Z kraju

STOP żydowskim roszczeniom majątkowym – manifestacja!

Dziś o godzinie 18:30 pod Ambasadą USA (Al. Ujazdowskie 29/31) odbędzie się manifestacja „STOP żydowskim roszczeniom majątkowym!”, organizowana przez Ruch Narodowy, Młodzież Wszechpolską i Obóz Narodowy-Radykalny.

Pikieta pod Ambasadą USA jest odpowiedzią na uchwalenie ustawy 447. Organizacje żydowskie chcą na jej podstawie wyłudzić 65 mld dolarów od Polski!

W manifestacji udział weźmie prezes RN, poseł Robert Winnicki.

Szczegóły wydarzenia – https://www.facebook.com/events/2281870568707291/

Jeżeli podobają Ci się materiały publicystów portalu Prawy.pl wesprzyj budowę Europejskiego Centrum Pomocy Rodzinie im. św. Jana Pawła II poprzez dokonanie wpłaty na konto Fundacji SOS Obrony Poczętego Życia: 32 1140 1010 0000 4777 8600 1001. Pomóż leczyć ciężko chore dzieci.

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

22 komentarze

22 Komentarzy

 1. prawo

  25 kwietnia 2018 at 18:28

  Tak wygląda zdrada. To jest celowe odwracanie uwagi przez PiS od rachunku na 300 000 000 000 $ wystawionego przez żydów w JUST Act (S.447). Wszystko wskazuje na to – tajne rozmowy prezydenta w USA, wyjazdy do Izraela, niepełnosprawni … – że PiS umówił się z żydami z USA, że zrobią to łapkami z Waszyngtonu a tu będą grać dalej dobroczyńcę Polaków. Trzeba wybrać czysto polski sejm, złożony z Polaków, po czym co miesiąc, bez nerwów komunikować tym zasrańcom:
  Kwiecień: brygada pancerna US Army – wypad
  Maj: Redzikowo – wypad
  Czerwiec: Patrioty – wypad
  Lipiec: Helikoptery – wypad
  Sierpień: Gaz – wypad
  Wrzesień: Wycieczki z Izraela – wypad

  i na koniec żydzi z Polski – wypad
  Jak tak – to tak
  „Tajemniczy don Pedro” podpowiada:
  Eee, tam, wystarczy z siłą spokoju wysyłac rachunki za żądania żydowskie do Waszyngtonu. A to na podstawie Art. IV umowy indemnizacyjnej z 1960. Tekst tutaj: treaties.un.org/doc/Publication/UNTS/Volume 384/volume-384-I-5518-English.pdf

  Ludzie, wymagajcie i żądajcie niech każdy cwaniaczek – chcący Wami rządzić – pokaże świadectwo chrztu ojców i dziadków (po czym sprawdzać je w parafiach) i zaświadczenie od proboszcza, że chodzi do Kościoła. To jedyny pewny sposób! Nie chroni on w pełni, ale jest wstępnym filtrem. Do tego czasu traktujcie go jako ciało obce z wszystkim tego konsekwencjami. Trzeba się bronić. Wszystko co nie jest jest zgodne z optyką katolicką można od razu wrzucić do kosza bez specjalnego przyglądania się temu. Jest wiele dróg które prowadzą na manowce i nie należy nimi podążać.

  • ość

   25 kwietnia 2018 at 20:01

   „wystarczy wysłać rachunki za żądania żydowskie do Waszyngtonu”

   Polski rząd zrobiłby to jeszcze tego samego dnia gdy w USA uchwalali to 447. Kongresmeni udławiliby się swoją spolegliwością wobec żydów.

   Ale rządzi PiS… Ci w reakcji na żydowską hucpę obiecali setki milionów na ich muzea. Podobnie tu, podpiszą umowy by płacić żydom miliard dolarów haraczu co rok do końca świata. Będzie ciężko takie zobowiązania odkręcić.

  • cmos

   26 kwietnia 2018 at 12:19

   Puknij sie w leb ruski trolu

 2. Robert B.

  25 kwietnia 2018 at 18:50

  Ciekawy jestem, kiedy żydostwo uzna, że już są tak bezkarni, że mogą się dobrać do skóry Niemcom… Zobaczymy, co się wtedy będzie dziać. To z taką mentalnością, jaką oni mają, tylko kwestia czasu.

