie goja nic nie jest warte.

 12. ZAPUTOWICZ TO KLĘSKA TEGO

  16 kwietnia 2018 at 12:46

  PAD to już nie klęczy a czołga się przed Żydami i Brukselą,a rząd nie jest PiSowski tylko UW. Doradcy „Jajako” też wiele mówią o tym kim jest ten człowiek,teraz widzimy jak nas oszukali. Mieli dwa lata czasu, żeby wyczyścić największe bagno MSZ i zero działań. Gliński, Gowin, Czaputowicz, niejaka Gawin oklaskująca p.Azari plującą na Polaków, ekipa rynsztokowa. Do tego mądry pomysł Macierewicza o stworzeniu pułków cybernetycznych odesłany do lamusa, będziemy kłonicą zegarki nakręcać i patrzeć jak Izraelici z polskimi paszportami grabią nasz kraj. Już są próby rozbicia elektoratu, powstał ruch samozwańczego pastora i Mariana Kowalskiego, publicznie wzywają do udziału Polski w wojnie, ale sami kamaszy nie założą. Tylko narodowcy i wolnościowcy dają nadzieję, z mojej rodziny i znajomych nikt nie zagłosuje już na PiS, ani nikogo z Magdalenki, dość wyboru mniejszego zła.

  • Tosia

   16 kwietnia 2018 at 13:21

   „Tylko narodowcy i wolnościowcy dają nadzieję, z mojej rodziny i znajomych nikt nie zagłosuje już na PiS, ani nikogo z Magdalenki, dość wyboru mniejszego zła.” – zgadzam się w 100%, w moim środowisku jest tak samo. Tylko NARODOWCY w najbliższych wyborach.

   • Hamer

    17 kwietnia 2018 at 10:58

    Zdecydowany sojusz połączonych wspólną troska o dobro ojczyzny politycznych sił patriotycznych, narodowych, konserwatywnych i wolnościowych. Te siły powinny przejąć większość elektoratu PiS. Wtedy taka zjednoczona siła polityczna może pokonać establiszment PiSowski i beton smoleńsko-sakiewiczowski oraz co ważniejsze zepchnąć na całkowity niebyt tzw totalną opozycję

  • IGO

   17 kwietnia 2018 at 14:32

   Zaputowicz….: i to rozumiem, szczególnie w kwestii głosowania.

 13. Autorze, opamiętaj się

  16 kwietnia 2018 at 15:46

  „Właśnie taki może być cel żydowskich ataków, oddzielić PiS od wyborców, przywrócić do władzy w Polsce partie i siły z którymi Żydzi o wiele łatwiej się dogadają w zabezpieczeniu swoich interesów.” – no przecież z PiSiakami RÓWNIEŻ doskonale się dogadują. PiS i PO to dwie strony TEJ SAMEJ MONETY (magdalenkowej)! Ile czau jeszcze trzeba, żeby to do niektórych wreszcie dotarło?
  P. Grzegorz Braun słusznie zauważa, że w dalszym ciągu mamy w Polsce do czynienia z władzą OKUPACYJNĄ – a nie z „naszą”!

 14. edi67

  16 kwietnia 2018 at 17:18

  LUDZIE APELUJE DO WAS DO TYCH ROZSĄDNYCH JESZCZE MOŻEMY URATOWAĆ NASZ KRAJ PRZED ŻYDOSTWEM
  BO BĘDZIEMY WE WŁASNYM KRAJU NIEWOLNIKAMI TYLKO NIE GŁOSUJCIE NA ZAPRZAŃCÓW I Z PiS I PO I SLD
  PSL TYLKO UGRUPOWANIA NARODOWE WOLNOŚĆ ITP

 15. Artur

  16 kwietnia 2018 at 18:15

  Artykuł bardzo trafnie omawia stosunek Żydów do Polski i Polaków.Duda,Kaczyński,rząd,
  parlamentarzyści zachowują się jakby byli wasalami.Nie reagują na chamskie nieraz słowa
  ich przedstawicieli.To nie są mężowie stanu. PIS i partie wspierające są wielkim rozczarowaniem.Duda,Gliński,Kurski,Gowin,minister zdrowia zachowują się jak szkodnicy.
  PISowi nie przeszkadza faszyzm żydowski,ukraiński ,a przeszkadza patriotyzm i nacjonalizm Polski.Nie ma się co dziwić są umoczeni w okrągłym stole.
  Jedyną szansą dla kraju jest silny Ruch Narodowy.

