Polskość

Dzień Pana Przeciętniaka

Pan Przeciętniak obudził się i zasiadł przed komputerem. Włączył internet i przeglądał wiadomości. Na stronie głównej ,,realnej polski” pierwsza informacja brzmiała ,,ATAK PARÓWEK Z KOSMOSU – SZCZEGÓŁOWY PLAN EWAKUACJI ZIEMI”. Reszta informacji prezentowała podobny poziom merytoryczny o stanie rzeczy.

Po przeczytaniu informacji, pan Przeciętniak zajrzał na stronę ,,I Tube” i obejrzał sobie po jednym odcinku seriali ,,Łatwe sprawy” i ,,Dlaczego on?”. Oba seriale przedstawiały losy biednych, pokrzywdzonych kobiet będących ofiarami mężczyzn i swych dzieci. Każda z nich miała ślepo oddaną przyjaciółkę, która do spółki z policją, ratowała sytuację.

Następnie pan Przeciętniak poszedł do pracy, po drodze wstępując do kiosku. Wziął do ręki pierwszego z brzegu Bzdurlequina na okładce którego widniała para chwaląca się  śnieżnobiałymi zębami. Na okładce następnego, dwoje zakochanych z porozpinanymi ciuchami nawzajem miętosiło sobie usta. Wyglądało to tak, że nawet ostatni jełop odgadłby, co zrobią zaraz…

Gdy wszedł do pracy, pan Przeciętniak skierował kroki do swojego biura, mijając chichoczące koleżaneczki, które powinny pracować już od godziny. Kiedy usiadł w fotelu zaczął czytać ,,Gazetę Wybraną” oraz ,,Gazetę Pro Polską”. Obie gazety obrzucały się niewybrednymi epitetami, oraz odwodziły od kupowania tej drugiej.

Po wyjściu z pracy, pan Przeciętniak wrócił do domu i zasiadł przed telewizorem. Widział reklamę, która mówiła, że margaryna uszczęśliwia bardziej niż marihuana, że dzięki niej rodzina je wspólne śniadanie, i że dzięki niej każde dziecko jest szczerbate, uśmiechnięte i głupie jak buuuuut.

Wieczorem, pan Przeciętniak zjadł kanapkę z oryginalną ( według producenta ) wędliną staropolską. Pan Przeciętniak zauważył, że nasi przodkowie doskonale opanowali sztukę chemicznej konserwacji żywności…

Gdy pan Przeciętniak kładł się spać, otworzył okno. Do snu kołysał go warkot motorów, krzyki chuliganów i odgłos tłuczonego szkła.

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Najpopularniejsze

Góra