  • Marian

   25 kwietnia 2018 at 22:43

   Niemcy sobie jaja robią, bo dali Żydom trzy okręty podwodne, którymi tamci boją się pływać po katastrofie niemieckiego okrętu pod argentyńską flagą. Okręty zdaje się rdzewieją w portach 😉

  • Egzorcysta

   25 kwietnia 2018 at 22:43

   Niemcow niedawno skonczyli szlamowac, otrzymywali od wojny co roku nawet po 40 miliardow euro plus darmowe uzbrojenie, Kanclerz Schroeder powiedzial dosc i w dwa tygodnie juz nie byl knaclerzem, tylko urzad obiela Merkel (posiada tez obywatelstwo Izraela) i Niemcy nadal placa, placa tez od wojny jako kolonia USA roczne nawet wiecej jak polski roczny budzet i placa banksterom za obsluge dlugu narodowego czyli tez Zydom i stali sie niewydolni,a czesc przemyslowcow zaczela sie buntowac, dlatego zydzi im wyslali nachodcow w wieku poborowym, a jak uznaja ze juz ich starczy do spacyfikowania Niemcow
   przestana dawac zasilek i jest walka na maczety.Z Niemcow juz nic sie nie da wycisnac dlatego Niemcy wyciskaja z innych narodow europejskich, a to wszystko co wycisna idzie do zydow.Tak wiec teraz, czas na inne narody, od Grcji , bylej Jugoslawii, az po Ukraine.Kazdy kraj ma bulic na mocy wyssanych z palca roszczen.I jak to sie skonczy oskarza swiat o odszkodowania , bo ludzie nie posypali glow popiolem w czasie wojny.Ze ich nikt nie ratowal, a na koniec dlatego ze nie ma w domu psa, i nie chodzi w czerwoenj czapce.Powod to kompletna bzdura, istata sprawy jest, ze rzady krajow od ktorych chca kase skladaja sie z zydow ktorzy tworza prawo, ze zydom sie nalezy.

 3. frate

  25 kwietnia 2018 at 18:57

  BRAWO MŁODZI PATRIOCI!!! STOP ŻYDOWSKIM OKUPANTOM!!! JESTEŚMY Z WAMI!!! WSZYSCY POD SEJM!!! WYKURZYMY TYCH ZDRAJCÓW LENIUCHUJĄCYCH SIĘ Z NASZYCH PODATKÓW!!! ŻADEN Z NICH NIE UJDZIE NAM PŁAZEM!!! NA POHYBEL ŻYDOWSKIM ZŁODZIEJOM TAKIM JAK JUDA I KACZYŃSKI!!! NIE DLA PISU!!! NIE DLA ZDRAJCÓW!!!

 4. Sara

  25 kwietnia 2018 at 19:42

  Tak żydzi bronią Polski !! Won !! Tak sprzedawali zawsze nasz kraj!!

 5. Art

  25 kwietnia 2018 at 19:44

  Nie zapomnijcie „pozdrowić” odpowiednio ambasadora,który już,już miał być(to słowo on zrozumie najlepiej)non grata,ale ciągle w Warszawie mieszka.Przypomnę,że Amerykanie ciągle podsyłają nam samych „przyjaciół”,że wspomnę niejakiego Victora Ash’a.To ten,co z „naszą” Jolką Fedak,może źle napisałem nazwisko,może ona Fajdak zmajstrowali,podpisali i przepchneli ustawkę „Ustawa emerytalna”

  UMOWA O ZABEZPIECZENIU SPOŁECZNYM MIĘDZY RZECZĄPOSPOLITĄ POLSKĄ A STANAMI ZJEDNOCZONYMI AMERYKI
  Polega ona na tym,że ZUS,natychmiast po wyjściu petenta o polską emeryturę,zawiadamia ichnią SS czyli Social Security Office-donos.
  I co się dzieje?Kobieta,której ZUS przyznał łaskawie 1000zł,a w USA dostała $1000,będzie miała według tego prawa potrącone w USA $400.Może trochę niedokładnie,ale podam link,gdzie jest ta sprawa objaśniona dokładnie.Dotyczy to ludzi,którzy mają i w Polsce i w USA emerytury dziadowskie,ale polskie zł Amerykanie liczą po 2zł/$,gdyż wtedy gdy tych dwoje oszustów podpisywało tę ustawę taki był kurs.
  Nasz wymodlony prezio ze swoim Szczerskim i Kwiatkowskim już obiecali się tą podłą sprawą zająć,ale zajęli się czymś całkowicie innym
  Uspokoję niektórych szczęściarzy,że tych,którzy są w USA 30 lub więcej lat to podłe i złodziejskie prawo nie dotyczy.Oto link:
  https://www.youtube.com/watch?v=4sFR2aikBk0