 16. Iza

  16 kwietnia 2018 at 18:16

  Dziękuję autorowi.

 17. Marian

  16 kwietnia 2018 at 20:08

  „Diabeł siły ma małe, ale chęć szkodzenia wielką”. Ale nie zawsze „chcieć to móc”.
  Ale największą porażką szatana jest to, że chociaż robi wszystko na złe, to jednak ostatecznie Bóg obraca to na dobro.
  Podobnie jest z jego sługami: nadymają się, wygrażają, pysznią się i chełpią, ale na koniec puszczają małego bączka.
  Cała ta awantura z żydostwem przyniosła jeden dobry skutek, nawet największym głupkom w Polsce otworzyły się oczy.

 18. Wołyniak

  17 kwietnia 2018 at 02:35

  Zgadzam się z tekstem autora. Długo by pisać o obecnych relacjach polsko (w wydaniu Pisu)- żydowskich. Można je opisać jako agresywne żydowskie ataki wobec Polski a symboliczną odpowiedzią na nie mogą być te słynne już miny A. Dudy vel Maliniaka. Nic więcej. Do czasu aż by przyszło do wypłacania ogromnych pieniędzy bo wtedy ani społeczeństwo ani budżet by tego nie wytrzymały. Izrael nie jest jedyny wobec którego partia rządząca kapituluje bez podjęcia walki. Jest to tym gorsze bo de facto kraina upadła czyli ukraina. ZERO argumentów które mają po swojej stronie a Pis i tak im ulega. Przez to właśnie jak sam autor zauważył widzą naszą słabość przez co stają się coraz bardziej agresywni. Zgadzam się też że naszymi sojusznikami powinni być najwięksi wrogowie według Izraela- Palestyńczycy których powinniśmy wspierać oraz mocarstwo regionalne Iran. Ktoś kto orientuje się w tym temacie to wie że uważają Polaków za naród Księgi i rzeczywiście nas szanują

  • jaro7

   18 kwietnia 2018 at 21:53

   Nie Palestyńczycy tylko Iran.Izrael jerst dla nas całkowicie BEZUŻYTECZNY niestety odwrotnie już nie.Jak słucham matołów którzy bredzą że to „partner strategiczny’ to jest to tak samo żałosne stwierdzenie jak to że ‚upaina jest naszym przedmurzem’.

 19. qrde blade

  17 kwietnia 2018 at 15:47

  ABSOLUTNA REWELACJA – to nie jest FAKE !
  Niniejszym informujemy Polaków, że zapadł jeszcze jeden niezwykle ważny wyrok w sprawie o odszkodowanie za zniszczenie przez Niemców Warszawy podczas II WŚ.
  Sąd arbitrażowy z tego tytułu zasądził od państwa niemieckiego na rzecz II RP kwotę: 8 5 0 mld USD !
  dokładnie od 31:00 choć należy oczywiście obejrzeć całość…
  https://youtu.be/XO0-ZhFu_qE

  jeśli link się nie otwiera skopiuj do linii poleceń : //youtu.be/XO0-ZhFu_qE
  PODAJCIE DALEJ BO ŁŻE MEDIA TEGO NIE ROZPOWSZECHNIĄ !

  • zbyszek

   17 kwietnia 2018 at 22:33

   Obejrzalem i takze polecam – nie ma ciaglosci panstwa, nie ma powiazan z Polonia – to jest rzeczywiscie jakis agenturalny twor.

   Dlatego tak pelzaja.

 20. jaro7

  17 kwietnia 2018 at 23:16

  I dokładnie to samo można napisać o „stosunkach” z Banderolandem.Takie same ustępstwa,udawanie że deszcz pada,ale jak zobaczymuy że Kaczyński i Morawiecki to żydzi,jak zobaczymy że Poroszenko i Hrojsman(premier upainy) też zydzi to wszystko staje się już jaśniejsze.Żydki nas rozgrywają.

 21. Tomasz

  18 kwietnia 2018 at 04:08

  Ucichł klangor Żydów o mienie bezspadkowe chcą 1 BLN czy już nie dogadali się z Rządem waszwaskim???co tak cicho o tym geszwefcie ??/

 22. jok

  18 kwietnia 2018 at 05:12

  „Właśnie taki może być cel żydowskich ataków, oddzielić PiS od wyborców,”
  To znaczy, gdyby nie ataki, to lizusowska służalczość „elit nadwiślańskich” by nie istniała czy tylko nie zostałaby tak otwarcie bez reszty ujawniona?
  Nie twierdzę, że powyższy cytat całkowicie pozbawiony jest słusznosci, ale ująłbym inaczej. Jeśli „elity rządzące” płaszczą się i otaczają uwielbieniem Żydów, wszystkich a zwłaszcza tych neokonowych, jeśli u neokonowych szukają parasola ochronnego przed Niemcami i „Żydami lewicowymi”, rzecz jasna nie ośmielając się zauważać etniczoności tych ostatnich, to u takich płaszczących się, uwielbiany wymusza jeszcze większe posłuszeństwo i uległość, serwując im kolejne i mocniejsze kopniaki. No oczywiście trzeba brać też pod uwagę nie tylko uległość „elit”, ale i ich stan/przekrój etniczny, ich „korzeni”, szczególnie mniej oficjalny oraz jakiś „obiektywny” strach przed mocą tamtych – dopuszczono do takiego uzależnienia, że nie jest łatwo fikać.
  A dlaczego kopniaki się wzmogły? Być może kiedyś za surowo oceniłem pomysł ustawy reprywatyzacyjnej, według pierwotnych propozycji, gdyż widziałem w niej zamiar przekazania „mienia bezspadkowego”, prócz ciągle „zwracanego” od lat „mienia spadkowego”. Żydzi postrzegli to inaczej lub że za mało lub że w sposób zbyt utrudniony, stąd gremialne ataki.
  A może to wszystko ściema i ustawka od poczatku – -ustawione „przekazanie mienia” the nacji przez rozdanie „patriotyczne”, a nie prounijne, z elementami pozorowanej „walki o interes narodowy”…
  Tak to jakoś widzę….

 23. jok

  18 kwietnia 2018 at 05:28

  Cd. Jakiś kolejny raz absurd o obywatelach „wyznania mojżeszowego”.
  Po pierwsze raczej talmudycznego czy rabinicznego.
  Po drugie Zydzi religijni czy ateistyczni, a także protestanci czy nawet katolicy (często pozorni jak Maranowie portugalscy czy hiszpańscy) pozostają Ż-ami, przynajmniej w olbrzymim, często mniej oficjalnym stopniu.
  Niemcy wysyłali do gett też Żydów przechrzczonych,o ile mieli o nich taką wiedzę, pewnie w dużym stopniu tych stosunkowo niedawno „nawróconych”, którzy byli tam, tj. w gettach traktowani – jak czytam – jak pariasi….