 6. Art

  25 kwietnia 2018 at 19:47

  Tę ustawę można znaleźć on line,a jeśli ktoś chciałby to mam skopiowaną i mogę zapodać.Dość jednak obszerna,jak wszystkie podłe prawa.

 7. Marian

  25 kwietnia 2018 at 20:27

  No super, o 18.00 publikujecie informację, że o 18.30 tego samego dnia będzie manifestacja. Dzieciarnia…

  • wolna-polska.pl

   25 kwietnia 2018 at 20:42

   Polacy demonstrowali solidarność z Palestyńczykami. (NOP)

   • cmos

    26 kwietnia 2018 at 14:37

    Wolna-Polska kremlowska tuba pa pa kacapki

  • Mirek

   25 kwietnia 2018 at 21:45

   Też sądzę , że to jest zrobione dla skompromitowania sprawy

   • Marian

    25 kwietnia 2018 at 23:26

    Winnicki się sfotografował, wymamrotał jakieś tam swoje zaklęcia, co najwyżej ostentacyjnie podeptał flagę USA. I po manifestacji. 😉

    • ość

     26 kwietnia 2018 at 15:20

     Trzeba było posłuchać, nie „jakieś tam”, mówił do rzeczy. Zrobił więcej niż pozostali polscy politycy.

 8. Sara

  25 kwietnia 2018 at 20:30

  Sprzedali nas w Jałcie teraz sprzwedawczyki robią to po raz drugi!! L Kaczyński sprzedał nas w Lizbonie , działalność B’nai B’rith w Polsce przerwał dekret Prezydenta Rzeczypospolitej Mościckiego z 22 listopada 1938 roku. W 2007 po niemal 70 latach nieistnienia odrodziła się w Polsce jedna z najbardziej znaczących organizacji Żydowskich – B’nai B’rith – Loża
  Ten sam pozwolił zbudować muzeum Polin
  Zaden zyd Wildstein , Alfred Weiss, Sthury Michniki ….. i inne nie odzywają się !! Rozumiecie to!

 9. tomek

  26 kwietnia 2018 at 07:15

  Widziałem te pikiete było ze 100 osob to załosne Warsiawka to najnedzniejsze miasto w Polsce czy to jest stolica?

  • Marian

   26 kwietnia 2018 at 14:19

   W sensie administracyjnym tak, w sensie intelektualnym, moralnym i duchowym – nie.
   „Warszawa, to małe żydowskie miasteczka (sztetl) na rusko-pruskim pograniczu” – te słowa aktualne jak nigdy.
   Podziękujmy tym bandytom, którzy wywołali Powstanie Warszawskie…

 10. pamietliwy

  26 kwietnia 2018 at 09:45

  ale przeciez zydzi odpowiadaja za wybuch 2 wojny swiatowej…..zydzi amerykanscy udzielali pozyczek na rozbudowe przemyslu hitlera…fakt niezaprzeczalny, po0nad sto tysiecy zydow sluzyło w wermahcie w tym kilkunastu generalow , admirał i feldmarszałek (Milch nawiasem mowiac), i z drugiej strony kierownictwo zydowskie zwiazku radzieckiego pomagało budowac armie hitlera i razem rozpetali 2 wojne swiatowa….wiec to chyba oni sa nam winni rekompensaty.

  • Marian

   26 kwietnia 2018 at 14:16

   Wiesz dobrze, że żadne argumenty rozumowe nie mają tu żadnego znaczenia. Obowiązuje prawo pięści i rewolweru.
   Hiroszima i Nagasaki nie miały żadnego znaczenia militarnego, zostały spalone „na postrach” dla całego świata. No i cały świat się przestraszył…

 11. Pingback: 5vn6ey9c63v4bwct5vwc4

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najpopularniejsze

Góra