 24. konrad

  21 kwietnia 2018 at 13:15

  Dobry i rzetelny artykul…niestety prawdziwy o podlosci tego..niby wybranego narodu…a w rzeczy samej przekletego przez Wszecgswiat i Ludzka madrosc…nikczemni i podli…wystarczy znac troche historie tego podlego narodu aby zrozumiec do czego ci „ponadludzie” sa zdolni…Pan Bog nie rychliwy ale sprawiedliwy…wszedzie gdzie pojawiaj sie przedstawiciele tego podlego narodku zaczynaja sie gwalty,mordy,handel zywym towarem…i wszystko co najgorsze z punktu widzenia muzulmanina,chrzescijanina…buddysty i innych religii…

 25. teresa

  21 kwietnia 2018 at 18:20

  jak tak obserwuję co z nami wyprawiają żydzi, to boję się , że ja naprawdę mogę ich znienawidzić i zostać antysemitką

 26. Wojciech

  21 kwietnia 2018 at 18:43

  Przerażająco prawdziwe.

 27. stevan

  21 kwietnia 2018 at 19:24

  Jakie to smutne, że tego artykułu nie przeczytają rządzący. Uważają że oni wiedzą lepiej, że dyplomacja, że nie można zaogniać sytuacji, że kupiliśmy rakiety izraelskie. Rząd nie ma pojęcia o mentalności atakujących. Szykują się następne odszkodowania. Żydzi z bezdomnych zrobią Żydów, obliczą ile ich umarło i zażądają solennych odszkodowań.

 28. Wojciech

  21 kwietnia 2018 at 20:28

  Może wy nie jesteście rasistami ale żydzi są i to oni nas wykluczą ZE WZGLĘDU NA RASĘ.

 29. bardo

  21 kwietnia 2018 at 20:54

  Proste rozwiązanie: głosować na NARODOWCÓW!!! Tego pejsy zawsze się w Polakach najbardziej bały i tego najbardziej nienawidziły. Mamy kolejne pokolenie wspaniałej narodowej i katolickiej młodzieży! Widać to po pochodach w Warszawie, przemilczanych także przez PiS. PiSowskie tchórze i króliki też Narodowców boją się i ich nienawidzą.

 30. Henrykxx56

  20 maja 2018 at 18:38

  Rządy PIS Kaczyńskiego i Morawickiego jak dalej im będzie Polska pozwalała rządzić to ją sprzedadzą. Morawicki to Żyd a matka Kaczyńskiego to Żydówka. Ojciec był Polakiem to go Kaczyńscy nigdy nie wspominali. ¾ PIS to są sami Żydzi to sami Polacy mogą to sprawdzić dalej ich rządów to Polskę sprzedadzą. Dziś żeby kraj uratować to jest potrzebny przywódca, co naród Polski postawi na nogi. Tak jak to zrobił Wałęsa a dziś jest zdrajca narodu. I jest jedno wyjście obalić ustawę, 447 bo to stworzyli Żydzi Amerykańscy razem z Izraelem, bo szukając miejsc do Życia, bo Izrael wcześniej czy później upadnie pod naciskiem Palestyńczyków i Syrii. A ziemia szukana dla Żydów i przyjazna to jest Polska, bo żadne państwo nie chce Żydów i przepędzają ich z granic swego państwa a Polska im pasuje i dlatego podstępnie chcą nas okraś i oszukać w 2017 w Izraelu ambasada wydała 3500 paszportów Żydom, którzy nawet nie znają języka Polskiego i nie wiedzą nawet gdzie Polska leży, bo już zamierzają ją zagarnąć a z Polaków zrobić niewolników to są zamiary Żydów Izraelskich i Amerykańskich, bo Tramp i jego rodzina to jest Żydowska. Nas Polaków ratuje jedno wojna i wyrzucenie Żydów z Polski, bo inaczej będziemy niewolnikami na własnej ziemi i nas będą bardziej mordować niż teraz mordują Palestyńczyków. Bo to naród Żydowski jest wredny i podstępny jak będzie miał coś zdobyć to nawet swoich rodaków zamordują tak jak to robili w drugiej wojnie światowej, bo to jest Żyd kłamać oszukiwać i użalać się nad sobą i dążyć do celu to cały Żyd. Ratunek dla Polaka wojna i tylko wojna i precz z Żydami z ziemi Polskiej. A płacenia nie ma dla Izraela, bo to jest jawna kradzież w białych rękawiczkach tak jak okradli Palestyńczyków i Szwajcarów, że Żydom się należy majątki zostawione przez Żydów Holokaustu w bankach Szwajcarskich i teraz czeka nas Polaków o majątki pozostawione bezpotomne w jednym i w drugim palce maczali Amerykańscy Żydzi tak jak prezydent Tramp ma powiązania Żydowskie i rodzinne z Izraelem. Żadnej litości do Żydów, bo przegramy. Jak Duda ma wchodzić w dupę Amerykanom i Żydom Izraelskim to lepiej niech wejdą w układy z Koreą Północną, Kim Dzong Un to wygramy z Izraelem i Ameryką? Polska powinna znaleźć mocnego obrońcę jak Izrael znalazł Amerykę. Nie wpuścić Żydów do Polski, bo będziesz niewolnikiem tak jak to robią wszystkie państwa Europejskie. Jak Polak będzie cierpiał przez tych, co rządzili Polską zginą w męczarniach niech pamięta to PIS, Duda i Morawiecki? Pamiętaj, że człowiek, który niema nic do stracenia jest bardzo niebezpieczny i niech rząd Polski o tym pamięta.

 31. LILLA

  5 czerwca 2018 at 13:00

  PIS TO ŻYDOSTWO W PEŁNEJ KRASIE. PIS UDAJE RELIGIJNYCH ABY NABRAĆ POLAKÓW I UDAJE IM SIĘ TO. KACZYŃSKI VEL KALKSTEIN, DUDA I JEGO ŻONA ŻYDÓWKA JAK I RESZTA ŻYDÓW, KTÓRZY POZMIENIALI NAZWISKA NA POLSKIE. WYSTARCZY PRZECZYTAĆ W INTERNECIE LISTĘ ŻYDÓW W POLSCE I MAMY JASNOŚĆ. W MAGDALENCE POLACY ZOSTALI SPRZEDANI I OSZUKANI. PROSZĘ NAWET NIE PISAĆ TAKICH BZDUR, ŻE TEN RZĄD JEST ZA POLAKAMI. ZADŁUŻANIE POLSKI JEST TO ZBRODNIA JAKIEJ SIĘ DOPUŚCIŁY RZĄDY ŻYDOWSKIE TEN JAK I POPRZEDNIE. BILIONY DŁUGU PUBLICZNEGO NIE SPŁACĄ ŻYDZI.

 32. Sławomir Dul - Konfederacja Rodziców

  14 czerwca 2018 at 13:06

  Trzeba być albo niespełna rozumu, albo lewacką kanalią, żeby w stosunku do PiSaru, dawnego lewackiego PC używać wzniosłej nazwy ‚pronarodowy’. Dla każdego Polaka, narodowca, patrioty, politykierzy z PiS-u są zdrajcami narodu, współtwórcami MEGA TARGOWICY okrągłostołowej. A to, że machają polskimi flagami udając opcję narodową jest dodatkowym argumentem na ich niekorzyść.
  – Wystarczy znać odpowiedź na jedno pytanie – „Kto zalegalizował masonerię w Polsce?” – by zdawać sobie sprawę – jak niebezpiecznym i wrogim Polakom, ugrupowaniem jest PiS.

 33. Henrykxx56

  24 czerwca 2018 at 02:04

  Jestem Polakiem przeciętnym, ale wiem jedno, że Żyda w Polsce nie powinno być tak jak się panoszy w naszym rządzie. Tak jak Jonny Daniels dawno powinien być wyrzucony z Polski, bo więcej zła robi niż dobrego. Jak będzie dalej tak to Polski rząd będzie na usługach Żydów? Polacy ustąpili Izraelowi z ustawom IPN i jeszcze Żydzi wyłudzą od Polaków majątki po spadkowe to ustawę 447 takich mamy mądrych polityków, którzy powinni się postawić wiedząc, że naród stanie po ich stronie to, co chcą się sprzedać za parę groszy a co dalej chcą być parobkami Żydowskimi tak zwane gojami Żydowskimi. Ale jak dojdzie do wojny to wy piersi rządzący zginiecie i nie będzie żadnej litości macie ją teraz to wykorzystajcie i zerwijcie umowy z Izraelem i Amerykanami, bo to nie przyjaciele tylko wrogowie chcą Polskę wykorzystać i okraść a jest jeszcze szansa że wyjdziemy na prosta, bo oni też nie mają przyjaciół. Jak by była wojna Polaków z nimi to, co myślicie, że tego nie wykorzystają inne państwa i nie zaatakują sami będą się bali o siebie wrogów będą chcieli zniszczyć tak jak Polacy to niech Polska pomyśli i nie zrobi jakiejś gapy? Najgorszy wróg to jest taki, który mówi ciepłe słówka i klepie cię po ramieniu a taki jest Izrael i Amerykanie jak by był przyjacielski to by Polsce nie rzucał kłody pod nogi jak tą ustawą 447. Czy Polacy są ślepi czy aż ta głupi, że nić nie widzą a może już Polską rządzą Żydzi a nie Polacy to mogę zrozumieć to wystarczy zwrócić się do narodu, że wróg napadł nasz kraj i porządek sam się zrobi z tymi parchami Żydowskimi?

 34. Henrykxx56

  22 lipca 2018 at 02:58

  Premier Izraela w sposób skandaliczny zareagował na ustawę przyjęta w piątek przez Sejm, która zabrania używania słów „polskie obozy śmierci”. A to, co zrobił Izrael do polski to jest uczciwe razem z Ameryką i Trampem, że okraś chcą Polskę i oszukać ustawą, 447 że majątki po spadkowe należą do nich a nie Żydów Polskich a czy Ameryka tą ustawą nie napisali na siebie powinna oddać majątki rodowitym Amerykanom, co za 50 dolarów płacili za skalp to było jeszcze gorsze od Niemców, co palili Żydów a co by było jak by Niemiec 500 marek by zapłacił za głowę Żyda czy to by było ludzkie i kupował ziemie za flaszkę wódki. Niech Tramp odda ziemie a dopiero zacznie pouczać Polaków i robić im ustawy. Bo rząd Polski ma takie same prawa ustalić ustawę, że Amerykanie są mordercami i złodziejami jak teraz pomaga Izraelowi w mordowaniu Palestyńczyków, bo sam Izrael nie dałby sobie rady. A świat powinien się obrócić jak są tacy sprawiedliwi przeciwko USA i Izraelowi jak potrafili Izrael tak wysoko wywindować, że teraz morduje jeszcze lepiej jak sami byli mordowani. Niech świat otworzy oczy, aby nie było za późno.

 35. stawil1

  20 sierpnia 2018 at 18:06

  akurat Kwaśniewski pijany, to człowiek, matka była polką, nie mamy wyjścia poza Rosją i Niemcami, polaków jest ok. 15 – 17 ml, reszta, to ukraińcy, żydzi, niemcy, czesi czy białorusini.

 36. viga

  31 sierpnia 2018 at 10:11

  Czekali 70 lat, aby wymarło pokolenie wojenne, które pamięta wojnę. Teraz mogą wszystko mówić, pisać, bo nawet dowody zdążyli już zniszczyć, a na murze w obozie w Oświęcimiu tylko żydowska flaga.
  I znowu Polacy stoją przed dylematem, czy rodziny ratujące w czasie II wś żydów z narażeniem życia, to byli bohaterowie, czy zdrajcy, tak jak w przypadku żołnierzy wyklętych, półkownika Kuklińskiego i in

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra